Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

katarinka13
17. sep 2010

dakujem baby velmi pekne...ale co to tu citam...a kde je pozitivne myslenie...este ma tu vystrasite..takze nikto neplace kym nema istotu-a to je rozkaz!!! 😅
takze dnes som bola na krvy...vysledok az pondelok....no a manzel o tom stale nevie...vyzera to tak ze zatial je to len moje tajomstvo...a ani vykend nebude az taky veseli/pre neho/...manzel je este stale v rakusku...a ani sa nechysta domov/ on je kamionista/...a po telefone takato sprava sa neoznamuje...takze budem mat uplnu istotu ked mu to poviem...dufam ze sa nestane nic zle...uz ste ma vystrasili 😢

okcelok
17. sep 2010

@katarinka13 ty nechej toho!!!!!!!!!!!!!!!!!Nezapomeň,že já si test nedělala a Marcelka měla 25 citlivost,takže se jí tam nic ukázat nemohlo!!!!!!Ty jsi těhule a hcg bude vysoké!!!!!To musí být těžký to takhle udržet,já bych to nevydržela.Ale znám to,jsou věci,který se do telefonu neříkají.Já taky chodila s kamioňákem a ne vše jsem mu řekla.
Řekla jsi to alespoň někomu blízkému,nebo čekáš na krev?

katarinka13
17. sep 2010

@okcelok
no mamka ma nasla ako revem nad testom.../samozrejeme od statsia/...takze ona je prva....chuda moje ako som ju vystrasila...ako sa sem dava fotka?

okcelok
17. sep 2010

@katarinka13 dole pod oknem na odpověď je přidej fotku

okcelok
17. sep 2010

@katarinka13 tak to je hezký,že to mamča ví!!!I když s takovým šokem! 😲 😉

andous
17. sep 2010

já tady študuju dnešní test pořád a myslím si že ta čárka je dnes slabší než včera ☹ tak že začínám hysterčit ☹ No co co se má stát stane se....

katarinka13
17. sep 2010

@okcelok
dakujem...tak toto je moj prvy ,jediny test na 13.den

andous
17. sep 2010

@katarinka13 tak to je nádhera!!! 🙂 Moc gratuluju to bude HCG obrovské!!!!!!!!!!!!!!!!

okcelok
17. sep 2010

@katarinka13 tak to je teda pořádná dálnice!!!!!!Krásná!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

okcelok
17. sep 2010

@andous sakra,přestaňtě studovat ty testy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nechej toho,přes den je vždy slabší!!!!

andous
17. sep 2010

@okcelok já vím že jsem jak pošuk 🙂 ale každý den když je to ok by měla sílit ne??A mě přijde pravý opak no ☹ No uvidíme zase zítra.

katarinka13
17. sep 2010

som strasne stastna...dufam ze aj od vas dostaneme taku fotku...inac skym si tu budem dopisovat ze ako sa mame?vsak sme mali take pekne plany ...takze to pekne dotiahnite do konca...vsak ste to tu slubovali...ked som citala tie predchydzajuce prispevky...tak ani taka dialnica nie je istota...nech je uz máj/kveten/

okcelok
17. sep 2010

@andous hoď ty testy na nástěnku!!!!!!!!!!!

andous
17. sep 2010

@okcelok ráda bych je hodila ale stávkuje mi foták už jsem se o to pokoušela 😠 tak že to mužu hodit tak jedině z okna 🙂

okcelok
17. sep 2010

@andous aha,tak je hoď z okna a nepozoruj!!!! 😉

okcelok
17. sep 2010

@katarinka13 dnes nás zachvátila malá panika,ale všechno bude dobré a budeme všechny příští rok tlačit kočárky!!!!Působí na nás hormony!!!

katarinka13
17. sep 2010

@okcelok
hned som kludnejsia

andous
17. sep 2010

@okcelok asi to tak udělám už mi z toho fakt šibe 😀 Už to nebudu řešit bud prostě bude sílit a nebo ne.Stejně i kdybych se na hlavu postavila tak to neovlivním.....Tak že asi tak nějak 🙂

okcelok
17. sep 2010

@katarinka13 já se taky nějak uklidnila,když vidím,že i zázraky se dějí a holky,které mají problémy,těhotní!!! 😅

okcelok
17. sep 2010

@andous no vidíš,to je alespoň přístup!!!! Teď už to opravdu neovlivníš,tak jen hezky lež a odpočívej!! 🙂 😎

katarinka13
17. sep 2010

no to je fakt...u nas je to fakt zazrak...mi sme uz ani nedufali...bude to male nas najvacsi poklad
tak zas vas opustam...idem sa napapat...a lahnut si...cakam na dalsie dobre spravy...zajtra som tu zas

okcelok
17. sep 2010

@katarinka13 tak pěkně odpočívejte,papa 🙂

maahuliena
17. sep 2010

@78marcela ved si dnes len 7den po KET 😅 25 ti nič neukáže! Ja som to skušala tiež... 10,11den mamatest 20 ani 25 nič neukázal! Len mamatest 10.. a potom na 12 den už bolo na 20 tieň... daj tomu čas.. neverím, že by to nevyšlo... 😉 ved ak si aj mala tie "ms bolesti" určite si len drobec viacej schoval pod perinku 😉

maahuliena
17. sep 2010

@rozinka007 držím palce 🙂

rozinka007
17. sep 2010

děvenky, tak jsem doma a hcg mám jen 57 ☹ už jsem si pobrečela a jdu do dalšího boje ☹
děkuju za podporu a jdu vás dočíst

rozinka007
17. sep 2010

@maahuliena co ti řekli u dr., když jsi měla těch 69? Mě řekla sestra, ať vše vysadim a začnu krvácet 😒

maahuliena
17. sep 2010

@rozinka007 no ja nechápem, že ti to kázala vysadiť 😕 mne vtedy kazali brať dalej a isť o tych 6dní znova na krv...podla mna to 8bunkové sa neskôr zahniedilo... aj si skusala dnes urobiť tehu test či silnie? 😕 ja byť tebou... beriem ešte aspoN 2dni... urobím test(za tie 2dni) a podla testu sa zariaď...

rozinka007
17. sep 2010

@okcelok kočko, už je ti líp, četla jsem teď, že to na tebe včera nějak dolehlo 🙄 neboj, ty těhule už jsi, žádná mrcha nepřijde 😉

andous
17. sep 2010

@rozinka007 tak to je mi líto rozinko hlavně se nevzdávej.....a jdi dál do boje 🙂 Mužu se zeptat kam chodíš do CAR???

rozinka007
17. sep 2010

do sanusu v pardubicích a
@andous

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre