Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

sssilvy
28. jan 2011

@bibi24 ......na krv som bola včera a to bolo 14 deň po KET.......a vkladali mi dve 4-bunkových snehuliačikov. Takže mi hrozia aj dvojičky 😨 To budem vedieť až o ďalšie dva týždne mám ísť na prvé sono.

christim
28. jan 2011

ako rychla sa može ist po KETe opet na stimulaciu - do dalšiho Ivf? Nevieta někdo? 😢
@sssilvy ďakuje Ti a uživaj si, ať všše nadale prebiha bez promlemov

franina
28. jan 2011

@sssilvy oficialne gratulujem 🙂

deinad
28. jan 2011

@franina je normalne ze sa bojis, ktora sa neboji...zvladnes to, ved my sme silne a vydrzime toho vela, a ked sa nepodari, ideme dalej ale ja verim, ze kocky cakatelky dostanu len pozitivne vysledky 🙂

deinad
28. jan 2011

@sssilvy moc moc gratulujem, nech sa vsetko vyjvija tak skvelo aj nadalej 🙂

deinad
28. jan 2011

@christim moja to je mi luto, ale nevzdavaj sa, vyliec sa a podla mna s novym cyklom - po dobrati ATB mozes ist do dalsieho pokusu, raz to musi vyjst, viem, cim prechadzas... ☹

franina
28. jan 2011

@deinad dakujem za pozitivnu spravu, nic ine mi neostava len dufat...

bibi24
28. jan 2011

@christim Medzi ivf musi byt minimalne 3 mesacna pauza. Medzi KET a dalsim KET (pripadne medzi ET a KET) odporucaju pauzu aspon mesacnu, ale stretla som sa uz aj s pripadmi, ze isli do toho hned. To znamena dostali ms a hned aj zacali pripavu. Uz nemas mrazacikov? Ides na dalsie ivf?

@ssilvy no, podla vysky hcg su podla mna dve 😉 😵 Som zvedava, ci sa mi to potvrdi 😉 Teda, hlavne tebe 😀

deinad
28. jan 2011

@franina a kedy ides na krv? ja az 9.2 ....to je doba 🙂

franina
28. jan 2011

@deinad ja idem v pondelok tak dufam, ze len pozitivna sprava bude 😅
9.2 ? joj uz by som nechcela zase 2 tyzdne cakat, to je strasne 🤐

christim
28. jan 2011

@bibi24 mrazacikov už niemame... ivf som mala v aprili minulý rok - toto bol iba ket.....

deinad
28. jan 2011

@franina hej to je veru, ale tak co narobim...budem mat vela prace tak hadam mi to rychlo ubehne 🙂 drzim Ti palce a ocakavam len pozitivne spravy 😉

mindinka
28. jan 2011

Ahoj holky jsem tu nová 11.2. mně čeká 2 KET, můžu se mezi vás přidat?

anika142
28. jan 2011

@sssilvy ahoj gratulujem. Dufam, ze budem mat aj ja pozitivnu naladu po odbere. Prijemne tehulkovanie.

anika142
28. jan 2011

@mindinka ahoj, vitaj drzim palce

mindinka
28. jan 2011

@anika142 Ahoj děkuji za přivítání. 🙂

zufalka
28. jan 2011

@sssilvy supeeer 😀 😀 😀 😀 moooc gratulujem !!!hlavne posielaj vela tt vírusikov nech sa nakazíme všetky....normálne sa začínam tešit na KETko po takýchto dobrých správach 😉

kenya83
28. jan 2011

@sssilvy wooooooow tak to je skvelé správička 😉 HCG 2496 na 14 deň po KET je fantastické to budú na 100% dvojičky 😉 Ja keď som bola po ET s 1 embryjkom som mala HCG na 16 deň 1497 🙂 Takže blahoželám to HCG je fakt dosť vysoké na 1 embryjko 😉 Uvidíme čo ukáže sono 😉 držím palčeky 😉
@christim moja je mi to ľúto, ale netreba sa vzdávať ale treba veriť a dúfať 😉 Pokiaľ si mala KET neúspešný a MS normálne dorazila ako mala, môžeš sa vrhnúť do ďalšieho IVF-ka hneď v ďalšom cykle, pokiaľ samozrejme netreba čakať na schválenie novej žiadosti 😉 Nie je tam potrebná pauza, určite nie 😉
@franina @deinad tak ako sa cítite?držím Vám palčeky a samozrejme očakávam len a len pozitívne správičky 😉
@mindinka ahoooj a vitak medzi nami Keťáčkami 😉 takže 11.2. KET? koľko máte mrazáčikov?
@zufalka 😉

piskotka207
28. jan 2011

@sssilvy blahozelam!!! 🙂 dufam, ze ta budeme vsetky nasledovat. Ja som 9 den po KET, ale este som netestovala a asi ani nebudem.... alebo mozno den pred odobratim krvi....

kenya83
29. jan 2011

@piskotka207 tak čo? ešte Ťa rúčka na testovanie nesvrbíííí 😀 😀 😀 A ako sa cítiš?

piskotka207
29. jan 2011

@kenya83 ani nie pretoze mam pocit, ze to nedopadne dobre. Citim sa tak nijako - trochu mam asi zvacsene prsia a trochu ma pobolieva v krizoch ako keby mala prist mrcha... Zacinam byt skepticka... 😒

minka051
29. jan 2011

@piskotka207 Ahoj aj ty odkaladáš test ako ja ja som dnes 11 deň A tiež asi testnem až ked pôjdem na krv 😉

mirenkam
29. jan 2011

ahoj holky, tak já dnes 12. den po KET a krev negativní.... asi za 2 měsíce bych měla jít na hysteroskopii alaparoskopii, pak dle výsledků pauza a 3. ivf...... ☹

zufalka
29. jan 2011

ahoj babulky,takže dúfam že úspešne sa pridám k vám,začínam so stimulkou na KET,snád sa nám mrazáčiky v poriadku rozmrazia,máme len dve blastocysty tak snád.... 🙂

sedmitecka
30. jan 2011

jo a aktuálně - po dnešním UTZ - pro zmrzlíka si máme přijet příští pondělí, 7.2. .....jsem trošku na rozpacích, jestli tam nemají tak trošku bordel, protože doktor mluvil pořád v množném čísle, tak v tom mám teď zmatek......je možný, že tam nakonec máme ty blastocysty dvě , Vobořil pořád čučel do kompu a říkal něco , že z těch tří zbylých jedno vyřadili, že bylo pomalejší.....ale já jsem si 100% jistá, že tenkrát, když jsem tam volala, říkala mi embryoložka, že zamrazili jedno 😕 😕 no, bude překvapení 😉
vyfasovala jsem injekci ovitrelle, zítra ho máme bodnout na vyvolání ovulace....já ten týden asi nepřežiju
jo a ani jsem nedostala prednison, ještě že mám vlastní zdroj 😀

franina
30. jan 2011

@kenya83
ahojky... ani neviem ako sa citim... uz som taka skepticka, uz som nevidela ani dalsiu ciarku na teste uvidime co a ako zajtra uz som z toho trosku smutna... myslis ze ked neukaze test // tak zajtra krvickaa este moze ukazat? ☹

deinad
30. jan 2011

@kenya83 ahoj moja, no ako sa citim, co ja viem, tak vselijako 😀 psychicky mi je OK, fyzicky neviem, vsade ma picha, pobolieva a to sa snazim nepozorovat a neriesit a nerozculovat sa a vela sa usmievat, mm malych v brusku vola chlapci, takze na tom sa dobre bavim 🙂 a co Ty, ako sa citis? budes aj testovat? ja nemam odvahu...

deinad
30. jan 2011

@zufalka ahojky, budem ti moc moc drzat palceky 🙂

zufalka
30. jan 2011

@deinad kedy ideš na krvičku? uvidíš že to bude ok,ved sa to tu slubne rozbieha 😉

mindinka
31. jan 2011

@kenya83 Ahojky V prosinci jsem byla na prvním IVF nechala jsem si 2 embryjka a bohužel to nevyšlo, v lednu jdem šla na první KET a taky jsem si nechala 2 embryjka a taky nám to nevyšlo a ted na druhý KET nám zůstalo poslední embryjko, tak doufám, že to bude bojovníček a bude se držet. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre