Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

kuspitka
7. sep 2008

oja to este neviem.ale nechcem to sem pisat .aspon budem menej sklamana ked to nik nebude vediet nebude to tak boliet.

cikyta
7. sep 2008

julietka,ten.kto nedokáže zjesť čilly papričku,tak užíva tie lieky,čo píše kuspitka.Inak to je tá kuchynská klasická. 😉

julietka
7. sep 2008

oki, respektujem to. tak ak ti to vyjde napis prosim IP, budem vediet ze to chilli je naozaj zazracne 😉

kuspitka
7. sep 2008

tak ti napisem ale ak sa to nepodri uz sem nebudem chodit.je to moje posledne umele oplodnenie.potom budem skusat nieco ine

julietka
7. sep 2008

co vlastne je take zaujimave na tom chilli okrem toho ze stiplave prekrvuje cievy? asi mam vela otazok ale naozaj je to zaujimave, este som to predtym nepocula

kuspitka
7. sep 2008

tak ani ja ale poradili mi to niektore dievcata.
ozaj zevraj to prekrvuje maternicu.po kete chcem skusit aj deci cerveneho vina aj to mi poradili

julietka
7. sep 2008

kuspitka velmi ti drzim palce, aby to bolo teda naozaj posledne, ale z dovodu uspesneho konca 😵

julietka
7. sep 2008

dik cikyta. vidim ze ty si bola uspesna, tiez si uzivala chilli? 😵

kuspitka
7. sep 2008

tak to budem rada.tak od 14 tu nebudem budem sa len sustredit nato .tak budem domka pustat si hudbu a stale vegetit

julietka
7. sep 2008

dakujem za linku kuspitka. mozno sa dam naozaj nahovorit a vyskusam este aj toto.

kuspitka
7. sep 2008

tak toto je moja posledna sanca potom vsetko co je.uz mi nic ine neostava.ty si vydata????aj niekde pracujes???

julietka
7. sep 2008

ja chcem pom KETe normalne chodit do prace, nechcem na nic mysliet ani si nic vsugerovat. Budem sa tvarit ze sa nic nedeje. Je to taky moj obranny mechanizmus ktory mi pomaha pripravit sa na pripadny neuspech 😔 😉

kuspitka
7. sep 2008

tak ja budem domka na PNke.ale 3dni chcem lezkat a byt pokojne a potom domka fungovat ako sa len da

julietka
7. sep 2008

ano kuspitka, som vydata a menila som zamestnanie prave kvoli tomu ze sa nam nedarilo a pracovala som v nadmernom strese. Cize vlastne kvoli babu som obetovala "karieru"

kuspitka
7. sep 2008

tak to musis byt sylna ked si to dokazala.a kolko si vydata???

julietka
7. sep 2008

poslala som ti IP 🙂

kuspitka
7. sep 2008

uz som ti poslala aj ja

dasa24
8. sep 2008

dobré ránko holky,

jak se máte?

Macous- dneska je mi konečne fajn, bolelo mě 2 dny břicho ale ted už je to lepší, tak se půjdu projít se psíky 😀
Jak jsi na tom ty?
Taky jsem nějak zapoměla 😀

ikuska
8. sep 2008

Ahojte.

Kuspitka prosim ta chcem sa ta opytat ci sa po 14 dni chodi este na kontrolu alebo ides iba na 14 den na kontrolu sliznice a na pohovor s embryologickou a potom uz az na 19-20 den.

kuspitka
8. sep 2008

Ahpj ikuska ako sa mi mas,????

dasa24
8. sep 2008

ikusku,
u nás se chodí 11 DC na UTZ, pohovor s embryologem je až v den KETU ( KET jsem měla 16DC)

kuspitka
8. sep 2008

ikuska ides na 14den na sono a potom na 19a20 na v klad

vm72
8. sep 2008

Ahojky Daso24!
Tak jak tak dočítám-máš už po KETíku,viď? Tak to strašně moc držím palečky! Jak se cítíš,vše v pohodě?
Já jsem byla dneska na UZ a všechno je v pořádku,tak mi Dr.řekl termín KETu-bude v sobotu 13.9. a představ si,že je to zrovna v den naší svatby. 😉 (Tenktrát to byl dokonce pátek 😅 )

jmisa
8. sep 2008

Ahoj všem.

Dašo, tak Lazarovská mi řekla, že zavíraj 1.12. na celý měsíc.

Jinak mám se objednat při mrše na 11 DC a pokud bude vše OK může být KET po dvou mrchách, záleží jak na tom budou vaječníky a sliznice, ale když jsem měla jen 8 folíků, neměl by být problém.

lenickan
8. sep 2008

ahoj míšo... myslela jsem na tebe...
Manža už má papíry na spermio🙂

dasa24
8. sep 2008

ahoj Vm72 jmiso,

no to je super, a moc hezky Vám to vychází 😀 no to je fakt bomba, takže se to ještě povede..... a bude to 🙂
Mě tu minulý měsíc vyšlo 5.8. a ted 5.9. 😀
Je mi fajn, jen mě 2 dny bolelo břicho, ale už je mi líp, dneska jsem 3 den po KETU a chystám se na první malou vycházku 🙂 , ve středu chci jít do práce.

Jmišo, tak to je super, určitě to bude ok 😉 , kolik máte zmrzlýků?

Takže zavírají na celý prosinec? No to jsem i ráda, takže alespon stihneme 2 IVF, když se nepovede a pak bych potom musela mít stejně pauzu

v555
8. sep 2008

vm72,chcem sa ta opytat koli comu si prvy krat nemala Et,na druhy krat po stim,to ako vyzeralo u teba,mala si viac oocytov?som zvedava lebo ja som bola tiez bez ET.dakujem 😉

kuspitka
8. sep 2008

Ahoj v555.ako sa mas????

v555
8. sep 2008

ahoj Kuspi,mam sa celkom fajn,som v praci ako vždy.A ty????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre