Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

mmonna
2. nov 2008

Zdravim kočenky.
Vy vsetky upratujete jak besne,ja skor naopak.Davam si nacisto pauzu,lebo som taka nemotorna a precitlivena s tych hormonov,stale sa mi drieme,a prejdem maximalne zo splane do obyvacky.Ked mam ist nieco nebodaj urobit,tak sa musim riadne premoct.

artep26
2. nov 2008

Ahoj holky,
všem držím palečky, ať se KETíky daří.
Já jdu 10.11. na UTZ tak snad sliznice bude OK, beru Estrofem, tak snad to pomůže.
Mám fofr, peču, vařím - dneska máme králíčka s bramborovýma nočkama a zelíčkem a odpolko vyrážíme na hřbitrovy.
Tak hezký zbytek víkendu, ještě sem přihodím tabulečku, ať se nám někam neztratí 😀

artep26
2. nov 2008

Leny2 - 31 let, Arleta, 1 dítě, 1.IVF + ICSI, od 22.6. stimulace - krátký protokol - Merional, Synarel, Prednison, 4.7. OPU (13 vajíček), 8.7. ET (1 embryjko), 8 zamraženo, 22.7.TT - negativní, 11.9. KET, TT 25.9. - negativní, 2.KET - listopad

Dáša24 - 26 let, 1. IVF+ICSI říjen 07, //, porod v 6 měsíci-kluk umřel, příčina nevysvětlitelná,
1.KET srpen 08-TT negativní, 2.KET 5.9.( poslední 2 embrya)-TT negativní, 2IVF+ICSI, OPU 28.10.08

Macouš - Podolí, 1.IVF duben/08 krátký protokol puregon + orgalutran, 34 vajíček,14 embrijek, prodl. kultivace přežilo 12 emrijek, ET 1 embrijko, možnost hyperstimuláku HCG O, červen/08 KET 2 embria po léčbě estrimaxem (bez ovulace) -HCG 0; srpen/08 -KET 2 embria - negativní HCG; září/08 KET č.3 zavedena 1 blastocysta - HCG 0; říjen/08 IVF č.2 - OPU 24/10 -5 embrijek, 28/10 - ET 2 morulky (+3mrazáčci,ale jeden je nic moc)

Artep26 - Sanus Pardubice, 1.IVF + ICSI - protokol s antagonisty (Puregon+Ormimís v bgalutran+Prednison); OPU 17.9. (21 vajíček) - ET nebyl kvůli OHSS, 12 mrazáčků; 1.KET 15.10 - 1 embryo, tt neg., UTZ přd 2. KETem 10.11.08 - 9 mrazáčků

dasa24
2. nov 2008

Míšo, tak to tě obdivuju 🙂 , já jsem zase názoru, když mám test negativní.. tak proč se ládovat hormony..., takže já už testuju od 8 dne a pak krev, po negativní krvi s klidem vysadím hormony.
Doufám že budeš mít // 😉 🙂

Ahoj Artep,
že bych k Vám přišla na večeři 😀 😀 , tak to je super, jak ti to letí, příští týden KET 😵 😵
Tak to budeme mít hezky všichni za sebou 🙂

Macousku co bříško, je ti líp? 🙂

dasa24
2. nov 2008

Leny2 - 31 let, Arleta, 1 dítě, 1.IVF + ICSI, od 22.6. stimulace - krátký protokol - Merional, Synarel, Prednison, 4.7. OPU (13 vajíček), 8.7. ET (1 embryjko), 8 zamraženo, 22.7.TT - negativní, 11.9. KET, TT 25.9. - negativní, 2.KET - listopad

Dáša24 - 26 let, 1. IVF+ICSI říjen 07, //, porod v 6 měsíci-kluk umřel, příčina nevysvětlitelná,
1.KET srpen 08-TT negativní, 2.KET 5.9.( poslední 2 embrya)-TT negativní, 2IVF+ICSI, OPU 28.10.08, ET 31.10.-2 embrya

Macouš - Podolí, 1.IVF duben/08 krátký protokol puregon + orgalutran, 34 vajíček,14 embrijek, prodl. kultivace přežilo 12 emrijek, ET 1 embrijko, možnost hyperstimuláku HCG O, červen/08 KET 2 embria po léčbě estrimaxem (bez ovulace) -HCG 0; srpen/08 -KET 2 embria - negativní HCG; září/08 KET č.3 zavedena 1 blastocysta - HCG 0; říjen/08 IVF č.2 - OPU 24/10 -5 embrijek, 28/10 - ET 2 morulky (+3mrazáčci,ale jeden je nic moc)

Artep26 - Sanus Pardubice, 1.IVF + ICSI - protokol s antagonisty (Puregon+Ormimís v bgalutran+Prednison); OPU 17.9. (21 vajíček) - ET nebyl kvůli OHSS, 12 mrazáčků; 1.KET 15.10 - 1 embryo, tt neg., UTZ přd 2. KETem 10.11.08 - 9 mrazáčků

macous
2. nov 2008

Ahoj holky,
Míšo - to už klidně testni, jestli chceš testíkovat, zítra z ranní moče by to mohlo být na // 😀 budu držet palec
Artíku - to to pěkně utíká viď, ani se nenaděješ a už budeš zase čekatelka na // 😉 tak ať máš tu sliznici akorát vysokou 😉
Dáši - dobrý, břicho mám pořád stejný, možná i o malinko menší a čurkání se taky trochu zlepšilo, byla jsem dneska hodně v teple 😉 Kdy ty se chystáš do tý práce? Já se rozhodla, že kdyby to neklaplo, tak dám měsíc pauzu a po KETu v prosinci, pokud by byl, tak bych šla taky do práce. Radši jsem připravená i na tuhle nešťastnou variantu 🙄 Ale tentokrát to vyjde, už si to zasloužíme 🙂
Akorát ti nevím, jestli chci testíkovat, kdyžtak až ten desátý den, nebo na tebe počkám a můžeme testnout spolu 😉 ještě uvidím, test mám ještě jeden doma od minule 😵 Hlavně, že je ti dobře, tebe ten močák po OPU nebolel vůbec?

dasa24
2. nov 2008

macousku, tetko jedna 😉 😀
To jsem ráda že ji je líp 🙂 . mě močák nebolel, ale spíš jsem někde četla kdyby to hodně bolelo a zvětšený břicho tak to je náběh na OHSS 😕 , ale hodně pij a bude to ok 🙂
Mac já se chystám do práce tuto středu 🙂 , to už stejně bude 5 dní po ET (když nepočítám den ET) a to už je rozhodnuto jestli se usadili nebo ne 😉
Minule po // jsem taky už 5 dní poí ET fungovala normálně.
Doufám že se nám to nestane a budeme mít // 😉 😉 😵 😵 😵 nebo vyšší předseda uvidí 😠 😀
Jestli se mě nepovede, tak si dám stejně pauzu, pak možná leden nebo únor 3 IVF ☹

Ještě jsi doma, nebo už tak trochu cestuješ? 🙂 Já tak polehávala, ale musím říct že už mi to leze na mozek, zítra už začnu tak nějak fungovat....

Testík doma ještě nemám, ale jak se znám tak se budu rozhodovat s testováním ráno, jak na to budu mít nervy 😀

macous
2. nov 2008

Dáši - včera a dneska jsme šli s manžou procházkou k jeho mamce na papání, což se mi moc líbilo, co ti budu povídat 😀
Hele teta, jsme si to snad objednali jasně ne, jedny dvojčátka pro mě a druhý pro tebe, takže je to jasný 😉
Jdu vyhrabat něco k večeři 😉
Jo a já při prvním OPU OHSS I.stupně měla, ale to bylo teda horší - tohle je fakt prdlajs 🙂 Já ležet prostě nevydržím a pejsem 4 měs. mi taky lítá a taky pelichá 😀
Hezký večer,možná ještě juknu, ale ráno jsem tady určo, pa pa 😀

dasa24
2. nov 2008

macousku,

no tak to bude v pořádku, to je určitě tím jak se ty dvojčátka zabydlely 😀 u mě to teprv zkouší 😀

Jo tak vy máte 4 měsíční štěnátko, no to je super, to naší je 6 let, miminka nechce, ani když se hárá, no to nechápu, nevím po kom to má 😀
Tak to máte super s jídlem a ještě u tchýni 🙂 , to já to mám daleko, ke tchýni bych musela ject až do Německa.

Tak dobrouc chut k večeři, já se jdu taky na něco podívat 😝

jmisa
2. nov 2008

No my se s manžou dohodli na úterku, to bude 14 dní po KET.

macous
2. nov 2008

Míšo a u vás se nechodí do CARu po 14 dnech na krev automaticky? Nám to vždycky řeknou, že za 14 dní máme přijít na krev.... ty už bys ale na tom testíku něco fakt mít mohla 😉 ale když jste se s manžou dohodli, tak to je nejdůležitější 😉 - držím palečky

Dáši, to je jasný, že se ti tam zabydlí a budou tam zabydlený dalších 9 měsíců 😉
S večeří jsem to vyřešila raz dva, zvedla tel. a zavolala do pizzerky - rozvoz zdarma 😀 moooc jsme si pochutnali 😵 to jsem teda fakt už kůže líná, zítra už něco ukuchtím 🙂

Jo jo, naše štěňátko je Růženka a na fotce jí mám na zádech 😀 je to děsnej drak, to máme o zábavu postaráno od rána do večera a manža jí rozmazluje, každý večer s ní hajá na gauči, manža na zádech, Růžena na zádech......

macous
2. nov 2008

Dáší - a tvůj manža je původem z Německa?

miky123
2. nov 2008

Caute,
dasa já jsem u HZP,ana IVF sem byla v Gyncentru OV,na další ivf jsem zvažovala že přejdu do Fertimedu ale dosud jsem tam ,jen jsem změnila Dr.a jsem velmi moc spokojena 😉

jmisa
2. nov 2008

Macous, nee, v Pronatalu dávaj test zhruba 18 dní po transferu, ofiko bych tedy měla testovat až 8.11. a když je test pozitivní, tak se objednává na ultrazvuk, jehož termín je rovnou v lékařské zprávě, kterou dostáváme po transferu.

Oni neradi vidí testing před termínem mrchy, protože jim tam občas ženský bulí, že test byl pozitivní a pak přišla mrcha a test najednou negativní, takže to nedoporučují, ikdyž je jim jasné, že nejmíň 90% testuje ještě před potencionální mrchou.

dasa24
3. nov 2008

dobré ránko holky,

macousku, jojo manža je Němec, takže němčina je doma na denním pořádku a jelikož mám příjmení bez -OVÁ, tak to mám teda s tím problémy 😀 😀 Ještě tam přehlasovaný ö tak to je taky občas sranda 😀
Jak se vede tetko? Já už dneska něco udělám, pojedu na si něco koupit a vezmu pejska taky ven.

Niky tak to držím palce, ten měsíc uteče.
Já jen na pojištovně, to trvá schválení 5 dnů, jsem si tam volala osobně, pak je to v CARU a po mém zjištění, kdy to tam dorazilo........ prostě v CAR se to někde válelo a koukli na to až za týden.
Ale nějak jsem stejně nechvátala, stačil mi ten měsíc.

J miso, podle mě stačí max 14 dní jak mívají některý CAR, no ale 🙂
No já popravdě, když jsem volala aby se to začlo vyřizovat na 2 IVF, tak zas tak rádi nebyli, MS se mi teda skoro rozjížděla, ale měla jsem ještě před termínem testování. No ale tak nějak jsem si dupla, přece když je ještě krev negativní..... a nakonec to bylo ok.
Miso moc držím palečky na zítřejší testování 😵 😵

dasa24
3. nov 2008

Macousku,
teda já jsem blbec, ted jsem teprve dočetla že jsi ještě psala večer 😀
Růženka je krásná, to Vám musí doma dělat radost.
Co to je za rasu? Monžá si to myslím co to je za rasu, ale nějak si to ted nemůžu vzpomenout.
Mac u nás se na krev nechodí, jen testy jak píše Misa po 18 dnech.... ale chodím si na krev sama

jmisa
3. nov 2008

Ahoj holky.
Tak hlásím, že máme nakročeno ke štěstí (více moje album).

cikyta
3. nov 2008

Jmisa..................................Gratulujem! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

leny2
3. nov 2008

jmisko, gratuluju, to je nádhera !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

leny2
3. nov 2008

Já už se pomalu psychicky připravuju na zítřejší ranní telefon do laborky, jak se nám rozmrazili. Jinak se omlouvám, že jsem tu včera vůbec nebyla, v sobotu jsem byla s holkama na dámské jízdě na zábavě, tak jsme zapařili, s alkoholem jsem to nepřeháněla, ale odreagovala jsem se dobře tancem.

jmisa
3. nov 2008

Leny, tak držím palce.
Já měla jen dva mrazáčky arozmrazení proběhlo u obou úspěšně.

cikyta
3. nov 2008

Jmisa-tak máš v brušku dvojky? 😅

jmisa
3. nov 2008

Cikyta, třeba jo 😀

cikyta
3. nov 2008

To je pekné 😵

macous
3. nov 2008

Míšo - jupíííííjda 😀 😀 😀 😀 😀
Leny, já zapoměla, kolik jich tam ještě máš? - mrazáčků.

Holky, tak to vypadá, že se nám tady ta smůla prolomila 😉 to je fakt prima 😵

Dáši, je to Jack Russell terier 😵 tos myslela viď 😀
Mě už to břicho úplně splasklo, měla jsem to 4 a 5 tý den po ET. Dáší, já se začínám bát výsledku, jestli se to nevyvede, tak mi tentokrát fakt sklapne 😖 docela s tím totiž počítám a těch neúspěchů už mám docela plné zuby 😔 S pejskem jsme teď byli pro hračky a pro dobroty ve zverimexu, byla tam jak třeštiprdlo, ty pachy a samé dobroty, pořád tahala hračky z košíků - jsme tam bavili všechny zákazníky 😀 A ten váš je jaká rasa? A s tím jménem si nemysli, já mám české jméno a stejně mi to lidi platou 😀

musilka
3. nov 2008

Ach jo holky já už chci mít taky blízko KETík nebo po jako vy... Je tu vůbec někdo kdo jde až v lednu ?

macous
3. nov 2008

Neboj se Musilko - určo nebudeš sama, kdo bude mít v lednu KETík 😉 a uteče to, však víš, Vánoce atd. 😵

musilka
3. nov 2008

macous no já vím ale všude kolem jsou smí těhotný a už z toho začínám být nervozní potřebovala bych klapky na oči 😅

jmisa
3. nov 2008

Musil, za chvilku jsou vánoce a pak bude KET, uvidíš, že to uteče. To čekání je hrozné, já vím.

Macous, na břicho nehleď, já nemám ani nafouklá prsa, nic.

musilka
3. nov 2008

jmisa no zrovna před tebou fňukat nemůžu zažila jsi si svý a zas ty tvoje // mi dodávaj strašně moc síly a naděje. Kdyby bývali neměli přes svátky zavříno tak jsem mohla na KETík klíďo v prosinci 🤐

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre