Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

boncusik
30. máj 2011

sobka ako??? 😝

dicinka1
30. máj 2011

@lacikagr super..a u nich kdee bol problem?

tinusasa
30. máj 2011

@strelicia ahoj to bude dobre 😵 ja som 13ty den a test rano bol negativny a uz som bola aj na krv ale vysledky budu asi az v stredu lebo som bola len pri mojom lekarovi a ja som navrhovala aby ma poslal este na imunologicke testy do KE tak som si myslela, ze s druhym KETom pockam jeden cyklus. To je neuveritelne, ze lekar v centre to nenavrhuje ked vidi, ze je to neuspesne a sama sa tam musim pytat 😠

sobka
30. máj 2011

Babenky, tak u mna je to tiež negatívne, ako som myslela, no stale som dufala 😒 02.06 mám konzultáciu, neviem, ci este su nejaké mrazáciky, ale musíme do 6teho IVF 😠 cakatelkám držím aplce, nech máte dialnice ako hrom, budem vas sledovat ako pokracujete a verím, že statistiku dvihnete vy 🙂

boncusik
30. máj 2011

sobka ☹ nevzdávaj to 😠 a bojuj 😎 uvidíš ak´j tebe sa zadarí babenko verím tomu 😉

sisika12
30. máj 2011

@sobka je mi to ľúto ☹ držím palce do ďalšieho boja, u mňa to tiež nie je dobré, pre infekt KET zatiaľ nebude, už aj lieky som vynechala, zas ďalšie čakanie... ☹

@tinusasa na stredu držím palce 🙂

sisika12
30. máj 2011

@lacikagr ahoj, je dobre si prečítať taký príspevok, človeku hneď dodá pozitívnu náladu 🙂 ďakujem

strelicia
31. máj 2011

@tinusasa
@sobka
ach jaj, musime to brat tak ako to je a ist dalej. ja este stale cakam co bude. spinenie mi prestalo zatial, a ani bolesti uz nemam. na krv mam ist v pondelok. bojim sa.

naduska
31. máj 2011

Ahojte je tu niekto kto mal KET v Reprofite???

monita81
31. máj 2011

@naduska Ahoj,áno ja v sobotu.

naduska
31. máj 2011

@monita81 mas IP

boncusik
31. máj 2011

strelicia ja som 7 den po kEt a tiež cítim akokeby vaječníky a niekedy vhko akokeby som začala krvácať čo ma prinúti vystrašene ist na WC, špinenie som mala pri uspešnom ET jeden den takže niej nič stratené, špinenie može byt uhniezdovanie 😅

tinusasa
31. máj 2011

moj definitivny vysledok krvi je negativny ☹ ☹ ☹ tak ideme dalej a dalsie Ket asi jeden cyklus pockam a uz sme sa aj objednali na imuno testy v Ke. Dievky bojujte drzim Vam vsetkym palceky nech tu je co najviac tehuliek 🙂

katyka10
1. jún 2011

Ahojte dievcata.je mi luto ked vas citam ale nevzdavajte to.ja tiez som to vzdala pri neuspesnom ivf.a ked som mala ket som verila a do prvej krvicky som nemyslela na to ci sa podarilo alebo nie.fungovala som tak ako predtym.a podarilo sa.ja vam drzim vsetkym paste az sa vam to podari.

boncusik
1. jún 2011

holky musíme mysliet pozitívne 😀
tak holky, ktorej sa blíži čas testovania? 😕

boncusik
2. jún 2011

holky ja som dnes 9. den a prichádza depka 😖

boncusik
2. jún 2011

@strelicia ako sa máš špinenie ustupilo?

boncusik
6. jún 2011

ketáčky, nejako to tu zakapalo, ja idem zajtra na krv a výsledok v stredu , je tu ešte niekto kdo bude testovať?

strelicia
7. jún 2011

ahojte, ano spinenie uplne prestalo. ale aj tak....:( dnes som volala na vysledky krvi HCG a nie som tehotna. nevyslo to. neviem co teraz dalej, nastupujem do novej prace a nebudem uz moct tolko cestovat do MT :( takze Helios asi uplne pada a aj akekolvek car v BA mozem zacat riesit aspon po skusobnej dobe :( najviac ma stve, ze mam uz dost rokov a kazdy mesiac mi je drahy ... 😠

strelicia
7. jún 2011

do dalsieho IVF idem definitivne s inym darcom. bo s tymto mi uz nevysli 2 IUI, 1 ET a ani toto 1 KET. asi si nie sme sudeni :D

boncusik
7. jún 2011

@strelicia neboj raz to určite vyjde 🙂

little_miracle
9. jún 2011

@strelicia ahoj, je mi to luto........ ☹ Ja som bola 06.06. na druhom IUI, takze cakame........ale co tu tak citam, asi by som sa mala pripravit na vsetko 😢

strelicia
10. jún 2011

@little_miracle tak to je super spravicka 🙂 drzim ti moc moc moc palce. 🙂 ja som uz objednana v utorok do Gyn-fivu na vstupny pohovor. uz nebudem mat cas chodit tolko do MT. A som rozhodnuta podstupit najprv cca 2-3 IUI a potom az uvidime ci pojdeme do druheho IVF.

little_miracle
11. jún 2011

@strelicia ahoj, dalsich mrazacikov uz nemas ? Budem na teba intenzivne mysliet a drzat palceky !!!

strelicia
15. jún 2011

@little_miracle ja ti tak isto moc moc drzim palce. ved raz to uz len musi vyjst. a mozno prave teraz!!!!!
tak my sme boli vcera s muzikom prvykrat v Gyn five a pan doktor trosku nechapal, ze preco sme zavrhli moznost mat vlastne babo, ked tam sanca je, sice malicka, ale je. oni tam totiz robia aj PGID takze sme doma nad tym rozmyslali, a uz nejdem skusat ziadne darcovske spermie, ani IUI. Ideme do IVF a skusime to s muzovymi spermiami, on totiz nejakych zopar kuskov ma a na ICSI to staci. otazne uz len bude, kolko embryi - a ci vobec nejake - preberie po nom tu geneticku translokaciu. dalsia vec - ak by ju niektore aj zdedilo po nom, tak moze to znamenat bud ze tiez nebude moct mat raz deti, alebo aj ze napriek tomu bude moct mat deti v pohode. velmi to chceme, a muz dokonca povedal ze je ochotny ist koli tomu aj pod noze (Mese/Tese), co uz raz absolvoval na biopsii semennikov a vtedy povedal ze uz nikdy viac v zivote. Baby ja sa tak bojim, zaroven je to super sprava pre nas, ze nam davaju sancu, a zaroven sa bojim, ze co ak sa stane to, ze druhe IVF....odoberu mi kopec vajicok, oplodnia a teraz vsetky embrya budu geneticky zle :( to neviem ako by som zvladla. bojim sa. ale strasne to chcem. tak ideme do toho.

kikus77
16. jún 2011

baby na ktory DC sa robi KET? Moze byt aj 23DC?

lululka555
16. jún 2011

@kikus77 podla toho kam chodis do centra,helios MT na 19 az 20 den...

kikus77
16. jún 2011

@lululka555 chodim do iscaru v BA,vsade citam,ze okolo 20DC,ja som mala na 23

lululka555
16. jún 2011

@kikus77 ja som mala na 20DC minuly tyzden v stredu... 🙂 ty kedy?drzim palceky 🙂

kikus77
16. jún 2011

@lululka555 Ja som mala vcera,na23 DC.tak to uz mas polku cakania za sebou,drzim palce

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre