Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

macous
8. dec 2008

Ahoj holky,
vítám Asmenu 🙂 přeji hodně štěstíčka do dalších pokusů 🙂
Leny - to je dobře, že už to krvácení ustalo. Kontrola bude v pořádku, určitě jsi se hezky vyčistila. Já myslím Leny, že to byla jen veliká smůla a že to příště vyjde a dobře dopadne 😵
Mmonno, máš pravdu, každá jsme úplně jiná, myslím, že to vážně nic neznamená, mám spousty kamarádek, kterým nebylo taky vůbec nic a mají zdravé děti. Mě je dneska překvapivě dobře, tak doufám, že nenastala nějaká nepříjemná změna - snad ne, ale znáte to, člověk se pořád jen strachuje 😵

saze
8. dec 2008

Ahoj holky, prosím moc o radu. Mám jít na KET. MS dostanu teď 11.12. a mám jít až 9 den po MS. Je to v pořádku? já totiž 9 den většinou už ovuluji. POMMMOOOOCCCC RADUUUUU

lenkacar
8. dec 2008

sazi ty ani za náma nezajdeš na vítězný únor..?

nunca
8. dec 2008

Ahoj holky, tak u mě zatím beze změn 😒 , asi mě nemine opět návštěva v caru kvůli mému nemenstruování 🙄 . Ale něco se ve mě děje, pobolívá dost podbřišek, jsem samý pupínek a prsa taky dost cítím (ještě mi ani nesplaskly po tom Utrošu), beru už 3. den ty kapičky Femigard, tak jestli to bude tím????
Jinak nějak tedˇdohromady kloubím práci s pečením cukroví a přípravou na vánoce, jak jste na tom vy?? Je tady nějaké pusto občas.
Mmonny, nic si nedělej z toho, že Ti není zle, budˇráda, že spadáš těch 20% těhulek, co tyto obtíže netrápí (není o co stát 😉 ), moc držím pěstičky na středu 😉 😉 😉 !!!!!

asmeena
8. dec 2008

Ahoj děvčata, právě jsem se vrátila z kontroly po ET, protože pořád krvácím, tak mi pan doktor nedělal ani vyšetření, řekl akorát, že mi odeberou krev na Hcg, aby se vyloučilo těhotenství - zítra dopoledne mám volat na výsledky.
Jinak zůstávám na nemocenské a příští týden jedu na kontrolu, mám mít někdy příští týden ovulaci, takže rovnou naplánujeme KET.
Nunci - a taky jsem si dnes zase koupila Femigard a začnu ho dnes užívat. Já s ním, ale žádné problémy nemám, že by mě něco bolelo, ale četla jsem na diskuzích, že některé holky z něho byly unavené, některé z něho špinili, ale já s ním mám jenom dobrou zkušenost.

leny2
8. dec 2008

Ahoj holky,
všechny vás zdravím, dneska jsem vyrazila s mamkou na nákupy, zítra bych chtěla upéct pár cukroví a ve středu hurá na kontrolu a pak hned do práce. Jak jsem říkala, že bych šla hned do práce, tak teď jak už je mi dobře, se mi moc nechce.

Mmonny, každá jsme jiná, neboj, bude to dobrý, držím palečky, písni pak info.

Saze, u nás v Caru se chodí na UTZ 12.-14.den cyklu. Ale pro tvůj klid bych si tam zavolala a zeptala se, když tak brzy ovuluješ.

saze
8. dec 2008

Leny - díky moc , raději tam cinknu.

leny2
8. dec 2008

Ty chodíš do Pronatalu?

jmisa
8. dec 2008

Saze chodí do Gestu.

leny2
8. dec 2008

Jo, aha.

leny2
8. dec 2008

Jmiso, jak je?

nunca
8. dec 2008

Asmeen, já to tak napsala proto, že jsem po KETu (22.10.) ještě od té doby nedostala ms, ani po "vyvolávačkách", takže jsem nasadila ten Femigard, aby se mi upravily hormony a doufám i ms 😉 a třeba to už tedˇ dle příznaků vypadá nadějně 😉 . Poslední ms jsem totiž měla 4.10. před Ketem, tak doufám, že ta krvavá už ke mně konečně dorazí 😉 😉 😉 .

jmisa
8. dec 2008

Leny, dobrý, je mi fajn. Ani mi není moc špatně, tedy krom večerů, to mám nevolnosti, ale jinak pohoda. Ale jsem ráda, že jsem doma, chodit do práce bych nezvládla.

leny2
8. dec 2008

jo, jo, hezky si to užívej.

macous
8. dec 2008

Ahoj holky,
Saze, tak hodně štěstíčka na KETík, aby už byly ty dvě // 🙂

Leny, komu by se do práce před Vánocema chtělo 😵 se ti nedivím 😉

Míšo, mě se ty nevolnosti taky zhorší až během dne, třeba dneska dopoledne mi nic nebylo, až jsem z toho byla celá nesvá. Vypravila jsem se vesele do města a zpátky jsem utíkala, doběhla jsem k nám za vrata a blebleble 😵

Nun - celé se mi to zdá nějaké zvláštní, už jsem u tebe přemýšlela i o falešném těhu, ale to by netrvalo tak dlouho....jsi fakt záhada sama, ty příznaky mě vážně matou. Jsem teda vážně zvědavá, jak tohle dopadne a pořád s tebou doufám... 😵

Tetka Dáša - co je tohle za absenci, koukej napsat nebo ti budu smskovat 😀 😀 😀

mmonna
9. dec 2008

Dobre ranko prajem......

Leny,mne sa ta navsteva Caru oddialila zas az na piatok...snad to nebude velky problem,ale muz ma vela roboty,a az na piatok bude volny....som sice hrozne zvedava,ale aj mam strach,takze aj to vitam....a urobit si volno pred vikendom nie je na zahodenie.....ja totizto chodim stale do prace,a urcite aj dlho budem......pokial mi to mudros vyslovne nezakaze....

Nun,kedy pojdes k mudrosovi?Este ze mas prace nad hlavu,ale i tak nezabranis sebapozorovaniu,co je iste normalne,ved kazdy sa o seba boji........len to skus doriesit do Vianoc,inak Ti ako Novorocne zelanie vyjde dostat mrchu......pisala si,ze si mala mrchu naposledy 22.10....ja som mala 20.10.neskusala si zas test?

Ako sa ma Nely?neviete?zajtra by mala ist na UTZ,pokial sa dobre pamatam.....

Mac,chudatko,ale neboj..uz sa Ti blizi koniec tychto hroznych blabla dni......

Arti,ako sa mame?ty by si mala ist tusim vo stvrtok na UTZ..mali sme to nejak po sebe..tak kocenky dajte info,ja isto napisem....

dasa24
9. dec 2008

ahoj holky,,

měla jsem na návštěvě rodiče několik dní tak mi to dalo zabrat 😀

Leny moc držím pěstičky at je zítra vše v pořádku 😀

Co Artep? 😵

Teta to jsem ráda že ti je líp 😵

Míšo u tebe taky dobrý?

Já jsem včera byla na UTZ v Pronatalu a koho jsem zase nechytla, toho samého Dr. 😠 Srdíčko... vše dobry, jen co mě vystrašil, že plodové vejce je o 1 týden menší než embryo a že pry by to mohlo něco znamenat i ne, no ten mi zase dal 😠

leny2
9. dec 2008

Ahoj holky,

Daši, co to je za doktora, že tě vždycky takhle vyděsí, ty si to pak nemůžeš vůbec užívat aspoň trochu v klidu. Tak už žádné špatné zprávy a plašení, jen ty dobré.

Macousku,neboj nevolnosti přejdou, od kámošky mám radu na nevolnosti, po doušcích pít colu, když je ti nejhůř, jí to pomáhalo.

Mmonny, to máš nekonečné čekání, už se těším až napíšeš po UTZ a fotečku jestli budeš mít.

dasa24
9. dec 2008

Leny,
no to je hrůza, potom co jsem přišla o jedno a ještě k tomu mě takhle straší. Minule jsem totiž měla hrozně málo plodové vody, doplnili mi vodu a potom jsem z toho porodila mtrvé dítě( protože mi po zákroku praskla voda ), takže mi to vlastně vyvolali.

Někteří Dr. říkali že do toho neměli zasahovat, že je i vše v pořádku, když někdo má mín plodové vody

jmisa
9. dec 2008

Ahoj.
Daso, já dobrý.

A už Tě z Pronatalu vykopli?

artep26
9. dec 2008

Ahoj holky,
tak po delší odmlce jsem tu.
Je mi celý den špatně, tak polehávám a odpočívám.
Absolutně nevařím, nemůžu ani do lednice 😠
Trošku jsem taky pekla a včera jsem Aničce dosehnala Vánoce.
Je tu něco nového?? A jak se tu máte?? 🙂

zuzka11
9. dec 2008

Ahoj holky!

Moc prosím o informace - chystám se teď na KET - teda asi za měsíc, teď mám po nepovedeném IVF, kdy bylo všechno super, až na výsledek....a poprvé má dojít i ke KETu - máme jednoho mrazáčka.....
Artep a Míše moc gratuluju, koukám že vám KET vyšel......u Artep to byl 2? A u Míši??? Mohly byste mi prosím říct, jakl se chodí na kontroly???

Moc díky

jmisa
9. dec 2008

Zuzko, u mě vyšel první KET, ale už to bylo 2.IVF.
Před KET jsem byla 12DC na sonu, dostala jsem ovitrelle, protože jsem normálně ovulovala a 17 DC byl transfer.

zuzka11
9. dec 2008

Díky Míšo, tak to je super, že první vyšel!! Koukala jsem, že na zač.byli dva bojovníci a teď vydržel jeden nejbojovnější🙂))Moc moc ti gratuluju....

A klasická otázka, promiň, neodpustím si jí, byly nějaké příznaky, že to vyšlo? Něco jinak než po norm.ET?Jestlis to už řešila milionkrát, tak promiň....

jmisa
9. dec 2008

Zuzko, příznaky žádné. Špatně mi začalo být až nějak koncem 6tt. Jinak nic, ani prsa jsem neměša zvětšená.

zuzka11
9. dec 2008

A břicho? Po IVF mi říkala dr, že dobrý příznak je, když je nafouklé......bylo??

jmisa
9. dec 2008

Zuzko, ne, ani břicho jsem neměla nafouklé. Fakt naprosto bezpříznaková 😀

Navíc si myslím, že někdo má břicho nafouklé už jen z důvodu, že bere utroš.

Pak jsem byla pozdějc nadmutá, to jo, ale to už jsem byla po krvi a na krev jsem šla 15 dní po KET.

zuzka11
9. dec 2008

Aha, díky.......a režim jsi nějaký dodržovala???

jmisa
9. dec 2008

Zuzko, jsem doma, to jo, ale jinak jsem se tentokrát moc neomezovala. Ležela jsem jen 45 minut v Pronatalu a pak normální aktivita, jen jsem neluxovala, to tedy dodnes dělá muž. Ale v pohodě jsem lítala s psicí po polích, řídila auto, vařila apod. Nechodila jsem moc mezi lidi - hypermakety apod., protože jsem brala prednison a ten snižuje imunitu, ale jinak nic, pohodička, klídek, kafíčka s kámoškama apod.

artep26
9. dec 2008

Ahoj Jmis a zdrvím i Zuzku 🙂
Ano, byl to můj 2. KET a 1. IVF.
Já ovulku před Ketem neměla, takže jsem šla 12. DC na UTZ a KET byl 16. DC. Brala jsem a vlastně doteď beru Estrofem, protože mám problém s výškou sliznice. Po KETu mi dali Agolutin (bodanec) a beru Utrogestan 3x2, Estrofem 2x1. Prednison jsem po pozitivním testu z krve vysadila.
Pak jsem ležela, poctivě asi 4 dny a pak polehávala, odpočívala. Jsem doma na PN.
Přeji hodně štěstíčka a ať to vyjde. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre