Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

petra2505
26. okt 2009

och uz som zo vsetkeho na nervy, co si len my zeny musime vytrpiet 😒 ale aspon, ze tento boj stoji zato , ved pockam na menzes, ale az do 16.novembra lebo pred IVF mi prvy raz meskal skoro dva tyzdne prvy raz - psychika robi divy

kiara15
26. okt 2009

petre dakujem neboj aj tebe sa to raz podari 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lucia.kl
26. okt 2009

ahoj.
ja som dnes bola na krv tak už aby boli dve hodiny. som si dnes spravila další test, keď som prišla domov a zas// a tentokrát už krásne viditelné, tak sa modlím 🙂

kiara15
26. okt 2009

luci tak to je jasne ako facka ake budu testy 🙂 🙂 tesim sa stebou 🙂 🙂

lucia.kl
26. okt 2009

ešte sa neteš, to prináša smolu, sešiť sa budeme až o druhej popoludní a potom o deveť mesiacov, keď sa to narodí 🙂 😀

kiara15
26. okt 2009

luci neber to tak uz to tam proste je a hotovo 😉 ale jasne viac s budeme tesit o2hodine 😉

lucia.kl
26. okt 2009

tak zatím, idem vybehať hafana a potom hurá do práce, deti už čakajú 🙂 🙂

kiara15
26. okt 2009

pekny den ti zelam!!!!! 🙂 🙂 🙂

tinkywinky
26. okt 2009

ahojte,

Lucka - o druhej sa teda budeme tesit 🙂 🙂
Petra - drzim palce na KETko. Ja som tiez cakala 3 cykly, aby si vajecniky odpocinuli, je to zdravsie pre telo
Kiarus, ako sa mas?
Mne je dnes citelne lepsie, vcera to bola hruza. Ten hematom sa asi uz vyplavil, tak dufam,ze uz ziadne komplikacie nenastanu 🙂

Pekny den vsetkym 🙂

petra2505
26. okt 2009

tinkywinky dakujem, uz len buduci tyzden menzes a ideme na vec, aj sa tesim aj mam obavy, ale mame dvoch mrazacikov takze snad sa to podari

tinkywinky
26. okt 2009

Petka, aj ja som obavy, ale celkovo sa mi KETko velmi dobre znasalo. Stimuluje sa len liekmi a citila som sa vo vacsej forme ako pri "cerstvom" ET. 🙂 Peti,Ty mas tiez endometriozu?

katchik
26. okt 2009

Ahooj Holky,
Tak ms stále nikde. Test samo negativní. Ta mě teda pěkne zkouší. 😝
Tinky, tak snad to s tím hematomem bude už dobrý.
Sophi a co ty? Kdy bude testovačka? Kolikáty jsi vlastně den?
Lucia moc gratuluju k //. 😉

sophiejane
26. okt 2009

katchik to je děs...
já dnes 9.den a už 3dny mám pocity jak na ms ☹ ale zatím nic, ještě je brzy. minule přišla 11.den, tak to možná dopadne stejně. testovat budu nejdřív 12.den, nechci bulit dopředu 🙂 a kdy půjdeš do gestu, když jsi negativní?

petra2505
26. okt 2009

tinkywinky nie ja nemam endosku, mam len nepriechodny vajcovod

katchik
26. okt 2009

sophie nevím, asi se objednám na pátek. Chci se jen domluvit, že bych na další ket šla až v lednu. Na čtvrtek budu držet moc palce! 😉 A jaký byl víkend? Já jsem byla u rodičů, tak že pohodička. Včera jsem byla v Ikee a zase jsem se neudržela a nakupovala a to jsem ještě tak půlku věcí nevzala. 😒

kiara15
26. okt 2009

tinky mne je tiez uz lepsie bolesti mi ustupili ale stale mam ruzovy vytok tak som stoho trochu vyplasena ci to moze byt 😒

kachti ☹ ☹ ☹

horalka021
26. okt 2009

Ahojky holky!

Bylo mi doporučeno toto téma, dnes jsem si zadávala jiné ohledně kvality transf. embryí, takže kopíruji...

Chtěla jsem se zeptat na vaše názory a zkušenosti. První KET 2007 se nám zdařil okamžitě, zavedena dvě pětidenní embryjka kvality AA a AB, ujalo se zřejmě to AA. Zmrazených nám zůstalo do dalšího KETu 10, při něm se všechna rozmrazila pro větší úspěch "aklimatizace", zůstala tři a zavedena byla opět dvě, ale "jen" kvality BB a to obě. Bohužel 20. den po KETu jsem začala krvácet, ač všechny těhutesty byly pozitivní a 2x HCG úspěšně rostlo (to bylo ještě 24. den), o tři dny prý rapidně kleslo. Neustále hledám příčinu - jestli doba zamražení byla "moc dlouhá" - 2 roky nebo jestli kvalita BB je opravdu tak "špatná"... Děkuji moc, utápím se v tom neskutečně. 😢
Pokud se vám nezdařil KET, jak dlouho jste po něm ještě krvácely? V institutu mi mudr řekl, že není třeba dělat žádnou revizi, když krvácím... a to je dnes již 11. den, o víkendu se mi zdálo, že to snad tak nějak odeznívá, ale dnes v plné parádě - ehm, hodně podobné jako očistky. Kdy už bude koneeeeeeeec??? 😔 Ani nepoznám, jestli je to už perioda nebo ne, zítra jdu asi k svému normoš mudrovi.
Měla bych být radost, že se mi jedno krásné, hodné a hlavně zdravé mimi povedlo, to jediné mě teď drží nad vodou (krom manži, ale ten to tak nechápe jako ženská, v podstatě - žádné stresy, jede se dál, "pohoda"...), když holt člověk chce vždy víc, než je to, co právě má... 🤐 Díky za případné odpovědi...

sophiejane
26. okt 2009

kiara neplaš!!! kdy jdeš na další kontrolu? to je stejně hrozné, těmi // to zdaleka nekončí, čtu tady ty příběhy denodenně...
kdyžtak se radši objednej na kontrolu dřív, nebo zavolej doktorovi...

sophiejane
26. okt 2009

katchi my byli v sobotu na smíchově ve village na 2bobule, včera u našich na obědě...a utrogestan pořád bereš dál? to asi jo, vid...pokud se mi to nepodaří, tak 2.ivf taky až tak leden - únor, ono by to stejně na dřív nevyšlo... ale ještě budu doufat 😉

kiara15
26. okt 2009

sophie no este veru koniec neni este som v strehu ale bojim bojim nech je vsetko ok a na kontrolu mam ist az4.11.

sophiejane
26. okt 2009

kiara tak hlavně žádné nervíky!

kiara15
26. okt 2009

budem sa snazit 🙂

katchik
26. okt 2009

Kiara jasně pěkně v klídku a užívej si to. Nic špátného si vůbec nepřipouštěj.
Sophi a jak se ti líbil film? Mě se ten první díl líbil na tu 2 chci jít taky. Utoroš jsem už vysadila min. pondělí jak byl negativní test.

sophiejane
26. okt 2009

tak to je divný, že ms nepřišla... film se mi líbil moc, doporučuji!

kiara15
26. okt 2009

kachtik vsak idem do kludu asi 😒

katchik
26. okt 2009

sophie no mě to je taky divný. Vždycky dorazila 2 max. 3 dny po vysazení a teď už to je týden. Ale začíná mě bolet břicho tak snad. Tak to je super, že se ti film líbil, to určitě vyrazím.

floskula
26. okt 2009

ahoj babule. prosim vas, stimulovali ste pred KET-om estrofemom? ako ste sa po nom citili? nieco ako migrena a pocit na zvracanie bezne? dakujem. 😔

tinkywinky
26. okt 2009

katchik - no, aj ja dufam,ze uz bude klud 🙂
sophie - budem drzat silno peste aby mrcha nedosla,a Ty sa pekne gulatila dalsie mesiace
kiara - kludovy rezim. Spinenie sa moze vyskytnut, dolezite je, aby si nezacala krvacat, atd..ale, pre vacsiu istotu zavolaj do centra a porad sa
floskula - ja beriem estrofem. Prve 2-3 tyzdne uplne v pohode, az teraz 4-ty tyzden, mavam zavrate, aj migrenove bolesti. Bola som vsak nachladnuta, tak mozno to bolo aj tym. Pytala som sa aj lekara, ci sa to musi brat aj nadalej (musi sa do 12tt), pretoze v pripade vysadenia moze nastat krvacanie.

floskula
26. okt 2009

tinky, dakujem za info. to je hrozne, tolko dlho to brat. ja som si fakt myslela, ze sa to potom snad tesne po KET vysadi.

floskula
26. okt 2009

tinky, teraz mi len tak napadlo, ze po tom 12 tt to uz nevadi, ze sa vysadi nahle? alebo sa to potom nejako postupne?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre