Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

venika86
11. jan 2010

No tak to je krásná příprava 🙂
Snad ten stres z Tebe aspoň na chvíli spadne.

evaav
11. jan 2010

fiallinka moc děkuji aspon vím do čeho trouchu jdu taky si říkám bud to víjde nebo ne a taky jestli embrosci po takové době přežijí kdyžtak pujdu na 2IVF ted tam mám na zavedení v mražáku tři tak uvidíe

mirenkam
11. jan 2010

venika taky jsem to četla

atlaselka
11. jan 2010

Strašný!!!!
Jinak ahoj dlouho jsem koníka nenavštívila,ale chci napsat,že mě čeká za chvilku taky KET,konečně! IVF bylo na konci července a konečně jsem se dočkala.I MS jako obvykle když se něco děje přišla o pár dní déle,jinak chodí jako hodinky,ale měla jsem to i před IUI,IVF tak si dávala na čas.Takže jsme si dneska vzala první tabletku Estrofemu.
všechny zdravím a přeju hezký den

venika86
11. jan 2010

atlaselka - vítej 🙂 Dlouho jsi čekala na KET. Čím to?

jani2
11. jan 2010

atlaselka, evaav - vitajte, tak sa tu pekne rozrastáme...už nech len ta tehu vlna začne, až má na nás kto posielať tehuvírusiky 😉

atlaselka
11. jan 2010

Venika to proto,že jsme otěhotněla,ale bylo to mimoděložní,takže posledního srpna laparo operace,dr.mi řekl dvakrát proběhnout MS,jenže ona dlouho nic,dr.dlouho čekal,pak byl nějaký svátek,mám gynekologa ve městě jen jednou do týdne,apk konečně na začátku listopadu přišla MS po vyvolávačce,klidně bych i šla v prosinci,ale poslední dělali 18.12 takže s eto nestíhalo,tak až ted v lednu.Tot vše 🙂 😉 Takže se už na to těším,konečně,pořád se na něco čeká,aspon u mě to tak připadá,že to je nějak na dlouho.Na IVF jsme taky dlouho čekala,nevím proč 🙂
Jani musíme věřit
držím pěsti všem tady

cisielko
11. jan 2010

Ahojte

Chcem sa len opýtať na jednu vec..ku koncu januára ma čaká KET, mrch príde teraz piatok, sobota..bolo mi povedané, že ked príde mám zavolať do centra, chodím do Helíku..nebude to ale neskoro zavolať tam a dohodnúť si pohovor s koordinátorkou? počula som, že pre KEt sa berú lieky už pri 1DC...dakujem za info 😉

zdeja
11. jan 2010

cisielko ahoj....ja sa chystam tiez na KET koncom januara, dnes som bola na ultrazvuk 4DC a oddnes aj beriem estrimax 2x1.....o tyzden dalsi ultrazvuk

atlaselka
11. jan 2010

Cisielko já jsem se domluvila s dr.už v prosinci,dostala jsem léky,a až to v lednu dostanu začnu podle rozpisu brát od 1DC do 14DC Estrofem.Objednám se 14DC na UTZ a kolem 19-20DC samotný KET,nevím jak to máš ty 😉

jani2
11. jan 2010

cisielko - aj ja chodím do Helíku...tiež čakám na mršku a hneď v prvý deň mám volať do centra...ale lieky už mám prichystané a mám ich začať brať od 1 DC...ty ich asi nebudeš brať, asi budeš mať KET v prirodzenom cykle, no neviem ako inak....alebo si ešte pre istotu zavolaj a opýtaj sa na tie lieky.

rebeca_1
11. jan 2010

Dnes som pridavala o jeden estrofem viac. Som 6 DC a oddnes zvysujem davku. V piatok mam UTZ vo Ferti.

Jani2, Atleska, Zdeja, Ciselko, Venika a aj Vy vsetky ostatne drzim palceky!

fiallinka
11. jan 2010

Atlaselka: ty jsi měla mimoděložní po ivf?

Cisielko: ty jsi mi normálně vzala ten dotaz z pusy, taky mi doktor říkal, že mám zavolat, až dostanu mrchu, a ono to určitě vyjde na víkend, tak jsem přemýšlela stejně jako ty...ale ony i léky na ivf se berou občas až od třetího dne, tak na KET to určitě bude podobné...nevolala jsi tam třeba?

eva: to se rozhodně neboj, že by nevydrželi, ti vydrží zmrazení dýl než je náš plodný věk...my máme zmrzlíky už dva roky, taky tři kousky 🙂

venika86
12. jan 2010

atlaselka - to mě mrzí, že to neklaplo přirozeně, jistě se to podaří teď 😉
Jak tak koukám, tak každá máme postup trošku jiný. Já začínám 1DC - každé 4 dny měním náplasti - 12 den na UTZ a KET 16-20 den.
fiallinka - určitě někdo bude v centru i o víkendu, ne? Já vím, že v našem CARu bývají celé vikendy, myslím, že to budete mít podobně.

cisielko
12. jan 2010

Ahojte

Ďakujem vám za vaše názory a rady..nno sama neviem čo a ako tak idem dnes zavolať do centra a spjím sa s koordinátorokou, ved za opýtanie nič nedám a hodám sem info čo a ako, možno vám to pomôže..dakuejm ešte raz a želám Vám všetkým úspešná KET s // 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

cisielko
12. jan 2010

Takže som sa dovolala..Fialinka možno ťa to bude zaujímať..v piatok idem do centra, dajú mi recept na lieky, ktoré sa berú od 1DC, ak by prišla skôr mám prísť hned do centra a dajú mi recept..takže tak..uvídme ako to dopadne 😉

venika86
12. jan 2010

cisielko - Tak super, hlavně, že to víš. Takhle kdyby jsi zavolala až 1DC, tak by se to možná i posunulo.

misi33
12. jan 2010

ahojte babule
ja sa chystam na KET
zavala som uzivat Estrofem 2x1,zajtra pridavam 3x1 tbl

chcem sa sytat aky je vas nazor na uspesnost pri KET,ked sa vlozi len jedno embryo

je tu niekto taky kto je po KETe tehu len s jednym embryom?

mirenkam
12. jan 2010

ahoj misi, my máme jen jedno embryo a KET by měl být zítra, tak snad to vše dobře dopadne.., doufám, že tu nějaká šance je jen s jedním embryem, že přežije rozmražení a pak, že se snad i uchytí, minulý cyklus jsem měla ICSI (embrya a nic) ☹

venika86
12. jan 2010

misi - a vy máte pouze jedno nebo víc.

misi33
12. jan 2010

mirenkam velmi drzim palce 🙂
musime si verit 🙂 to je predsa zaklad uspechu 🙂

tiez mam za sebou dva neuspesne KET ale nadej umiera posledna
ja sa na to velmi nesustredim a neupinam.....je mi lepsie ked to beriem sportovo

chodim do prace a nechavam to na osud

atlaselka
12. jan 2010

Fialinka jj měla jsme mimoděložní po IVF ☹
Přeju tady všem at to vyjde.A koukám že opravdu to máme každá jinak 🙂
hezký den

atlaselka
12. jan 2010

Venika já to napsala špatně poprvé,otěhotněla jsem,ale po IVF,ne přirozeně to je jasný 😉 až ted jsem se k tomu vrátila a přečetla.ale přetím jsme zas psala že jsme byla na IVF,takže tak 🙂

venika86
12. jan 2010

Aha, nevadí 🙂
Ale to je divné, že jsi měla mimoděložní po IVF. Netušila jsem, že se to může stát. Uhnízdilo se ti ve vejcovodu?

mirenkam
12. jan 2010

taky jsem nevěděla, že se to může stát - mimoděložní po IVF 😕

atlaselka
12. jan 2010

Holky mě to taky ani nenapadlo,bud se chytí nebo ne,ale mimoděložní??když se to dává přímo do dělohy žejo? až pak jsem o tom četla víc,že je i více procentní šance u IVF než u přirozeného otěhotnění 😕 prostě než se uchytí tak cestuje a může se dostat jinam.
JJ ve vejcovodu.Levej mám už tak špatnej,pravej byl v pořádku a právě se uchytil v tom zdravém,kterej mi museli vzít,takže šace na přirozené početí je už ted mizivá ☹

evaav
12. jan 2010

Ahoj holky spolubojovnice fiallinka děkuji za uklidnění to víš mám to z toho jak mi každý povídá něco byla bych ráda když by přežili tenkrát když mi zaváděli dvě tak říkali že jsou moc pěkné no však uvidíme za týden co se dozvím.Občas jsem slyšela že nemusí přežít to rozmražení ale nebudu se strašit dopředu
Jo a opravdu po IVF může být miiděložní těhu. Tenkrát když jsem ležela v nemocnici protože jsem slabě krvácela v těhotenství tak tam těsně předemnou probstili pani po IVF mimiděložním i doktor mi to říkal ,že se to tam stává a vím,že hlídali i mě protože jsem na začátku měla slabé hcg

venika86
12. jan 2010

Šmankote, to by mě ani nenapadlo. 😒
Prostě po čem h...o, to je hned, jinak to není možný.
Už tak to máme všechno složitější a pak ještě větší procento mimoděložní ...

fiallinka
12. jan 2010

atlaselka: to sis teda vyžrala, chudino - taky vím, že po ivf může být mimoděložní, ale ta šance je tak malá...já jsem si vyzkoušela jen ohss, taky mi o něm ani neříkali - minimální šance, že... 🙂
eva: rozmrzazí se jich statisticky asi 2/3, tak to nám oběma vychází akorát na dva 🙂... i když jedné mojí známé se nerozmrazil ani jeden ze čtyřech, to je fakt pech -. ale je to výjimka

Holky, tak mně dnes dorazila mrcha, hurá - nemusím čekat do víkendu a zítra jedu do CAR, mám radost...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre