Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

okcelok
25. aug 2010

@78marcela A Ty tomu začni taky věčit,budeme spolu těhule!!!!!!!!!!

jancica74
25. aug 2010

@okcelok jj já vím 🙂

okcelok
25. aug 2010

@jancica74 jo a gratulace ke špičkovým výsledkům! 🙂 🙂

jancica74
25. aug 2010

@okcelok děkuji moc,byla jsem vystrašená - neboj budeš taky,asi se ted budu bát až do konce těhotenství 😕 už se těšíš na transfér,KOLIK TI JICH VLOŽÍ?

okcelok
25. aug 2010

@jancica74 vystrašená teď budeš až do konce života,jsi matka!!!Ale Ty už to znáš! 😀 Hlavně zdraví je nejdůležitější!!
Já se těším moc,máme ale jen jednoho ledňáčka,tak třeba se nám jěště rozdvojí a budou to dvojčátka,chtěli by jsme! 😕 😀 😝

jancica74
25. aug 2010

@okcelok jééé,tak pokud to chcete,tak se to možná rozdvojí 🙂 🙂 kdy máš ten transfér? to je tvůj 1 KET?

okcelok
25. aug 2010

@jancica74 bylo by to super! Stejně jako Marcelka,buď 9 nebo 10.září. Jo,je,mám za sebou dvě neúspěšné IVF,takže tomuhle věřím na 100%!!!

chrobacek
25. aug 2010

@jancica74 supr jak jinak 😉 😉 😉

jancica74
25. aug 2010

@okcelok jéé tak to budete čekat spolu - tak jako já a chrobáček....vyjde to - musííííí 😵

okcelok
25. aug 2010

@jancica74 a pak se budeme po vás dvou i opičit a otěhulkujeme!!! 😀 😀 😀

jancica74
25. aug 2010

@chrobacek jinak super - bříško roste a až na ranní nevolnosti to jde 🙂 manža byl nadšený - vše nám ukázal a spočítal co mohl,má to vše v pořádku - ještě ta krev a budu prozatím v klídku...říkal mi,že mi asi zavolají z genetiky - kvůli věku,tak uvidíme....co ty?rostete?

jancica74
25. aug 2010

@okcelok tak jsem to myslela 🙂 ve dvou se to lépe táhne 😵

okcelok
25. aug 2010

@jancica74 přesně tak! Zvládneme to!!! 😉

jancica74
25. aug 2010

@okcelok a ty bereš taky ten prednison,že?a předtím jsi jej taky užívala?mě teda moc dobře nedělal,ale na druhé straně to zabralo - tak jsem ráda,konečně po těch letech 😀

chrobacek
25. aug 2010

@jancica74 no já jdu dnes do poradny tak snad obdržím konečně průkajdu a ráno jsem vlezla na váhu a asi mám první kilčo nahoře 🙂)) tak asi rosteme 🙂 teda já určitě 😀

okcelok
25. aug 2010

@jancica74 já ho právě beru až teď,předtím jsem o něm vůbec nevěděla!!!Já se totiř spoustu věcí a rad dozvídám tady na koníkovi a ne o doktorů!!Ale snad mi taky pomůže! Mě zatím nic nedělá.

jancica74
25. aug 2010

@chrobacek ty jí ještě nemáš?aha,tak já ano.....já už v ní mám i zapsáno kilo nahoru 😀 to neva - to je brnkačka 😀
jen mám stále nízký tlak - tak mě budou více hlídat 😉 jinak bříško teda koukám jak blázen - to mi teda jede,ptala jsem se jej,zda je to normální - řekl,že vzhledem k tomu,že je to mé 3 těhotenství - je to úpně v pořádku - miminko a děloha už má břišní stěnu povolenou,takže rychleji roste,elastitida kůže je taky gumovější a né tak pevná jako u prvorodiček 😕
Ale zamaskovat to ještě jde,ale večer jsem vorvan 🙂 🙂

jancica74
25. aug 2010

@okcelok já ho taky dostala až ted na poslední KET - tak se vyplatil,no já po něm něco nabrala a byla jsem v obličeji jak měsíček - ale je fakt,že už to opadlo,tak jsem ráda,bála jsem se,že mi to zůstane,já brala 5 mg 2xdenně a ty?

okcelok
25. aug 2010

@jancica74 já beru jen jednu tabletu denně. Ale taky do něj vkládám naděje!

jancica74
25. aug 2010

@okcelok tak tahle přesně jsem doufala i já - to je dobré znamení 😀

chrobacek
25. aug 2010

@jancica74 jo moje ségra je o tři týdny mín těhotná a má břicho větší jak já, protože je to její druhé těhu 🙂.... já taky furt maskuju, ale večer mám pěkně doma vyvaleno 🙂) a nafouknuto 🙂
jo průkazku mi ještě nedali protože jsem byla pouze na utz a holt to dělají až v poradně tj. dnes 🙂

okcelok
25. aug 2010

@jancica74 🙂 🙂 🙂 už aby to bylo,to čekání mě zabijí 😝 😝 😝

jancica74
25. aug 2010

@chrobacek tak to jsi mě uklidnila nejsem vorvan sama 🙂 a můj muž ten nerad vidí,že to bříško zatahuji,vždycky brblá,že chudáčka utlačuju a jak by prý bylo mě 😲 tak ho vyvalím vždy večer a on je spokojený 😀 a to nemluvím jaká mám prsa - to je nadšený ještě více 🙂 z mých nulek pomalu 3 😲 😲 ještě pořád nesexujem,jsem se na to zapomněla zeptat 😕 měla jsem to ještě z caru zakázané a ted nevím,tak babo rad 😀

jancica74
25. aug 2010

@okcelok už to máš za pár a ten prednison taky potřebuje čas 😉

okcelok
25. aug 2010

@jancica74 no já ho beru od 18.8, tak snad to není málo 😕

chrobacek
25. aug 2010

no tak to teda nejsi sama večer mám opravdu krásné pevné těhubřicho 🙂)) sexovat určitě můžete 😉

jancica74
25. aug 2010

@okcelok já ho brala necelý měsíc a vyšlo to 🙂

jancica74
25. aug 2010

@chrobacek uvidíme - nějak mě to nechybí 😀 tak pak pisni jaká byla poradna,ju? 🙂

okcelok
25. aug 2010

@jancica74 no mě to taky vychází na nějaké 3 týdny,tak snad! 😀 😀 už musím jít něco dělat,tak zatím papa a díky moc 😉 😉 😉

jancica74
25. aug 2010

@okcelok nemáš zač a zase se ozvi,pa 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre