Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

artep26
4. nov 2008

Mac nebooooooooooj 😀 😀 😀

macous
4. nov 2008

Artí - díky díky 😀

dasa24
4. nov 2008

Macousku to je supeeeeeeeeeeeeeeeer 😵 😵 😵 No já mám radost.

Jinak jsi 7 den ET, den ET(KET) se nikdy nepočítá.
🙂 Tak z mé minulé zkušenosti: Začla jsem testovat 7 den a /, 8 den a //( slabá ale byla tam) takže macousku to je těhotenská čárečka 🙂 Já jsem sice měla pregnyl, ale do 10 dnů bývá pryč. 😉

dasa24
4. nov 2008

a také jsem testovala někdy odpoledne.
Zítra testni z ranní moče 😉 a budou tam stejně // no zašla bych si někam na krev 🙂
Tetka teda opravdu mám hroznou radost 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

dasa24
4. nov 2008

a ještě jsem zapomněla, 1 holka měla už také 7 ET //, takže macosku 😵

macous
4. nov 2008

Tetka, tetka 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 já jsem z toho hrozně na měko, ta čárečka se objevila už po 3 minutkách a po dalších 5 zesílila, že je vidět na metr daleko 🙂 snad to bude v pořádku, já si prostě říkám, že už to bude zítra 14 dní, co mám po injekcích stimulky 🙂 já další testík doma nemám, tak si pak skočím do lékárny, ale chtěla jsem zase testnout tak pozítří, jakože ob den, aby to bylo lepší poznat 😵
A ty testneš v pátek nebo v sobotu? 😵

dasa24
4. nov 2008

Na měko a pak budeš na tvrdo tetka, až ti sdělí ty dvojčátka 😀 😀
Já jsem se tenkrát na to ptala výborného lékárníka, jestli tam ještě může působit pregnyl..... on mi řekl že ne, ale prý pokud udělám test z ranní moče a budou // tak to je jasný.
Macousku já jsem pak testovala ne obden jak jsem si říkala, ale každý den do krve 🙂 Skočila jsem si 12 den na krev a HCG bylo skoro 300 😉 🙂

Chytají mě nějaký nervy a bojím se, že to nevyjde 😠 ☹ V pátek testovat ještě nebudu, možná o víkendu, možná po, ještě nevím, abych si nezkazila víkend ☹

leny2
4. nov 2008

Tak hlásím, že mám dva bobánky (blastocysty) u sebe, rozmrazili celkem 4 a dvě z toho nepřežili. Manžel tam byl se mnou, byl to pro něj zážitek, pan doktor byl super, všechno mu vysvětloval co dělá, kde co je a tak a krásně jsme viděli, jak tam v bříšku svítily dvě tečky.Tak teď už jen,aby se krásně zavrtal aspoň jeden bobánek.

Teď vás jdu rychle dočíst.

artep26
4. nov 2008

Leny tak super, ať se tě bobánci hezky chytí a nepustí 🙂 😉

leny2
4. nov 2008

Macousku, potichounku gratuluju 😵 😵 😵 😵 😵

leny2
4. nov 2008

Artep, díky, tak už nám zbyli v mrazáčku jen dva bojovníci, takže to je skoro asi můj poslední pokus.

artep26
4. nov 2008

Leny to dopadne, neboj 😉 Určitěse tě budou držet zuby nehty 😀
A hlavně, musíš mě navnadit abych viděla, že ty KETy tu vycházejí 😉 Když to Mac tak hezky rozjela 😀

leny2
4. nov 2008

Zaujalo mě, jak psala Míša, že měla zakázaný ležet. Taky mám ten pocit, že v ležení to asi nebude, aspoň asi ne u mě, no uvidíme. Ale je pravda, že čím víc transferů, tím míň člověk leží.

artep26
4. nov 2008

Já si myslím, že co doktor, to názor.
Mně zase říkali, jak jsem psala, že mám ležet 3 dny, po 3 dnech se mimís teprve chytí.
Je fakt když otěhotníš přirozeně, tak taky neležíš, ale my jsme rizikové a tak chtějí, aby naše mimi mělo ty nejlepší podmínky. Tak proto asi to ležení, klid, atd.

leny2
4. nov 2008

Já mám napsaný v papírech, 3 dny klidový režim, po týdnu normální.

sanuska
4. nov 2008

Ähoj holky, nakukuju - čus Arti 😀 - a jen chci potichu pogratulovat ke // holky moc vám to přeju. Já jsem taky // viděla - po KET - ale je po limitu a úplně světlounká. Na lupu to není, ale z metru bych ji viděla asi jen přes den naproti oknu ☹ no vidím ji i teď, ale není vůbec hezky vybarvená je jen lehoulince do růžova ☹

leny2
4. nov 2008

Sanu, kolikátý den jsi po KETU?

sanuska
4. nov 2008

Leny 11 den. 😠

artep26
4. nov 2008

Sanus já vás šmíruju v Sanuskách, tak trošku 😀 😀 😀

leny2
4. nov 2008

Tak ještě vydrž, zkus testnout až za dva dny, to by už měl být o hodně silnější.

artep26
4. nov 2008

Taky si myslí, že by jsi Sanu měla testovat ob den, aby byl vidět pokrok 😉 😉 😉
Ale je to dobré znamení ... já měla bílo jak o Vánocích 🙂 🙂

sanuska
4. nov 2008

Arti dneska to je třetí den co testuju 😅 Takže defacto jsem testovala dneska poprvé ob den a čárka byla stejná jako předevčírem a světlejší než včera.... 😅

leny2
4. nov 2008

Pro dnešek se loučím, zítra tu budu jak na koni, mám dovču.

artep26
4. nov 2008

Tak to je třeba jiným testem .. ne??
Neboj, ona tam zůstane 😉 😉 😉

sanuska
4. nov 2008

Arti stejný testy, Mamatesty. No já bych byla ráda kdyby tam zůstala a ještě radši, kdyby sílila 😉 😀 😅

artep26
4. nov 2008

Taky ti to moc přeju, na krev jdeš v pátek?? 🙂

sanuska
4. nov 2008

Arti jo jo v pátek, chjo to budou nervy 😖 Nevím, proč to nejde v pcích zaplatit na desátou 🙄

artep26
4. nov 2008

to vydržíš 😉

macous
4. nov 2008

Ahoj holky,
Leny - tak ať se ti blastocystičky pěkně zavtají do bříška a nepustí 🙂
Sanusko - a testuješ vždy ve stejný čas?

Dáší - 😵 😵 připomínáš mi mě cca pátý den po ET, to jsem taky začala pochybovat - tak hele tetka, ti to teda řeknu naposledy, ať už je to jasný: jedny dvojčátka pro mě a druhý pro tebe - jsem objednala a hotová věc 😵 😵 😵
Holky, doufám že jste si taky objednali 🙂

sanuska
4. nov 2008

Maci jo jo. Stejné testy stejný čas stejná osoba 😠 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre