Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

jmisa
18. nov 2008

Leny, koukala jsem do jiného tématu a tam měla holčina 14 den po ET cca 2300. Takže tam klidně můžeš mít taky dvojky 😀
Každopádně jsi krásně těhotná 🙂

leny2
18. nov 2008

Pan doktor říkal, že podle HCG nepoznám, jestli tam jsou dvě, každému stoupá jinak a asi taky záleží, jaká embrya vkládají.

jmisa
18. nov 2008

No poznala bys to při opakovaných odběrech, podle tempa, jakým HCG poroste.

Kolem dvou tisíc je to takové hraniční, může to být jedno i dvě.

leny2
18. nov 2008

Ultrazvuk nám ukáže 2.12., ale každopádně nakročeno je dobře. 🙂 Ty máš Míšo potvrzený už srdíčka?

jmisa
18. nov 2008

BYla jsem na sonu v 5+5 a byla u obou patrná počínající srdeční akce, viděla jsem tu blikající čárečku 😵 😵 😵
Na kontrolu jdu 26.11. a pak už mě vykopnou k mému dr.

nunca
18. nov 2008

Leny, moc Ti gratuluju ke krásnému Hcg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂

nunca
18. nov 2008

Jmiso, tak to je nádherné a Tobě taky velká gratulace k ukázkovým srdíčkům (to jste předběhli čas 🙂 ), opatrujte se!!!!!!!!!! 🙂

jmisa
18. nov 2008

Nunca, myslím, že ani ne, podle mrchy to bylo 5+5, podle stáří miminek 5+6, takhle už je na kvalitním stroji možný pozorovat počínající srdeční akci, jsem vyčetla na netu 😀 Ale děti jsou pidi - 1,6 a 1,9 mm.

nunca
18. nov 2008

Tak to záleží opravdu na kvalitě UZ, ale běžně na gyn. zjištují právě srdíčka až po 6 týdnu, no prostě jsou Ti dva bobánci silní a kvalitní, ne 😀 .

artep26
18. nov 2008

Jééééééééé Leny super 🙂 🙂 🙂
Veliká gratulace. Krásná těhulinka 🙂 🙂 🙂

dusice
18. nov 2008

Leny, super, moc gratuluji!!! 🙂

artep26
18. nov 2008

Jéééééé holky já chci taky // 😀 😀 😀

jmisa
18. nov 2008
dusice
18. nov 2008

Artep- tady mi někdo mluví z duše!!! 😉

kalka
18. nov 2008

Dobrý večer holky🙂 Minulou středu jsem byla na OPU.. a protože se do mě pustil hyperstimulák, tak v neděli ET neproběhl a teď máme jen mrazáčky... holky jak moc velká šance je že KET vyjde na poprvé?????

jmisa
18. nov 2008

Kalko, šance není o moc menší než u transferu, je to prostě 1 ku 3.

dusice
18. nov 2008

Kalko, v to doufám!!!

artep26
18. nov 2008

No nezbývá se než modlit a nevzdávat to 😀
Dus to si piš 😀 😀 😀

lucen
18. nov 2008

leny moc gratuluji těhulko🙂)))

kalka
18. nov 2008

tak ju.. a ještě.. když je rozmrazí, tak ty co nezavedou, to je už asi nejde zase zamrazit, že jo???.. my je máme zamrazený po čtyřech... a kolik dní před KETem je rozmrazují???

lucen
18. nov 2008

Kalko už nejdou zamrazit znova na to jsem se ptala a mě je rozmrazovaly ve čtvrtek odpoledne a v pátek ráno byl transfer

artep26
18. nov 2008

Kalko znovu zamrazit opravdu nejdou.
Mně je stihli rozmrazit 48 hodin před transferem, protože odumíraly a postupně museli rozmrazovat další a další várku. Já měla zygotky a transfer se 4 buňkami.

jmisa
18. nov 2008

Já myslím, že je nechaj asi jeden den, ale jistá si nejsem. Zamrazit se znovu opravdu nedaj.

Proč je mrazili po 4? To je dost plýtvání, obvykle se mrazí po 2-3.

artep26
18. nov 2008

Viď Jmis taky mi to přišlo divný, bych se na to teda zeptala. Nám zamrazovali po 3, měli jsme jich 12.
Takhle mohli mít na krásný 2 KETy a ne takhle plýtvat. To bych jim teda řekla 😠 😠 😠

dusice
18. nov 2008

Mně je rozmrazovali v pátek někdy kolem poledne a na KET jsem šla v sobotu v 11hod. Je divné, že to dávají zamrazit takhle pohromadě.

artep26
18. nov 2008

Dus a v jakém stadiu jsi je měla zamražené?

kalka
18. nov 2008

To opravdu netuším proč po 4:(.... holky a kolikátý asi tak den cyklu dělají KET?

jmisa
18. nov 2008

Kalko, záleží, jak je na tom Tvoje tělo, já měla KET v přirozeném cyklu - 17DC, měla jsem morulky (zamražené jako 8buněčné).

dusice
18. nov 2008

Byly kultivované 72hod - jedno bylo 6-ti buněčné a ty dvě o něco opožděné, ale nevím kolika b. byly přesně.

artep26
18. nov 2008

Mně dělali transfer 16 DC po 48 hodinové kultivaci - taky přirozený cyklus.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre