Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

katarinka13
24. sep 2010

@lilinka81 tak uz je 14.15...kde su vysledky?

no baby...ja som bola dnes na utz...a na moje najvacsie prekvapenie mi doki ukazal fotecku...a mam tam 2 miminka...
jedno ma 9mm a druhe 7,7mm...vraj sa este nemam tesit ...ze to este nemusi znamenat ze aj ostanu dve...neviem preco mi kazi radost?!...mam ist vraj cim skor ku svojmu gyndosovi aby som bola sledovana
joj...to je radost 😀

78marcela
24. sep 2010

@katarinka13 Tak to blahopřeju, budou dvojčátka, no super...na řeči nedej a jen se opatruj co nejvíc.

lilinka81
24. sep 2010

Tak babukly mam to za sebou ,bude zly vikend ☹ 😢 😖 😠 😒 ,ze vraj negativne.Som v praci ,takze asi az zajtra pridem.
PRAJEM VAM KRAAASNY VIKEND.,...nabuduce to vyjde!

lilinka81
24. sep 2010

@katarinka13 GRATULUJEEEEM,nech sa vam dari,stastie 2x 😀 😵 😀

78marcela
24. sep 2010

@lilinka81 Tak to je mi moc líto, věřila jsem, že jsi taky těhulk, když ti nepřišla menses...ach jo, je to všelijaký, vid. Já si myslím, že mi to ted taky nevyjde a že do toho půjdeme zase spolu. Máš ještě mrazáčky?

okcelok
24. sep 2010

@78marcela Machač

okcelok
24. sep 2010

@lilinka81 Sakra práce!!!Já tak doufala!!!!!!!!!!!!!!!!!Tak se pořádně vyplakej a načerpej nové síly!!!!!! 😢

okcelok
24. sep 2010

@katarinka13 No naprostá bomba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Teda,taťka neví,co ho doma čeká!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 Obrovská gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

katarinka13
24. sep 2010

dakujem vam velmi pekne...aj mne sa to tazko veri
marcelka a lilinka...je mi to moc luto ze vam to nevyšlo...ale este nic nie je stratene...

@okcelok ...no ten fakt padne na zadok...12 rokov sa trapi so mnou...a teraz takato sprava

doki povedal ze sa nemam radovat ze to druhe este moze vstrebat sa...no to by sa mi moc nelubilo...vsak ked uz tam su tak nech ostanu este 8 mesiacov...a pouzije take slovo...hrozneeee

a ze mam ist hned pondelok gyndosovi aby o tom vedel...a musi ma castejsie sledovat...takze sa mam naco tesit
no ale co by som ja nespravila... 😀

okcelok
24. sep 2010

@katarinka13 vše dopadne dobře,kamarádka je teď už v porodnici s dvojčatama,příští týden jde na císaře a moc se na dva uzlíky těšíme,tak vy budete taky!!!

78marcela
25. sep 2010

Na dnešním testu mám trochu silnější čárku, tak snad zase od včera HCG trochu povylezlo. Uvidíme v pondělí, bojím se a zároveň strašně doufám, že přes to několikadenní špinění, přes mrchu a přes to nízké HCG to v to pondělí bude přece jen dobré.

lilinka81
25. sep 2010

@78marcela macka ty este nic nezahadzuj!.....este sa tes az do konca bojuj a zabojuju aj babätka,ved este nevies.... mi mame este asi 11+3 mrazacikov ,ale ja uz chcem ist na KET iba raz a chcela by som aby rozmrazili vsetky a vybrali 4 naj,lebo tie co mi vkladali teraz sa malo delili vraj,to mi povedali pri vklade,ale ze sanca tam je.7. idem do CAR-u a poviem to dokine.

lilinka81
25. sep 2010

@okcelok tazko sa mi aj vyplakava ked som v praci,ale ked o tom nehovorim tak je dobra a zavola mi moj drahy a uz to ide 😢 ,..ale idem, este raz to skusim,ale az v novembri,taraz cakam tu mrchu 😠

okcelok
25. sep 2010

@lilinka81 a proč to nezkusíš tenhle cyklus????

78marcela
25. sep 2010

@lilinka81 Tak uvidíš,nevím, jestli je to úplně rozumné, ono to dřív nebo později vyjde, zkus se s nima domluvit,jestli by ti tam nedali třeba tři nebo čtyři. Ale rozmrazit všechny a šance se zbavit úplně...to bych zatím nedělala ještě.

lilinka81
25. sep 2010

@okcelok no ,u nas to tak blbo funguje,telefon na dr. nemas,cize musis cakat na konzultaciu a ta je najskor podla volneho terminu ,za 2 tyzdne a idem 7.10. a to uz budem mat po mrche a estrofem sa bere od 1. dna a sestricka ,ked som volala mi povedala len ,ze vsetko vysadit a objednat sa 😠

lilinka81
25. sep 2010

@78marcela no ja by som potom chcela na jar asi skusit tu Prahu,lebo u nas mi budu stale vkladat aj tie slabunke a to je stres ,ale u nas asi IVF uz nechcem,aspon nie v Gin five!...,tak preto uz len raz KET a nech vyberu tie najlepsie...

okcelok
25. sep 2010

@lilinka81 aha,tak to je teda škoda!!!!!

78marcela
25. sep 2010

@lilinka81 Zkus to teda jak myslíš, je škoda, že jich máš tolik a jsou slaboučké, proč jich teda tolik mrazili, tomu nerozumím.

lilinka81
25. sep 2010

@78marcela no oni boli v poriadku ,ale vzdy ked ich je veela ,tak to moze byt ze su slabsie 😒 a rozmrazovanim tiez klesa kvalita 😲 ,ved sa porozpravam s dr. a uvidim

okcelok
25. sep 2010

@lilinka81 kolika buněčné prcky jsi měla???

78marcela
26. sep 2010

To je výsledek dnešního testování. Pomalinku čárka sílí, snad pro mě budou mít zítra potěšující zprávu.

katarinka13
26. sep 2010

@lilinka81
ja som mala 17 folikul a oplodnilo sa ich 6...po piatich dnoch ostalo vsetkych 6 na zamrazenie...preco u vas v centre nerobia predlzenu kultivaciu?mne sa nestalo ani raz ze by neboli nekvalitne ked ich rozmrazili...
no a vo ferticente ma cislo mobilu na doktora asi kazda...mala by si menit centrum...to je len moj nazor...pouvazuj

balinka
26. sep 2010

@lilinka81 moja zlata,preco nie v GF?inak aj ja mam s toho divne pocity a najma po mojich skusenostiach,ked som prekonala tazky hyperstimulak a oni mi aj tak robili vklad... 😲

lilinka81
27. sep 2010

@okcelok boli malinke 3-4 bunkove ☹

lilinka81
27. sep 2010

@katarinka13 no mi mame vela mrazacikov tiez,..mne robili PK pri ET,mam este 3 mrazaciky po PK a asi 11 embryjok ,..ale rozmrazovali mi tie oplodnene -zamrazene na dalsi den,vraj sa lepsie rozmrazuju.Teraz sa chcem popytat ako to je a co mi mozu vsetko rozmrazit..Nikto neda zaruku,v akom stave sa rozmrazia ☹ U nas mas cislo tak na racepciu .Chcem odist,ale tolko mrazacikov tam nechat 😠 ,este raz to vyskusam a nach rozmrazia vsetky a vyberu len tie naj a keby nic,tak potom do Ciech....

lilinka81
27. sep 2010

@balinka vies,mne to tam pripada ze ,...vsetko pre peniaze.....,a nie ...vsetko pre otehotnenie.... 😠 ,...

lilinka81
27. sep 2010

@78marcela drzim palceee,nech ta vysledky potesia 😉

balinka
27. sep 2010

@lilinka81 ja uz nemam sil,dalej ist ☹ ja nechapem jednej veci,naco mi vlastne robili ET po hyperstimulaku,kedze som ho mala tak v tazkej forme a zo 40 horuckami,malo sa to odlozit,preto to aj tak dopadlo,ved mna priniesli do ruzinova ako mrtvolu ☹ sam drabek povedal,ze sa to nespravi a nakoniec mi to aj tak urobil,aj ked mozno sam vedel,ze to nevyjde...presne tak,ako hovoris...vsetko je o peniazoch

lilinka81
27. sep 2010

@balinka nevzdavaj sa !!!,na konci bude krasny vonavy darcek ktory ti povie o par rokov ,...maminkaa lubkam taaa.....
ja som tu na MK citala ,ze nejaka baba mala tiez HS a napisala ,..ze mozno prave preto sa to podarilo....len neviem uz kde to bolo presne,takze asi sa to moze podarit..Ja sa v tomto nevyznam,ani neviem preco sa to deje,ale dufam za sa to neopakuje ! a ze uz budes v poriadku

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre