Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

78marcela
17. sep 2010

@jancica74
@okcelok
@andous
Ahoj holky, já už včera testla, stínek tam byl, viditelná asi ze 30 cm. Dnes už jsem ale neměla mamatest 10, tak jsem testla 25, tak ani náznak, nic. \přítel mi pak skočil ještě pro tu desítku do lékárny a na té desítce opět stíneček je. Ovšem slabší než včera, takže já to víceméně balím. Kousek naděje tam ještě zůstává, ale děsně se bojím, že se opakuje situace z června, kdy čárky byly a pak slábly až zmizely docela. No, zítra zase uvidím ráno.

derylka
17. sep 2010

ahojte.. takže od dnes sme zase 3v1 😉 .. tak držte palce aby to tentokrát vyšlo.. 🙂

78marcela
17. sep 2010

@rozinka007 Rozi, já bych léky určitě brala dál, někdo ti to tady radil a já s tím ze srdce souhlasím, jdi si za dva dny zase na krev jako samoplátce, oni přece v caru nevědí, jestli ti to stoupá nebo ne. \zkus to ještě dva dny vydržet a uvidíš potom, to se nic nestane, když ještě dva dny budeš brát léky. \držím pěsti, třeba se zahnízdilo později, a bude ted hezky stoupat.

jancica74
17. sep 2010

@78marcela Marcelko,držím vše co mám holka,zítra pisni a ještě to nebal,ju?pa

78marcela
18. sep 2010

Ahoj holkly, na dnešním testu je druhá čárka silnější jak včera. Ale začala jsem krvácet, asi se mi rozjíždí mrcha. Už včera jsem měla narůžovělý výtok, ale dnes je to normální klasické krvácení. Tak já nevím, co se to v tom mém těle děje, že si se mnou tak zahrává. Zesílí mi čárku a přitom spustí mrchu. Nechápu to. Ale už bych se s tím měla smířit, že to prostě nevyšlo, že jo.

rozinka007
18. sep 2010

@78marcela je to fakt klasické krvácení? Včera bylo stáří embryí 12dní, ne?Četla jsem na netu, že 12.den je implantační krvácení 😨

rozinka007
18. sep 2010

@78marcela jo a kolem mého hcg, tak určo počkám s těmi léky a jejich vysazením a pak se to rozsekne v pondělí na krvi, je to šílený stres, viď?

78marcela
18. sep 2010

@rozinka007 co to znamená? ještě jsem takový název neslyšela. A dnes je osmý den po ket šestidenních embryjek, takže mají 14 dnů.

78marcela
18. sep 2010

@rozinka007 Tak to jsi myslím udělala dobře, ještě vydrž, a v pondělí se uvidí, taky si prožíváš pěkný věci...nemáme nic zadarmo, vid.

rozinka007
18. sep 2010

@78marcela jako, že se ještě víc zavrtávaj do sliznice a můžou narušit najakou cévku a ta pak krvácí. No od včera máš růžový hlen, tudíž to beru u tebe jako 13dní stáří, se třeba zavrtali déle. Jak teď, je to už slabší?

78marcela
18. sep 2010

@rozinka007 jdu se hned kouknout.

78marcela
18. sep 2010

@rozinka007 Je to myslím trochu slabší a už ne jasně červené ale do hněda.

rozinka007
18. sep 2010

tak jestli ti slábne ta krev a sílí čárka, tak to je velice dobré.Mamka včera volala spolužačce gynekoložce kvůli mně a ta jí řekla, že tam měla případ, že holčina i normálně odmenstruovala a byla stále těhu 😉 musíme doufat 😔

rozinka007
18. sep 2010

@78marcela tak co, našlas něco o tom? Já ještě pidi špinila včera, jsem pak večer bulela jak želva ☹

jaja077
18. sep 2010

Ahoj kočky, ja som bola včera na ultrazvuku a krvičke po 14 dňoch po kete, na ultrazvuku bol gastrický vačok 2mm tak som sa tešila no poobede mi volali že v krv vyšla negatívne. ani náznak tehotenstva.. 😢 No ms nikde.. Mam vysadiť lieky a ak ms nepríde do týždňa tak mám ísť na kliniku... Ja už ničomu nerozumiem. S priateľom sme si včera poplakali a zmierili sa s tým, že náš čas ešte neprišiel... 😢

jaja077
18. sep 2010

Baby, asi sme sa moc tešili a tá tehu vlna sa nám nejak rozpadáva..Marceli a Rozinka je mi to ľúto 😔

78marcela
18. sep 2010

@rozinka007 Našla jsem na netu, že hodně holek krvácelo a přitom bylo těhotných. Tak uvidíme, no...
@jaja077 to je mi velmi líto, člověk prostě neví, nerozumí, nechápe, proč si s námi osud tak zahrává...oklepat se a jít dál, to je to jediné, co zbývá, nic jiného nemůžeme dělat. Je mi to opravdu moc líto.

jaja077
18. sep 2010

@78marcela Ďakujem, prajem hlavne veľa šťastia, všetkým, lebo asi to nám chýba..

rozinka007
18. sep 2010

@jaja077 tak to nechápu, váček tam je a krev nula? Prostě ty praví teprve přijdou. Držím nám všem palečky 😵

78marcela
18. sep 2010

@rozinka007 Koukni, co jsem se dočetla:
13. den vývoje je defekt na povrchu sliznici dělohy zcela zhojen, čímž je dokončen proces implantace. V období 13. a 14. dne může dojít v místě implantace ke krvácení z trofoblastu na opačném pólu od embrya. Protože krvácení nastává přibližně 28. den menstruačního cyklu, může být považováno za normální menstruační krvácení. Odtud pramení možnost vzniku nepřesnosti při stanovení očekávaného data porodu. Použitá literatura: Embryologie člověka - Prof. MUDr. E. Klika,Dr.Sc Připravilo www.studioprozeny.cz

78marcela
18. sep 2010

@rozinka007 A já jsem dnes přesně 28. den. Krvácení mi ustává, mám ten pocit, a já ted zase začínám doufat. 🙂 🙂

jancica74
18. sep 2010

@78marcela dobré ráno,už jsem si vše přečetla - odpočívej,nic nedělej a věř..... 😉

lilinka81
18. sep 2010

Ahoooj babulkyy -tehulky 🙂 Vidim ze tehu vlna silnie,to je kraasne,len tak dalej,nech si mozem naskocit 😉 ,

78marcela
18. sep 2010

@jancica74 Nic nedělám, odpočívám a věřím. Jsem chtěla napsat vařím, ale ani to nedělám. Jen studuju na netu a děkuju za každou pozitivní informaci a myšlenku.
Hladím břicho a říkám si, že snad tam aspon ten jeden bobek zůstal,ten co se právě vsáknul do sliznice a dal o sobě vědět touto krvičkou.

jancica74
18. sep 2010

@78marcela přesně tak,mohlo se jedno odloučit - to že máš čárečku a silnější než včera je pozitivní 🙂

78marcela
18. sep 2010

@jancica74 zase doufám a věřím..nejraději bych v pondělí na krev.

jancica74
18. sep 2010

@78marcela 🙂 a kdy máš jít na krev do caru?podívej pokud budeš klidnější určitě si na tu krev dojdi i v to pondělí-za to nic nedáš 🙂

78marcela
18. sep 2010

@jancica74 Na kršev do CARu mám jít až v pátek 24.9., to je 14. den po ketu. V pondělí to bude desátý den a myslím, že pro můj klid v duši tam jít můžu. Pokud teda se něco takového ve Znojmě dělá, snad jo, musím někde zjistit, co a jak.

rozinka007
18. sep 2010

@78marcela no, tak to jsi nejspíš učebnicový příklad, tak odpočívej, aˇˇt semůže pořádně zavrtat 😉 a jak píše Jancica, jestli budeš klidnější , tak na tu krev jdi, já jdu taky v pondělí jako samoplátce 😉

jancica74
18. sep 2010

@78marcela jen si tam zaskoč - aspon se zklidníš 🙂 já taky byla na krev jako samoplatce u nás to dělají va fakultce - jinde ne,máte tam fakultku?v laboratoři na poliklinice mi to nevzali - prej na to nemaj stroje ☹ kukni se z netu na vaše okolí-určitě tam něco najdeš - jo a stálo mě to 230kč - brnkačka a měla jsem po nervech 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre