Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

artep26
24. nov 2008

Dus myslím že to bude dobré, už nezvrací ale je na dietě a už tu skučí že nechce heřmánkový čaj a vymýšlí si.
Prostě jí otrnulo. 😀 😀 😀 Klasika 😉

nelynka
24. nov 2008

ahojte tak som spet na chvilku, xi..cakame na manzelika, nech sa kusok vyspi aby sme nesli dvoma autami 🙂
tak vas este kus pootravujem..

arty, dufam, ze jej je uz trosku lepsie..hlavne nech oddychuje 😀

artep26
24. nov 2008

Nel jo jo leží, nechám jí dneska v posteli a uvidíme jak jí bude.
Pokud bude úplně OK tak pošupajdí zítra do školy. Je často nemocná, takže bych ráda aby nezameškávala ještě víc 😉

nelynka
24. nov 2008

to jo, tak uvidis, mozna jen nejakou virozu chytla..

artep26
24. nov 2008

taky myslím a taky se přiznala, že včera jedla se sestřenkou sníh 😠
a máme tu psa, kočky .. tak snad nesnědla nějaký sníh zaneřáděný od nich 😠 😠 😠
jsou to čuňata 😖 😖 😖

nelynka
24. nov 2008

ty jo, hehe, to jsem delala taky ale jsem nejedla zlutej snih 😀 😀 😀 😀

artep26
24. nov 2008

Nel nevím jesti jedly žlutý ale čuňata to jsou 😀 😀 😀
taky jsme to dělávali a teď to vidím jinak, ne z pohledu dítěte ale rodiče a už chápu, proč jsme to měli zákázané 😀

nelynka
24. nov 2008

xixi to verim..tak ale aspon ti to povedala, ja som to vzdy zatlkala pred mamcou 😀 😀

artep26
24. nov 2008

no on na ní uhodil manža, mě by to ani nenapadlo.
Myslela jsem že někde něco chytla, nebo jí nesedlo jídlo 😉

artep26
24. nov 2008

Nel jdu na Utrouš, pak ještě mrknu 😉

nelynka
24. nov 2008

hehe ale je jeste mala, chuda...neboj, poucila se urcite 😉

artep26
24. nov 2008

Jasný, snad už je teď vytrestaná 😉

nelynka
24. nov 2008

to urcite... 😉 😉

nelynka
24. nov 2008

uz si oznamila manzovi //? 😵

artep26
24. nov 2008

Nel jo oznámila, tvářil se jako blbeček - no fakt že jo 😀 😀 😀
ale říkal že je moc rád a už by to roztruboval všude možně
tak jsem ho usměrnila, že je brzy 😀 😀 😀 chlap no 😀 😀 😀

nelynka
24. nov 2008

hehe tesi se..to je hezky 😵 😵

artep26
24. nov 2008

jj těší, bude to jeho 1. bilogické mimi 😀 😀 😀
už se na to třese 3 roky, tak se není čemu divit 😉

nelynka
24. nov 2008

moj sa na to trasie pomali 2roky a stale nic a asi si chuda bude musiet este pockat

artep26
24. nov 2008

Nel neboj dočká se, já už házela flintu do žita ... a vyplatilo se vydržet.
Jak říkala moje mamka po neúspěšném KETu: tohle miminko ještě nebylo ono, je ti souzené jiné 😀 😀 😀
tak musíš na to pravé krásné zdravé mimi počkat 😉
jdu opravdu na ten Utrouš, hezky nakrmit miminko (miminka) 😀 😀 😀

nelynka
24. nov 2008

arty, vies, moji rodicia ale nevedia ze chodime na IVF a KET, moja mamka je proti, ked som sa s nou o tom bavila ked nebude ina moznost, takze radsej nebude mat vnuka ako ist na Ivf..
aj ked viem, ze by to pochopila keby som ostala tehu...
takze idem sporit pomalicky, mozno uz tvoje baby bude na svete ked my pojdeme znova skusat xi 😀 😀 😀

lucen
24. nov 2008

Ahoj holky hned jak to šlo běžím k PC aby si přečetla vaše testování
Artep to je užasné moc gratuluji a přeji aby ty // jse držely krásných 9 měsícu supr.to budou určitě dvojčátka uvidíš když už 10 den máš krásně pozitivní testík
Ne a ty že máš / to ještě nic neznamená třeba tvoje mimi ještě nezačalo produkovat HCG hold každá jsmje jiná budeš ještě zkoušet testovat né?
všechny ostatní moc zdravím

nelynka
24. nov 2008

lucen zbytecne, zejtra nebo stredu jedu na kliniku, stejne tam musim kuli lekum tak at mi vemou i krev aby jsem je zbytecne nevyberala v lekarni..
a co som pozerala fotky dozadu, kazda jedna holka po KET, co mali fotecky, tak 10ty den uz mali krasne pozitivne testiky a ja ani naznak druhej /
takze zadne falosne nadeje si uz nedelam, beru to tak ako to je i kdyz se priznam ze me to dost mrzi, byla jsem rpesvedcena ze to vyjde 😔

lucen
24. nov 2008

Nel však uvidíš krev to rozhodne já ti popravdě řeknu že já vždycky když měla na testu taky jen / tak už jsem ničemu nevěřila,ale chtěla jsem ti aspon něco napsat. prostě krev rozhodne 😉

nelynka
24. nov 2008

tak vidis, keby aspon trosku naznacek ale nic, ale nevadi, ideme dalej, v klude dokoncime domcek, detsku a pojdeme na babo zase 🙂

dusice
24. nov 2008

Lucen, kdy budeš testovat ty?

lucen
24. nov 2008

Dusic já bych už taky klidně testla ale v pátek jsem ještě píchala pregnyl takže to nebudu riskovat no správně mám až 1.12 ale tak bud čtvrtek nebo pátek to prubnu bud tam bude nebo né pokud né tak 2.12jedu na krev a pak chci jít znova hned do boje jednou to přece vyjít musí 😉

dusice
24. nov 2008

Doufám, že tam budou //. Ty máš ještě nějaké mrazáčky?

lucen
24. nov 2008

děkuji
právě že už né toto byly poslední takže musím znova do celého boje ☹ měla jsem jich jen 5 ale jsem ráda aspon za ně a při prvním KET se rozmrazovaly 3 a přežily dva a tědka jsem měla 2 a před KET jse ten jeden přestal vyvíjed takže mám u sebe jen jednoho bojovníčka tím pádem menší šance na uspěch.

dusice
24. nov 2008

Tak to jsme na tom podobně. Pokud´se ted´nezadaří,tak budu muset taky podstoupit vše od začátku. Ale asi si dám tak půl roku pauzu- jsem z toho úplně hotová. Já bych měla testovat až 3.12., ale pokud´se v pátek nedostaví MS, tak to risknu ten den.

macous
24. nov 2008

Ahoj holky,
Artíku - jupíííííííííííííííííííííííííí, já ti to říkala 😀 😀 😀 😀 😀
Nelynko - chjo, tak to nevyšlo, co ti budu říkat, prostě to vyjde jindy, nedá se nic dělat, vím jaké to je, mě dvě // vyšly až na popáté a na mimi jsme taky čekali tři roky, jsem si jistá, že se taky dočkáš 😉 a jsem moc ráda, že nevěšíš hlavu, to je důležité 😉 🙂
Lucen a Dusice - ahojda 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre