Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

78marcela
20. sep 2010

Tak hcg je pouze 15,3. Takže je to ztracené, na 10. den od KET je to málo.

katarinka13
20. sep 2010

ahoj baby...tak uz viem aj ja hcg...mam to 723,40...idem zajtra pre potvrdenie...a volala som aj do BA...mam ist aj na ultrazvuk piatok...vraj to treba ...aspon sa im pekne podakujem... 😀

drzim vam nadalej palce aby som tu nebola sama

christim
20. sep 2010

ahoj holky
@78marcela ach jo a to ti řekli, že je to málo, že je to špatný? Je mi to moc líto

@katarinka13 moc gratulujem

okcelok
20. sep 2010

@katarinka13 tak blahopřeji!!!Super zpráva!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 Kolikátý den po KETu jsi byla při odběru krve?

katarinka13
20. sep 2010

@okcelok
dakujem velmi pekne...teraz aby som to aj donosila....inac isla som na 14.den

baby nechapem tie vase hcg...vsak som nasla tabulku kde je to rozpisane kolko moze byt hcg v kolkatom tyzdny...ked nie si tehotna tak by ste mali mat hcg pod 5

Non-pregnant females: <5.0 mIU/ml

okcelok
20. sep 2010

@katarinka13 já jdu zítra,to bude 12 den,tak uvidím.

78marcela
20. sep 2010

@katarinka13 A když jsem desátý den po ET, tak bych měla mít kolik? Já jsem vyčetla, že nějak kolem stovky.

katarinka13
20. sep 2010

@okcelok
budem drzat palce...a cakat na dobru spravu 😉

katarinka13
20. sep 2010

@78marcela ...tak dufam ze to trocha ukludni

Guideline to hCG levels during pregnancy:

hCG levels in weeks from LMP (gestational age)* :

* 3 weeks LMP: 5 - 50 mIU/ml
* 4 weeks LMP: 5 - 426 mIU/ml
* 5 weeks LMP: 18 - 7,340 mIU/ml
* 6 weeks LMP: 1,080 - 56,500 mIU/ml
* 7 - 8 weeks LMP: 7, 650 - 229,000 mIU/ml
* 9 - 12 weeks LMP: 25,700 - 288,000 mIU/ml
* 13 - 16 weeks LMP: 13,300 - 254,000 mIU/ml
* 17 - 24 weeks LMP: 4,060 - 165,400 mIU/ml
* 25 - 40 weeks LMP: 3,640 - 117,000 mIU/ml
* Non-pregnant females: <5.0 mIU/ml
* Postmenopausal females: <9.5 mIU/ml

lilinka81
20. sep 2010

@78marcela ahooj Mackaa,...a co ti na to povedali? ze je to malo,? alebo si to myslis len ty?

okcelok
20. sep 2010

@katarinka13 díky moc 🙂

lilinka81
20. sep 2010

@katarinka13 gratulujeem,kraasne HCG , 😵 😵 😵

katarinka13
20. sep 2010

@lilinka81 😀
dakujem velmi pekne

andous
20. sep 2010

Ahojky holky takže dnešní HCG jen 29 ☹ A při tom jsem měla na dnešním testu takový dálnice vubec to nechápu ☹ Všechny léky mám vysadit a 29.9.znova na krev jestli to klesá.Co se dá dělat pujdu hned do dalšího Ketu!!!

okcelok
20. sep 2010

@andous ježiši,jak je to možný????A zeptala jsi se,proč ti test ukázal takový dálnice???Moc mě to mrzí!! ☹

andous
20. sep 2010

@okcelok mě to taky mrzí ale nic s tím nenadělám ☹ ne nezaptala nebot jsem z toho byla tak v šoku že jsem nebyla schopná cokoliv říct!!tak ted hlavně aby to klesalo bojím se aby to nebylo mimoděložní nebot od včera mi ty testy sílí!!Tak jsem z toho fakt blázen...Ale jinak to nevzdávám a jdu hned do dalšího Ketu 🙂 A ten bude už určitě vítěznej!!!!!!!!!!!!!!!!!Jinak tobě držím palečky at ti krev dopadne dobře a máš vysokééééééééé HCG!!!!!!!!!

andous
20. sep 2010

@78marcela Marcelko tak to mě mrzí.....ale třeba to není ještě ztracené a Hcg začně sílít raketovou rychlostí!!!!!!!!!!A když ne tak to hlavně nevzdávej a jdi zase do boje!!

okcelok
20. sep 2010

@andous No to je dobře,že to nevzdáváš,ale jak může cestovat do vaječníků,když zpět už by oplodněnec jít neměl,ne?! To je teda opravdu zvláštní!!!Zkus si zavolat do CARu!?

okcelok
20. sep 2010
okcelok
20. sep 2010

@katarinka13 už to ví taťka??! 🙂 😲

andous
20. sep 2010

@okcelok Já to taky nechápu jak by se to mohlo stát ale stává se to!!Tak jen doufám že to nebude muj případ....to bych se fakt už po.....!!Já ještě třeba ve středu nebo čtvrtek zkusím testnout a kdyby to stále sílílo tak bych tam zavolala a zeptala se.Ale vážně tomu nerozumím to se mi ještě nestalo aby na testu dálnice a krev tak nízká.

okcelok
20. sep 2010

@andous no ale třeba je vše v pořádku,jen se mu zatím moc nechtělo hnout prdelkou kupředu a dožene to za pár dní!!! 😉 Je to fakt mazec,proč musí být pořád nějaké kompikace a nejde to hladce?! 😠

andous
20. sep 2010

@okcelok no tak tomu už nevěřím ☹ už jsem se s tím smířila asi to mělo tak být!!prostě život zkouší co vydržíme!!Je to teda na hlavu ale nesmíme se vzdávat!!!!!!!Ono se to štěstí jednou unavý a taky nám to bude snad dopřáno!!!Ted se těším jak ty nám zírta oznámíš vysoké Hcg!!!!!!!!!!! 🙂 A nevíš jak dopadla ta Rozinka??Měla jít dnes na krev??

78marcela
20. sep 2010

@andous Tak jsme na tom asi podobně. Jen se mimi zahryzlo, ale asi mu naša sliznica nechutnala. Chcu asi zase na další pokus, ale nevím, jestli mě pustijou hned tak brzo.

andous
20. sep 2010

@78marcela jo to máš pravdu že se mu u nás nelíbilo 🙂 co naděláme vubec nic a musíme jít dál!!!!!!Já jdu teda hned jak to dostanu!!Tak snad tě pustěj taky proč by neměli???a budem doufat spolu!!! 🙂

okcelok
20. sep 2010

@andous to je teda fakt hrozný!!! ☹ Ale jednou to dáme!! Nevím,celej den nic,tak snad večer napíše!

katarinka13
20. sep 2010

@okcelok
no manzel este nebol doma...tak sa to dozvie az trafi domov...mozno v sobotu...do telefonu mu to nepoviem...chcem vidiet ako sa bude tvarit...len horsie je to udrzat v tajnosti pred ostatnymi...ja by som to uz tak rozkricala...kamosky volaju kazdy den ci uz nieco viem...ako by to vyzeralo keby to vedeli skor ako manzel?...asi by to bolo blbe

katarinka13
20. sep 2010

baby nevzdavat sa...raz budeme kazda kocikovat...a spominat si na tieto casy...o to bude vzacnejsie to dieta...

dnes som videla v obchode jednu znamu ako mlati svoje dieta kvoli neakej malickosti...tak som sa opytala preco to robi...a ona ze mi uz lezie na nervy ze furt volaco chce...no takze my take nebudeme...

okcelok
20. sep 2010

@katarinka13 aha,já myslela,že dojede teď na začátku týdne!!!To musí být muka mu to neříct do telefonu!!!! 😝 😝 😝 😝
My budeme naše děti milovat a vše jim pečlivě vysvětlovat! 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre