Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

petronela82
11. aug 2010

@afrika - tak že možná už vyrazíš do CARu zítra? na testy se vyprdní rozhodující je krev a pak hlavně UTZ - zítra budeš 20 den po KET to už musí být něco 100% vidět, já při minulém IVF měla podezření na mimoděložní těhu tak jsem testila každý den, a byla jsem si více než jistá že ta čárečka stále trochu sílí (a já potřebovala aby slábla) a pak krev nakonec ukázala že HCG kleslo skoro o polovinu - ty testy vůbec nejsou průkazné - trochu víc se napiješ a čárka je slabší - tak se nenervuj

afrika
11. aug 2010

@petronela82 ahoj. ako sa cítiš?

petronela82
11. aug 2010

@afrika - já úplně normálně, netestuju, na KO jdu v ten pátek - věřím že vše bude O.K. - musíš taky věřit - nebo proč myslíš že je něco u tebe špatně - ty špiníš, nebo máš bolesti?

afrika
11. aug 2010

ani jedno, ani druhé. uvidím zajtra alebo v piatok peti....

petronela82
11. aug 2010

@afrika - tak vidíš, zbytečně se plašíš, mimícści se chytly to je jasné HCG nad 150 (14 den) je super, a není důvod si myslet že to vzdali - žádná krev, křeče, bolesti - prostě nic - skoč tam už zítra ať jsi v klidy, ty stresy malému rozhodně nepomůžou 😉

pampeliska36
11. aug 2010

@petronela82 ahoj... potkavame se v jinem tematu 🙂 dneska to bohuzel nevyslo i vysledek z krve je negativni, ale chtela jsem se te zeptat na ten KET... protoze mame 4 zamrazena embryjka. a v podstate mi rikal doktor, ze na to muzu jit hned nasledujici mesic, tj. v zari a podle toho sveho stavu a jak se budu citit... jak jsi to mela ty?

afrika
11. aug 2010

baby mne už asi šibe. teraz som len tak skúsila posledný test čo mám doma, aby ma nabudúce nelákal. vyšli mi dve najsilnejšie čiarky z celého testovania. aj keď tá testovacia nieje silná tak, ako kontrolná. ale silná je teda dosť.

awe
11. aug 2010

@afrika tak to je super, hod fotecku do albumu, nech mrkneme 😉 uvidis, kontrola dopadne na jednotku, v brusku uz bude dutinka a hcg bude krasne cislo 🙂 🙂

afrika
11. aug 2010

awe keby som nebola technický antitalent, tak tie fotky sú tam už dávno..... 😉

petronela82
11. aug 2010

@afrika - tak vidíš - říkám ti vykašli se na testy - strašně to zkresluje - koukej zítra skočit na krev a UTZ ať jsi vklidu a užíváš si těhotenství

awe
11. aug 2010

@afrika ja som tiez technicky antitalent, preto mam prazdn album 😀 tak nevadi, zajtra cakam same dobre spravy 😵

petronela82
12. aug 2010

@afrika - tak co šla jsi už dnes do CARu? jak jsi dopadla - myslím na tebe a držím palečky

bublina_dd
12. aug 2010

Ahojky baby, tak pred týždňom som písala, že naše babatko, resp. babatka sa prestali vyvíjať, včera som bola na kontrolnom sone, tak je to potvrdené. Prestali sa vyvíjať v rannom štádiu. Keď sa dám do poriadku, opät sa k vám pridám, ešte nám zostali dvaja snehuliačikovia, samozrejme keď sa rozmrazia...
Všetkým tehulkám a snažilkám držím palčeky nech to dotiahnu do úspešného konca a sa stanú šťastnými maminkami. 🙂 🙂 🙂

awe
12. aug 2010

@bublina_dd to mi je strasne moc luto 😔

@afrika tak ako? sup sem s dobrymi spravami 😵

afrika
12. aug 2010

ahojte, tak ráno na UTZ sliznica zas väčšia, embryo žiadne. doki povedal, že musíme čakať do poobedia a uvidíme. že ak neuvidí krásne zvýšenie, tak to je v ... no a teraz volali, že to vyzerá oki - na 14 deň bolo HCG 184 a dnes na 20 deň je 690. kontrola v utorok

jancica74
12. aug 2010

@afrika ahoj,tak to je super zprávička,nestresuj se,bud v klidu mamino 😀

awe
12. aug 2010

@afrika no vidis...aj ked viem, su to nervy, stale cakat....ja som to zazila pri prvom tehu 😔 hcg by sa malo kazdy druhy den zdvojnasobovat, tak drzim velmi palce, aby ste v utorok uz videli aj dutinku...mozno sa len embrysko neskor uhniezdilo. Kolkobunkove si mala?

afrika
12. aug 2010

bola to blastička. ale doki hovoril, že sa to stáva, že sa neskôr chytia. aj sestrička to teraz hovorila.

kefalinek
12. aug 2010

@bublina_dd bublinka to mi je luto ale nie si sama my sme dopadli taky tak a teraz cakame na daslie KET na jesen, mame jedneho bobocika, tak dufam, ze sa preberie

awe
12. aug 2010

@afrika bude dobre uvidis 😵

petronela82
12. aug 2010

@afrika - tak vidíš HCG roste - zkus být klidu - v úterý už určitě bude bublinka 😀

afrika
12. aug 2010

@petronela82 dúfam, že áno. inak máš pekné čiarky a zajtra držím moc pršteky.

afrika
12. aug 2010

moje sú celkom podobné. aj keď podľa fotiek sa to dosť ťažko prirovnáva

krystofka
13. aug 2010

Ahoj holky, jsem po neůspěšném IVF, máme pět sněhuláčků, přišla jsem hlavně na čumendu, v září jdeme do KET, tento měsíc mě můj dr nechal si odpočinout, brečela jsem mu v ordinaci. Chtěla jsem jen vědět, jak moc je KET úspěšné, takže, jestli můžete, budu ráda za každé informace a zkušenosti. Jinak, já ještě pořád čekám na MS, dnes jsem 36 DC, na ET jsem byla 26.7. testy jsou negativní i krev...jen ta mrcha ne a ne dorazit.

afrika
13. aug 2010

@petronela82 ako moja?

petronela82
13. aug 2010

@afrika - ahojky, já jdu k Dr. až odpoledne po práci - pak pojedu ještě nakupovat tak že se na net dostanu až večer - ale dám určitě vědět

afrika
13. aug 2010

držím pršteky peti. včera som vstávala o 6 a večer o 20 som bola totálne KO

petronela82
13. aug 2010

@afrika - já pracuji každý den od 6:00 (tak že vstávám denně v 5:00) tak přesně vím jak jsi se včera cítila, já to zažívám denně - ale nevím zda to připisovat těhotenství, nebo spíš těm kvantům práškům které do sebe deno-deně cpeme 😀

afrika
13. aug 2010

@petronela82 mne tie lieky nič nerobia. to už mám odskúšané. jedine, že mám odpor ich tak veľa užívať, ale s tím nič neurobím

petronela82
13. aug 2010

@afrika - tak to asi bude tím těhotenství - no uvidíme - já se to snad dozvím už dnes, ty si hold budeš muset počkat až do úterý - ale znáš to - kdo si počká , ten se dočká - stále testuješ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre