Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

artep26
16. sep 2008

Ahoj holky, díky za odpovědi. No já jsem počítala tak s tím 1-2 měsíci, tak snad se mit o rychle uklidní. Je mi dnes už o moc lépe, včera mi bylo mizerně i po psychické stránce a hodně jsem to prospala. Říkám si, že není nic ztraceno že snad bude spousta embrýsků na KETy ale jen aby to vyšlo.
Držím palec ať vám to holky vyjde. 🙂
Macous už jsem napsala do IVF ... 😀 😀

dasa24
16. sep 2008

ahoj holky,

co je nového ?

macousku no jo dámskou jízdu, už se moc těším 😵 😀 Budu doma 4 dny sama, tak nejdřív začneme s kamarádkami u nás a pak vyrazíme do
Dneska máš UTZ ? 😵 😀 😀 😀 Tak to držím pěstičky a dej vědět. 😵 😀

Já jsem si dneska zašla ráno na krevm, tak budu mít tak kolem 10h výsledky, což bude stejně HGC 0 ☹ ☹

macous
16. sep 2008

Daši, tak je sem pak písni, já si to snad během dne nějak dočtu, jsem v práci, ale opět nám vypadly systémy, takže smolík pacholík 😒

leny2
16. sep 2008

Dobré ráno všem,
Macous, přesně tak to je.
Artep, to máš teda trápení, tak ať jsi v pořádku.

dasa24
16. sep 2008

macousku to oni to snad nahodí 😵 😀 😀 😀 , u nás v práci všechno běží jako hodinky 😅 😝 😀 😀
Máš dneska UTZ? 😵

Leny jak je?

macous
16. sep 2008

Dáši, utz jsem měla včera, sliznice na 6 mm a další mám ve čtvrtek, tak snad bude k 8 mm, jinak hodím provaz 🙂

imiska24
16. sep 2008

Ahoj holky,můžu mezi Vás takhle vpadnout? 🙂
Mám jen malej dotaz,byla jsem začátkem září na ET(neúspěšném),teď mě dohání mrcha,
tak jsem se chtěla zeptat za jak dlouho dělaj KET?

macous
16. sep 2008

Ahoj Imisko, ještě to nemáš úplně ztracený, ale kdyby to nevyšlo, tak mě dělali KET hned další měsíc 🙂

imiska24
16. sep 2008

Macousku,tak to je blbý myslela jsem jestli by to nešlo teď po mrše,až odejde.
Dyť je to bez stimulace,tak mi to tam můžou znovu vprsknout,a je to 😀 😀

leny2
16. sep 2008

Daso, veget, nic nedělám a raději nechci ani na nic myslet. Občas něco pocítím, ale to může být taky přicházející mrcha. Tak raději nemyslet.

Imisku, jestli normálně ovuluješ, tak půjdeš na KET v přirozeném cyklu bez hormonů, nevím kam chodíš do Caru, každý to má jiné. Někde se chodí hned další měsíc, někde chtějí pauzu.

macous
16. sep 2008

Imisko, teď se teda fakt směju, si mi zvedla slušně náladu. Kočičko, to musíš mít ale narostlou děložní sliznici a nebo mít zrovna ovulaci, aby ti to tam mohli dát, a to hnedka po mrše fakt nebudeš mít 😉 , tak si počkáš 14 dní a pak šupky hupky k mamce do komůrky 😀 😀 😀 😀 se picnu, se furt ještě chichotám 😀

imiska24
16. sep 2008

leny,ovuluju normálně,akorát nemám vejcovody.A chodím do pronatalu v Praze,tak snad budou hodný
a nebudou to zdržovat 😀

leny2
16. sep 2008

Imisko, až dostaneš MS, tak se objednáš na UTZ, u nás se objednává na 12.-14.den cyklu a pak ti poví, zda je tvé tělo připravené, jestli ti narostla děložní sliznice a dozrává folík.

artep26
16. sep 2008

Leny ahojda, můžu dotaz??
... jsem právě ten případ anovulační takže mě budou muset stimulovat?? Nevíš jak to probíhá??

dasa24
16. sep 2008

macousku jo vlastně to jsi tady psala, jsem úplně zapoměla 😠 😀 já jsem měla 11DC sliznici 10mm a stejně to bylo k ničemu 😠

Leny kdy budeš testovat? 😉

macous
16. sep 2008

já, já, já to vím 😀 😀 😀 😀 mám taky anovulku, dají ti od prvního dne mrchy ženský hormon, já mám Estrimax a pak tě pošlou 10-14 den (podle Caru) na utz, jak to s tou děl. sliznicí máš a až bude nad 8 mm, tak udělají KET a to bez ohledu na folíky, ta děl. sliznice jim prý úplně stačí 😉

artep26
16. sep 2008

Macous 😀 😀 😀 😀 fakt jsi mě dostala 😀 😀 😀 😀
Díky moc kočko 😀 😀

leny2
16. sep 2008

artep, kam chodíš do Caru?
Vyčetla jsem na stimulačním protokolu našeho Caru, že když máš stimulovaný KET, tak bereš od prvního dne MS tabletky Estrofem a půl Prednisonu a taky jdeš na UTZ mezi 12.-14. dnem cyklu.

macous
16. sep 2008

😀 😀 😀 😀 😀 se zase chechtám, až se asi kolegové diví (si říkaj: už jí z těch hormonů asi šiblo 😀 😀 😀

leny2
16. sep 2008

Imisko, co vím, tak v Pronatalu v Praze chtějí pauzu před KETem.

imiska24
16. sep 2008

Macoušku,to je v pr...,tu sliznici chápu,tu mám taky vždycky v pohodě.A ten folík nepotřebuju,ne 😝
Hlavně aby vzbudili ledňáčka,a jsem zvědavá co mi na to řeknou v práci.Teď se vrátím a v říjnu zas pláchnu 😎

Dasa,jakto že to bylo k ničemu?

artep26
16. sep 2008

Leny chodím do Pardubic do Sanusu. Jsem tam moc spokojená, dřív jsem chodila do HK ale doktorka přešla do Pardubek a jsem moc ráda že jsem šla s ní. Já si myslím že mě bude chtět nechat odpočinout 😠 takže to vidím taky až na ten listopad ☹ no ale co se dá dělat, lepší si počkat než to uspěchat a pak brečet že to nevyšlo 😵
Macous já zase furt bulim ... 😀 😀 😀 😀 ale náladu jsi mi zvedla 😀 😀

macous
16. sep 2008

Imisko, já to mám taky tak, zrovna teď jsem si sem skočila na 14 dní, už to tak berou, nic jiného jim ani nezbývá,
tak a teď přišel mai, že obnovili provoz systémů, tak jdu máknout, páčko kočky

leny2
16. sep 2008

Artep, tak v Sanusu se nečeká, tam můžeš na KET hned po ET.

imiska24
16. sep 2008

Maci,asi máš fajn kolegy a dobrý vedení..........já moc ne 😖

leny2
16. sep 2008

Artep, kdy jsi byla na ET? To už víš výsledek?

artep26
16. sep 2008

Leny mě ani na ET nepustí, zítra jdu na OPU a pak šup s nima do mrazáku. ☹ Mám OHSS ale myslím že ne moc tragický.
Chudinky malinký, takhle je zamrazit 😀 😀

leny2
16. sep 2008

Aha, to jsem nějak přehlídla. Tak držím pěsti, ať máš hodně vajíček. To už máš jistý, že nepůjdeš na ET?

artep26
16. sep 2008

No takhle mi to řekli, ale nevím. Řekla že pravděpodobně ... tak nevím jestli se mám vůbec ptát.
Ale zkusit to můžu. že jo?? Jak psaly holky, za optání nic nedám.

imiska24
16. sep 2008

Artí,věř doktorům.Všechno budde dobrý,neboj 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre