Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

jancica74
17. jún 2010

@chrobacek jasně že ano,a určitě to nebude jen jeden test,zítra si nějaké nakoupím,ale jen jedné značky,at můžu porovnávat 🙂 78marcela - nejdůležitější je věřit 😉

zuuuzana7
17. jún 2010

@awe tak aj ty si spinila ... len mam z toho strasny stres ...
lebo pri ivf to nedopadlo dobre ... na slipke vlastne nic neni, len ked som utrogestan vkladala ...
@chrobacek , @jancica74 tak prajem aby sa babulkam u vas pacilo a aby sa uz zahriskavali 🙂
z utrogestanu mam aj ja vzdy nadute brusko a zapchu, ale ta sa teraz nastastie povolila 😅
inac testik z dneska v albume tak kuk 🙂

awe
17. jún 2010

@zuuuzana7 testik mas ukazkovo pozitivny, ciarocka je krasne silna, nic sa neboj...ja som spinila, tiez som sa bala, nasadili mi ascorutin a po par dnoch to preslo same od seba - vraj to mohla byt nejaka prasknuta zilka, pripadne uhniezdovanie - v tom case som mala mat MS 😉

chrobacek
17. jún 2010

no to je teda dálnice !!!

jancica74
17. jún 2010

@zuuuzana7 super,to je krásně tlustá čárečka 🙂 který den jsi testovala?

zuuuzana7
17. jún 2010

@awe dakujem za upokojujuce slova ... musime len verit 😵
ja som si dala prave magnezko, tak dufam, ze uz ma tieto stresy obidu ... ms som mala vlastne tiez v tomto case dostat, tak verim, ze to bolo tym ... idem si dat slofika 😅

zuuuzana7
17. jún 2010

@chrobacek dakujem, len uz teraz verit ...
@jancica74, jani dnes som 9, ale uz vlastne na 7 pekne ukazalo nie az takto silno ale bolo pekne vidno, len ten teraz zaschol a je tam zlty pasicek 😅 neviem co to je za blby test ...
strasne verim, ze aj vy za par dni takyto testik ukazete 😵
zajtra dufam, ze bude pekne hcg a silno verim ze sa @walle k pozitivnym spravam prida 😵

walle
17. jún 2010

ahojte snažilky tehulky KET-tulky!!!

tak zajtra mám krvičku a netestujem ani za svet!!!! zatiaľ nešpiním, čo sa stalo pri poslednom neúspešnom KET. A ako som povedala v inej témičke...keď to nevyjde idem do záhrady a budem kopať a kopať a kopať až do tmy!!!!!nech vybijem ten žiaľ...

zuuuuuuuuzka- je to fantastické...ty si moja nádej...a špinenia sa neboj, hoci mne sa to dobre hovorí...bola by somm tiež v strachu!!!! ale sú tam čiaročky a to vyhráva!!!! 😉

awe
17. jún 2010

@walle silno drzim palce aj s drobcom v brusku, nech mas zajtrajsiu krvicku pozitivnu 😵 budem cakat na spravicky, tfuj-tfuj-tfuj!!!!!!!!!!!!! 😉

zuuuzana7
17. jún 2010

@walle silno verim, ze budeme mat zajtra obe super spravicky 🙂

jancica74
17. jún 2010

h
@walle zitra pisni co a jak....... 🙂 určo to vyjde 😉 musííííííííííííííííííííííííí

majka11
17. jún 2010

Walle a Zuzka držím silno palce, nech vám to vyjde.

jani2
17. jún 2010

walle - moc a moc na teba myslím a držím palce na krvičku! 🙂 🙂 🙂

fiallinka
17. jún 2010

@walle držím palce 🙂

afrika
18. jún 2010

ahojte, zuzi a walle prajem vám krásny deň s krásnymi správami.
ja idem od dnes na pn. už sa mi blíži vklad ak sa rozmrazia a som už nedočkavá....

mirm
18. jún 2010

dobre ranko
@afrika len si oddychni 🙂
aku mas sliznicu?

dvojcata2
18. jún 2010

Ahojky děvčata tak jsem 10 den po Ket je to ted můj druhý z druhého IVF no a mám tam strašně nepatrnýho ducha spíš se bojím že si ho tam namlouvám.

chrobacek
18. jún 2010

dvoj kolikadenní jsi měla embrya?

dvojcata2
18. jún 2010

měla jsem jedno to druhé nepřežilo a bylo 24hod

dvojcata2
18. jún 2010

Stajně furt věřím že se čárka ještě ukáže že těhu jsem.

chrobacek
18. jún 2010

aha no tak to jsi teda asi 11-12 DPO ne ? tak to je test brzo aby tam byla dálníce

jancica74
18. jún 2010

@dvojcata2 ahoj,tak to je super,já jsem pouze 2 dny po KET,ále já to vydržím 😀 10 den už by to mohlo jít vidět 🙂 neboj,zkus další testík zítra - to už bude silnější 😉

dvojcata2
18. jún 2010

dnes 10 po KET doufám v to morulka byly tak pěkná plná bublin 😉 taky jsem si říkala že testit nebudu ale opět jsem to nevydržela 🙂

jancica74
18. jún 2010

@dvojcata2 mě také zaváděly morulky 8 buněčné,taky mám po 2 ivf a taky pevně věřím,že se to konečně podaří 😀 mě řekli,že se nemám stresovat testíkama,ale já stejně vím,že to nevydržím 😀

jancica74
18. jún 2010

@chrobacek tak jak je dneska?u mě vše ok,semtam mě něco píchne v podbříšku,ale jinak ok 🙂 večer mě teda dost bříško tlačilo,ale změnila jsem polohu a bylo to dobrý 😉

jancica74
18. jún 2010

@walle a zuuuuzana,tak jak to holky dopadlo?piššššte 😀

dvojcata2
18. jún 2010

@jancica74 -taky mně pobolívalo v podbřišku a přesně jak říkáš změnila jsem polohu a přešlo to.Dnes koupím nějaký silný test a zítra testnu znovu doufám že už bude trošku něco vidět 🙂

chrobacek
18. jún 2010

no já mám takový celkový tlak v břichu... prostě balon 🙂 ale nepíchá jinak jsem naprosto OK

awe
18. jún 2010

@walle
@zuuuzana7 kocky, este nemate vysledky z krvicky? uz sa tesim na pozitivne spravicky, juj 😵 😉 🙂

afrika
18. jún 2010

ahoj mirm. na ďalšom utz som nebola. doki povedal, že není treba. na 14dc mala 6,4mm a na vklad idem na 23dc. doki povedal, že minimum je 7mm a to budem mať ževraj určite. tak dúfam a verím, že sa nám rozmrazia. ty si mala zamrazené blastuľky alebo?
zuzi a walle ako???????????? 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre