Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

andy26
12. okt 2008

Ahoj lajčik, to je dosť divné.. aby mi prišla ms, ked mi pred par dnami len skončila. Ved som len 11 dc. Ale asi to bude už v prčicach tento mesiac - zase nič 😠 .

lajcikova
12. okt 2008

teda andy 3.2je malo ne?vim že řikaji že ma byt aspon 6-8mm,proto si možna začala krvacet protože maš nizko sliznici.nejsem doktor tak do toho moc neštaram,uvidiš co ti řeknou doktoři v car.

andy26
12. okt 2008

je to dosť málo, viem... ale asi do štvrtka by teda ešte mohla narásť.. ja neviem.. nemávam problemy so sliznicou..aj prirodzene bez hormonov je taká ako ma byť.. tak som uplne mimo. Budem musieť zase čakať.. .ach to čakanie .. stále len na niečo čakám ☹

lucen
12. okt 2008

Andy to je málo 3.2 já osum dní před KET jí měla 7mm.ale já brala divinu na rust
Hlavně se holka drž já vím ono se to povídá ale ber čím vším tu projdeme a je nejhorší když se už člověk těší a pak něco takového mu posune boj třeba o měsíc

lucen
12. okt 2008

Lajciko já měla při ET sliznici 8 a říkaly že je to málo že se pak embryjka špatně uchytí že má být aspon těch 10 tak to říkají u nás v CARU.tak mě pak před KET daly ty léky na rust ale stejnak to nevyšlo snad na potřetí to už víjde čeká mě znova KET 14.11

andy26
12. okt 2008

Tak to máš pravdu.... je to na nervy.. hlavne to čakanie. Už je to asi isté, že tento mesiac zase nič.. no čo už. Čakanie veci zlepšuje. Takže si zase mesiac počkám.Tak to pojdeme na KET asi spoločne v novembri.

vm72
12. okt 2008

artep- Byla jsem v Sanusu ve středu.Objednaná jsem byla na 9.45h.Seděla jsem nejdřív v čekárně co je normálně zepředu,ale potom mě sestřička poslala do té zadní,protože tam zrovna Provazníček ordinoval.Takže jsi mě tam viděla???

artep26
12. okt 2008

Věrko - Jo asi jo 😀 😀 😀 Jsi taková vyšší, že jo??
Taky jsem tam seděla, ale zůstala jsem sedět vepředu 😉 Šly s tebou asi ještě 2 holčiny, že jo??
Já si to myslela. Já byla objednaná na 10:00 🙂
Tak to je náhodička. 😀 😀 😀
A kdy jdeš zase ?? Já v tu středu, ale to půjdu asi rovnou dozadu, že jo, když jdu na KETík. Nemáš jít náhodou ve středu na ten UTZ?? 😵

macous
12. okt 2008

Ahoj holky,
jdu vás jen pozdravit, měla jsem hrozný fičák 😅
Byla jsem dnes v CARu a už stimulkuju, takže se těším, jak to tentokrát vyjde, jestli teda ne, tak se fakt naštvu 😀 😀 😀 .
Artí, budu ti ve středu držet moc palečky, konečně jsi se holka dočkala, přála bych ti, aby ti to hnedka vyšlo, jinak po neúspěchu je to pak už těžší a těžší 🙂 🙂

Věrko - ahojda 😉

Andýsku, tobě jsem psala IP. Já si taky myslím, že ti tam asi zůstal zbytek sliznice a teď odchází, takže jako mrcha, podle mě, se ti to bude počítat znovu jako 1 den cyklu, to by nebylo nejhorší, jen bys šla na KET o 14 dní později, zítra jdi do CARu a řekni, mám problém a chci to osobně probrat s doktorem. Kočičko moje, jsme už tak všechny ve stresu a pořád na něco čekáme, pořád o něco bojujeme, a právě proto si tu kontrolu zítra vynuť ať alespoň víš, na čem jsi a můžeš se odpíchnout dál. Doktoři jsou tady právě proto, aby nám pomáhali 😵 😵 😵 držím pěstičky a špatně to nedopadne neboj se 😉

artep26
12. okt 2008

Mac na to nechci ani pomyslet, ale počítám s tím. I doktor mi zase připomenul tu 30% úspěšnost, ale říkal že s tím zamražením fotbalovým mužstvem by to mohla na tuto stimulku klapnout 😉
Tak aťi ti folíky hezky rostou a vajíčka zrajou, a máš pěknou hromádku vajíček 🙂

macous
12. okt 2008

Artí a byla jsem na tom oři -je to závodní koník, klusírovali jsme si po lese a po louce, občas jsme i zacválali - omylem, ale super odreagovačka - prostě nádhera, a co ta tvoje žabka, jak se jí u koníků líbilo?

artep26
12. okt 2008

Mac tak to se máš, já dnes byla na řepě 🙄 🙄 🙄 Ale bylo to docela fajn, čerstvý luft, docela jsme se tam nasmáli, Bea (bafík) se tam pěkně vyválela, proběhla - byla mokrá jako vydra 😀 😀 😀 Když jsem přišli domů, tak lehla a spala.
Anička jde poprvé ve středu, to tam s ní bohužel nepojedu, jdu na ten KETík. Tak si to budu muset nechat vyprávět 🙂 Ale snad bude nadšená 😉 😉 😉

macous
12. okt 2008

To víš že bude nadšená, určitě už se jí o tom min. týden zdá 🙂 Tak to u vás budou řepánky - mňam bych si teda dala, čerstvý křupavý ke kafíčku s mlíčkem 🙂

artep26
12. okt 2008

Jé tak to Mac neznám 😲 😕 😕 tchán tím krmí králíky a slepice 😀 😀 😀

macous
12. okt 2008

Hm, škoda, to jsou takový jakoby koláče plněné mákem a řepou - fakt bašta 🙂 Ale králík taky dobrej - na česneku výbornej, akorát je to takový miloučký zvířátko, že je mi jich líto 😒 Slepic ne, to jsou debilky, ale ty mi zase nechutnaj ☹ ☹ (sranda)

artep26
12. okt 2008

Aha tak to neznám ty koláče 😉
No králíka já taky moc nemusím, my stejně dostáváme tak 2x za rok, tak toho je naštěstí pomálu.
Slepice nejíme, tchán je nezabíjí, nechává holky, ať umřou přirozeně 😀 😀 😀 Ale vejce dostáváme, to jo , to jo 😀

macous
12. okt 2008

😀 😀 😀 😀 😀
Se dusím smíchy, mi taky slepice nejíme, moje mamka se rozhodla loni, že už slepice nebude chovat a tak je nechávala zemřít přirozenou smrtí, a všechny už jsou tuhoňky a zbyl jen kohout, je tam sám a nemá koho obšťastňovat a je z něj starej nervák - jako každej starej samec 😀 😀 😀
tak fakt už čus

artep26
12. okt 2008

😀 😀 😀 😀
teď se tu zase tlemím já Mac 😀 😀 😀
Dobrou 🙂

vm72
13. okt 2008

artep-tak to fakt byla náhodička,protože jsem to opravdu byla já. 😉 Mě nepřehlédneš-mám 178 cm. 😀
Potom mě poslali dozadu za Provazníčkem.To mě mrzí,že jsem Tě nepoznala.Tak příště do mě pořádně šťouchni,jo?
Jinak do Sanusu jdu zase v úterý,takže se neuvidíme,ale kdyby náhodou někdy příště. 😉
Držím moc,moc pěstičky na KETík !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dasa24
13. okt 2008

ahoj holky,

macosku takže ti to nakonec v CAR povolili...? No to je super 😵 😵 😵

Já čekám MS tak v pátek, takže začnu o víkendu 😀 😀 , takže jsi týden napřed 😵

takitak
13. okt 2008

ahojte
tiež pôjdem v novembri asi na KET, neviete mi povedať aké lieky na to budem brať? ste zlaté vďaka ... a ešte jedna ? koľko mrzaáčikov Vám rozmrazujú?

vm72
13. okt 2008

Ahojky!
Mě zaváděli na vlastní žádost nejdříve 1 embryo a další mi zamrazili - 3,3,2,2.Takže záleží na tom kolik jsi měla embryí a jaké udělají skupinky.Potm rozmrazují na každý KET jednu tu skupinku,ale pokud by se nejevili moc dobře,rozmrazí ještě další.
Léky jsem žádné neměla,ale já nemám ani žádný problém ani s děl.sliznicí,ani s ovulací.Jen jsem si dojela 5 dní před KETem na injekci Pregnyl.

takitak
13. okt 2008

aha a nie mrzáčikovia ale mrazáčikovia ... chúdence moje 😀 som hrozna a to chcem byť matkou !!!

artep26
13. okt 2008

Věrko tak jasný, možná sis mě všimla, měla jsem na sobě zelený svetr a černou vestu, modré džíny. Delší vlnité blonďaté vlasy. Tak snad někdy příště 😀 😀 😀 A díky za ty palce, tobě taky držím na IUI. 🙂 🙂 🙂

vm72
13. okt 2008

artepko,všimla jsem si jedné sanusky,která by mohla být TY,ale ta měla hnědá očka apokud jsi na té fotečce Ty,tak tam jsou modrá kukadla.Tak nevím... 😅

macous
13. okt 2008

Ahoj kočky,
tak jsem to tady zase nestihla, alespoň jsem si vás dočetla.
Artí, držím ti moc palečky, už je ten tvůj KETík za rohem 😉 budu s tebou netrpělivá až do testíku z krve 😉
Veruš, jakpakápak je náladička, co? Nezlobí tě doma? 😉

macous
13. okt 2008

No ahoooj Dášule, tak to vidiš, jsem tě přece jen nezklamala, já už to peru od včerejška do bříška po 75 puregonu. Budu mít na 90 % prodlouženou kultivaci, tak nevím jestli ty taky a jestli ne, tak mě ještě o tři dny doženeš a budeme fakt jen pár dní od sebe 😀 😀 😀 Minule mi dělali OPU až 17 den, tak to bys mě tuplem mohla dohonit 🙂 🙂 🙂

hofinka
13. okt 2008

ahoj holky,už jsem tady dlouho nebyla.Jééé vy se máte už zase jdete na KETík a IUI,vidíte jak to rychle uteklo.Já už to neprožiju.Všem vám držím pěstičky a hlavně-ODPOČÍVEJTE a ŠETŘETE SE!!!!!Příště nakouknu a doufám,že budu jen gratulovat!!!A chci vidět samé // 😀

dasa24
14. okt 2008

ahoj holky,

dřžím pěstičky všem, ti který čeká KET nebo čekání na TEST // 😉

Macousku,to je super 😉 mě dělali OPU 11 den, tak to taky tak vidím a prodlouženou kultivaci, taky budu mít, jak minule 😀

Takže kdy ti tak vychází OPU? Mě tak ca 27.10. pokud to ted dostanu přesně, doufám že jo jako vždy 😀

rozarka.hubata
14. okt 2008

Ahojky,zdrvím ve spolek!
V pátek 10.10 jsem byla v ARTU v CB na Ketu a chci se zeptat,jestli to tady někomu vyšlo?Já na tom byla prvně.Beru Estrofem,Prednison a Utrogestan a prý mám čakat tři týdny a pak jít případně k dr!Přijde mi to strašně dlouhá doba a čekání bude nekonečné!Kdo na sobě a po jaké době pozoroval příznaky,zdali to vyjde či nikoliv?Něco jsem si tu přečetla a těch příběhů je vážně hodně!
Tak se mějte všichni moc hezky,já jdu dnes prvně do práce,doma bych se asi zbláznila!Petra

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre