Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

afrika
29. júl 2010

mňa tie prsia trošku metú, lebo pri poslednom tehu ma boleli a pri prvom začali bolieť až po výsledku testov

mirka7582
29. júl 2010

@afrika a to je aky utrosovyyy ??☹

afrika
29. júl 2010

mne to príde ako liekový výtok. máš výtok? ktorý deň si po KET?

mirka7582
29. júl 2010

@afrika mna dnes svrbeli bradavky a bolo mi zle ,len neviem ci o smedu lebo potom mi uz bolo lepsie ked som sa napila 🙂

jani2
29. júl 2010

@afrika - krv to nebola, bolo to hnedé špinenie a málo. Po dvoch dňoch to prešlo, ale potom asi 9 deň sa zas objavilo špinenie a 13 deň dokonca jasná krv. Na krv aj UTZ som išla v 14.deň po KET s malou dušičkou, že je všetko preč....tak som bola vyľakaná z tej krvi, že som sa ani nespomenula, že už na 6.deň som mala špinenie....ale podľa mňa to bolo už z hematómu, ktorý sa vytváral pri zahniezďovaní. Pri UTZ totižto aj dr. povedala, že krvácanie mám z hematómu, že to býva často...takže mám kľud. réžim a musím si zaklopať po 2 týždňoch špinenia a slabého krvácania už vyzerá byť všetko v poriadku! Takže fakt je možné, že embryjko sa aj u teba dosť agresívne zavrtáva a narušuje jemné cievky! Vyčkaj ešte, ale ja verím, že je to dobré znamenie! 🙂

afrika
29. júl 2010

@mirka7582 treba vydržať a byť v kľude.

mirka7582
29. júl 2010

@afrika 3den

mirka7582
29. júl 2010

@afrika bola som dnes u dr. a tam mi prislo zle 😉

afrika
29. júl 2010

@jani2 je to zvláštne, ale aj ja mu verím. som akási pokojná-až mi to je divné. testovať nejdem. bruško popicháva a verím, že to je dobré znamenie. pri prvom KET ma pichalo len do nejakého 3 dňa a teraz stále. dokonca aj dosť často 😕 . termín menzesu mám až budúci týždeň okolo stredy.
som rada, že je u teba všetko OK a že si mi napísala ako to bolo u teba. lebo to pomáha 🙂 keď si niečo také prečítaš

jani2
29. júl 2010

@afrika - budem držať palce, aby ti to vyšlo. 😉 ....a skutočne je fajn, že ťa to podbruško stále popicháva. 😉

awe
29. júl 2010

ahojte babulky 😉
vsetkym, ktore cakaju na vysledok // drzim palce, nech je pozitivny, tfuj, tfuj, tfuj 😉 a nesledujte sa prilis kocky, ja som nemala ziadne priznaky, ani pichani v brusku, ani bolestive prsia a na 10 den bola silna dialnica 🙂 kazde telo reaguje inak.

mirka7582
29. júl 2010

@afrika takze je to normalne, ze mam ten biely vytok 😔aj vcera som mala kusok len dnes viac

derylka
29. júl 2010

babule.. takže nám to tento krát nevyšlo... 😢 ... počkáme na mrchu a pojdeme sa dohodnúť ako ďalej...
všetkým ktoré čakáte na // držím palce aby ste mali viac šťastia ako my.. a tým ktoré to už majú za sebou a s pozitívnym výsledkom tak krásne tehulkovanie...

awe
29. júl 2010

@derylka je mi to luto 😔 ale na dalsi pokus vam to iste vyjde, aj mna vzdy nakopol neuspech a mala som este vacsiu chut bojovat dalej 😉 drzim palce!

sakura
29. júl 2010

@derylka
to mi je lúto 😔 Ale páči sa mi že idete ďalej. A máte ešte mrazáčiky? Alebo budete musieť odznova? Strašne ti držím palce nech to tentokrát vyjde. Drž sa 😉

janneette
29. júl 2010

@derylka tak to mi je líto,koukám že dneska jsme natom stejně☹ My jedeme do caru 4.8. zase vyřídit papíry na pojištovnu a hurá do 2.ivf:-)

gejbicr
29. júl 2010

derylko-moc mě to mrzí,tak jsme na tebe myslela...ale hlavu vzhůru,jdeme dál!!poplač si-slzy dají sílu a nabijí pro příště..máte ještě nanučky???

gejbicr
29. júl 2010

mirka-ano ten bilý výtok dělá i utrouš-je to vlastně ten obal toho léku co z tebe jakoby jde ven🙂)takže žádné obavy!!

mirka7582
29. júl 2010

@gejbicr dakujem 😀

afrika
29. júl 2010

ahojte, tak dnes zatiaľ špinenie nebolo. bruško pobolieva na mršku-až teraz, popicháva celý deň.

jancica74
29. júl 2010

@afrika vydrž,mě popíchává bříško denně,asi to tak má být 🙂

soni1
29. júl 2010

Ahojte baby, tak som dnes 8 deň po KET a začínam sa trošku báť. Zajtra by som chcela testnúť, ale mám strach.

jancica74
29. júl 2010

@derylka to mě mrzí,holka drž se,vyplač se a naber nové síly do dalšího boje a věř,že ho tentokrát vyhraješ 😉

jancica74
29. júl 2010

@soni1 neboj,musíš vědět sama,zda máš tu sílu testnout to,stejně budeš muset dříve či později,teda pokud nechceš jít až na krev....

derylka
29. júl 2010

babulky ďakujem vám... ste zlaté... 😔 ...

@sakura .. máme ešte dvoch mrazáčikov.. tak dúfam že sa krásne rozmrazia a že sa to na druhý krát podarí... v podstate som bola hrdinka... vraj "pripravená" na to že to nevyšlo.. ale priznám sa zabolelo to tak akoby som netestovala a išla do toho s tým že všetko je v poriadku.... do teraz som mala našťastie stále niečo na práci... takže sa teším ako ľahnem do postele a zamokrím celú podušku a vysmrkám tonu vreckoviek... 😢

@janneette ... my našťastie čakať na schválenie žiadosti nemusíme... máme ešte dvoch mrazáčikov... len sa musíme modliť aby sa nám pekne rozmrazili... každopádne držím palce nech sa Vám to podarí...

babulky... držte sa... a tie ktoré čakáte na potvrdenie tehu tak veľa šťastia.. aby sa to tu naštartovalo... aby sme vás s janneette pekne nasledovali.. 😉

jancica74
29. júl 2010

@derylka neboj - určitě se v pořádku rozmrazí - vědí,že je čeká teploučko matky 🙂

jancica74
30. júl 2010

@soni1 tak co,už jsi testovala? 😉

soni1
30. júl 2010

@jancica74
poslala som ti IP

afrika
31. júl 2010

ahojte babuľky. nemôže ma páliť záha aj z tích liekov čo beriem? mám utroš 2x2, duph. 3x1 a estrofem 1. dnes ma páli neskutočne. je to na zbláznenie. som 8 deň po KET a už som netrpezlivá moc moc moc. test neskúšam- odolávam. bruško včera večer boľkalo, dnes popicháva

jancica74
31. júl 2010

@afrika to pochybuju,to bude něčím jiným 😀 😀 u mě to teda sedí 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre