Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

kuspitka
7. sep 2008

tak ja idem tento mesiac na ket uz mam posledne 2embria

ili5
7. sep 2008

Leny,to ti rozmrazili jen ty 2?Nebo víc a zbytek jde v niveč?Nevím kolik jich rozmrazí mě,mám jich 4 zmrazené.

julietka
7. sep 2008

ahojte kočky, v tejto teme som po prvykrat. Od dnes zacinam uzivat estrofem na KETko. Dr,mi predpisal aj crinone, ale o jeho uzivani sme sa nebavili. Uzivali ste popri estrofeme este aj nieco ine, napr. utrogestan,, prip. ten crinone. Alebo ste to uzivali az po zavedeni embrijka? dakujem za odpoveve. prajem vsetkym pekny vecer. 😵

kuspitka
7. sep 2008

Ahoj .ja užívam etinylestradiol a potom na 14den aj utrogestan.Ty kde chodiš na umele oplodnenie????

julietka
7. sep 2008

chodim do iscare. a ty?

kuspitka
7. sep 2008

ja chodim do Heliosu to je v Martine.Bola som iscare5krat viacej som tam nesla

julietka
7. sep 2008

nemas z iscare dobre skusenosti? pocula som o heliose iba same dobre veci, ale mne by to bolo daleko. Ale aj tak si myslim ze je to vsetko len o ludoch. nemozem tvrdit ze mam v iscare najlepsie skusenosti, ale zial potrebujeme ich..

kuspitka
7. sep 2008

julietka ja som tam bola a som povedala viacej tam nejdem .
ked sme chceli vediet oco sa jedna nic na nepovedali .
ked sme prisli do heliosu tak celkom inak sa knam spravali.
kedy zacinas ket???

julietka
7. sep 2008

kuspitka a myslis ze mi lekar zabudol povedat ze mam uzivat este aj utrogestan? Neviem ci je to pravidlo ze sa to musi uzivat na ten 14 den, alebo mi to povie az pri kontrole ked pojdem na 16 den? s KETkom nemam ziadne skusenosti..

kuspitka
7. sep 2008

taj ja iden na 2ketko.tak ja chodim na kontrolu 15den ako beriem a vklad mam 20den.tak 5dni beriem utrogestan.
podla mna mal by sa brat 5dni pred v kladom.tak zavolaj si tam a oni ti povedia ako dalej .aj ja som tak ked nieco neviem tak tam volam

julietka
7. sep 2008

od dnes zacinam uzivat estrofem, alebo si ho dam asi az zajtra. Povedali mi ze 1 den cyklu, ale vacsinou charakterizuju prvy den ked sa ti uz rozbehne MS, alebo sa mylim? dostala som ju dnes po obede..

kuspitka
7. sep 2008

tak to musis zajtra ak dostanes poobede tak uzivas na dalsi den ak rano tak v ten den.

julietka
7. sep 2008

nerada tam telefonujem, pretoze na recepcii vecne nikto nie je. telefon mi vyzvana, potom ma prepajaju, niekedy aj niekolkokrat. Mam z toho vsetkeho nervy uz len ked vytacam to ich cislo..

kuspitka
7. sep 2008

a keby si skusila napisat e-mail????tak heliose nemaju stym problem

julietka
7. sep 2008

dik kuspitka za radu s tym uzivanim. Inak tebe nebolo zle z tych liekov? niektore dievcata sa stazovali na nevolnosti.

Prve Ketko vam vobec nevyslo?

kuspitka
7. sep 2008

bola som na ICSI potom na ketko nic nam nevyslo idem na posledne KETKO.
mne len obacas je zle ale nerada ich beriem.uz to prezijem.raz som aj zvracala

julietka
7. sep 2008

Preco posledne KETko? veris ze vam to vyjde vsak? 😵

Tiez mas take davkovanie ze 1 krat denne, 2 krat potom az 3 krat denne?

kuspitka
7. sep 2008

najviac mam 2krat denne.uz viacej nemame mrazacikov

julietka
7. sep 2008

aha 😨
ale potom v pripade potreby pojdete do dalsieho IVFka?

kuspitka
7. sep 2008

uz nepojdem na dalsie.mozno pojdem na IUI

julietka
7. sep 2008

aj ja som bola na IUI 3 krat, az potom sme sli na IVF. Prve ET v podstate vyslo, ale potom som to potratila, hned na zaciatku. dala som si pauzu pol roka a teraz skusim moj prvy KET

kuspitka
7. sep 2008

tak ja uvidim ako bude dalej .verim ze sa to podari beriem aj cilli tak mozno to uz bude posledne umele oplodenie.uz nemame ani peniaze nato vsetko

julietka
7. sep 2008

ja uz neberiem vobec nic. uz neverim nicomu. skusila som vsetko od liekov, cez vitaminy az po akupunkturu. Nechavam uz vsetkemu volny priebeh bud to raz vyjde, alebo budeme sa musiet zmierit so skutocnostou ze nebudeme mat deti.

kuspitka
7. sep 2008

tak su dievcata co to brali a otehotneli tak to skusam aj ja davam tomu naej tak dufam ze sa to konecne podari

julietka
7. sep 2008

a co je to za chilii, urcite nie to klasicke kuchynske v podobe papriciek?

macous
7. sep 2008

Ahoj holky,
tak jsem ty vaše debatky snad dočetla, už jsem jak ve škole, dělala jsem si poznámky 😀
Myskyvo- na zítra ti budu držet palce na ten ultrazvuk, určitě folíci dorostli neboj 😉
Dášo a co ty, jakpak se cítíš po KETíku? Já nikdy nic nepoznala, až po několika dnech mě začala bolet prsa, ale to bylo k nastávající mrše 😠 nejlepší je, že člověk nikdy nic neví, protože i to by mohl být příznak těhu, tak hezky odpočívej 🙂
Jmisko - zítra držím palečky, ať uhádáš ten KET 😵 a buď tvrdá 😵
Leny- já nevím, kolik jsi psala, že máš mrazáčků, každopádně přeji na čtvrteční KET hooooodně štěstíčka 😵
Sanuško, kdy tebe čeká další KETík? Já už si to nepamatuji, jen vím, že máš 2 embrýsky, jako já 😉 Kdyby nám kočičko nevyšel, jako že snad jo, tak budeme spolu stimulovat a snad se nám ten blbej hyperstymulák tentokrát vyhne!!!!!!!!!!
Julietka a Kuspitka: zdravím holky, já po KETu brala vždycky Utrogestan 3x2 tablety zavádět 🙂

kuspitka
7. sep 2008

nie su to tabletky inak sa to vola cayenne.
ty si priamo z BA???

julietka
7. sep 2008

ano z BA. cayenne ako kajenske korenie? to sa kupuje v lekarni? a kolko to stoji?

kuspitka
7. sep 2008

nie to som si objednala .este som to v lekarni nevidel .stoji to 450a je tam 100tabl

julietka
7. sep 2008

kuspitka a kedy mas vklad embrijka ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre