Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

macous
18. sep 2008

Dáši, a ten první prcek byl taky po IVF ? Jestli neva, že jsem taková zvědavka, kdyžtak mi na to nereaguj a máš to 😉

dasa24
18. sep 2008

macousku nevadí 🙂 , První byl po 1IVF+ICSI, podařilo se napoprvé, ale ve 22tt ztráta

jmisa
19. sep 2008

Ahoj.

Já utroš nezvavádím, mám po něm mykozu, takže polykám.

leny2
19. sep 2008

jmiso, ty jsi ranní ptáče, já než vylezu z pelechu, tak je pomalu půl 9.

dasa24
19. sep 2008

ahoj holky 🙂)

Leny ty se teda máš 😀
Já chodím spat ve 22:30-00 a vstávám v 5:45 😝 😀 ale jo jsem si zvykla

leny2
19. sep 2008

Dašo, kdybych chodila do práce, tak vstávám jako ty. Jinak teď strašně blbě spím, furt se budím, honí se mi různé věci hlavou a nemůžu pak usnout.

anannas
19. sep 2008

Holky, já vám tady do toho nechci vstupovat. Jen jsem si tu tak pročítala, než se ti dva naši sněhuláci probudí a chtěla vás podpořit. Nám zůstali na zmražení samozřejmě jen ty nejhorší, protože ty super se zavedli poprvé, což nevyšlo. Na rozmrazení jsme měli čtyři, dva to rozmrazení zvládli. Taky zvládli všechno to ostatní i těch devět měsíců, teda osm a jsou to naprosto zdravé a úžasné dětičky.
Mooooc vám všem držím palce a přeju úspěch. 🙂

ili5
19. sep 2008

ananas,to je super.Mě taky 1.et nevyšel a mám taky 4 zmrzlé,tak se snad taky zadaří,alespoň jedno. 😉

anannas
19. sep 2008

ili5: Jedno bych ti moc přála. Dvě už je zápřah 🙂 Ale uklidňuji se tím, že někdo má i tři a já i tak mám pořád dvě ruce.
Jo a navíc já měla těsně před přenosem zánět, takže tělo léčilo tohle a embryjka měla volné pole působnosti. Tělo proti nim nebojovalo a chytli se.

leny2
19. sep 2008

Ananas, díky za podporu a jinak přeji hodne zdravíčka vám všem.

dasa24
19. sep 2008

leny, no tak to já se taky ted pořád budím, i když jsem hodně unavena 😝 😀 tak to asi něco líta ve vzduchu 😀

Ananas tak to je super, já bych klidně dvojčata brala, stejně chceme 2 děti a po mý zkušenosti-potrat ve 22tt... a ještě k tomu ty nervy s IVF......, KET...
Takže klidně at je to najednou, sice hodně práce ale pak už žádný takový nervy 🙂

leny2
19. sep 2008

Přála bych ti Dašo dvojčátka, po tom tvém trápení by to byla hezká odměna.

annie29
19. sep 2008

Ahoj, taky vas chci trosku pozitivne naladit. Mela jsem 1.IVF v unoru, byly //, ale bohuzel jen cca 2 tydny tam vyrdzely. Na KET nam zbyly jen 2 takovy chudinky, ktery museli kultivovat 5 dni a porad nebyla kvalita nic moc. Bala jsem se, ze se urcite ani v pohode nerozmrazi. Dnes jsem 10 dni po KET, transferovaly obe embrya a mame docela pekny // 🙂 Tak snad nam tam vydrzi dele nez minule.. Vsem drzim moc palce!!!

leny2
19. sep 2008

Annie, tiše gratuluju, abych něco nezakřikla. Tak jsi dva dny přede mnou.

hofinka
19. sep 2008

ahojky jsem druhý den po prvním KETu a hledala jsem úspěšnost až jsem narazila na vás.Jste tady super partička,tak tady budu chodit častěji.Vidím,že jsou tu pozitivní,ale i ty (bohužel)negativní výsledky a tak mi chvilku svitne naděje a pak zase odejde....ach jo.Nám se narodila holčička po 3.IVF a tak nám zbylo jen 6 mrazáčků.Rozmrazili první 3,ale zůstalo jen jedno,tak rozmrazili ten zbytek a zbyly 2,no a šoupli tam prý všechny tři.Tak nevím.Myslela jsem,že to nebudu tak prožívat,malá má 2 roky,ale prožívám to úplně stejně jako poprvé.Všem co se to podařilo od srdce gratuluji. 😀 🙂

aliccia1
19. sep 2008

🙂 Ahoj Hofi, my mame 3-letou holcicku, a ted jsem 10.den po 1.Ket.Prozivam to uplne stejne jako pred tim- Cekani je fakt hrozny!Zatim my test nevysel, ale jeste to skusim v nedeli, treba se tam ty //konecne ukazou!!!

macous
19. sep 2008

Ahoj holky,
vítám nové přírůstky 🙂 a děkuji za pozitivní příspěvky, zrovna to jsem teď potřebovala slyšet, třeba ty moje poslední dva mrazáčci budou ti praví 🙂

Dáši, tak to máme taky stejně, já bych tak strašně moc chtěla dvojčátka 😵

jmisa
20. sep 2008

Leny, ptáče nejsem, ale dělám od 6, takže vstávám ve 4,45. 😝

aliccia1
20. sep 2008

☹ Cau holky, tak ja mam stale pocit ze to i tentokrat nevyslo. dnes jsem 11.den po Ket, a test -0

leny2
20. sep 2008

Ahoj holky,
vítám tě Hofinko mezi námi a budeme držet palečky.
Alicia, to mi ani neříkej, den ode dne to na mě začíná padat víc a víc.

macous
20. sep 2008

Ahoj holky,
Aliccia a Leny, v pondělí se k vám přidám do klubu čekatelek, tak tady budu počítám tak od 5 tého dne po KETu tak vzdychat, ženský držte se, dejte si něco dobrého k obídku a koukněte na nějakou hezkou pohádku 😉 Mojí kámošce nevyšel nikdy pozitivní test, vždycky až někdy na 10tém týdnu, a to už to měla potvrzené z krve (taky měla IVF), tak hlavu vzhůru 😉

aliccia1
20. sep 2008

😉 Neboj, ze to nevyslo me , jeste neznamena ze to nevyjde tobe!!!Takze hodne stesti a drzim palce 😉

aliccia1
20. sep 2008

Ahoj Macous, me to teda taky jeste nevychazi, ale dnes je to 1. den zpozdeni Ms, tak jsem zvedava jestli dorazi...Obcas me pichne v podbrisku, ale zatim to na mrchu nevypada, uvidime.

annie29
20. sep 2008

Ali a Leny, moc na vas myslim, budu cekat na zpravy o //. Leny, testujes zitra?

leny2
20. sep 2008

Annie, jestli nedorazí mrcha, tak to možná zkusím, ale bojím, bojím.

annie29
20. sep 2008

Neboj neboj 🙂 Ver, ze to vyjde.

macous
20. sep 2008

jen to zkus, jak to je tak to je a stejně to testíkem nezměníme, ale třeba budou // 🙂 a bude jupíííí

leny2
20. sep 2008

Já vím Macous.

dasa24
20. sep 2008

ahoj holky,

mooooc děkuju 😉

vítám nové tvářičky 😉 😉 a anie moc gratuluju k // 😉 super

anie to je mi líto ☹ , zkus si zajít na krev a uvidíš 😉 😉 a doufám //

Já jsem to včera dostala 🙂 🙂 🙂 , takže žádný zpoždění po KET a zase jako hodinky 🙂 , tak když všechno klapne tak v říjnu ta stimulka 🙂

leny2
20. sep 2008

Dašo, tak to máš jak hodinky, už se těšíš na stimulku?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre