Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

lenocka004
7. nov 2012

@makovicka53 Kiez by si mala pravdu 🙂 A ked tento mesiac nejdes na vklad, neskusis dat aj tu hysteroskopiu? Ta by mohla tiez dost pomoct, napr. vie stanovit najlepsi den vkladu, pretoze to nemusi byt pre kazdeho 19-ty den. Aspon tak mi povedal doktor.

cherrry7
8. nov 2012

@karkana ahoj,dik za podporu velmi dobre sa to cita akeby sa tak konecne zadarilo,v piatok 2.11 mi robili KET,prezilo len jedno embryjko ako som pisala 2-bunkove,zatial cakam,nemam ziadne ine vynimocne pocity ako tu pise vela cakateliek,takze je to zatial rovnake ako pri tych predoslych ET a KET,minule som dostala menzes na 9-ty den vkladu,predtym na 8-den vkladu,uffff tak ........cakam co bude teraz.A ty si na tom ako?Poviem ti pravdu robim v MS a deti milujem ,ale moj manzelik nechce o adopcii ani pocut a na dalsie ivf nechce boji sa o mna:o(( adopcia -pocula som ze sa caka 3 roky a viac a ked chces babo tak este dlhsie....neviem zatial som viac o tom nepatrala...

cherrry7
8. nov 2012

@karkana aaaa.... este som zabudla navyse som ochorela (v den vkladu ma bolelo hrdlo a uz som jasna doma v posteli..:o(...)lekar mi dal antibiotika ale liecim sa cibulovym cajom:o) mam pocit ze ide vsetko proti nam.....je to normalne???

makovicka53
8. nov 2012

@lenocka004 ...inak rozmyslam o tom, pretoze je to akurat ten čas čakania...ty si bola na tom v heliose?a ako sa citis mas nejake priznaky? 😉

lenocka004
8. nov 2012

@makovicka53 Nie ja som bola v Iscare MT. Robi sa to po mrche. Priznaky nemam ziadne, akokeby sa nic nedialo. Akurat vcera som mala taky pocit v podbrusku ako by mi mala prist mrcha. Teraz to zas ustalo. Tak neviem ci je to dobre alebo zle 😒

liviah
8. nov 2012

@lenocka004 dlho som tu nebola, moc drzkam palce a verím, ze je to na dobrej ceste 🙂

makovicka53
8. nov 2012

@lenocka004 jaaj jasne, som nejak pozabudla ze navstevujes iscare...uvidim este..neboj to bude OK...mna bolelo vkuse brucho od1 dna po vklade a nic, takze bud vklude ked ta neboli...aj tak u kazdej je to ine ... 😉

lenocka004
8. nov 2012

@liviah Dakujem si zlata 🙂 Mozna ze sa uz v nedelu alebo pondelok dozviem predbezny vysledok, ak sa odhodlam testovat, a nepride mrcha 🙂 Ty ides zajtra na tu kontrolu?

lenocka004
8. nov 2012

@makovicka53 Mas pravdu, moze sa to u kazdej zeny lisit. Niekde som citala ze niektore zeny nemaju vobec priznaky. Tak sa zatial utesujem tymto 🙂

makovicka53
8. nov 2012

@lenocka004 neboj, velke plus je ze nespinis, hlavu hore, ja verim ze sa ti to podarí 🙂

lenocka004
8. nov 2012

@makovicka53 Velmi si prajem aby si mala pravdu 🙂 a vyslo to nam aj vsetkym snazilkam 🙂

liviah
9. nov 2012

@lenocka004 Ahoj leni, takže dnes som bola po prví krát na sono a uz aj v utorok idem na KET, zda sa mi to velmi rýchlo 🙂 ževraj som prisla dobre pripravená, sliznicu mám krásnu, takže nemusím brat ziadne lieky a hned ideme na to 🙂 juuuuj ale sa tesíme. S manželom sme odtial isli ako namesační 🙂 No a co sa týka testovania, tak ja po ET som vydrzala a netestovala som, pockala som az na krv- ale uz na sone mi potvrdili, že to vyslo 🙂 🙂 🙂 🙂

lenocka004
9. nov 2012

@liviah No ahojky, tak to je super len nech to tak dobre pokracuje aj nadalej 🙂
Ja by som tiez najradsej netestovala a rovno isla na krv ale v centre mi povedali ze si mam urobit aj test. Tak neviem ci namiesto toho testu nepojdem radsej na krv, ved aj keby bol negativny tak aj tak mam ist na krv. No a v utorok ti samozrejme drzim palce 🙂

makovicka53
11. nov 2012

@lenocka004 ahojky moja tak ako sa mi citis?je nieco nove? 🙂

lenocka004
11. nov 2012

@makovicka53 Ahoj 🙂 Citim sa dobre, ale zatial ziadne priznaky. Rano som si robila test a boli sice // ciarky ale jedna velmi slaba. Tak to zatial nepovazujem za jasny vysledok, skusim urobit dalsi test v priebehu buduceho tyzdna a tam by som uz mala vediet. Pozitivne je ale to ze mi v mojom case teda dnes nedosla mrcha 🙂 Takze pomaly zacinam verit ze to mozno naozaj vyjde 🙂

kuspitka
12. nov 2012

@lenocka004 ahoj.tak to je super tesim sa.kedy si mala KET?

makovicka53
12. nov 2012

@lenocka004 jeeej to je super...nevadi ze je ta druha slabsia...ale je a to je podstatne...moja potisku ti gratulujem...silno silno drzim palce nech je to na dobrej ceste 😉 ...dnes si ktora den po?

lenocka004
12. nov 2012

@makovicka53
@kuspitka
Ahojte 🙂 babeny a dakujem. No neviem ci moja radost nebola nahodou predcasna 😒 Dnes rano som zacala dost spinit tak som sa rozhodla ist do centra nech mi povedia co s tym. V centre mi vyslo ze podla vysledkov krvy som tehu HCG som mala okolo 50. Ale nevedia teh. potvrdit naisto pretoze mam ten vytok a na sone som mala mensiu hrubku sliznice ako by mala byt. Mam prist na kontrolu opat vo stvrtok, tam by mali vediet viac. No uvidime. Zatial mi predpisali dalsiu davku Ultrogestanu a Estrimaxu to by vraj malo pomoct. Makovicka uz si sa bola spytat na tu hysteroskopiu?

makovicka53
12. nov 2012

@lenocka004 mojaa tak strasne ti drzim palce...oddychuj...preco to spinenie ☹ ...kedy mas ist na kontrolu? juuj este som zatial nesla, cakam najskor na tu homeo a potom uvidim co mi povie doktorka, ak nezisti nic tak velmi velmi rozmyslam o tej hystero...len sa dajak bojim toho neviem mam blby pocit z toho, ze mi tam budu cosi vystikovat, ked aj tak mi zle dorasta bojim sa, aby to nebolo este horsie...rozhodnem sa ked budem vediet na com som z homeo...

kuspitka
12. nov 2012

@lenocka004 daj hore nohy a lež,netrácaj nádej ver ,že si ,aby si posilnila bábo..budeš tehu a basta...koľko dní prešlo od KET?

lenocka004
12. nov 2012

@makovicka53 Na kontrolu mam ist vo stvrtok, dovtedy budem doma relaxovat. Snad to pomoze 🙂
@kuspitka Som 12-ty den po KET.

kuspitka
12. nov 2012

@lenocka004 neboj bude vsetko dobre

liviah
12. nov 2012

@lenocka004 Leni, nebojkaj bude to dobre, verím tomu a musis aj Ty. Vela oddychuj a hlavne sa nestresuj. Aj ja som pri ET - uspesnom 🙂 zacala spinit, tiež sme sa strasne zlakli a bezali hned do centra, vtedy mi zvysili dávku Utrosu a vraj to moze sposobit uhniezdovanie vajicka . Drzkam palce, moc moc moc. Pohladkaj brusko

makovicka53
12. nov 2012

@lenocka004 spravna rec... 🙂

makovicka53
12. nov 2012

@lenocka004 mojka a tu sliznicu si mala aku velku?

lenocka004
13. nov 2012

@liviah
@kuspitka Dakujem za povzbudenie, dost to pomaha No uvidime, od vcera uz nechodim do roboty a len tak polihujem. Dufam ze to pomoze a mimi bude v pohode. Doktor mi tiez povedal ze to moze byt to uhniezdovanie, no uvidime. Trosku sa utesujem tym ze v nasej rodine mali viaceri taketo pociatky teh. No a nastastie som este stale neprestala verit ze to vyjde, a to je hlavne 🙂
Livia ty mas dnes ten vklad ze? Tak nech to dobre dopadne 🙂

@makovicka53 No prave to ze tu sliznicu som mala vraj 10. A to sa mu zdala mala hrubka. Tak preto jem ten Estrimax zas aj s Ultrosom. Pls nezabudni potom napisat o homeopatii som strasne zvedava 🙂

kuspitka
13. nov 2012

@lenocka004 tak sliznicu si mala peknu,juj nech sa ti to podari,aspon mi davas nadej potom vsetkom co sa mi stalo..mozno pojdem na KET v januari

makovicka53
13. nov 2012

@lenocka004 mojka ved taku si mala aj pri vklade tak sa neboj, ked neklesla tak vsetko je OK...hlavne oddychuj ...ja som myslela ze si doma na PN a ty takto zamakavas...len si lazkaj, a vyloz nozky...este 2 dni vydrz a potom nam tu porozdavaj tehu //...neviem sa uz dockat tej homeo nech sa nieco deje...neznasam cakat...akurat ma zacalo boliet podbrusko zrejme sa blizi ovulka 🙂

lenocka004
13. nov 2012

@makovicka53 No neviem lebo doktor mi povedal ze by mala byt ta sliznica vyssia. Tak neviem. Este stale mi to spinenie neprestava ani pri zvysenej davke liekov a klude. Skusim este zajtra rano urobit test ci tam ciarky budu alebo uz nie. No a v stvrtok idem na kontrolu snad uz budu mudrejsi 😒 Makovicka a ty citis kedy mas ovulku? Ja to nikdy neviem urcit,

makovicka53
14. nov 2012

@lenocka004 ..pozri ja som bola 2x tehu a mala som sliznicu 8mm a stacila..u teba je dolezite aby ti neklesla,mala by si mat taku ako pri vklade alebo vyssiu, ty si mala pri vklade 10mm nie?skus zajtra otestovat, ale ja verim ze am budu //...MUSIA...ja ovulku citim lebo ma boli podbrusko tak vtedy sa snazilkujeme, ale s nasim spg je to tazke...drzim ti palce leni 😉 ...mate podobny problem ako my, preto mi to dava silu dalej bojovat 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre