Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

kalop
28. feb 2011

holky prosím,mám dotázek za kamarádku,nemá internet:(..ve středu má jít na první ket a v sobotu měla pohl.styk a krvácela,a strašně mi brečela ted do tel,že se bojí,jestli se jí nemohla odloučit sliznice a já tomu nerozumím ☹ ,poradíte?

lakostka
28. feb 2011

@eyael ahojky, tak co, jak jsi dopadla?? Ja jsem dnes 11.den po KET a dnes jsem mela v brichu slabsi obcasne krece jako pred mrchou, ale beru divinu, tak menzky nedostanu. Ale treba je to pro nas obe dobre znameni. Uvidime..

lacikagr
28. feb 2011

Ahojte,
som 5 deň po KET a včera som dostala silný zápal močových ciest? Volala som do CAR a doktor povedal, že môžem urologiský čaj, veľa som o tom čítala a skôr som sa stretla s tým , že by sa nemal. No budem sa riadiť pokynmi lekára. Máte niektorá s tým skúsenost?
Na koľký deň sa odporúča testovať? Ďakujem

marione74
28. feb 2011

@lacikagr ja som mala problemy s mechurom prvy trimester tehu a dokina mi tusim povedala, ze mozem, ale nie velke mnozstva, tak som myslim pila len jednu 3 dcl salku denne

dicinka1
28. feb 2011

Ahojte babulky..nerozmyslali ste nad sukromnou skupinou?

eyael
1. mar 2011

@lakostka - já jsem dneska tuším 9.den od KET a mrška dorazila. Cítila jsem v kostech, že to nevyjde. 😉 Ani mě to moc nevadí, máme ještě 5 mražáčků, jen těch pěněz je mi líto 😉 😀

katyka10
1. mar 2011

Ahojte dievcata je mi luto ze niektorym dievcatam to nevyslo.ale hlavu hore mozno osud to tak chce ale urcite sa vam to podari.ja som 19 den po ket a robila som si ddalsi test.ciarka je slabsia ale asi ze to je iny test ako predosli.no ale mam krce v podbrusku a zacinam sa bat.bojim sa aj volat do car ze povedia cakat na sono a to je az 17 marca fnuk.

maruzi
1. mar 2011

@kalop Ahoj, nevím, jestli ti už někdo odpověděl, ale já jsem měla to samé, krvácela jsem při pohlavním styku. Stalo se mi to vždycky před transferem. Volala jsem do CAR a řekli, že se to stává, že je jenom díky hormonům hodně prokrvené cosi, myslím sliznice, takže at se kamarádka zklidní, není to nic strašného.Ale chápu, že to vyděsí, já byla taky v šoku.

kalop
1. mar 2011

@maruzi moc děkuju,ona je chudinka vyděšená:(,ted má zase nervíky,že jí zítra řeknou,že nic nepřežilo rozmrazení.ještě si nechala vyložit karty od jedné známé kartářky a ta jí řekla,že vůbec těhotná tento rok nebude,tak je z ní uzlíček nervů.ale moc děkuju,že jsi odpověděla

lucia.kl
1. mar 2011

@lacikagr mne urologický zakázali, ale dávala som si výťažok s brusníc, opýtaj sa v lekárni, tam ti určite poradia

maruzi
1. mar 2011

@kalop Ono je to na psychiku záhul...mě zase řekla kartářka, že tam miminko vidí (aniž bych jí něco o naší snaze říkala), a kde nic tu nic. sice jsem v září otěhotněla, ale hcg bylo nízké a v 7. týdnu konec.
Kamarádka ať se nenervuje, měla by být v klidu a v pohodě, i když vím, jak lehko se to říká a jak těžko se to dělá...sama mám za sebou tři transfery, připravuju se na čtvrtý a snažím se být v poho...ale myslet na to člověk musí pořád.

kalop
1. mar 2011

@maruzi jsi hodná moc díky. jé tak to teda taky bojuješ,když už 3 transfery:(,a kdy máš ten další?

lakostka
1. mar 2011

@katyka10 Ahoj Katy, tys mela KET v neprirozenem cyklu, tzn. ze stale uzivas Divinu ci Estrofem? A ty krece v podbrisku mas silne nebo nezandedbatelne? Ja mam pres den v deloze obcas takove tlaky, ale nenazvala bych to bolesti. Mozna je to z tech prasku, kdovi, menzes nedostanu driv nez prasky vysadim.Test na krev mam ted v patek rano, tak jsem zvedava. Dalsi tehu test si nehodlam delat, abych nebyla zklamana, desaty den na Mama testu totiz nic jeste nebylo, ale nekdy je to pry prilis brzo. Drzim ti palecky, at mas vse nakonec bez probmelu a mimi se drzi zuby nehty.

katyka10
1. mar 2011

@lakostka ano uzivam estrofem a utrogestan.ta bolest je niekedy silna a niekedy slabu.bud dostanem krc alebo tlak.najhorsie je to ze vo vajcovodoch mam zapalovu tekutinu ktora je toxicka pre plod.pockam este do stvrtka a potom si znova urobim test ci hcg stupa.neviem sa nikde docitat ci hcg 448 je dobre alebo nie.veru netestuj sa ja tiez testla 4 den po ket a nic tak som cakala az na krv.no ale stale som myslela pozitivne a nakoniec mi oznamili ze sa to podarilo.velmi ti drzim paste az ti to vyjde a az nam tie neprijemne bolesti prejdu.prsia ta nebolia?mna zacali bolit asi tyzden po ket mozno troska neskor a stale ma boli.priatel hovoril ze troska sa meniia tak dufam ze to bude ok.

pampeliska36
1. mar 2011

@katyka10 posilam odkaz na hladiny HCG http://www.rodina.cz/scripts/journal/journal.as... snad ti to nejak pomuze 😉 drzim pesticky!!!

maruzi
1. mar 2011

@kalop čekám na ms a po ní začnu stimulovat, předpokládám tak za 3 týdny by to mohlo být.

katyka10
1. mar 2011

@pampeliska36 velmi pekne ti dakujem takze podla tabulky som pri norme ☹ snad to pojde hore este raz dakujem.

kenya83
2. mar 2011

Ahojte 😉 vítam všetky nové čakateľky na // 😵 😵 😵 a samozrejme prajem veľa šťastia 😵

vlada17
2. mar 2011

ahojte kocky, chcem sa opýtať na KET a to že keď idem v piatok na kontrolu po užívaní estrofermu a bude všetko v poriadku, kedy budem mať transfer v sobotu, alebo ešte v piatok. Ďakujem za odpoveď.

kenya83
2. mar 2011

Ahoj @vlada17 no ono je to podľa toho ktorý DC budeš 🙂 Pokiaľ je sliznica dostačujúca tak sa KET väčšinou robí 19 alebo 20 DC, no niektoré CAR to robia aj skôr. Tiež je to podľa toho aké embryjká Ti budú transferovať 😵 držím palce 😵

vlada17
2. mar 2011

@kenya83 ďakujem pekne, pomohla si mi 🙂 aj ja tebe moc držím palčeky 🙂 😉

katyka10
2. mar 2011

Ahojte dievcata tak ja som zacala krvacat a mam silne krce fnuk ☹

kenya83
2. mar 2011

@katyka10 😢 😢 😢 mrzí ma to ☹ máte ešte nejaké mrazáčiky?

kenya83
2. mar 2011

@katyka10 a nemala si náhodou pozitívne HCG? alebo sa mýlim?

katyka10
2. mar 2011

@kenya83 mrazaciky uz nemame ano hcg som mala 448 neviem ci mam volat do car alebo na pohotovost fnuk.

lucia.kl
2. mar 2011

@katyka10 na pohotovosť a hlavne sa ozvi, že si po umelom,ja som tak bola na pohotovosti a dr. bola velmi zlatá...

kenya83
2. mar 2011

@katyka10 určite volaj do CAR, že krvácaš a povedz že si mala HCG 448 🙂 držím palce 😉

katyka10
2. mar 2011

@lucia.kl aj ty si krvacala? Ja uz som dostala menzes tak sa bojim ze uz je po babatku.

katyka10
2. mar 2011

@kenya83 dakujem.volala so a ze mam ist na pohotovost len ta je od 19tej tak musim cakat.teraz lezim bo znova dostavam krce.

lucia.kl
2. mar 2011

@katyka10 ale ja len slabučko a len jedeň deň. a to s nedá ísť skorej tam ako po 19tej?? kramáre alebo ružinov???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre