Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

chiwule
6. máj 2010

no a kdy by sis to přála? Já si mám zavolat nejpozději 10DC a objednat se na KO sliznice a dalšího a pak se uvidí, jestli se bude realizovat a za jakých podmínek. Co budete na konzultaci probírat?

evik73
7. máj 2010

Ahoj kočky,pěkné páteční ránko!!!!
Pajass tak moc moc držím palečky,ať to vyjde...zasloužíš si to!!!Já jsem po Ketu už nic nepíchala,jen po ET 2 injekce Pregnylu,takže ti neporadím,ale asi se někde dává,když píše Zuuuzi,že u nich to taky dávají 😉
Chiwule určitě to zvládneme,jsme přece holky šikovný a miminka z mrazáčku taky.Jinak my jsme měli zamražených 6 kousků po 3,tak nám 3 rozmrazili,2 byly ukázkový a to jedno trochu pomalejší,tak to bylo vyřešeno...2 do bříška a z toho teď máme jednoho broučka!!!!
Zuuuzi tobě díky za gratulku 🙂

pajass
7. máj 2010

Ahojte baby, test si budu dělat v neděli 16. a na krev mám přijet 18.5. Tu injekci si mám píchnout sama(Decapeptyl), je to jen do břicha a na to jsem zvyklá ze stimulace, tak mi to problém neudělá, jenom mi to přijde divný, fakt bych spíš čekala Pregnyl nebo Agolutin... jinak jsem celou noc "prosrala" a měla jsem teplotu, paráda-v den transferu, tak tomu nepomůžu, myslím, že je to v pytli

lika76
7. máj 2010

Ahoj holky 🙂
Muzu se k vam prosim pripojit?Diky moc

evik73
7. máj 2010

Pajass v klidu,zadním otvorem ti embryjko určitě nevyjelo 😀 😀 S tou injekcí,oni vědí,co dělají,taky jsem byla překvapená z Pregnylu po ET,skoro nikdo to neměl,ale musíme věřit doktůrkům,že pro nás chtěkí jen to nejlepší!!!!!

Lika určitě se přidej a vítej 🙂 Taky tě čeká Ketík?

evik73
7. máj 2010

chtěkí=chtějí 🙂

chiwule
7. máj 2010

evik, takže jestli to dobře chápu, ty vlastně KETík teď neplánuješ, protože jsi čersvě těhule 😉

evik73
7. máj 2010

Chiwule jojo,po Ketíku už mám,byla jsem 30.3.a se šťastným výsledkem 😀

bakosko
7. máj 2010

kaca74 ako si dopadla už čakame

pe23
7. máj 2010

Ahoj holky, tak kaco74, fakt cekam, jak to s tebou dopadlo. U mě bohužel nic a co se týče té statistiky, tak jsem z 1. IVF měla 10 emybryí, 2 zaváděli při ET (máme doma tříletou princeznu) a 7 jich zamrazili (jedno se během prodloužené kultivace zastavilo ve vývoji) a teď při KET mi 3 rozmrazili a všechny byla ukázková k transferu, tak je zavedli všechny, ale stejně se nepovedlo, teď přemýšlím co dál, psala jsem na podzim, ale uvidím, jak to vyjde, možná bysme to zkusili na konci srpna, po svatbě, když mi to vyjde s ms. Holky, chtěla jsem se zeptat, zda po neúspěchu, kyž jste vysadily léky jste hned dostaly MS. já už jsem včera vysadila léky, nic neberu a jen malililinko špiníma MS nikde, tak nevím, asi se mi to nějak rozházelo, nevíte některá? Nemáte s tím zkušenosti? Prosím napište, díky papa a všem přeju jen to dobré a hlavně brzká miminkav náručí 😉 🙂

isoptinka
7. máj 2010

Ahoj keťačky, chtěla bych se zeptat, jestli je možné mít již 8. den po KET slabou čárku na tt, je to můj 1. KET a zavedli mi 2 blastocysty..... IVF se nám v lednu nepovedlo..... 😅
Díky za odpověď......

elana
7. máj 2010

Iso, je to možné...ve výjimečných případech už někdo má druhou čárku 6 dnů po. Tak se držte a hlavně-ať sílí (a mrně roste 😅 )

elana
7. máj 2010

Pe, po vysazení léků to trvá tak 3-5 dnů, než MS dorazí, nejdřív se musí vyloučit z těla hormony, které ji držely a potom teprve se může sliznice odloupnout.

evik73
7. máj 2010

Iso určitě to je možné a nejspíš se zakousli oba mimískové 🙂 Držím palce,ať to vyjde a čárečka sílí!!!!!

isoptinka
7. máj 2010

Díky za odpověď, jsem si říkala, jestli nemám vidiny, ale teď odpo na mě koukla slabě druhá čárka taky, tak uvidíme...... při prvním ivf jsem začala špinit 10 den po transferu a moooc jsem to obrečela, KET je klidnější...... transfer jsem měla 30.4...... Samozřejmě budu testovat i zítra...... mám mamatest, citlivost 10mIU/ml.......

qiara1
7. máj 2010

Ahoj,
Chiwule, tak já nevím co budeme probírat a nechám se překvapit. Uvidím, co řekne Dr a podle toho se zařídím.
Lika76 a ty jdeš kdy na KET?
Isoptinka, je to určo na dobré cestě 😉 .
Pe23 cyklus bych ani moc neřešila. Ten ti může rozhodit i dovča. Ono se to do dalšího cyklu srovná. 😉

chiwule
7. máj 2010

iso, to vypadá na dvojčátka 😉 taky jsem měla // hodně brzy po ET 😉 sice se nám nakonec udrželo jen jedno embryjko, ale do 9tt jsme čekali dvojčátka 😉
pe, tak to máš hodně podobnou statistiku - 1. IVF 10kousků, 2 ET, jedna princezna 😉 7na zamražení (prodloužená kultivace 5.dní). Doufám, že od tebe budu opisovat i ohledně rozmražení 😉 😵

isoptinka
7. máj 2010

dvojčátka by byli super, máme doma osmiletou školačku.... tři děti by byli super 😀
Jinak držím všem palec ať máte všichni dálnice, a ještě se ozvu........ 😎 😎

pajass
8. máj 2010

dotaz pro těhotné holky po ket: poznali jste něco na sobě nebo až z testu??

evik73
8. máj 2010

Pajass já jsem šla dělat testík a už jsem to na 99% věděla,že bude pozitivní....nějak jsem to vycítila.Hodně mě bolely prsa a pořád jsem chodila na záchod 🙂 Ale víš,že u každé je to jinak,tak na nějaké příznaky ostatních moc nedej.....měla bys to sama na sobě poznat 😉 Uvidíš,že se dočkáš,moc držím palce!!!!!

isoptinka
8. máj 2010

pajass: mě šíleně bolelo břicho od 3. dne po KET jako na MS, a osmý den 2 čárky, teď čekám na test z krve, jdu příští st nebo čt....... tak držím palec ať tam taky najdeš //. 😉

awe
9. máj 2010

ahojte kocky, mozem sa k vam pridat? my sme absolvovali vcera KET, mali sme jedneho mrazacika po predoslom IVF, z ktoreho som otehotnela, zial nedopadlo to dobre 😔 mali sme zamrazenu 1 blastocystu, ktoru mi vcera tranferovali a teraz uz len cakat 14 dni na pozitivny vysledok 😵 na krvicku idem o dva tyzdne v piatok 😉
vsetkym, ktore cakate po transfere drzim palce, nech ma cakanie vysledok v podobe:// 🙂

evik73
9. máj 2010

Krásnou neděličku všem 🙂
Awe určitě se klidně přidej a vítej 🙂 Teď tě čeká těch nejdelších 14 dní v životě,tak ti přeji,ať ti co nejrychleji utečou a hlavně ať najdeš na testíku // 🙂 🙂

awe
9. máj 2010

evik73 - dakujem 😉 ked som cakala na vysledok po IVF, bola som hrdinka a vydzrzala som netestovat, normalne som pockala na krvicku...boli to vsak strasne nervy 😕 teraz neviem....no asi testnem alebo netenstnem, testnem alebo netestnem???? 😀 uvidim, hlavne nech su // 🙂 pozeram, ze tebe uz svieti 8tt, to je super, uzivaj si to 😉 ja sa uz tesim, ako si budem uzivat tehu 😉

evik73
9. máj 2010

Awe uvidíš sama,jestli testneš,nebo to necháš na krev.....já jsem to nevydržela a testla 10 den a byly tam 🙂 Užívám si to,dneska je mi pekelně špatně,jestli je nějaký špatný tlak či co,od rána mě třeští hlava,tak jen poléhávám,doufám,že to zaspím a zítra bude líp 😀 I toto k tomu patří a pokud je špatně,je to známka,že je vše v pořádku a něco se v bříšku děje..další UTZ až 19.5.....strašně dlouhá doba 😝 Určitě si to taky budeš užívat,možná i z nevolnostmi,ale jsme za ně rády,co si budeme povídat.....

kaca74
9. máj 2010

ahoj holky..omlouvám se,že jsem tady dlouho nebyla,ale nešel mi internet.
U mě se ket taky nepodařil,sice hcg nebylo na O,ale těhotenství z toho není.
Měla jsem 11 zamražených,5 rozmrazili a 3 byly na transfér a z toho nic ☹ .
Krev byla v pátek a menstruace taky ještě nedorazila tak nevím kdy čekat.
Máme ještě 6 zamražených ,které si vezmu v červnu,páč za 14 dní startujeme za sluníčkem nabrat sílu a energii 🙂 .
Všem přeji at vše dobře dopadne a čekatelkám pozitivní testíky //... 🙂
Já se zase připojím v červnu...pe23..můžeme bojovat zase spolu a to si piš,že už tam budou 🙂 .

awe
9. máj 2010

evik - to ti verim, ze aj cakanie na uzv su riadne nervy 😉 ale neboj, ked ti je zle, istotne sa tehu super vyvija a vsetko je v najlepsom poriadku 😵
my sme sa len teraz vratili, boli sme s muzikom na prechadzke a na zmrzke, nech ma maly snehuliacik aj trosku zimy 😀 aby neutrpel az taky sok 😉 a prechadzka sa natiahla, lebo vonku krasne svietilo slniecko, tak dufam, ze som bobikovi neublizila a ze mu to len prospelo...ja totiz nevydrzim lezat 😅 zajtra mam este dovolenku a potom uz idem normalne do prace.
ozaj evik, kedy si zacala citit prve naznaky, ze by si mohla byt tehu?

kaca - drzim palce, aby som po nasedujucom KET-iku, oddychnuta po dovolenka mala // 😉

xeroma
11. máj 2010

Ahojček, pimma ja som už dnes začala stimulku na 1. ket, ako si na tom ty?

pe23
11. máj 2010

Kaco74, tak to mě mrzí, že to taky nevyšlo. Hrozný je, že jsem tomu strašně věřila, když sen nám 1.IVF zadařilo. No holt se nedá nic dělat. Teď v květnu na to taky prdim a uvidím, jak to dostanu v červnu, potřebovala bych trošku prodloužit cyklus, aby mi to vyšlo, tak jak bych potřebovala. Nevím, zda udělat transfer než pojedu na dovolenou. Co si o tom myslíte? Vychází mi to tak, že 14 dní bych byla doma a čekala na výsledek, ale pak cesta letadlem a 10 dní u moře, tak nevím, pak zase v srpnu mě čeká svatba a pokud to dostanu pravidelně, tak by mě čekal transfer den před svatbou, tak proto potřebuju trošku ten cyklus prodloužit, tak věřím, že to dostanu aspoň o trošku později. Ach jo, to jsou starosti, co?Když se rozhodnu pro transfer v červnu, určitě zase budeme bojovat spolu Kaco74 a tentokrát obě se šťastným koncem, ne???

pimma
11. máj 2010

xeroma ahoj 🙂 ja som dnes 10. DC a vklad bude na 17.DC 🙂 takze tebe budu asi robit vklad cca asi tyzden po mne
😵
baby, neviete kedy rozmrazuju bublinky, uz den pred ket? dr. sa so mnou vobec nedohodol, kolko chcem vlozit ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre