Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

anit78
23. sep 2010

Chtela jsem se zeptat: berete nektera aspirin? pry na lepsi prokrveni delohy... mne se to moc nezda, ale mudr to predepsala. A pak taky, zda si nektera lepite naplasti Estradot? - omlouvam se, ze se takhle ptam. Je to muj prvni KET a doktorka mi k tomu nic moc nerekla a vubec se vsechno deje strasne rychle...

katarinka13
23. sep 2010

@anit78
ahoj
ja som bola teraz na tretom KET-e...mala som brat len estrofem 3x1 a utrogestan 3x2...ziadne ine lieky...ked som bola na krvy tak mi aj estrofem kazal vysadit...teraz beriem uz len utrogestan stale 3x2...

katarinka13
23. sep 2010

@lilinka81
to ze beries utros este neznamena ze by si nedostala menzes...ja som pri prvom zacala krvacat hned treti den...a pri druhom siedmi den...aj ked som poctivo brala

takze nic ine ti neostava len pekne uverit ze si tehotna a mrcha nebudeeeee 😀 😀 😀

lilinka81
23. sep 2010

@katarinka13 dakujeeem za povzbudenie 🙂 🙂 🙂 ,ved ja staaale verim ze to uz vyjde a ta mrcha ma necha aspon na tych 9 mes. na pokoji 😀 😀 😀 ,ved zajtra sa dozviem ci tomu mozem verit uuuplne 😉 ....a ty ako tehulkujes ?

katarinka13
23. sep 2010

@lilinka81
hmmm...to je krasna otazka...ani sa mi nechce verit ze sa to pytas mna 😀
vela odpocivam,uz mam skoro prelezaniny
bude to asi take tehotenstvo ze sa budem bat aj pohnut aby sa nestalo nieco zle...viem som blba...ale co uz...nechcem stratit to babo...dufam ze sa prichitilo poriadne 😀

katarinka13
23. sep 2010

@lilinka81
budes mat vysledky uz zajtra?

lilinka81
23. sep 2010

@katarinka13 no to je super ze nie som taka sama,tiez lezim stale ked mozem a teda ze mozem casto 🙂 a bojim sa aj prdnut 😀 😀 😀 a to este nemam nic potvrdene,no ano zajtra idem na krv (po 14 dnoch) ,tak dufam ze mi to potvrdia 😉 ......a ty ides zajtra na UTZ,tak skoro ,tyzden po testoch sa chodi?

katarinka13
23. sep 2010

@lilinka81
ked som volala do centra ze sa to podarilo...tak mi sestricka povedala ze sa chodi po tyzdni na kontrolu...ja sa tomu rada podrobim...aspon mozem osobne sa podakovat
ku svojmu idem az 4.10....a dostanem vraj aj knizku...ze to uz bude 7 tyzden

lilinka81
23. sep 2010

@katarinka13 supeer tak daj vediet ci to nahodou nie su dvojickyy 😀 😀

katarinka13
23. sep 2010

@lilinka81
to by bola dvojita radost
a od teba cakam vysledky krvy...tak cau zajtra...ja tu budem az po obede

lilinka81
23. sep 2010

@katarinka13 tiez ti drzim palceky, 🙂 aj ja az okolo obeda,ved vysledky budu asi az poobede 😉

okcelok
23. sep 2010

@lilinka81 no už se nemůžu dočkat!!!!! 😀 😀 😀 To bude vyšší hcg než u mě!!!! 🙂

okcelok
23. sep 2010

Hele dámy,já si dnes dělala test,jestli jsem těhotná!!!Strašně se teď bojím!!!!!!Takže jsem víc ulítlá než vy,co jen ležíte,to už je na Chocholouška!!!! 😀 😝

lilinka81
23. sep 2010

@okcelok no to som zvedava,asi sa dnes nevyspim moc a este ma boli podbrusko 😝 ,...tak uz nech to mam za sebou ,lebo skoncim na psycho 😉 .....A ty teraz zacnes testikovat ,ked uz mas potvrdene tehu ??? 🙂 🙂 🙂

okcelok
23. sep 2010

@lilinka81 no já si udělala akorát test,hned jak jsem věděla výsledek!!Chtěla jsem taky vidět jednou ty dvě čárky!!!! 😀 😀 😀 😀 No a teď jen pro klid duše!!!!
To je dobře,že tě bolí,oni se zavrtávají!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

78marcela
24. sep 2010

@lilinka81 Držím ti na dnešek moc a moc pěsti a dej hned vědět.

okcelok
24. sep 2010

@78marcela a co ty?????

lilinka81
24. sep 2010

@78marcela macka dakujeeem......aj tebe drzim palceky nech rastieeee 😉 .Vysladky budu po 14-ej,to uz budem v praci,takze hned ako sa dostanem k PC,tak si dame vediet......

lilinka81
24. sep 2010

@okcelok Treba to vidiet,su to najkrajsie dve ciarocky na svetee a co nespravis pre pokoj duse 😀

okcelok
24. sep 2010

@lilinka81 tak po 14 hod budeme čekat!!!!!!!!!!!!!!!!Držím palce!!!!!!!!!!!!!! 😉 😉 😉

78marcela
24. sep 2010

@okcelok Jjá byla dnes znova na krvi, ale ne v CAR, ale opět jako samoplátce. přišlo mi zbytečné jezdit do Brna, když jsem včera dostala mrchu a dnešní čárka opět slabá. Dnešní HCG bylo pouze 40. Sice zase o něco vyšší, ale o málo.

@lilinka81 Jsem na tebe zvedavá a držím pěsti.

okcelok
24. sep 2010

@78marcela ty já bych to fakt nevzdávala!!!!Jak je ale možné,že hcg stoupá a čárka slábne??????????

78marcela
24. sep 2010

@okcelok Ona neslábne. Je furt stejně slabá. No, když jsem porovnala tu pondělní a dnešní, tak je o něco silnější, ale jen o něco. Takové dálnice, jak míváte vy, to teda nejsou. Není to ani je stín, ale prostě slabá čárka.

okcelok
24. sep 2010

@78marcela tak to jsem zvědavá,co ti na to řeknou v RF!!!!je to vážně zvláštní!!!!

78marcela
24. sep 2010

@okcelok Tak mail má daniela at reprofit. a už tu mám její odpověd.
Dobrý den,

rozhodně pokračujte v užívání léků a zvyšte prosím Utrogestan o 2 tabletky.
Zatím Vám bohužel nedokážu říci více. Bylo by vhodné ještě v pondělí udělat
kontrolní HCG. Můžete prosím přijít na HCG k nám ráno kolem 9 hod? V pondělí
zde bude d.Štelcl a určitě s Vámi poté výsledky zkonzultuje a dohodnete se
na dalším.

Nic nevzdáváme!!!

Srdečně Vás zdravím a moc moc držím pěsti!!!

Daniela Vitoušková

78marcela
24. sep 2010

Ona je fakt děsně milá. Oni jsou tam všichni, ale po posledním KET jsem právě k ní nějak přilnula. Takže se uvidí, no.
Sem myslela, že se to nějak rozsekne už dnes a zatím nic.
Do pondělí mě trefí asi šlak.

okcelok
24. sep 2010

@78marcela no to je ale super email,povzbudivej!!!!!!Tak nic nevzdávej,Štecl je taky super!!! 😉

78marcela
24. sep 2010

@okcelok Jo, já vím, zaváděl mi první embrya a pak jsem ho měla minule na ultrazvuku. Díky tomu, jak jsem tam dlouho, už jsem měla čest se všemi dokory kromě Kuřecové.

okcelok
24. sep 2010

@78marcela ta je taky v poho!!!

78marcela
24. sep 2010

@okcelok kdo tebe otěhotněl?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre