Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

kuspitka
8. sep 2008

tak aj ja sa mam ok.pondelok idem do heliosu na sono.

jmisa
8. sep 2008

Dašo, bohužel jen 2, měla jsem jen 4 užitelná vejce, všechno se oplodnilo a 2 osmibuněčná zavedli a dvě zamrazili, tak snad se rozmrzne aspoň jeden sněhulák.

dasa24
8. sep 2008

určitě se rozmrazí 😉 🙂
My jsem jich měli 7, 1 se nepovedlo minule nepovedlo.
Ted mám 2, ale tomu jednomu chyběli nějaký 2 buňky, ale prý to nevadí a na transfér to byl, no tak uvidíme.

jmisa
8. sep 2008

Daso, no oni říkaj, že se občas nějaké opozdí a pak to dožene. My zatím měli vždy všechna embryjka jedničková a nedopadlo to.

Ale musím říct, že jsem dneska měla co dělat, abych ustála, když jsem seděla na recepci, tak chodili ženký na transfery, tak mi to bylo docela líto ☹ Jsem hrozná. 😕

dasa24
8. sep 2008

tak to jsem nevěděla.

Míšo já vím,ale taky se dočkáš, taky si někdy říkám taková smůla a to co si ještě k tomu prožíváme ☹ a někomu se to povede hned.....

ale dočkáme // 😉 🙂

jmisa
8. sep 2008

Dášo, doufám, že jo 🙂

dasa24
8. sep 2008

určitě 🙂

Už seto musí tady na KETU prolomit a pak jen samé těhule 😀

leny2
8. sep 2008

Ahoj holky,
počkejte, Dasa začne, bude jako první těhulinka a pak nás všechny tady nakazí.

slunicko552
8. sep 2008

Ahoj holky moooooc na vás budu myslet 🙂

dasa24
8. sep 2008

ahoj leny, sluničko,

Leny kéž by to tak bylo 😀 , ještě je přede mnou sanuska, takže sanusko.... 😉

Leny ve čt máš UTZ, vid? Se to blíží 🙂

a co ty slunicko jak se máš?

leny2
9. sep 2008

Ahoj holky,
Daso, ve čtvrtek už půjdu na KET, když se dobře rozmrazí embryjka.

dasa24
9. sep 2008

ahoj Leny,

no to se omlouvám, nějak jsem to přehodila 😀 Určitě se rozmrazí 😉

Ja jsem dneska 4 den po KET, zítra už jdu do práce, dělam v kanceláři tak to je ok. 🙂

jmisa
9. sep 2008

Ahoj všem.

Dášo, ty si tedy údernice. Já vždy po ET byla doma a po KETu budu zase. Já jsem po utroši jak bacená, většinu dne prospím.

kuspitka
9. sep 2008

Ahojte.jmisa ja tak isto som bola po ketku stale domka aj teraz budem

ili5
9. sep 2008

Ahoj,holky neuděláte někdo zase tady statistiku na přehlednost?Bylo to super a věděly jsme komu držet pěsti,kdo už to má za sebou,atd. 😉

leny2
9. sep 2008

Nejlepší je, když si každý u sebe napíše co je nového, v jaké fázi se nachází. Já si to změním až budu po KET, abych to nezakřikla.

dasa24
9. sep 2008

ahoj miso, kuspotko, ili5,

Míšo já jsem celkově po KET 4 dny doma( když nepočítám den KETU), dneska jdu prvně na procházku, ale zítra už jdu do práce.
Myslím že to stačí být 4 dny doma, hlavně dělam v kanceláři tak to je v pohodě. nechci zase v práci tolik chybět, to bych tam skoro vůbec nebyla🙂) Minulý měsíc jsem vlastně taky chyběla 😀
Tenkrát po ET, když se povedlo, tak jsem byla taky jen 4 dny doma.

Ili5 to je dobrý nápad už se nám to zase ztrácí ta přehlednost, tak já tedy začnu 😀

dasa24
9. sep 2008

Dáša24- 26 let, já ok, manžel špatný spermiogram, 1IVF+ICSI, kluk, ztráta 20.02.08 ve 22tt (příčina se nenašla), 1KET 5.8., 2KET 5.9.

ili5
9. sep 2008

ili5,1IVF+IMSI(vylepšená metoda ICSI v OV)18.12.nevyšlo,KET příští měsíc,tento nevyjde,jsem marod ☹ .

jmisa
9. sep 2008

Daso, taky dělám v kanclu, ale kdyby to náhodou vyšlo, tak tam už nepůjdu, zůstala bych na neschopence a klidně chybím, aspoń si uvědomí, co všechno dělám 😠 Za ten stres v práci mi to nestojí, navíc musím vstávat ve 4,45, což bych s utrošem rozhodně nevstala 😀

dasa24
9. sep 2008

ili5 tak ty jsi nemocná? ☹ Copak ti je?

Jmišo no já vstávám v 5:45, ale v práci mám víceméně pohodu.
Minule když jsem byla těhotná, tak jsem byla doma a hrůza, neměla jsem pak už co dělat, pořád byla na pc....
takže dokud to půjde tak chci chodit do práce, takhle mi to i rychle utíka 😀

kuspitka
9. sep 2008

ahoj dasa.ako sa mas???a ako sa citis???

dasa24
9. sep 2008

Dáša24- 26 let, já ok, manžel špatný spermiogram, 1IVF+ICSI, kluk, ztráta 20.02.08 ve 22tt (příčina se nenašla), 1KET 5.8., 2KET 5.9.

ili5,1IVF+IMSI(vylepšená metoda ICSI v OV)18.12.nevyšlo,KET příští měsíc,tento nevyjde,jsem marod .

jmisa
9. sep 2008

Tak tojá se doma nenudím, furt někde lítám 😀

ili5
9. sep 2008

Ahojky,tak jak se dívám,tak statistiku nedáme dokupy,co daso?Marodím nějaký bacil,něco jak salmonela,nepamatuji na ten název,je to z gebabu,nedodělané kuřecí maso říkali z hygieny.Takže nevím kdy půjdu na ket.Snad příští měsíc už budu fit

dasa24
9. sep 2008

teda míšo 😀 , ted užchodíš do práce?

Ili, no chudinko, to je mi líto ☹ jak dlouho už to máš? To musíš mít nějakou dietu, vid? tak držím pěstičky at se brzo uzdravíš 😉

Musíme počkat až se další připojí 😀 , Míša a Kuspitka na nas zapoměly 😀

Kuspitko je mi fajn, zítra jdu do práce a co ty?

kuspitka
9. sep 2008

dasa tak ja mam uz kus strach ale snazim sa ho potlacat

kukulkaja
9. sep 2008

Ahojte dievčence, tak som sem náhodou zablúdila, tak vás chcem povzbudiť. Mali sme 1xET, 2xKET. Na ten druhý sa to podarilo a máme doma dievčatko. Zaviedli mi 2 embrijká, tuším 5 a 4-bunkové (nič moc) a vidíte vyšlo to. Dokonca som hneď po KETe išla do práce (kancelária) a asi na 5. deň som dostala nejakú virózu, tak som sa musela vyhýbať antibiotikám - mala som len lokálne na hrdlo. My sa chystáme na budúci rok na ďalšie KET, tak dúfam, že to opäť výjde. Držím vám všetkým palce!!!

kuspitka
9. sep 2008

mojka dakujem ze si napisala.tak ja som bola na icsi-ivf-1ket a traz idem na posledni ket

kukulkaja
9. sep 2008

Kuspitka, my sme mali to same, ICSI+2 KET. Hlavne sa nestresuj, psychiika je fakt dôležitá (aj keď viem, že je to ťažko). Drž sa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre