Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

macous
4. nov 2008

Sanusko - hm, tak ono i každý test může být vlastně trochu jinačí, no co, uvidíš v pátek, stejně s tím nemůžeme nic udělat, jen čekat - držím moc a moc palečky, aby to bylo v pořádku 🙂

dasa24
5. nov 2008

dobré ránko holky,

jak jste se vyhajali těhule? 😀

Leny, to je super, tak at se tě embryjak pořádně kousnou 😵 😵 😵

Sanusko, kolikátý den po KET jsi? Moc držím aby vše bylo v pořádku, nevím odkud jsi ale v Praze znám několik laboratoří, kde máš výsledky do 2h, kdyby jsi nechtěla čekat do pátku.

Teta, jojo včera to na mě padlo 😠 už jsi dneska testka? 😵 😵 😵 Dvojčata jsou objednaný 😀

Dneska ukončím PN a zítra do práce. 🙂

macous
5. nov 2008

Ahoj tetka 😀
ty jsi teda ale pracantka, no co ti to lepší uteče, a kamže to jezdíš do tý rachoty? A netestla, nemám doma test, tak budeme muset vydržet do zítra rána, aby to bylo z ranní močky 😀 😀 😀 😀 😀
Dášulko, to vlastně budeme mít výsledky z krve na stejno viď, já jdu v úterý a ty si určitě skočíš taky tak nějak- co teta? 😉 Já jsem z Lysé nad Labem - kdybys byla poblíž, tak bysme mohli dát třeba čajík 😉

leny2
5. nov 2008

Ahoj holky,
tak jsem se vyhrabala z brlohu, v noci jsem nějak blbě spala, fučí tady u nás strašný vítr.

Macousku, já jsem si objednala jednoho mimíska, to mě stačí, dvojčátka nechám pro vás. 😀 😀 😀

leny2
5. nov 2008

Kdepak máme Mmonnu? Včera měla mít taky KET.

macous
5. nov 2008

Ahoj Leny, co sis objednala, to budeš mít 😀
Asi nám Mmonna odpočítá po KETku 😉

artep26
5. nov 2008

Holky já si chci taky objednat dvojčata... 😀
kde si je mám objednat?? 😀 😀 😀 😀

leny2
5. nov 2008

No, musímě věřit, to je asi to jediný,co se dá dělat.

jmisa
5. nov 2008

Holky tak 32DC, 15 dnů po KET mám HCG 4676, tak tam fakt můžou být dvojičky a nebo jedno obr mimi 🙂

leny2
5. nov 2008

Míšo, tak to je mega číslo.

leny2
5. nov 2008

Kolik jsi měla zavedených embryí?

jmisa
5. nov 2008

No vypadá zajímavě. Hlavně, že tam něco je 🙂

leny2
5. nov 2008

Míšo, jak jsi psala, že jsi měla od doktorky zákaz ležení, jaký jsi dodržovala režim? Docela mě to zaujalo a říkám si, že zkusím taky změnu, po dvakrát jsem ležela, skoro nic nedělala, ale úspěch mi to nepřineslo.

jmisa
5. nov 2008

Leny, normálně jsem fungovala, akorát tedy nechodím do práce. Chodím ven s psicí, jezdím autem, vařím, peru, žehlím, věším prádlo, akorát netahám těžké věci, nesportuju, krom chůze, neluxuju a nevytírám. Chodím po kámoškách 🙂 když jsem unavená, tak si schrupnu, prostě poslouchám svoje tělo.

leny2
5. nov 2008

Já jsem si vzala na tento týden dovolenou, ale v pondělí půjdu do práce, ale sedím v kanclu, takže žádná dřina, tak si myslím, že mi to neuškodí, ba naopak, nebudu se snad tolik stresovat z výsledku.

macous
5. nov 2008

Leny, taky to tak dělám, první 3 dny jsem hodně odpočívala, a pak postupně procházky, něco ukuchtit, utřít prach nebo zametu, taky neluxuju, nevytírám a nezvedám těžké věci a nemeju koupelnu - vanu - tfuj 😵
Míšo, tak to je teda mega čísílko, kolik jsi měla zavedeno?

jmisa
5. nov 2008

Já taky sedím v¨kanclu, ale neba mě to tam. Doma mám víc akce než celej den na zadku, takže nějak nestíhám 🙂

macous
5. nov 2008

To víš Leny máš pravdu, mě by asi manža nepustil, jak dojíždím ...... mě dneska popichuje v břiše, hlavně když se nehýbu, tak snad je to ok - doufám, tahle nejistota to je teda fakt něco - Míšo se máš, že máš potvrzeno - moc gratuluju a jen tak dál 😉

jmisa
5. nov 2008

Macous, tak myslím, že ty dálnice na testu jsou dostatečný důkaz, ale mě zajímalo i HCG v krvi 🙂

jmisa
5. nov 2008

Macous, 2 zárodky - morulky.

leny2
5. nov 2008

To fakt vypadá asi na dvojčátka, kdypak půjdeš na kontrolu? 🙂

jmisa
5. nov 2008

Ultrazvuk bude 14.11. - příští pátek.

macous
5. nov 2008

Míšo - jako já 😵 😵 😵 tak to jo, u nás se na krev dříve než za 14 dní nesmí 😖 tak to do úterka doklepu a pak mi to alespoň taky trošku poskočí - o ten týden 🙂
Hele kočko, to budou u tebe asi fakt dvojky - si to myslím 😀 a tys je ale chtěla?

leny2
5. nov 2008

Tak budem držet palečky, aby bylo všechno jak má.

jmisa
5. nov 2008

Macous, já měla transfer 21.10., takže jsem 15 den po transferu, to už můžu 😀 Mrchu jsem neměla dostat v neděli (2.11.).

leny2
5. nov 2008

U nás se na krev nechodí, dělají jen test a pak UTZ za 14 dní.
Ale není problém si skočit na krev jinam a zaplatit si to.

macous
5. nov 2008

Hm, to já to mám teda stejný s těma dvěma morulkama, jinak jsem od tebe o týden pozadu 😀 a u mě se s mrchou nikdy neví 🙂
teď mám trochu strach, mi doktorka jednou řekla - v CARu, že když nebudu jíst Extrimax do 13 tt, tak je pravděpodobný potrat, a já se jí na to ptala teď při ET a ona že to ne, že to platí jen u KETu, tak jsem z toho jelen jak blázen - jsem totiž normoš bez ovulky ....

jmisa
5. nov 2008

Leny, já si to taky platila v laborce, Pronatal krev taky nedělá.

leny2
5. nov 2008

Já jsem si to myslela, já chodím do Pronatal Arleta v Kostelci, to jsou partneři. Na OPU a ET jsem byla u vás v Praze, tak to tam trochu znám a vidím, že mají podobné postupy.

dasa24
5. nov 2008

ahoj holky,
tak jsem Vás dočetla 😵

Leny taky to tak mám jako ty, 5 dní doma a zítra jdu do práce, dělám na recepci u Pc... tak je to ok a doma už to stačilo 😀 Dneska jsem byla ukončit PN. Za den najezdím 100km po dálnici, no ale asi ted teda nepojedu těch 220 😀 😀

Macousku tetka, já si s krví ještě tak počkám pokud budou // tak až tak 13 den. Macousku kdeže to vlastně tvoje město pobývá? 😕 😅 nejsem rodilá pražačka 😀 Já jezdím na Ml. Boleslav do práce.
Budu zítra držet moc palce při testování 😉

Takže to už jsme 3 adeptky na dvojčata 😀 Jednou stranu ty dvojčátka chci,ale hodně se i stává že stejně pak vydrží jenom jedno ☹
a koukám že náš Míša předběhne 😀
Míšo já jsem měla 12 den po ET 285 HCG takže to opravdu videím na ty dvojčátka 😀 No to je super

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre