Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

derylka
26. jún 2010

@78marcela .. hej... robia aj cez víkend... teda už som zopár krát v sobotu bola počas stimulky... no nič mi asi nezostane, iba budem musieť zavolať mojmu doktorovi nech sa pripraví na sobotnajšie stretko.. 😀 lebo na www stránke že v odôvodnených a dohodnutých prípadoch aj cez víkendy... takže hádam budem odôvodnený prípad.. :-/
ja beriem estrofem.. od včera... postupne sa mi to zvyšuje a od 19DC už aj utrogestan.... takže sa teším...

78marcela
26. jún 2010

@derylka - to půjdeš už za chvíli, já si musím ještě počkat. Když jsem si to spočítala,na kdy mi bude vycházet KET, tak vychází na pátek třináctého srpna. Nejsem nijak moc pověrčivá, ale teď i začínám být a bojím se. Snad tam nějaký den bude odchylka, aby to bylo den před nebo po, abych to zbytečně nedráždila, to štěstíčko...
Už se moc těším, až budu mít miminka v bříšku. Jenom pořád dumám, kolik miminek si nechat dát. Chci dvě, aby se zvýšila šance. Ale mám zamraženo po dvou a po třech embryjkách a bojím se, že když si nechám rozmrazit dvě a jedno se nebude po rozmražení vyvíjet, tak to jedno je tak minimální šance, že to snad ani nebude stát za to. A když si rozmrazím ty tři, tak co když pojedou všechny tři? Nechat si zavézt tři? Co když se jak naschvál uchytnou všechny tři? Toho se taky děsím. Pořád nad tím přemýšlím a nevím si rady.

derylka
26. jún 2010

@78marcela ... a možno ten piatok 13 bude pre teba práve tým šťastným dňom 😉 .. každopádne držím palce 😉
no my máme zamrazené dva krát po 3 a jeden 2 kúsky... ak som tiež sama zvedavá že vlastne kolko dáme... doki chce dve... len mojho drahého poráža, ked to počuje.. ja mám aj tak trošku obavy.. aby sa to podarilo... lebo mám uterus bicornis... a jedno tam chúdatko bude poskrúcané .... a to nechcem vedieť ako by tam vyzerali dve 😒 ....takže tažké rozhodovanie nás čaká... hlavne nech už to je za nami... 😉

melisska
28. jún 2010

dievcata sklamem vas 😔 nepodarilo sa ani moje posledne KET z tretieho IVF ☹ na teste / a posledna

jancica74
28. jún 2010

@melisska ahoj a koukala jsi se pořádně?ani dušík?jakou jsi měla citlivost testu?

jancica74
28. jún 2010

@chrobacek ahoj,co je s tebou?napiš,papa a držím pěstičky na krev 😉

chrobacek
28. jún 2010

ahojky čárka v neděli konečně sesílila a v 13,00 výsledky krve 🙂

chrobacek
28. jún 2010

pardon zesílila... co tady nového?

melisska
28. jún 2010

@jancica74 ano,uz som vysadila aj lieky :(
chrobacek drzim silne palceky🙂

chrobacek
28. jún 2010

@melisska děkuju moc a mrzí mě, že to nevyšlo opravdu ☹

jancica74
28. jún 2010

@chrobacek já testuji denně - už mi z toho hrabe,ale každý den je silnější - taky mě začínají pobolívat prsa,no já mám krev až ve čtvrtek,ale zítra má manžel meniny,myslela jsem,že bych někam zajela jako samoplátce na krev,at mi to potvrdí.....

jancica74
28. jún 2010

@melisska proč jsi vysadila léky,ty nejdeš na krev? mrzí mě to,moc ☹

afrika
28. jún 2010

ahojte, meliska mrzí ma to ☹
baby vás brucho bolí stále, alebo to je len sem-tam pichnutie, alebo na ms, alebo taká zvláštna slabá bolesť. k čomu by ste to prirovnali? ja som dnes 7 deň od Ketu, brucho na ms ešte nebolelo, ale pichá ma sem-tam 😒

jancica74
28. jún 2010

@afrika ahoj,nevím jak ostatní,ale mě to píchá každý den,taková tupá bolest,ale né vaječníky,ale děloha....kdy zkusíš test?

afrika
28. jún 2010

jancica neviem, bývam na dedine, do mesta teraz nechodím a muž mi nechce žiadny kúpiť. bolesti na ms už nemáš?

jancica74
28. jún 2010

@afrika abych řekla pravdu tak na ms už bolesti nemám,jsou to jiné bolesti břicha - neumím to moc dobře popsat....dost mě i tlačí žaludek,tak je to vše do kupy,víš?aha,tak manžel tě hlídá 😀 asi nechce at se stresuješ 😉

afrika
28. jún 2010

myslím, že takto stresujem omnoho viac. ale ja ho prehovorím 🙂 , koľký deň od vkladu si dnes?

jancica74
28. jún 2010

@afrika dnes jsem 12 den,ve čtvrtek jdu na krev....testovala jsem už po tydnu,neboj dobře to dopadne 😉

afrika
28. jún 2010

opatruj sa, nech je všetko ok a nech drobec-drobci pekne rastú 😵

jancica74
28. jún 2010

@afrika děkijeme,ty taktéž a napiš zase jak se cítíš a tak,ju?budu na tebe - VÁS myslet 😉
😉

berulenicka
28. jún 2010

Chrobi, koukala jsem na testíky, moc gratuluji. Já už mám výsledky z krve hcg 400, takže se to povedlo!! 🙂

chrobacek
28. jún 2010

@berulenicka jé děkuju a ty jsi kolik po KET a jaká jsi měla ebrya ? ty jsi netestovala??? gratulujůůůů to je dnešní výsledek?

chrobacek
28. jún 2010

už jsem to našla jsi 13po KET o den víc jak já s blastama 🙂

berulenicka
28. jún 2010

Jj dneska jsem 13. den. 🙂 Netestovala jsem, počkala jsem si na krev.

afrika
28. jún 2010

chrobacek a berulenicka ako vás bolí brucho? je to na ms alebo inak?

afrika
28. jún 2010

inak sa ako cítite? ja som 7deň od KET. brucho na ms ešte nebolelo, ale popicháva a sem-tam taká divná bolesť, prsia bolia, ale už menej, čúrať chodím často, ale inak nič ☹

petronela82
28. jún 2010

ahoj - holky za chvíli budu patřit mezi vás, tak na vaše téma sem tam juknu - @chrobacek znám z jiného tématu (GEST Praha) a teď koukám ze i s @afrika se asi známe z tématu IUI (to už je ale skoro rok) - hrůza jak jsme pos toupily z IUI na IVF a teď KET - držím palečky ať už je to poslední zastávka za naším vytouženým miminkem - kdy půjdeš na krev?

chrobacek
28. jún 2010

@afrika mě bolelo tak 5-6 den po KET(před mrchou mě bolí záda) jak na mrchu pak už trochu jinak to bolel vyloženě podbřišek jenom a já jsem akorát měla žízen a chodím víc na záchod ani prsa mě nebolí nic...

berulenicka
28. jún 2010

No mě na ms bolelo asi jednou za těch 13 dnů, jinak nic, prsa jsem cítila občas večer, pak mě za začátku pálila žáha a trápilo říhání a to pak ustoupilo a stalo se z toho to, že se mi zdálo jakoby se mi to co jsem snědla a vypila vracelo zpátky. No a dneska jsem i poprvé zvracela..cca 10 minut než jsem volala a řekli mi, že jsem těhu.

chrobacek
28. jún 2010

tak to budou dvojky 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre