Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

oskarka
18. jún 2008

hezký večer, holky. I já Vám chci popřát hodně štěstí a říci, že i u nás vyšel 1. KET po neúspěšném ET.

mareka
19. jún 2008

ahoj holky,
tak koukám že budete maminy 🙂
Já jdu na další v září , odloučila jsem se odtud , protože mě to vzalo ☹ že nám to nevyšlo

slunickooo
19. jún 2008

Mareko - to věřím, ale bude líp - uvidíš, držím moc palečky na další pokus 🙂

mareka
19. jún 2008

děkuji sluníčko 🙂
jinak nevim co dělat hrozně se nudím... v práci jsem na půl úvazku ale chci odejít a nevim kde co sehnat abych dělala od neděle do čtvrtka ☹ takže musim vydržet do zář v te ☹ scu

slunickooo
19. jún 2008

jj práce - to je kapitola sama pro sebe vid,,,,, já už jsem taky moc ráda, že jsem doma a že jsem vypadla, sice se tam chci pak vrátit, práci nemám těžkou, jen sedím v kanclu u PC, docela i lehárko a prachy hezký, ale už jsem tam byla v kuse 6 let a už jsem tak nějak pauzu potřebovala..... tak zkus vydržet, do září to uteče a pak už si budeš užívat doma na neschopence 🙂

kuspitka
19. jún 2008

slunickooo mi uvidime co povedia zajtra a podla toho sa rozhodneme.dufam ze to dobre dopadne

slunickooo
19. jún 2008

Kuspitko - zítra máš co ??? UTZ????

kuspitka
19. jún 2008

zajtra mam konzultaciu ze kedy zacnem ket.chcem ist do toho hned ako povedia

slunickooo
19. jún 2008

jo tak, tak to držím moc palečky .... 🙂

kuspitka
19. jún 2008

dakujem.na kolky krat sa vam to podarilo?

slunickooo
19. jún 2008

první ET jsem měla v lednu, - ten nevyšel a hned za 14 dní jsme šli do KET - a výsledek už cítím v břišku 🙂 - takže se to povedlo v rámci jedné stimulace , na druhý pokus

kuspitka
19. jún 2008

ja zacinam az o mesiac teraz mi volali

ella1111
19. jún 2008

buduci tyzden by som mala ist na KEt,rozmyslam kolko emryjok vlozime ci jedno ci dve.som dost utla tak neviem ci by som dvojicky zvladla.kolko ste si dali vkladat?

kuspitka
19. jún 2008

ja som si dala na ICSI len jedno.a ja sa zajtra dohodnem kolko mne budu v kladat ale mne povedali ze dve nie kvoli tomu ze by som mala problemi.ja zacinam ket az o mesiac

beke
19. jún 2008

V Iscare sa ťa nepýtajú koľko chceš oni ti rovno vložia dve embryá. Ja už mám malého po IVF a teraz som bola Ket-e a tiež mi vložili dve embryá 😉

kuspitka
19. jún 2008

beke ty si bola prvy krat na IVF ked mas maleho alebo pokial si snim otehotnela bola si este viac krat?

beke
19. jún 2008

Ja som bola prvý krát na IVF pred troma rokmi a vyšiel na prvý šup 🙂

beke
19. jún 2008

kuspitka, je mi ľúto, že ti to nevyšlo...držím palce na KET a mysli pozitívne, 50% úspechu 🙂

kuspitka
19. jún 2008

nechapem preco mne nevyslo ale to uz je jedno uz zacinam o mesiac ket

beke
19. jún 2008

možno sa prestalo vyvíjať a nevedelo sa uchytiť...už na to nemysli a zbieraj sily do ďalšieho boja 🙂
Nedáš si vložiť dve embryá?

kuspitka
19. jún 2008

ved to ze doktor mi povedal ze mala by som velke problemi ale zajtra idem do heliosa a dohodneme sa tam

beke
19. jún 2008

držím ti palce 🙂 🙂 🙂

kuspitka
19. jún 2008

bebe dakujem.aj tebe aj tvojmu babu

beke
19. jún 2008

vďaka 🙂

slunickooo
19. jún 2008

taky držím moc moc palečky 🙂

kaculek
20. jún 2008

Ahojky KETulky,

tak testík opět negativní. Já se snad už picnu. S manžou jsme se domluvili, že hned podstoupíme další KET, tak že jsem začala opět stimulovat a už se těším na přenos. Tentokráte jsme si domluvili osobní schůzku s embryoložkou a kladli a kladli jsme otázky až do vyčerpání. Nakonec jsme se dohodli na 5ti denní kultivaci a rozmrazení všech zbývajících 5 embryek. Teď se modlím aby alespoň 1 tu prodlouženou kultivaci přežilo a pak už se konečně chytlo.
Holky je to otřepaná fráze, ale je myšlená od srdce a s dobrým úmyslem. Tak že všem držím moc pěstičky pro štěstíčko.
Káčule

kuspitka
20. jún 2008

kaculek nebud smutna.a ty si zdrava?mojka ja zacinam uz od dne ket.tak sa velmi tesim

arku
20. jún 2008

Ahojky ,

Tak už mám po KETu, mám u sebe 2 embrijka - tak budu doufat! 🙂

BAKE, SLUNÍČKOOO, OSKARKO - chci vám moc poděkovat, že jste přispěli svojima úspěchma s KETem,
skoro to vypadalo, že KET nikdy nikomu nevyšel! Jsem moc ráda, že vám vyšel 1. KET - aspoň pro nás
ostatní je to naděje! Teď už věřím, že i po 1. KETu se dá otěhotnět! 🙂 😉

Kaculek, Kuspitka - moc držim palce do dalšího pokusu!!! 😉

kuspitka
21. jún 2008

ahoj arku.ty si kolko krat bola na ket?

arku
21. jún 2008

ahoj kuspitka - teď poprvé!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre