Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

lucen
24. nov 2008

mě se MC nikdy nedostaví mě to vždy drží léky takže já to podle toho nepoznám taky jsem si chtěla dát pauzu,ale nakonec jsem se rozhodla že pujdu do toho znova co nejdřív a pokud by ani pak ET nevyšel tak u nás v CARU je pak 3 měsíce pauza takže pak bych jsi oddáchla ale furt doufám že ten další pokus už nebude potřeba 😉.a jak se cítíš?

nunca
24. nov 2008

Artí, mooooooooc velká gratulace, zatím potichoučku, já vím, ale stejně jsi mě moc potěšila tak krásnou zprávičkou 😵 😵 😵 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nel, zatím neházej flintu do žita, ještě se to může zvrátit, těch případů není mnoho, ale některé i tady na koníkovi jsou 😉 , já třeba při prvním těhu měla test negativní ještě týden po vynechání menzes a z krve tam těhu bylo prokázáno 😉 . A to Tě nechci takto utěšovat planou nadějí, ale zažila jsem to na sobě 😉 .

artep26
24. nov 2008

Mac díky 😀 😀 😀 jsem jako měsíček 😀 😀 😀
Luc jestli jsi měla Pregnyl v pátek, tak je na testík ještě brzy, byl by na testíku znát opravdu Pregnyl
Nel a proč je mamka proti IVF??

dusice
24. nov 2008

Nervózně 🙂 Jinak mi skoro nic není. Mám nafouklé břicho, trochu nalitá prsa a mám furt hlad.Ale myslím si, že tohle všechno asi způsobuje utrouš. Sem tam mě bolí břicho, ale to jen večer. At´už je pátek a já mám jasno. Po ET jsem dostala MS ještě před očekávaným termínem, i když lékař mě taky upozorňoval, že to dostanu až potom co vysadím léky. Ta nejistota je šílená. A jak je tobě?

macous
24. nov 2008

Dusice, to uteče a pátek bude za chvilinku, tak tfuj, tfuj, tfuj 😉

Atrí, to abych si teda změnila ten profil,když jsem ti to včera napsala, tak to jdu zkusit vykoumat 😵 jo a taky jsem se culila jak měsíček 😀 😀

artep26
24. nov 2008

Dus já jsem taky jak balon a mám chutě. Ale taky mě tlačí žaludek, ale to bude od toho nafouknutí.
Já dostala MS až po vysazení Utrouše ...
Nun díky moc, snad mi to ve čtvrtek potvrdí 😉

artep26
24. nov 2008

hodná, Mac 😀 😀 😀
už jsme ti s Mel na IVFkách vyčinily 😀 😀 😀

dusice
24. nov 2008

Ahoj Macous!
Jak dneska je? Koukám na fotku, že máte pejska- já si ho všimla až ted´. Ten náš ted´hlídá kuchyň. Uvařila jsem mu totiž rýži a maso a dokud´mu to nedám, tak se od tamtud´nehne 😀 .

artep26
24. nov 2008

Dus a jakého máte pesana??
já bych tu naší holku taky ráda vzala do tepla, ale když ona je berňák, a je veliká a pořád někde leží a je jak čuník. Odpoledně jí vezmu na prochajdu 😉

artep26
24. nov 2008

Mac nemáte náhodou Jack russel terriera?? nebo jak se to píše?? 😀 😀 😀

macous
24. nov 2008

To máme, je to jack russell terierka a teď mi klasicky chrápe na klíně, je jí 5 měsíců a prdí mi pod nos, že se mi zvedá kufřík 🙂 🙂 dneska je mi malinko lepší, ale ono je mi vždycky nejhůř odpoledne 😅
a Růžena se taky z kuchyně nehne, když stojím u linky 😀 😀

artep26
24. nov 2008

tak jsem to tipla dobře 😀
no mně kdyby Bea ležela na klíně, tak se mi tam ani nevejde. Je jí 6 měsíců a má tak 40 kg 😀 😀 😀

dusice
24. nov 2008

My máme jezevčíka, takže do bytu se nám vejde. Ten váš je nádherný, ale opravdu patří ven. Známí ho mají taky. Když to bylo štěňátko, tak to byl takový malý nádherný medvídek a ted mám co dělat abych se udržela na nohou, když mě přijde přivítat.
Artep, kdy máš jít na krev a na UTZ?

artep26
24. nov 2008

Dus přesně tak, ona je prostě poklad, je to vítací pes a skákací taky.
Ale je to naše zlato. Teď si jen musím hlídat břicho, skáče vždycky čelem, tak mám co dělat aby se netrefovala do pupíku 😒
Na krev jdu ve čtvrtek a jestli bude poz. taky asi za 14 na UTZ nebo jak se chodí ... 😉

macous
24. nov 2008

Artíku - hihihi, vidiš, vidiš, taky se tě na to Dusice ptá, jako jááááá 😵 myslím, že ve čtvrtek po krvi, ti rovnou řeknou, kdy máš dorazit na utz 😀 já ti to tak přeji holka ani nevíš.
Taky už mě napadlo, že bysme mohli udělat nějaký srazík a pokecat na živo, ale nevím jak moc jsme rozptýlený po ČR a možná i SR 😵

no holky, Růžena mi zalezla pod župan, to je mrška rozmazlená, ale mám s ní jen radosti 😵

dusice
24. nov 2008

Já jsem toho našeho už nakrmila, ale tváří se, že má málo. Vůbec nechápu kam to při své velikosti dává. Macouš, ty máš ještě takové psí miminko 😅 . Ten náš už je dospělí (má 5let), ale furt si rád hraje a chodí spát s plyšákem v tlamě. Švagrová si minulý týden pořídila taky štěňátko (ridbecka). Má teda už taky 14kg (v 12. týdnu), ale je to úžasný mazlík- je ještě hebounký, měkounký.....

dusice
24. nov 2008

Ty vlastně Artep taky, ale těch 40kg- uf!!

macous
24. nov 2008

štěňátka jsou taaakkk moccc voňavý 😵 tý naší se mění zuby, tak je taková přejetá, ale pořád nosí hračky a chce je házet, teď se půjdu obléknout a musím s ní na zahradu a házet balónek, obě se potřebujeme vyvětrat 😵

dusice
24. nov 2008

Tak si to užijte. Já jdu taky něco dělat, jelikož jsem s hrůzou zjistila, že už je jedenáct pryč.

artep26
24. nov 2008

Tak to náš bafan vůbec není aportář 😀 😀 😀
je ale strašně přítulná, ráda sedí na klíně no ale při té velikosti a váze ... no uznejte
ještě před pár dny (před KETem) jsi jí pochovala 😀 😀 😀 byla celá šťastná
Mac díky, že mi tak přeješ.
Já jsem od HK a nevím jak zbytek holek, ale taky bych ráda pokecala naživo 😉

dasa24
24. nov 2008

ahoj holky,

artep no to je super 😵 😵 😵 😵 😀

Moc gratuluju, jsem říkala že jsi na řadě 😀

mmonna
24. nov 2008

Ahoj dievcence...Art,velmi Ti blahozelam........takze super,dalsia do klubu 😉 Tak som zvedava na stvrtok,kolko hcg...dufam,ze nebudes mat take problemy s tym ako ja,ze som sa to dozvedela o 4dni 🙂

Nel,pockaj si na krv......to je uz jedine,co mozes urobit......a ked to nevijde,tak asi este neprisiel ten spravny cas..vsetko zle je vzdy nanieco dobre........aspon u mna je to skoro vzdy tak.......

Dasi,co mas nove?Uz davno si nebola....

Nun,ako sa dari?

Leny si v praci?ci PN?Uz je ok?

dasa24
24. nov 2008

Mmonno vše ok 🙂 zítra mám 1 UTZ 🙂

a co ty?

nunca
24. nov 2008

Mmonny, díky za optání, zatím to docela ujde, jen ta únava, pořád bych spala 😨 . Snad to do toho pátku zvládnu a kdyby něco určitě vyhledám nemocnici, zase taková hrdinka nejsem, abych si v koutku trpěla 😉 . Připadá mi, že už snad ms ani nikdy nedostanu, to kecám, ale v dohledné době ......ne 😔 !!!
Teda holky, děláte mi vážně radost 🙂 🙂 🙂 těhulky 😵 , jenom já sem jaksi nezapadám 😅 .

macous
24. nov 2008

Nun nezlob, když to nevyjde teď, tak jednou musí, to je jasná věc, každá z nás si musí holt počkat na to správný miminko a ono přijde neboj se 😉

tetka - ahojda, jsem ti ráno, no dopoledne písala IP 😉

dasa24
24. nov 2008

teta brzo napíšu 🙂

mmonna
24. nov 2008

Dasi,teraz neviem,ci som to presvihla,alebo si nenapisala.....kolko si mala hcg?

ja idem na UTZ az za dva tyzdne..to si este pockam.....

Nun,praveze ty tu urcite patris...mne osobne by si tu chybala 😉 si zlata,vies podrzat,i ked mas sama so sebou kopec starosti...ale neboj,mi sa tiez o Teba postarame ,aspon takto imaginarne...ok? 🙂

nunca
24. nov 2008

Mmony, díky moc, velmi mi tady pomáháte a jste skvělé všechny tady, je krásné, jak tady držíte při sobě 😉 a pak i ty neúspěchy se lépe snáší, když na ně člověk není sám 😉 . Jste moc fajn, to myslím opravdu ze srdce 🙂 . Děkuji vám a věřím tomu, že s vámi tady se určitě taky dočkáme ........ 😉 😉 😉 😉 😉 .

artep26
24. nov 2008

Nun nebuď smutná, určitě bude brzy líp a taky se dočkáš 😉
jak jsem psala, musíme si počkat na ta správná miminka 😉
Dáší ahojda, no jsem taky moc ráda, manžovi jsem nařídila koupit ještě tt abych se ve středu ujistila, že tam // ještě budou.
MM ahojda, taky děkuji ale holky zatím není nic jisté, tak snad to nezakřikneme. Je to jen 1.malinký krůček ke štěstíčku.
Odpolko jsem asi 3 hoďky spala 😅 fakt jak Růža, ale jak jsem v noci blbla s Anulkou, tak jsem to potřebovala nahnat. A taky Utrouš - jak ho vezmu, tak jsem za chvíli v limbu. A to si ho zavádim 😀 😀 😀 nevím jak je to možné 😀 😀 😀

zdendad
24. nov 2008

ahojte mám jednu otázku, som 7 deň po KET a beriem Utrogestan 3x2 a estrofem 3x1 tbl dnes ma zaskočila moja gynekologička otázkou či mi v centre kázali pokračovať s Estrofemom aj po KET. Máte po KET takú istú liečbu? Ďakujem.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre