Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

jmisa
9. dec 2008

Artep, ty myslím bereš utroš 2-2-2 ne? Tam to špinění být nemusí, je to dost vysoká dávka. Ale tímhle se nestresuj. Prostě tam mimčo je a je OK.

nunca
9. dec 2008

Zuzi, poslední ms 4.10. a KET byl 22.10., byl neúspěšný a ms nepřišla ani po vysazení léků (Utrog., atd.) a skoro před 14 dni jsem měla dvojitou dávku vyvolávačky-Agolutinu a pořád nic 😒 .

zuzka11
9. dec 2008

Tak to je už divný, a test sis nezkoušela? i když nepřijde mS, tak můžeš ovulovat a může se zadařit....to by bylo překvápko, co? 😉

leny2
10. dec 2008

Ahoj holky,
tady je to nějaký mrtvý. Tak já hlásím, že jsem byla na kontrole, všechno dobrý, jenom mám trochu tekutiny v děloze, ale to prý nic není, to se vstřebá, tak zítra jdu do rachoty. S dr. jsme se domlouvali co dál, tak mi nabrali krev na imunologická vyšetření, výsledky budou po novém roce, to se mám objednat na kontrolu 14.den cyklu.

Tak se všichni opatrujte, teď když budu chodit do práce, tak na vás juknu asi jen večer z domu.

scarlette
10. dec 2008

ahojte kocky,
chcela by som vas poprosit o nejake rady respektive comu sa vyvarovat aby boli //, zajtra ma caka KET.

dik 🙂

leny2
10. dec 2008

Ahoj Scarlette, vítej mezi keťačky, já jsem nedělala žádné namáhavé práce, nežehlila, neluxovala atd. Jinak normální režim, 6. den po Ketu jsem šla do práce, ale dělám v kanclu, tak to není náročný.

scarlette
10. dec 2008

leny dakujem, ja som doma, tak aspon budem moct nahnat aj muza do domacich prac 😀

leny2
10. dec 2008

Jo, jo, zapoj manžu a hezky odpočívej. 🙂

scarlette
10. dec 2008

budem, konecne ho nazeniem spravit aj zopar veci co mi slubuje 2mesiace 😅

leny2
10. dec 2008

Tak držím palce, ať se to podaří.

scarlette
10. dec 2008

dakujem, uz sakosi neviem dockat 😅

zuzka11
10. dec 2008

Scarlett, já sice na KET čekám, ale už jsem taky načerpala info a režim je stejný jako po ET, buď co nejvíc v pohodě, první dny se šetři,ale v žádném případě jenom nelež, zkus si dát srazy s kámoškama, proložit to doma knížkou, jenom když bys cítila, že je venku hnusně zima a že na tebe něco leze, tak buď doma......Důležité je zaměstnat hlavu...jojo, to se mi to radí a samotné mi to nešlo 😉

leny2
10. dec 2008

Zuzko, souhlasím s tebou, já taky moc neležela a chytli se, bohužel ne na dlouho.

scarlette
10. dec 2008

zuzka len najhorsie je ze to je pred vikendom a muz mi nakaze lezat a nic nerobit... ale chela by som ho vztiahnut aspon na pizzu, uz dlho sme neboli a mam na nu chut...

zuzka11
10. dec 2008

To mě mrzí Leni ☹ Takže příště už to vyjde, tohle byla blbá náhoda, příroda, ale teď už tělo ví, že otěhotnět je brnkačka!!!! 😉
To moje si to zatím nějak nehcce ani vyzkoušet 😠

leny2
10. dec 2008

To budeš mít dáreček pod stromeček, tak držíme palečky.

scarlette
10. dec 2008

babulky dakujem,
leny verim tomu, po tom vsetkom by to uz mohlo vyjst...

zuzka11
10. dec 2008

Scarlett to víš, že můžeš na pizzua a třeba na procházku, jasně že žádná vysokohorská turistika, ale být jenom doma je blbost, pohybem se ti prokrví děloha 😉

A kolikáté IVF jsi měla? Nebé kolik KETů??

Budeme na tebe moc myslet, ať se u vás staví ježíšek 😉

Leny, jak jsi na tom ty?Co tě čeká?

scarlette
10. dec 2008

zuzka mala som 1IVF ale bez ET, a toto je prvy KET, mali sme len dvoch mrazacikov ale prezil iba jeden, tak verim ze bude vitazny 🙂
vz ste kocky teraz v akej faze?

leny2
10. dec 2008

Podívej se na můj profil, když najedeš na fotku, tam to mám vypsaný.

macous
10. dec 2008

Ahoj holky,
Skarlettka - hodně štěstíčka na zítra a ať se ti embrijko hezky zavrtá a nepustí se 😵
Nun - tak co dneska - něco nového?
Leny - alespoň přijdeš v práci na jiné myšlenky a uteče ti to do ledna jak nic 😵 a souhlasím se Zuzkou, i když je to blbá zkušenost, ze které se člověk těžko vzpomatovává, tak jednou už se zadařilo, tak není důvod, proč ne znovu 😉 Já už zítra začínám 10 tt, tak by mě to už dost sebralo, ani se mi to nechce představovat 😨

leny2
10. dec 2008

Mac, toto letí. 🙂

macous
10. dec 2008

Leny, no mě to taky tak nepřijde, vždycky když večer ulehám, tak si říkám, zase jeden den za náma 😵 no prostě jak malý dítko, co čeká na Vánoce 🙂

scarlette
10. dec 2008

leny je mi to luto co sa stalo ale ako macous hovori, ked sa zadarilo raz preco by sa nemalo aj druhy krat 🙂 , mas este nejake mrazaciky ci uz musite novu ziadost na ivf?

macous tebe to tt pribuda

jmisa
10. dec 2008

Macous, určitě už 10tt?
Já jsem teď v 10 tt - 9+3 a termín porodu mám 12.7. ty máš termín o 12 dní později, to se mi nějak nezdá.

leny2
10. dec 2008

Scarlett, máme ještě dva mrazáčky, počkám na výsledky toho vyšetření, co mi dneska nabírali krev a podle toho se budu rozhodovat, kdy si pro ně pojedem.

scarlette
10. dec 2008

leny a budes dlho cakat na vysledky? super ze mate este mrazacikov, nam ak by to nahodou nevyslo tak mozeme podavat dalsiu ziadost...

leny2
10. dec 2008

Po novém roce by tam měli být.

scarlette
10. dec 2008

tak drzim palce, a ak nieco nahodou najdu nech sa to da vyliecit 🙂

leny2
10. dec 2008

Jsem na to moc zvědavá, máme syna přirozeně a při těhotenství jsem neměla vůbec žádné problémy a narodil se přesně v den porodu, tak nevím proč se teď nedaří.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre