Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

chrobacek
3. aug 2010

ahá tak to my šli spolu na ten utz minule 🙂

okcelok
3. aug 2010

@jancica74
@chrobacek holky moc děkuji za povzbuzení a oběma moc gratuluji 😉 😉 😀 😀

jancica74
3. aug 2010

@chrobacek já se ho bála vzít 😠 bála jsem se,že tam nebude srdíčko,víš?a taky mi bylo hloupé,že u nas se to dělá na koze - tak at tam nemám nohy do praku 🙂 i když to zná,ale..... 😀

jancica74
3. aug 2010

@okcelok díky ,neboj u tebe to taky dobře dopadne,věř tomu 😉

chrobacek
3. aug 2010

@jancica74 no tak u nás je lehátko a hlavně obrazovka, takže jsem veděla, že to bude OK navíc srdíčka být musela 100%

chrobacek
3. aug 2010

@jancica74 no tak u nás je lehátko a hlavně obrazovka, takže jsem veděla, že to bude OK navíc srdíčka být musela 100%

jancica74
3. aug 2010

@mirka7582 ahoj,tak hodně štěstí při testování 😉

chrobacek
3. aug 2010

ale pochopitelně jsem byla vyklepaná, že tam nejsou vůbec ... ale to je jako o něčem jiném 🙂

chrobacek
3. aug 2010

@okcelok hlavně tomu věř, jo? 😉

jancica74
3. aug 2010

@chrobacek u nás jetaky obrazovka,ale né lehátko - už tak mi je trapné,že se mnou hovoří lékař z mezinoží,víš? 🙂 a já tady na nějakém foru četla,že se někdy srdíčko nevytvoří,že roste jen ten váček - jsem pipina akorát mě to rozhodilo,už takové věci nečtu....pak mám šílené sny...

chrobacek
3. aug 2010

@jancica74 😀 😀 no jasně je lepší to nečíst !!!! no jeden z důvodů proč jsem odešla od gynekoložky bylo to, že utz dělala jen na koze ... ale bylo tam teda mnohem víc věci...

jancica74
3. aug 2010

@chrobacek taky jsem ráda,že už jsem z caru vypadla,i když jsem jim mocinky vděčná,mě vadilo,že na nic nemají čas všechno včetně UTZ dělají hrozně rychle,nekecám když řeknu,že jsem tam uvnitř i s UTZ byla 4 minuty 😠 fakt by mě zajímalo jak to řeší s holkama lenochodama,než se převlečou v kabince atd ☹ no a mého gyndaře je lehátko a používá i plachtu - soukromí a intimita nade vše 😀

okcelok
3. aug 2010

@jancica74
@chrobacek já našemu lednáčkovi věřím na 100%,je to naše blastička!

jancica74
3. aug 2010

@okcelok tak to je super,tak to má být 😝 kdy máš vklad?

okcelok
3. aug 2010

@jancica74 to nevím,na utz jdu 9.8. A za jak dlouho poutz se chodí na KET?

jancica74
3. aug 2010

@okcelok já byla 17 DC ale někdo jde třeba až 20,záleží na sliznici víš!!!! tak se pak ozvi co a jak,papa

gejbicr
3. aug 2010

Jancica-moc zdravím,jojo,dnes už mi je líp..aspon fyzicky,,jinak nic moc..včera jsem teda podstoupila částečnou separační abrazi...jsem z toho ještě celá zmatená..holky,jetady někdo,kdo podstoupil stejný zákrok..mně ji dělali kvůli nízké sliznici/pořád mi odkládají KET/ dr.říkal,že když se sliznice mechanicky kyretou naruší,že to tělo vybudí a začne lépe reagovat a sliznice začne růst..prosím,je tady někdo kdo by si prošel stejným postupemv přípravě na KET?? za 14dní jedu an kontrolní UZ..v mrazáčku na mě čekají dvě krásné blastocysty a já nemám kam bych je uložila🙂)sbírá mi to sílu z plachet..mámještě jeden pokus IVf kdyby tenhle ket nevyšel ale čas jen do once října,potom už mi to pojištovna neproplatí a tí padnou veškeré mé naděje..

jancica74
3. aug 2010

@gejbicr to je fajn,že jsi se ozvala....nevím jestli tady někdo takový je,ale já mám kamarádku z práce - ta si tím prošla taky a před 3 dny se jí narodil páreček 🙂 taky měla stejný problém,pak brala nějaké léky,ale zabralo to a hned další cyklus zapadla....vkládali jí 3 a všechny se chytly,měla strach,že dude muset dát jedno pryč ale příroda to udělala za ní a jak říkám dnes už je maminkou dvojčátek a představ si 39 týden - síla,že?tak si vem mustr a neboj,určitě to dobře dopadne a ona ani blasty neměla a vidíš 😉

gejbicr
3. aug 2010

janci-ty moje holka zlatá,ta tvá slova jsou lepší než vyhrát milion🙂)moc ti díky🙂)hned se mi bude čekat líp🙂)a co ty??jsi ok??co starouškové-nezlobí?? 😀 😀

jancica74
3. aug 2010

@gejbicr mě je fajn,starouškové jsou ok,zítra plánujeme výlet na ranč - pokud nebude slejvák.....napíšu té kámošce SMS a zeptám se jí co pak užívala za léky,ju?trošku to potrvá je ve fakultce a chudák nic nestíhá,ani kojit,ale jestli se mi ozve určitě ti do IP napíšu.... 🙂

gejbicr
3. aug 2010

janci-díky moc,máš to u mě jako v záložně🙂))

janneette
5. aug 2010

Ahojda,
tak jsme byli včera s manželem v caru a podali žádost na 2.ivf a 26.8.jedu na kontrolní utz zda není cysta před stimulací a od 2dc stimuluju,takže tedka už zase budu patřit do jiné diskuze☹
přeji všem úspěšný ket🙂

bublina_dd
5. aug 2010

Ahojky baby. Tak dnes sme boli na sone, začiatok 7tt ale nebolo vôbec vidno babatko, len dutinku. Tak som z toho strašne sklamaná, lebo už asi veľkú nádej nemám, pretože už by babatko malo byť vidieť a aj by mu malo byť srdiečko. Nič mi nepovedali, len, že mám prísť na kontrolné sono o týždeň. Už som to aj oplakala... Dúfam, že sa to tu už žiadnej babe nestane a budú v tejto téme len šťastné maminky.

jani2
5. aug 2010

ahojte dievčatá,
ani ja nemám dobrú správu . Dnes som išla prvý krát ku svojej gynekologičke, vytešovala som sa, že mi už dá tehupreukaz....no a ten nebude! drobčekovi vraj nebije srdiečko! Nechápem to, ešte v pondelok som bola v CAR a všetko bolo v poriadku, ale vraj niekedy to tak proste je. Je mi z toho strašne smutno, už som si myslela, že všetko zlé mám za sebou!

awe
5. aug 2010

@bublina_dd je mi to velmi luto, ale este tam nadej je, ze sa neskor uhniezdilo a tym padom je mladsie a plodik v dutinke este nebolo vidiet, drzim palce, aby tam o tyzden bol aj s akciou srdiecka 😉

@jani2 je mi to moc luto, my sme to zazili v januari, viem, ako sa citis, len sa vyplac 😔

gejbicr
5. aug 2010

jani-je mi to líto...to jsou takové zkoušky nervů..to aby kůn vydržel..jen se vyplač,at ten smutek odplavíš..vím,že nesjou na toto slova útěchy...drž se,holčičko...
bublina-ty ještě doufej,budu držet pěstí..ještě to není ztracené!!!

afrika
5. aug 2010

@jani2 je mi to veľmi veľmi ľúto 😔 . opatruj sa nám a mysli na svoju dcérku.dnes počúvam samé strašné správy. život je niekedy nespravodlivý!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

awe
5. aug 2010

@afrika a tebe drzim palce na zajtrajsiu krvicku 😵 😵 😵

afrika
5. aug 2010

@awe ďakujem, ale strašne sa bojím. taký strach som ešte nezažila

soni1
5. aug 2010

Ahojte babenky, ja budem mať výsledky z krvi až zajtra.
@bublina_dd, držím ti palce, nech sa všetko na dobré obráti.
@jani2 je mi to ľúto, drž sa, aj keď je ti veľmi ťažko

soni1
5. aug 2010

@afrika myslím na teba a daj vedieť aké máš výsledky, netestovala si?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre