Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

lenkacar
12. júl 2009

sice má smilers nádherný trojky a moc jí fandim ,ale je to síla a odvaha ..na to jsem srabík

dorra
12. júl 2009

Buď v klidu trojky z KETu jsou fakt málo pravděpodobný. Ty znáš takový případ?

aliccia1
12. júl 2009

Ahoj všem, potrebovala bych poradit.Jsem 5den po Ket-zavedeny 2embryjka.3den jsem mela takovy naruzovely hlen, a vcera slaboulinke zaspineni.Muze mi nekdo poradit co to je??Stalo se to nekomu? Na testovani je jeste brzo....Diky

dorra
13. júl 2009

Ahoj Aličko, já jsem 4. den po KETu, taky mám dvě emdrya. Tohle je normální a vysvětlení je hodně. Třeba uhnízďování, nebo konec jednoho nebo já nevím zrovna co, protože se tím nemíním zabývat. Snaž se nesledovat a nedělej špatné závěry. Prostě musíme počkat do upíra, bo ani ty počůrané papírky nic nezaručí. A já vím, že ani pak není zdaleka vyhráno. Takže na to kašli, stejně to nijak a ničím neovlivníš. Jen zavolej dokimu, bo ten Ti třeba zvedne dávku hormonů. Já si třeba posledně vyměnila bílý toaletní papír za obrázkový a už jsem žádné špinění pak neměla.
Já mám zase křeče v břiše. Ale mám to vymyšlené tak, že jsem se po transferu o víkendu šetřila a užívala si flákání a dnes jsem z toho teda fyzicky unavená, takže se musím trošku rozhýbat (až se mi bude chtít) a křeče nebudou.
Nebo je to z hladu?
Holka, drž plod!

aliccia1
13. júl 2009

Ahoj Dorko, tak dnes je to už víc než jen špinění....No uvidíme. Máš pravdu, je to bud a nebo...

dorra
13. júl 2009

Kdy máš dostat MS? Obvykle se hlásí až tak 9./10. den, takže je na ni brzo a měla bys být proto v klidu. Já 4x nešpinila ani nekrvavěla a myslela jsem si, že je to utrogestanem. Při pátém pokusu mě ale utrouš zradil (ale až v 58. dni) a teď zrovna nevím, co bude. Vím, že se nemůžu řídit ostatními, bo je to vždy indivindy. Ale je fajn, když o tom s někým můžeš mluvit a nedusíš to v sobě. Proto jsem zase na koníkovi, bo tady tomu "rozumíme" všechny.

aliccia1
13. júl 2009

To jo, je dobre si o tom s nekym popovidat. Ja nevim jak mi to v Caru spocitaly, ale ale menstruace mi vychazi na dnesek 🙄 A to jsem 5dnen po Ket. Tak uvidime, co z toho bude....Ty ses doma, nebo chodis do prace??Ja byla doma jen v den zavedeni, a druhej den.Jinak normalne makam- kucharka. Mam za sebou uz 3 Ivf, a asi 5 Inseminaci, a 5 Ketu. Tak snad se jednou zadari....

dorra
13. júl 2009

Jsem doma, bo dost raplím. Nechce se mi stresákovat na cizím, když doma mám práce taky dost a zastávám teorii, že jsem hájená a musím teď dělat jen to, co se mi chce. Takže když jseš v práci ráda, je to dobře, ale beze mě je jim tam teď těch 14 dní daleko líp.

aliccia1
13. júl 2009

😀

aliccia1
13. júl 2009

Tak jsem volala radeji do Caru, a zitra dopolednu jdu na vysetreni. vypada to jako slabsi menstruace, ale vzhledem tomu ze jsem teprve 5den po Ket, tak se na me chtej podivat. Pry muze jit o Nidaci embryek, ale kdo vi.Kazdopadne mi nejak neni dobre...Zitra napisu .Zatim pa, letim ve 3 do prace.

floskula
13. júl 2009

ahoj baby. prosim vas, chcem sa poradit. kolky den cyklu cca byva KET. viem, ze kazdej to vyjde na iny den, podla vysky sliznice, ale len ci je to v rozpati od 15 do 20 dna cyklu, alebo tak.
dakujem.

janik8774
13. júl 2009

floskula
na měření sliznice se chodí 13den cyklu a zavádí se max.5denní embryo.
Pokud půjde vše hladce tak mezi 15 a 18 dnem je transfer.Samozřejmě že nejvíc je rozhodující výška sliznice.Ale jak píšeš může to být mezi 15-20 dnem cyklu.Je to vlastně stejný jako kdyby si měla ovulaci a otěhotněla přirozeně.Je na to jenom několik dní v měsíci
Chystáš se na KET? Kam chodíš?

floskula
13. júl 2009

ahoj janik, dakujem za info. len som si to chcela potvrdit. chodim do caru v Blave, ale za poslednu dobu tam ziadna z bab nemala mrazaciky, tak som jedina v tom car, co sa v auguste chysta na ket. preto pozeram do tem aj inych car, aby som nasla spriaznenu dusu. mame ale len 3 kusky, z toho len 2 boli A-ckovej kvality, tak uvidime, co sa rozmrazi. ty si po KEt, alebo pred?

janik8774
13. júl 2009

Já budu mít KET v srpnu.V květnu jsem byla a byl negativní.My chceme zavést pouze jedno.Rozmrazí jich 5 a dají mi pouze to 5denní.Snad se to 5denní embryo povede.Ted si dáme i asistovaný hatching - naříznutí obalu.
Víc už proto nemůžu udělat.Snad se to povede.

floskula
13. júl 2009

to mas pravdu janik, viac uz ani nemozes spravit. budem ti velmi drzat palce. ja mam len jeden pokus, lebo vsetky 3 kusky su na jednej slamke. cize ich vytiahnu a rozmrazia naraz. ak to nevyjde, zas mozem ist len na IVF. tak uvidim. zelam si, aby to vyslo. tak sa maj, drzim palce!

janik8774
14. júl 2009

floskula
to nejseš jediná kdo má málo zamraženo,tady na koníkovi jich je docela hodně.
Hlavně se na to neupínat,zaměstnat hlavu.Když jsem čekala na výsledky ET při prvním dítěti tak jsem jenom koukala na TV,jedla a spala.Ze dvou se ujalo jedno.U KET je menší šance než u ET,ale ani ET není jak vysoké procento uspěšnosti.
Držím ti palečky.

lenkacar
14. júl 2009

jo holky je to těžké se nepozorovat 😖 ,7den nic ,tak vícečata to nebudou ,tak zkusim 10den a třeba aspoň to jedno tam bude ,jestli ne ,než půjdu do mrazáku pro zbytek chci vyšetření ..nemáme vůbec nic..

janik8774
14. júl 2009

lenkacar,
jedna tady na koníkovi testovala 7den po transferu a byl test pozitivní a má jenom jedno.Jmenuje se dracekmracek.
Bud nemáš tolik citlivý test a nebo nejseš ☹ Doufám že to je jenom testem.

floskula
14. júl 2009

ahoj ´janik. aj ty tu strasis takto neskoro? 😉 kedy cca v auguste zacinas stimulaciu pred KET? ja asi tak okolo 7.-8. augusta.

lenkacar
14. júl 2009

jani každá jsme jiná a necháme to koníkovi ten má větší hlavu 😉 ,bud jsem ,nebo ne ...jiná možnost neni 😉

floskula
14. júl 2009

lenka, citala som, ze jedna dievcina ani v druhom mesiaci tt ked ocikala test, tak jej neukazalo druhu ciarku. 😉 treba verit. drzim palce.

lenkacar
15. júl 2009

flosku taky znám holky co se jim to vybarvilo až třeba 16den a nebo 12den a to pravidelně testily od 5dne ..ale myslím,že to nebude můj případ ,bohužel ... 😉 myslím ,že se blíží mrcha .. 🙄 tak příště 😉

ili5
15. júl 2009

Ahoj leni, tak tys včera testla a nic? Snad je ještě brzo, zkus zítra ráno. Držím ppěsti... 🙂

lenkacar
15. júl 2009

ne ne ili jsi hodná ,ale vim ,že je to v řiti ,to nějak ženská pozná 😉

janik8774
15. júl 2009

floskula
tak to jsme na tom stejně.Já začínám asi tak 9.8.Uvidíme kdy dorazí MS.Doufám že brzo.

dorra
23. júl 2009

Holky, tak hlásím, že u mě taky nic. Máte některá zkušenost s tím, že byste na další KET šla hned v dalším cyklu?

lyndus
23. júl 2009

ahojte babule, ja som tehula po 1. KETe, Dorra, myslim ze na dalsi KET sa moze ist, ked dostanes druhu mrchu, aspon v nasom centrem drzim palceky 😉

lulu107
23. júl 2009

Čaute - moja skúsenosť bola na 9 deň po ET test negat, test rapit s vysokou citlivosťou a krvička pozitívna na 10 deň a 14 deň potvrdená tehu. Takže ja by som sa na test nespoliehala a tiež deň pred testom krvi má strašne bolelo brucho myslela som, že príde mrška, povedala som to aj sestričkám a tie mi hneď povedali, budete tehotná a tak aj bolo. Pre chorobu som potratila, bola to proste smola, ale teraz sa vrhnem do mrazáčkov v pondelok idem na UTZ a dozviem sa deň KET.

Tiež som veľa čítala o nižšej úspešnosti KET, ale veľmi tomu neverím, zaleží ako sa dobčekovia rozmrazia a ako sa delia a potom je to podľa mňa jedno či je to KET alebo ET. Je zle že mnohé ženy veria, že je menšia úspešnosť a pritom u niektorých centrach je len o 5% nižšia, keď do úspešnosti rátajú ak keď sa nerozmrazia.

lenkacar
23. júl 2009

dorro já budu chtít taky hned ,jedu do caru 4.8 dneska jsem to dostala ..

lenkacar
23. júl 2009

lulu u nás tak mluví i lékaři o malé úspěšnosti při Ket

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre