Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

kiara15
5. okt 2009

katch ahoj tak na utz som dopadla super ja idem na vklad uz stredu.A kolko si ides dat vlozit?? 🙂

angels myslim ze nie je ale radsej nech lezi a je vklude 😉

jani2
5. okt 2009

Angeles - to slabé zakrvácanie môže byť praveže dobré znamenie. Ak jej vkladali blastocystu, tak sa na druhý deň zahniezďuje a preto to krvácanie. Držím palce, aby to tak bolo! 🙂

angeles
5. okt 2009

Moc děkuju za odpoveď.

bobik77
5. okt 2009

Ahojte dievčatá, neviete náhodou koľko má byť časový rozostup medzi jednotlivými KET?

katchik
5. okt 2009

Kiara jen jedno, je 5 denní a to mám jen jedno. Pak mám ještě zmražený 2 jedno denní.
Bobiku, pokud máš ket v nativním cyklu, tak nemusí být žádná pauza.

dasule
5. okt 2009

Jak se máte holky?Co KETY?Katchiku,jak se máš?
Já už začala krvácet po IVF,biochemické těhu,měla jsem hrozné bolesti,nespala jsem celou noc,mám v sobě Paraleny a Brufeny,dnes už je to lepší.Za měsíc jdu na KET 😉

katchik
5. okt 2009

Dasule Ahojky, to mě mrzí ☹ já jsem při 1. IVF měla taky biochemické, pak jsem šla na KET a ten vyšel, ale bohužel z toho bylo mimoděložní těhu. Při té smůle jsem měla alespoň štěstí, že jsem nemusela na operaci. Vyřešilo se to samo.

dasule
5. okt 2009

tak taky dobře,tak jednou to přijde,alespoň je dobré znamení,že se něco děje,ikdyž takhle a nevydařeně,ale někdo nereaguje vůbec.Neboj,vyjde to.Máš srůsty anebo měla si?

dasule
5. okt 2009

jsem někde četla,že MT většinou vznikají při srůstech a častých zánětech vejcovodů,tak nevím,ale samo se to může stát i normálně.
U mě je velký problém psychika a endometrioza.

dasule
5. okt 2009

nejstastnejsi bych byla,kdyby to vyšlo přirozeně. 🙂

katchik
5. okt 2009

ne ne srusty nemám. U mě je vše ok a manža má občas horší spg., ale žádná trága. Těhotněj i s daleko horším.
Ta endoška je mrcha 😒 Kolik máte vůbec mrazáčků?

dasule
5. okt 2009

máme dva,asi mi je strčí oba najednou 😉 ani nevím,jaký je v tom systém,ale kvůli tomu,že je úspěšnost docela nízká,jen 30%,tak si myslím,že oba.Manža má taky horší spermio,ale docela mu stáče nahoru a dolů,ještě mu musím koupit nějaké ty vitamínky.

dasule
5. okt 2009

mrcha?To je slabé slovo 😀 Víš co,snažili jsme se skoro 5 let,ale ruku na srdce,nebylo to usilovné snažení!Ale bylo mi divné,že nemám žádné problémy apod.Můj gynekolog pořád tvrdil,že je vše ok a nakonec mi po laparce zjistili endošku. 😒

katchik
5. okt 2009

Pokud jsou mražený spolu, tak je budou stejně rozmrazovat obě. U dvou je o něco větší šance.
Taky jsem měla takovýho príma gyn. dr. ten mi furt zase tvrdil, že jsem mladá, že mám čas atd. Tak jsem změnila
dr. a už to jelo.

dasule
5. okt 2009

jj,taky jsem to měla stejný,však jste mladá a máte času dost,ale mě to prostě nedalo a vybojovala jsem si laparku.Jo a v práci jsem zjistila,že máš špatnou štítnou žlázu a protilátky,taky problém 😠

dasule
5. okt 2009

nevím,jak jsou zamražené,ale dvě rovná se větší šance 😉

kiara15
5. okt 2009

kach ja mam vsetkych 5dnovych tak dufam ze to uz bude ok 🙂 🙂 🙂 🙂

katchik
7. okt 2009

Ahoj Holky, nakukuju a tady nikdo. 😒
Kiara jak jsi dopadla? Určitě už máš zmrzlíky v bříšku. Moc držím palce, ať se alespoň jeden zavrtá. 🙂
Dasule jak ty, jak se vede?

kiara15
8. okt 2009

katch ahoj moja uz mam zmrzlinku v brusku chcela som 2 ale z 3 mi ostal jeden ten najsilnejsii 🙂

dasule
9. okt 2009

Ahoj Kat, docela to jde, v pondělí jedu do školy, nechce se mi!A pak už fičím do práce po nemocenské, to se mi taky nechce 😀 Zatím přemýšlím, že na KET nepůjdu, mám pocit, že to budou zase vyhozené peníze a že letos prostě není good období 😒 Musím šetřit nějaké peníze na Vánoce a na dárky a nevím, jak by reagoval zaměstnavatel, kdybych mu řekla, že jdu za měsíc zase na nemocenskou.Byla bych úplně bez peněz 😒
Na kolik Vás ten KET přišel peněz? Děkuji
Dělali Vám PK - prodlouženou kultivaci.
Nevím, asi se na to vyprdneme a necháme tomu volný průběh, ještě mám jeden pokus IVF, ale ten hrotit nebudu,asi až ve 3O-ti letech.

lenkacar
13. okt 2009

ahoj holky tak jak se tady v tématu vede?

lenkacar
13. okt 2009

kalka tebe jsem četla na apolináři a zbytek nevim

katchik
14. okt 2009

Ahoj Holky,
Já jsem dneska 6. den po KET a začínám být nervozní. Moc šancí tomu ale nedávám.
Dasule me vysel KET na 5.500,-, ale každý car má trošku jiné ceny. PK podle mě po rozmražení nedělají. Mrazí se už po PK. Mě mrazili dvě dávky hned po oplodnění a jednu dávku po 5 denní PK.

kiara15
14. okt 2009

katchik ja som 7den 😉 a preco tomu nedavas sancu??

katchik
14. okt 2009

Kiara, nevím, nějak přestávám ketu věřit. Kdy máš v plánu testit? Ty máš taky 5 denní embryo viď?

kiara15
14. okt 2009

katch ved aj kety vychadzaju??ano mam 5denne embriko a testit neviem mam strach 😒 aj mas nejake bolesti??

katchik
14. okt 2009

já vím, vždyť mě taky vyšel. 🙂 Uvidíme nebudu dělat předčasné závěry. Testit taky nevím kdy, bojím, bojím. Bolesti ani ne sem tam trošlu břicho. Ještě před ketem mě bolelo dost v kříži, ale to už taky docela povolilo.

kiara15
14. okt 2009

kachtik mna tiez teraz vsetko prestalo boliet sem tam ma j pichne pobrusku ale hadam uz nic nebude take zle 😉 a preco nechces testnut??

katchik
14. okt 2009

nepíšu, že nechci, jen, že se bojím /. Jinak bych testila jak divá, kdybych veděla, že tam budou //. 🙂

katchik
14. okt 2009

jseš doma na PN? Nebo pracuješ? Já jsem si vzala dva dny dovči do toho byl víkend a od pondělka jsem v práci. 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre