Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

afrika
14. jún 2010

budem ti moc držať pršteky.... 🙂 to budeš ktorý deň cyklu? ona ti ešte môže dorásť, tak sa neboj 😉

mirm
14. jún 2010

no za dva dni mi narastla 0,2mm, aj minuly cyklus to tak bolo :((
ved sa uvidi....

na transfer idem 18 den

afrika
14. jún 2010

prečo ti nechcú urobiť transfer trošku neskôr? ja idem až na 23dc práve kvôli sliznici? do akého CAR chodíš?

mirm
14. jún 2010

do iscaru v BA, joj to neviem.

mirm
14. jún 2010

mozno chcu viacej zarobit....

aniii
14. jún 2010

no já mám se sliznicí velký problémy. Estrofem mi nezabíral, tak jsem si teď píchala Menopur a Luveris a dostala jsem se na 7,5 a doktor řekl, že by na nic nečekal, protože u mě je to dobrý. Niky jsem neměla víc jak 6,5. V pátek jsem si píchla Pregnyl a ve středu mi je rozmrazí, mám si zavolat v poledne a ve čtvrtek bych měla jít, to budu 19 DC.

afrika
14. jún 2010

mirm to určite nie, nemôžeš sa na to takto pozerať, lebo sa to nepodarí. musíš veriť aj sebe, aj lekárom aj drobcom

mirm
14. jún 2010

afrika ty kam chodis do caru?

anii takze ti nerobili transfer ked si mala malo?
mne ani neponukol inu liezbu

aniii
14. jún 2010

já jsem od listopadu brala estrofem a čekali jsme až se mi ta sliznice trochu zlepší, abych mohla jít na KET,ale na ten jsem vůbec nereagovala. Tento měsíc jsem zkusili ty injekce a trochu se to zlepšilo. Není to taky žádná sláva, ale budu doufat, že se to povede. Mám jen 2 mrazáčky ze 2IVF, tak pak bych musela jít do posledního pokusu ☹

aniii
14. jún 2010

Mirm a kolik jsi měla ty sliznici, když ti transfer rušili?

afrika
14. jún 2010

ja chodím do heliosu v MT a doki mi povedal, že stačí aby mala 7mm. tak potom fakt nechápem

afrika
14. jún 2010

prišli vám aj na to prečo máte problémy so sliznicou? mne niečo našli, ale neviem.......

mirm
14. jún 2010

ja som mala pri prvom KETe sliznicu cca 8mm, minuly cyklus myslim okolo 5,9 - 6,5mm ale to neviem isto

afrika
14. jún 2010

mirm už si bola na KETe? budete aj na pn?

mirm
14. jún 2010

@afrika
mne to ani neriesil...

aniii
14. jún 2010

já mám prý narušenou sliznici po revizi. Přerušovali mi těhotenství kvůli VVV miminka. Nikdy předtím jsem se sliznicí problémy neměla.

chrobacek
14. jún 2010

anii jak dlouho máš po revizi?

afrika
14. jún 2010

ja som mala druhý kyret-revíziu v januári 2010 a odvtedy mám so sliznicou veľké problémy ☹

aniii
14. jún 2010

já měla revizi v dubnu 2009, takže víc jak rok.

chrobacek
14. jún 2010

aha tak to by se už mělo srovnat co? tak ted se to snad lékama dá kupy

evik31
14. jún 2010

Ahoj děvčata omlouvám se,že vám lezu do diskuze 🙂
jsem po 1ivf a nezadařilo se v červenci mě čeká Ket a zajímalo by mě jestli nevíte co to finančně obnáší
za ivf jsme platily 30 000kč,tak bych byla ráda připravená,abych pak zas nebyla vyděšená 😅
jinak chodím do sanusu v HK ,ale na jejich stránkách jsem ceník nenašla asi ho tam radši nedávaj
děkuji za každou radu 😀

walle
14. jún 2010

ahoj evik - ja som bola teraz druhý krát na KET a platila som 50 EUR. Zdalo sa mi to nejako málo...

aniii
15. jún 2010

walle to je teda málo.
V sanusu v HK se platí 2800,-- za vklad a 300,-- za lůžko. a někde jinde dokonce kolem 5000,-- 😒

katy2
15. jún 2010

u nas ket celkom 90 eur

afrika
15. jún 2010

ahojte, ja budem v heliose bez liekov za ket platiť 160eur

aniii
15. jún 2010

holky to jsou teda rozdíly. to je neskutečný jak někde rejžujou na cizím neštěstí 😠

afrika
15. jún 2010

ja viem, ale dúfam, že tie euríky budú stáť za to 😵 .

zuuuzana7
15. jún 2010

baby a u nas v rakusku 700 bez liekov 😨

afrika
15. jún 2010

teda zuzi riadna cena 😨
ako sa cítiš? berieš aj nejaké lieky? ms nikde? 🙂

zuuuzana7
15. jún 2010

afrika citim sa tak vselijako, vcera dost bolelo brusko ako na ms ... ale dnes uz opat nic ...
no v piatok uz idem na krv, uz to mam za par 🙂
a inac vcera ma este v noci boleli nohy, tiez take krce ako to tu raz kefí opisovala 😕
afrika no ano beriem klimapur 1mg, (to je vlastne estrofem) a utrogest.,
inac len nejake tie vitaminy ako femibion, selen atd.
od kedy zacinas s utrogest.?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre