Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

imiska24
16. sep 2008

Už se mi to měnit nechce.A ty chodíš kam?

leny2
16. sep 2008

No právě do Arlety, a OPU a ET proběhl v Praze v Pronatalu. Mám to blízko do Kostelce, takže je to pro mě výhodný a hlavně jsou tam všichni hodní, hezký přístup k pacientkám.

artep26
16. sep 2008

Jo jo na Arletu jsem slyšela jsem chválu, taky jsem tam původně chtěla jezdit, ale pro mě je lepší HK nebo Pce.

danielitka26
16. sep 2008

držím vám všetkým palčeky nech ste všetky tehulky 😵

jmisa
17. sep 2008

Imisko, po týhle mrše Ti KET neudělaj, aspoň jeden cyklus chtěj pauzu, pak se můžeš objednat na 11DC na sono a pokud Ti naskočí cyklus, tak v tom říjnmu Ti KET udělaj, pokud budou vaječníky "neklidné", tak ho neudělaj. To mi řekla dr. v Pronatalu.

dasa24
17. sep 2008

ahoj holky,

imisko já vysazuju hormony vždy už po negativním testu z krve, nečekám až dorazí mestnruace, protože i někomu se stává že utrogestan blokuje menstruaci a proč se taky cpát zbytečně hormony.
Ty jsi ted mela po ET a kdy?

leny2
17. sep 2008

Ahoj holky,
je něco nového? U mě zatím ne, dneska jsem 6.den po KETu, tak nervíky trošku začínají pracovat, jak to asi dopadne.

kuspitka
17. sep 2008

Ahojte.aku ste mali sliznicu aby ste mohli otehotniet????

jmisa
17. sep 2008

kuspitko, sliznice musí být alespoň 8mm, údajně je lepší dvojmístné číslo, ale těch 8 by mělo stačit.

kuspitka
17. sep 2008

tak dufam ze sa vsetko zmeni uz som nadne

dasa24
17. sep 2008

ahoj Leny,

jsem nervozní s tebou 😉 🙂 a doufám že budeš mít // 😉

Kuspitko stačí 8 mm, já měla 10mm 11DC ale stejně to nepomohlo

jmisa
17. sep 2008

Já mám sliznici v pohodě, 8DC mám už přes 10 a taky to nepomohlo. Ono je to prostě všechno souhra náhod.

jmisa
17. sep 2008

Leny, to děsně utíká.

kuspitka
17. sep 2008

dasa bojim sa velmi ale skusim byt trpezliva velmi

leny2
17. sep 2008

Sliznici jsem měla něco přes 10.
Jmiso, mě to právě moc neutíká, ty dny se vlečou pomalu a jak se to blíží, tak jsem čím dál víc nedočkavá.

jmisa
17. sep 2008

Leny, tak mně to přijde, že to děsně všechno letí 🙂
¨

Já asi dneska ovuluju, podle hlenu a podle bolesti na vaječníku, tak ještě 14 dní do mrchy a pak se objednávám na 11 DC a doufám, že moje vaječníky budou OK a béčka rozmrznou a třeba......

renata0028
17. sep 2008

Ahojky,
Leny, se mnou to vypadá tak, že jdu v pátek na UZ a teprve pak se dozvím, jaký den proběhne KET atd. Akorát že teď mám zvýšenou teplotu - bojím, bojím, aby to dopadlo. Beru teda panadol a asi si půjdu koupit celaskon, no prostě super. Když se daří, tak se daří.
Držím Ti pěstičky, aby to dopadlo výborně 🙂 s // 😀

leny2
17. sep 2008

Jinak ten čas letí rychle, to jo, ale když mám na něco důležitého čekat, tak to jde pomalu.

dasa24
17. sep 2008

holky, tak já jsem volala do CAR a už mi to dneska posílají na pojišťovnu takže v říjnu stimulka 😀

leny2
17. sep 2008

To je rychlovka Daso.

dasa24
17. sep 2008

Jojo leny, to já jsi to všechno umím pojistit 😀

renata0028
17. sep 2008

Dášo, to jsi dobrá. Doufám, že další pokus bude úspěšný spíš pozitivní 🙂
Byla jsem u "normálního" gynekologa a říkal mi, že teď už jsou na tom líp, že by se to mělo dařit víc a víc. Tak doufám, že má pravdu a že se nám to podaří, ne? 🙂

leny2
17. sep 2008

Renatko a už víš, kdy bude KETík?

dasa24
17. sep 2008

renčo určitě se povede 😉

No já doufám, že to vyjde, 1 ET taky vyšel 🙂

leny2
17. sep 2008

Dašo, čím budeš stimulovat a jaký budeš mít protokol?

imiska24
17. sep 2008

Ahoj holky,
tak jsem dnes po kontrole,a jsem pěkně nasr...
Za týden jdu na laparku,už po třetí(se asi picnu) a budou mi brát vejcovod.Ten jeden už mám včudu rok.
Pak budu čekat 6týdnů až se to zahojí,v listopadu počkám na mrchu a na to jestli se jim podaří rozmrazit toho jednoho mrazáčka co mám v Pronatalu.
Vy jste takový znalý,jak je to s lékama na 2IVF,může mi doky poslat žádost už třeba v říjnu?Nebo se musí
nejdřív zpracovat ten mrazáček,a pak se může žádat?

leny2
17. sep 2008

Je Imisku, to je mi líto, že máš takové trápení, s tou žádostí vůbec nevím, mám za sebou pouze jedno IVF.

imiska24
17. sep 2008

Je to hnus,ty se snažíš a nic,a ty co děti ani nechtěj tak je maj.
Fakt nespravedlivý.Ty jseš teď po KET?

leny2
17. sep 2008

Jo, 6.den po KETu, takže čekám, čekám.
To máš pravdu, některý ženský se otřou o mokrý trenky a jsou těhule a pak jdou na potrat a my se snažíme a nic, je ten život nespravedlivý.

imiska24
17. sep 2008

Tak hezký a hlavně úspěšný čekání 😉
My se snažíme 2roky,první rok sami a pak mi při laparce přišli na neprůchodný vejcovody a bylo to v pytli.
Po druhý mi ten jeden vzali,na druhým udělali fimbroplastiku,nechali mě půl roku věřit že to pude přirozeně a stejně prd.Tak do mě říznou už snad za týden po třetí a doufám že naposled.Břicho už tak mám jak cedník.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre