Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

artep26
2. dec 2008

Dášíííííí super 🙂 🙂 🙂 velká gratulace. 😀 😀 😀
Jmis a jak ty a sono?? Vše v pořádku??
A Nely co je s tebou??

artep26
2. dec 2008

Jmis už jsem četla na IVF .. hlavně že je vše v pořádku 😉

dasa24
3. dec 2008

Leny děkuju, nervy to byly a pořádný 😀

Artep moc děkuju 😉

míšo taky jsem dočetla. je mi to moc líto ☹ , hlavně že to jedno je v pořádku 😵

artep26
3. dec 2008

Dáší 😀
Holky nevíte co je s Nelynkou?? ☹

artep26
3. dec 2008

Holčinky mám info o Nel 😉
Nevím sice jak dopadl další testík z krve, ale je prý v pořádku.
Už se přestěhovali do domečku a nemají zatím přístup na net. 😉
Tak se budeme těšit, až sem za námi dorazí, že jo?? 😵

leny2
3. dec 2008

Ahoj holky,
to je dobře, že je Nel v pořádku a snad bude mít brzy přístup na net, aby nám podala info.

mmonna
3. dec 2008

Ahojte holciny 😉Lleny zdravim,ako sa mas?Uz je to lepsie?

Mac tiez nejak absentuje...asi sa este stale lieci....

Dnes som bola na koznom,a ten herpes,co mam vyhodeny na ustach,vraj nie je nebezpecny...ze horsie by bolo,keby to bolo v,alebo na,genitaliach.....

Nun,a Ty si sa kde podela?Mrsina uz prisla?

leny2
3. dec 2008

Mmonny, dnes už konečně je to lepší, krvácení už není tak silní a břicho už skoro nebolí, tak snad bude všechno v pořádku na kontrole.

nunca
3. dec 2008

Ahojky všem, Mmonny mrcha ještě nikde, jsem z toho už dost nervozní, ale nějak to zatím neřeším, mám totiž hodně práce, takže jsem na to úplně zapoměla (a asi je to tak lepší 😉 ), tak nevím, jak to se mnou nakonec dopadne 😒 .
Jinak jsem moc ráda, že se všem daří dobře a mimísci odpočívají a rostou u svých maminek v bříškách 😵 😵 .
O víkendu se tady snad ukážu častěji, to mám konečně po tomto náročném týdnu trochu volna 😉 😉 😉 .
Tak se všechny opatrujte a držte se !!!!!!!!!!!!! 🙂

leny2
3. dec 2008

Ahoj Nun, to je dobře že jsi se ozvala, tak zas písni info.

artep26
3. dec 2008

Nun ahojda,
jsem ráda že jsi dala vědět. Neboj všechno bude, je lepší když jsi v jednom kole a není čas nad tím vším přemýšlet.
Leny a jak ty?? Jak ti je kočko??

leny2
3. dec 2008

Arti, dneska už líp konečně, tak snad bude vše v pořádku na kontrole za týden.

artep26
3. dec 2008

Tak to je dobře že je líp, psala jsem ti i na Sanusky.
Je tu menší frmol, budou Vánoce a tak každý začíná bláznit.
A nějaký verdikt na kontrole padne??

leny2
3. dec 2008

Na kontrole mě asi prohlídne, jestli se to všechno vyprázdnilo a domluvíme asi nějaké další vyšetření, si myslím já, ještě máme dva mrazáčky, ale zatím je tam nechám, nejdřív bych raději podstoupila další vyšetření a pak se uvidí.

artep26
3. dec 2008

Tak držím palec ať se kontrola obejde bez dalších komplikací a aby ti ty testíky dobře dopadly.
Na co se chystáš??

leny2
4. dec 2008

Arti, to nechám na doktorovi.

macous
4. dec 2008

Ahoj holky,
tak jsem konečně tady a dočetla jsem.
Doufám, že je viróza definitivně pryč a že se nějaké další jen tak nedočkám. Je mi pořád těžko od žaludku, ale nezvracím (zatím jen jednou), takže dobrý 🙂

Leny - moc mě to mrzí 😔 , moc ti držím palečky na kontrolu a na ta vyšetření, určitě budou v pořádku a příště už ti to vyjde. Je to jak jsi to psala, radši dříve než později, není den, abych se toho nebála, myslím, že to máme všechny tady stejně 😖

Artíku - máme KO ve stejný den, jdu taky 11tého 😉 tebe typuju na dvojčátka 😉 😵 😵

Mmonn - tak to jsi šikulka, že sis tam došla, alespoň máš klid 🙂 a kdy ty máš ten utz? jsem to zase zapoměla, nějak taky příští týden viď?

tetka - 😵 😵 😵

Nun - ty jsi normálně záhada sama, to jsem teda napnutá, jak to všechno dopadne, ale věřím, že dobře, protože ti vlastně nic není, až na tu zatracenou mrchu. Je ještě nějaká šance, že jsi těhu? Co když jsi třeba otěhotněla přirozeně teprve před 14 dny - nějakým záhadným způsobem a mimi není zatím jen vidět?

nunca
4. dec 2008

Ahoj, jak se tady máte všechny??
Mmonny, jak Ti je a jak dopadla ten opar?? Je to lepší?
Mac, no bylo by to moc krásné, ale jak píšeš "záhadným" způsobem a to určitě nepadlo na mě 😔 , takže prostě si myslím, že mám dost velké problémy po hormonální stránce, takže kdo ví, kdy budu moci na další pokus ☹ . V caru doktor řekl, že mám udělat (zkusit) ještě jeden test a kdyby nic, myslím i mrška nic do 14 dní (už je týden pryč), tak se mám k nim zase objednat. Jinak fakt makám jak divá a taky hodně času zabere i ta naše malá slečna 😉 .

nunca
4. dec 2008

No a taky jsem si objednala kapičky Femigard (navržené nějakým lékařem Vrbou), měly by upravovat hormonální systém a celkově působit dobře na ženský organismus 😉 , tak snad mi taky pomůže. Nemáte s tím některá z vás nějaké zkušenosti, jakékoli????Díky předem moc za info 😉 😉 😉 .

mmonna
5. dec 2008

Mac,idem na druhy tyzden na UTZ..mozno v utorok,mozno v stredu.....a to kozne mi tak padlo vhod aj vdaka tomu,ze som sa tam pred 3mesiacmi objednala,a zrazu na tu navstevu bol aj dobry dovod....nastastie ma ukludnila,ze je to vsetko ok,a ze sa jednoducho herpesu zabranit neda....

Nun,vlastne som to uz napisala...opar je uz suchy takze uz sa aj citim ovela lepsie.....inak sem tam je mi tazko,ked sa najem,ale jem skor malo,a ked,tak ovocie....prsia stale hrozne bolia...a vraj sa mi zlepsila plet 🙂

Leny,ako?Este ze su tu Vianoce a kopec stresov....takze to skor preboli......

macous
6. dec 2008

Ahoj holky,
Nunca - tak s těma kapičkama zkušenosti nemám, ani jsem o tom zatím neslyšela, tak nemůžu sloužit 😅 Snad to nebude tak špatné a brzy se vše spraví a půjdeš dál. Stále držím palečky, aby to bylo těhu 😉

Mmonn - tak se ti utz taky konečně blíží, už je za rohem 🙂 Jinak mě je těžko stále, pořád mám pocit, že poběžím na WC a zakleknu, drží mě to už od 5 tt 😅

leny2
7. dec 2008

Ahoj holky,
už vůbec nekrvácím, už to bude asi dobrý, uvidíme ve středu na kontrole, co pan doktor na to.

Mmonny, tak držím palečky na ultrazvuk, kolik tam bude drobečků? To je nekonečný čekání, že?

Macousku, to zvládneš ty nevolnosti, za chvilí to přejde a budeš si užívat jak poroste bříško.

Nun, s kapičkami zkušenosti nemám.

Jinak všem přeji krásnou adventní neděli.

asmeena
7. dec 2008

Ahoj holky, taky se připojím k vaší diskuzi, na jaře jsem podstoupila 1.IVF neúspěšně, ani mi nezbyli žádní zmrzlíci, tak jsem si říkala, že si dám pauzu a další podstoupím za rok, ale nedalo mi to na 2.IVF jsem šla před 14 dny. Po 1.IVF jsem začala užívat Femigard a brala jsem ho 4 měsíce, měsíc před 2.IVF jsem ho vysadila (nevěděla jsem, jestli ho můžu při stimulaci užívat a na stránkách hemann mi pan Dr. Vydra na dotaz jestli se při stimulaci může užívat neodpověděl), ale nicméně mi asi pomohl, protože u 1.IVF jsem měla FSH 12,5 a při druhém pokusu bylo FSH 8,3 - možná to jenom femigardu přisuzuju, možná tomu pomohlo, že jsem se dostala trošku ze stresu. Také mi zbyli 3 zmrzlíci, kteří prý nejsou dobré kvality, ale pro jistotu jsem je nechala zamrazit. 2.IVF bude taky asi neúspěšné (zítra jedu na kontrolu a odběr krve), ale začala jsem před třemi dny silně krvácet a těhu. test je také negativní.

leny2
7. dec 2008

Ahoj Asmeen, to je mi líto, že se to nepodařilo, tak uvidíš, třeba se povede KET. Hodně štěstí.

asmeena
7. dec 2008

Díky leny2 za podporu, doufám, že z těch zmrzlíků něco dobu. Chtěla bych je nechat zavést co nejdřív, ať se nemusím vracet do práce. Už jsem si totiž říkala, že druhý pokus vyjde, že to bude tutovka, když jsme neměli žádný problém ani já ani manžel a já byla docela v dobrém psychickém rozložení. Akorát jsem si říkala, že letos vynechám pečení cukroví (manžel se stejně rozhodl, že bude hubnout), ale dnes mi to nedalo a udělala jsem aspoň z poloviční dávky těsto na vanilkové rohlíčky, ať to aspoň doma trošku provoním a bude vánoční nálada (která se mi stále nedostává, ani dárky ještě nemám, což se mi teda vůbec nestává).

leny2
7. dec 2008

Asmeen, já jsem teď samovolně potratila v 6 týdnu, byl to náš 3.transfer, ještě mám 2 mrazáčky, ale teď na KET nepůjdu, chci si dát pauzu, mezi tím podstoupit nějaké další vyšetření, co by mohli zjistit případně nějakou příčinu.

asmeena
7. dec 2008

leny2 já přemýšlím, že podstoupím co nejdřív KET a když se nezadaří, tak asi podstoupím v Olomouci ve Fertimedu, kam jezdíme inseminace (myslím, že 6 pokusů ročně platí pojišťovnal) a pokud se nezadaří, dám si do zbytku roku 2009 pauzu a pak od roku 2010 zkusím změnu zařízení a chci zkusit Obilní trh v Brně. Nebo taky uvažuju, že nebudu inseminace podstupovat v Olomouci, ale hned to zkusím do Brna - no ještě nevím, jsem pořád na vážkách, Brno je od Ostravy dál než Olomouc.

leny2
8. dec 2008

Tak ti budem držet palečky a hodně štěstí v rozhodování, je to někdy hodně těžký.

asmeena
8. dec 2008

Dík leny2, taky jsem koukala na cvičení podle Mojžíšové, jestli je nějaká rehabilitace s touto metodou v Ostravě a zjistila jsem, že to mám dokonce kousek od baráku. Nemáte některá s tímto cvičením zkušenost?

mmonna
8. dec 2008

ahojte babulky....Leny,tak aspon si bez bolesti....mne sa to uz blizi...to je pravda....ale nejak sa toho bojim...teraz som zacala 8tyzd.a stale nemavam ranne nevolnosti.....ved uz by to asi malo byt...ale je pravda,ze kazda sme ina,a vobec ziadne byt nemusia....ved sa uvidi..idem v stredu..tak,ako aj Ty......

Nun?Ake mas spravicky na zaciatku dalsieho tyzdna?Dufamze pozitivne.....

Mac,ked Ti je zle,aspon vies,ze je vsetko ok....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre