Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

zufalka
24. feb 2011

@zomata mam 2 mg

katyka10
24. feb 2011

@lucia.kl velmi pekne dakujeeeeem.

katyka10
24. feb 2011

@deinad dakujeeeem dnes som sa pre istotu testla haha z gyn fivu mi volala sestricka a ja jej neverila ja ze urcite si splietla priezvisko haha.

zufalka
24. feb 2011

@katyka10 gratulujem 😉 😉 😉 😉 😉

katyka10
24. feb 2011

zufalka dakujem velmi pekneeeee 🙂🙂🙂 dufam ze to nadalej bude ok a nech vsetky zazijete ten krasny pocit.pri mojich problemoch mi povedali ze mam malu sancu otehotniet ale ket vyslo jupi.

lenca.b
24. feb 2011

ahojte kočky som dnes 4 den po KET a teraz vecer mi stupla teplota na 37 viem ze to nie je vela ale neviete poradit co by to mohlo byt? nejaka viroza alebo co ?

lakostka
25. feb 2011

@lenca.b ahoj Lenco, nevim,cim by to mohlo byt, ale ja to taky tak mivam, po ET i KET, vetsinou vzdy po uziti Utrogestose. Nepanikar, muze to byt dobra zprava.

zomata
25. feb 2011

ahojte
@zufalka dakujem tak to sedi ja mam 1 mg, a ja sa radim k tym co testom veria 😔 ale bujuj dalej 🙂
@lenca.b zvysena teplota je dobry znak 🙂 uhniezduju sa, nedavaj ziadne lieky vydrz 😉

lenca.b
25. feb 2011

lakostka a zomata dik za povzbudenie ja nepanikarim len teda som chcela aj vase postrehy pocut ja sa teda nevzdavam na drobcovi mi moc zalezi a chcem aby tam ostal...davala som si totiz asi ako malokto vlozit len jedno embryo tak dufam ze bolo to spravne 🙂

zomata
25. feb 2011

@lenca.b aj ja davam vkladat len jedno 😉 nie si sama

lenca.b
25. feb 2011

zomata jeeej som rada ze nie som sama ...a podarilo sa ti aj s jednym a ak hej na kolkykrat ?

lakostka
25. feb 2011

ja si nechala na KET zavest minly tyden dve kvuli vyssi nadeji a modlim se, at vyjde aspon jedno, ale i za obe budu rada.

zomata
25. feb 2011

@lenca.b popravde zora je z 2, v novembri som bola znova len s 1 (pekne kvalitne embrijko) ale nic 😔 , buduci mesiac idem zas tiez 1...kedze je uz jedno dieta mam tak najradsej uz len 1... mam obavu ze pri 2 detoch by zorka musela ist nacas bokom a to nechcem

lenca.b
25. feb 2011

ja som tiez tuto dilemu riesila dost dlho ci jedno alebo aj som toho kopec precitala na roznych strankach ale co som nasla statistiky tak moc veliky rozdiel medzi jednym alebo dvomi tam nebol ale tak cloveka to proste laka aby tam bol uspech ...

zomata
25. feb 2011

ja podobne ako ty, aj doktor povedal ak ma prezit prezije aj jedno, to ze ich vnutri je viac nijako neovplyvni ci sa uchytia alebo nie, to ktoremu je sudene zostat, zostane 🙂
takze ja mam este 3 pokusy, vklad vzdy po 1 a potom ak to nevyde budeme mat jedinacka ... ale sme strasne vdacni za nu 🙂

lenca.b
25. feb 2011

dve a viac vkladat ma vyznam pri menej bunkovych embryjkach nakolko vtedy nie je zarucene ci preziju a u vyssich foriem morule blastocysty tam uz to prezitie je vyssie ide uz len o to ci sa zahniezdi a tusim sa vzdy zahniezdia obe 🙂 ...aaach ja som taka netrpezliva najradsej by som uz chcela vediet vysledok ...heheh respektive pozitivny vysledok ...no a ja mam este pokusov 6 🙂

zomata
25. feb 2011

my mame ale mrazene po 2, ked som bola naposledy hovori sestricka: ved tu mate celu skolku 😀 staci nech sa 1 chyti este

lenca.b
25. feb 2011

hehe no ja mam po jednom mrazene naschval lebo som uz vtedy povedala ze budem chcet vklady po jednom nakolko mi hrozia jednovajecne dvojky 🙂 a kam chodis do centra?

zomata
25. feb 2011

iscare BA

balinka
26. feb 2011

@eyael
@zufalka
@lakostka TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT virusiky 😉 uz ste niektora testovala?

lakostka
26. feb 2011

me zbyl jeden testik, tak budu testovat bud zitra rano nebo v pondeli rano. Pri pohmatu podbriska me neco v pravo pichne, ale to zadna zaruka neni, muzu tam mit srusty po laparoskopii. No, dam vam vedet a v patek mam jit na krev.

lenca.b
26. feb 2011

ahojte taaak a zas prijemne spestrenie vecera teplota 37.2 tak toto uz fakt neviem preco je ☹
lakostka ty si dnes kolky den po KET

zufalka
26. feb 2011

@balinka mnaaaaam,papam a dakujem 🙂
@lenca.b ja mam tiež 37,2 dnes som si merala 😉 😉 zajtra mam dostat mrchu tak uvidím či ešte stihnem v pondelok testnt,to budem 11 den 😒

lenca.b
26. feb 2011

zufalka a este si netestla? ako ta teplota je hroza boli ma cele telo ako pri chripke je to des ...a to si mala kolky den vklad ze zajtra mas dostat mrchu?

eyael
27. feb 2011

@balinka - díky, je to dobrůtka 😉
jsem ještě netestovala, termín mršky mám až v pondělí, tak testnu v úterý ráno. Navíc mám doma jen jedne testík nechci si ho vyplácat 😉 a cítím se naprosto netěhotně, tak tomu moc naděje nedávám. Já vím, že začnete namítat, že to nemám vzdávat atd, jenže prostě cítím, že nic. U malé jsem hned věděla, že to dopadne, předtím z IUI zas že nedopadne - a nedopadlo 😉 Manža sice tvrdí, že to dopadne, že budou dokonce dvě, ale já se prostě se cítím netěhotně 😵
je mi jen líto vyhozených peněz, jinak mi to neva, máme ještě 5 mražáčků...
btw: a teplotu mám stejnou jako vy holky 😉

zufalka
27. feb 2011

ahoj babulky,takže ráno som testla a nič ☹ testík čistý ani stopa po druhej čiarke 😢 takže týmto som skončila,bol to náš siedmy pokus,posledné mrazáčiky a dalších 5000 eur na novú darkynu už nemáme 😢 Prajem všetkým tehulkám,budúcim tehulkám nech šťastne porodia svoje vytúžené uzlíčky,my sme sa ho bohužial nedočkali.Pa,pa

lakostka
27. feb 2011

Ahoj holky, jak jsem slibila tak pisu, ja si dnes udelala rano testik a negativni. A to i po pul hodine se nic nezmenilo.. Na KET v neprirozenem cyklu jsem byla minuly patek, takze je to dnes 10.den. Meli jsme zavedena dve pekna embryjka, jedno uz se soukalo z obalu, akorat jsem nemela optimalni delozni silnici, prestoze jsem brala Divinu, byla 7,5. Uz neverim, ze by v patek mi najednou rekli, ze jsem v tom, myslim, ze kdybych tehu byla, tak to test uz ukaze. A Zufalko soucitim s tebou, je to hrozne zklamani...

lakostka
27. feb 2011

@lenca.b ahoj, mam dnes desaty den a testik vysel negativni, takze je to blbe. Doberu do patku prasky, to jdu na krev a pak zas nanovo...

lakostka
27. feb 2011

ahoj Lucia, tak jsem dnes desaty den po KET v neprirozenem cykle s temi dvemi embryii a test negativni. To uz je blbe..

lucia.kl
27. feb 2011

@lakostka
@zufalka baby, tak to je mi strašne lúto ☹ ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre