Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

dvojcata2
18. jún 2010

@valmark bereš estroferm???Jestli ano tak mrchu nedostaneš to se tam v tobě spíš perou mimísci nebo můžeš mít malý miomek a s toho se taky krvácí mně se udělal s toho přívalů hormonů hlavně se nestresuj a věř že to určo není nic špatnýho!!!

valmark
18. jún 2010

@awe zdá se, že je to opravdu jen špinění, ale úplně stejně jsem měla minulý nezdařený KET ☹
Devátý den mi to začlo takto a na testu bílo.
Jenže dnes na testu byl maličký náznak, tak nevím, co si o tom myslet...

valmark
18. jún 2010

@dvojcata2 ano beru estrofem, ale tělo si dělá co chce. Při minulém nezdařeném KETu jsem také dostala MS. Sice je to zvláštní, ale doktorka říkala, že se to prostě stává...
Každopádně stále doufám, že to nic nebude.

chrobacek
18. jún 2010

val tak si dej ten ascorutin

valmark
18. jún 2010

@chrobacek a ten se prodává bez předpisu?

chrobacek
18. jún 2010

jj je to bez předpisu j

valmark
18. jún 2010

koukám, že je to volně prodejné, ale v informacích je uvedeno toto - Přípravek Ascorutin mohou užívat dospělí, děti od 3 let a mladiství, těhotné ženy od 4. měsíce těhotenství.

valmark
18. jún 2010

@chrobacek skvěle, hned zajedu do lekárny. mooooc děkuju za tip

chrobacek
18. jún 2010

😉

awe
18. jún 2010

@walle kde si? ako krvicka?

evik31
18. jún 2010

ahoj holky,
chtěla bych se zeptat je mezi vámi některá ,která otěhotněla po et ,nebo ket i když nemá vejcovody
já mám za sebou 1ivf a ted mě čeká ket,ale nějak se nemůžu zbavit toho dojmu,že to je kvůli těm vejcovodům a mám strach ,že se to zas nepovede ☹

fiallinka
18. jún 2010

kde máte Walle, celý den na ni myslím a mám strach, že se tu nechlubí ☹

jinak vidím, že se to tu hezky rozjíždí, když jsem na KEtu byla já, tak ta diskuze byla začarovaná, nikomu se to nedařilo... a teď je to mnohem lepší, to je dobře 🙂

walle
18. jún 2010

dievčatá moje zlaté...ja ďakujem za krásnu podporu...ale nevyšlo to... 😢 zobralo ma to viac, ako prvý krát...vôbec som nečakala, že to tak zle budem znášať...lekár ešte v telefone "citlivo" dodal, že: som jediná dnes, ktorá má negatívny výsledok, všetky ostatné sú tehotné..." 😔 😔 😔

tak dnes prvý krát ma obliala myšlienka reality...že ostaneme sami...a či dokážem byť šťastná aj bez tohto daru... 😢

úspešnosti sú super v tieto mesiace...tak dúfam, že aspoň vám to vyjde... 😔

objímam vás...

rebeca_1
18. jún 2010

@fiallinka neda sa mi nereagovat....
Co to moje oci vidia? Srdecne ti gratulujem!
Jej, ty si tehulka....
Aj ja chcem....

fiallinka
18. jún 2010

@walle wall, to je mi hrozně líto, věřila jsem tomu i za tebe... já vím, že to teď zní asi blbě, ale na konečné závěry počkej... dobře to oplakej a pak se za chvíli na obzoru objeví nějaká nová naděje, i když to tak teď nevypadá... vím, že ze zdr. důvodů jsi už nechtěla ivf, ale co třeba nativ s min. stimulací apod... nebo prostě zázrak shora... já pevně věřím, že to dopadne všechno líp, než si teď třeba myslíš.

@rebeca_1 Ahoj, no jo - ket nám tehdy nikomu nepřál, ale hned ivf za další měsíc se povedlo na 100%. Akorát mne teď zas děsí, že jsem neměla úplně ideální výsledky screeningu z krve, tak doufám, že to bude v pořádku, ale bojím bojím.

Holky, myslím na vás.

rebeca_1
18. jún 2010

@walle nezostanete sami!
Fukam tvoju bolavu dusicku....

rebeca_1
18. jún 2010

@fiallinka aj my sme boli po KETe v aprili na tretom IVF a opat to nevyslo...
Ale ideme dalej, za uspechom sa netreba otacat.

Prajem ti krasne tehulkovanie!

jani2
18. jún 2010

@walle - to snáď nie, ja som už počítala s tebou ako s tehulkou 😢 to je mi veľmi ľúto, moja...moc som na teba myslela chcela som aby ti to vyšlo!...a ten dr. bol hnusný necitlivý somár! ☹

walle
18. jún 2010

😔 ťažko sa mi slová hľadajú...ďakujem dievčatá...

awe
19. jún 2010

@walle moja zlata, je mi to velmi luto 😔 ani neviem, co napisat...daj tomu cas, oddychni si, chod na nejaku super dovolenku a potom uvidis...je to take nespravodlive 😔 neboj, babenka sa iste dockas, budes super mamina 😉 drzkaj sa moja 😔

zuuuzana7
19. jún 2010

@walle velmi ma to mrzi ... ale aj ja som o tom presvedcena, ze raz sa to kazdej podari ...
@evik31 ja mam jeden vajcovod "ciastocne priechodny" na druhom som mala dva krat mimomaternicove tehotenstvo cize ten odstranili. a pri ivf sa tiez embryjko ujalo ale aj vzdalo... hcg bolo od zaciatku dost nizske ... a pozri teraz pri ket je na 10 den krasne vysoke ... tak aby este bolo tam kde ma byt a verim, ze vsetko bude v poriadku 😵
@awe po spineni od vcera ani naznak ... tak dufam, ze sa uz ani neobjavi 🙂

dvojcata2
20. jún 2010

ahojky děvčátka tak jsem si dnes udělala test jsem 12 den po KET a na testu bílo takže opět nic jsem ted po 2 KET vajucha mi žádné nezbyly takže nás asi čeká 3 IVF jestli najdu sílu a peníze.Ted mně chce poslat do Prahy na imunologii protože jsme oba zdraví chyba je ve mně nemám ani jeden vejcovod dokonce než mi je vzali otěhotněla jsem normálně ale bylo to mimoděložně.Všem moc přeju více úspěchů!!!!

awe
20. jún 2010

@zuuuzana7 to je super, neboj, ked raz zimzlo, uz sa neobjavi 😉 len kludovy rezim 🙂

valmark
20. jún 2010

krásný nedělní večer,
druhá čárka přes víkend opravdu trochu zesílila. Koupila jsem si ascorutin, dle vašich rad a špinění přestalo. Nevím zda je to tím, ale každopádně moc děkuju za doporučení.
No a cca za týden na UTZ. U nás v CARu krev už neberou, pokud je test pozitivní a jde se pak rovnou na ultrazvuk.
Tak jsem na to zvědavá. Snad je vše OK a alespoň jeden mimísek se řádně zakousnul 😉

walle, já jsem si říkala, že když je to teď tak úspěšné období, že i ty budeš těhulka. Život je boj a tak se drž a věř, že když se nezadařilo teď, tak příště to určitě vyjde. Hlavně to nezvdávej!

zuuuzana7
21. jún 2010

@valmark krasne spravicky 🙂 tak nech ciarocky krasne silneju ... to spinenie asi mala fakt kazda aj ja som dva dni spinila cize bambulka alebo bambulky si robia miestocko v brusku 😵

chrobacek
21. jún 2010

ahoj kočky .... já chci taky špinění 😉 zuuuzana ty jsi špinila který den?

valmark
21. jún 2010

ahojky, dala jsem do fotoblogu souhrnné testíky za víkend 🙂
Dnešní už vypadá opravdu krásně.
Takže je to na dobré cestě. Ale vyhráno není, to je jasné...

chrobacek
21. jún 2010

val nádhera krásně miminko/a prospívá

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre