Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

katka1177
22. okt 2011

@makovicka53 estrofem 5 dni 1x2, dalsich 5 dni 2x2 a poto 3x2...... bohuzial nevyslo☹(((

katka1177
22. okt 2011

@makovicka53 drzim palce

makovicka53
22. okt 2011

@katka1177 ..dakujem...to ma mrzi...mne prvy krat robili pri 7mm sliznici a tiez to nevyslo a vraj je to minimum...keby nam narastla na 8-9mm to by bolo ideal ...mas este nejakych mrazacikov?

katka1177
22. okt 2011

@makovicka53 mam este 4.... len si dam asi teraz trosku pauzu. Ty kedy ides?

timona
22. okt 2011

@makovicka53 pri predchazajucich vysetreniach sommala sliznicu skor nizsiu, ale MS som mala vzdy skor slabsiu.. ateraz pri IVF mi ani vysku sliznice nemerali, tak neviem..

makovicka53
22. okt 2011

@katka1177 ja mam dva...no ja cakam kym mi narastie sliznica mam s nou problemy...narastie na max 6mm...a naposley som bola na IVF v aprili a od vtedy cakam a skusam kadeco ☹

makovicka53
22. okt 2011

@timona ako to z ti ju nemerali...ja mavam stale slabu mrchu

timona
22. okt 2011

ako sa postupuje pri KET, ked sa embrya rozmrazia? ako dlho sa sleduju, ci sa budu vyvijat? ja by som z tych rozmrazenych chccela PK, da sa to?

timona
22. okt 2011

@makovicka53 neviem, preco ju nemerali...bolo to moje prve IVF aj ET...ja mam dojem, ze oni sa pri prvych pokusoch velmi nesnazia aby to vyslo, bolo by to pre nich z financnej stranky nevyhodne..

makovicka53
22. okt 2011

@timona tiez si mysllim...my sa stresujeme maximalne a pre nich to je len biznis...ale cest vynimkam 🙂

timona
22. okt 2011

@makovicka53 aj ja si myslim, ze sa chcu na tom v prvom rade maximalne nabalit, vazne to zacnu brat mozno tak pri treťom pokuse IVF, ale tak je to asi logicke, len smola ze to je na ukor nasho zdravia-psychickeho aj fyzickeho

katka1177
22. okt 2011

@makovicka53 ja mam ten isty problem alchemilku pijes?

makovicka53
22. okt 2011

@timona presne tak...

makovicka53
22. okt 2011

@katka1177 pila som ju ale chcem si ju teraz kupit asi sypanu v lakarni...nepila som ju az tak poctivo...ale tento cyklus by som chcela ...akurat cakam na mrchu...a zacnem....ja som brala gynex ten mi nepomohol,uzivam vceliu matersku kasicku ale tiez ziadne zazraky....a ty co beres?

katka1177
22. okt 2011

@makovicka53 ja som tiez brala gynex... teraz idm skusit tu alchemilku... musis sypanu... 2x za den 😉

makovicka53
22. okt 2011

@katka1177 a nevies kedy sa to ma pit?pocula som ze vraj len do ovulky

silvinnka
22. okt 2011

@makovicka53 alchemilka sa pije 3tyzdne kazdy den a potom tyzden pauza,pekne dokaze napravit aj mrsku....ja som na nej ficala 6 mesiacov 🙂) a 5dni pred vkladom som ju vprestala pit,tym,ze prekrvuje maternicu,bala som sa aby som nezacala po ET spinit....

katka1177
23. okt 2011

@makovicka53 pokial byby planuju otehotniet tak len do ovulky, na upravu cyklu vraj cely mesiac, no neviem presne... ja budem do ovulky

makovicka53
24. okt 2011

@silvinnka
@katka1177 ...dakujem ...nasadim si ho urcite 😉

silvinnka
25. okt 2011

ahojte,kocky mate niektora skusenosti...beriem estrofem a utrogestan,v sobotu mam mat vklad co je 24DC ,ale od 20DC ma dost boli podbrusko ako pred menzes....snad je to len tym estrofenom,a snad je to len z toho,ze sliznica mi rastie....dost sa bojim

charlota333
25. okt 2011

@silvinnka ahoj chcem sa opýtať ja som pred KET a mam take cudne bolesti v podbrusku, doky povedal ze je to od liekov , ale teraz mam pocit ze ma aj trosku pali, mala si podobne pocity? ja som 16 DC

silvinnka
25. okt 2011

@charlota333 no mna bolia vajecniky,jeden potom druhy a potom cele podbrusko ako na menzes...nemam bolesti cely den,ale casto 🙂),palenie nemam a vela cikam 😠 ja som mala uz raz KET a aj vtedy ma to takto bolelo,tiez z liekov a z ohss,tak mi povedal doky.....takze snad to bude o.k,len brucho mam nafuknute ako balon.Kedy mas KET?

charlota333
25. okt 2011

@silvinnka na ket idem v piatok, tiez mam nafuknuté brucho, len ma znepokojuje to ...je to taky zvlastny pocit, ako ked som mala zapal, skusim rano zavolat do CAR

silvinnka
25. okt 2011

@charlota333 zavolaj ,za opytanie nic nedas,ja idem na vklad v sobotu....supiiiis,budes moja spolucakatelka na dobre ,pozitivne spravy 😉

charlota333
25. okt 2011

@silvinnka to si pis

charlota333
25. okt 2011

@silvinnka OHSS som myslela ze je len po stimulácii pred a po odbere vajicok a nie aj pri KET stimulácii, to som nepocula,

silvinnka
25. okt 2011

@charlota333 budeme mat same dobre spravy a teraz to obe dotaihneme do uspesneho konca 😉

silvinnka
25. okt 2011

@charlota333 mne ohss pretrvaval aj po menzese a den vkladu pri dalsom cykle som mala vajecniky 9cm ☹(ale inak pohodicka 🙂

charlota333
25. okt 2011

@silvinnka mozno preto ma este stale pobolieva v podbrusku aj vajecniky- niekedy je to slabsie inokedy silnejsie

silvinnka
25. okt 2011

@charlota333 neboj sa ,urcite bude vsetko v uplnom poriadku....aj ja sa takto ukludnujem,idem trosku k telke ....maj sa zatial krasne🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre