Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

katyka10
17. mar 2011

Takze dievcata som v 7 tt+3 velmi sa tesim.

holly74
17. mar 2011

@katyka10 Gratulujem...to je dobre že je takáto pozitívna správa po kete...ja idem zajtra na krv po mojom druhom, ale ocikávacie testy boli negatívne, tak tomu veľké šance nedávam...ale je dobre sa takto presvedčiť že to predsalen môže zafungovať .. Krásne tehulkovanie želám!

katyka10
17. mar 2011

@holly74 dakujem moja a ja ti drzim pasticky aby sa to aj tebe podarilo.ja som mala len 1 ketko tak sa velmi tesime.

lucia.kl
17. mar 2011

@katyka10 tešíííííííííííím a gratulujem. tak už len spokojné tehulkovanie želám

katyka10
17. mar 2011

@lucia.kl dakujem moja velmi pekne.velmi sa tesime juj 🙂

katyka10
18. mar 2011

@holly74 ahoj tak ako si dopadla?

holly74
18. mar 2011

@katyka10 Ahoj, žiaľ aj krv bola negatívna ☹

lucia.kl
18. mar 2011

@holly74 ☹ ☹

katyka10
18. mar 2011

@holly74 ach to mi je ☹ luto ale snad na buduce to vyjde.mate mrazacikov?

holly74
18. mar 2011

@katyka10 Nie, už nič nezostalo, musíme do druhého kola ☹

depa
18. mar 2011

@katyka10 gratulujem ti moja ja este musim vydržat do pondelka ako dopadne krvička potom vam dam vediet ako som dopadla zatial sa moja papa

depa
18. mar 2011

@katyka10 ak sa ta možem opytat kedy si bola na prenose a ako to vlastne počitaju možes mi napisat.

katyka10
18. mar 2011

@holly74 to je strasne tak ja ti drzim pasticky nech toto je posledny krat a budes tak stastna ako aj my tehulky.ale ani ja to nemam ruzove stale kaslem,doktorka ma dnes odbyla a potom povedala modlite sa....

katyka10
18. mar 2011

@depa aj tebe drzim pasticky nech sa to podari.mne robili ket 10.februara a po 14 dnoch som sla na krv.bola pozitivna a potom som sla po 5 tt na uz kde mi to potvrdili.inak som tehu 5tt tehu od ket ale oni pocitaju od poslednej ms co mne vychadza 7+1 a podla sona 7+3 tak toto ani ja neviem.ale hned vcera som bola odoslana k mojej gynde a z gyn-fivom som skoncila.

depa
18. mar 2011

@katyka10 ahoj moja aka nahoda ja som mala tiež sit 10 februára ale som ochorela na priedušky tak mi to posunuli presne o mesiac čiže ja som bola10marca ...a ked smiem vediet kde si bola na ket.....ja som bola v KE pri Hermanovi...... a ty...

holly74
19. mar 2011

@katyka10 Katy, díki...Ja som mala po OPU až 11 embryí tak som dosť mimo z toho, v čom bola chyba že ani z jedného nakoniec nič nebolo..
No tak to ja ale teda dosť drsné, čo ti povedala dr....Načo sú takí doktori, kt. v sebe nemajú ani kúsok empatie...nech idú robiť dačo iné, no nie?
Tak sa skoro uzdrav a nech sa bábenko pekne drží a rastie 🙂

lucia.kl
19. mar 2011

@holly74 a ktoré centrum si bola?? ja už som počula o babe, ktorá mala 20vajok a neoplodnili nič, ani na transfer nemala a to sa jej stalo 2x po sebe a potom zmenia centrum...

katyka10
19. mar 2011

@depa ja som bola v blave v gyn-five

katyka10
19. mar 2011

@holly74 dakujem no uvidime lebo znova mam hnedy vytok asi z kasla celu noc som kaslala.to je zaujimave ale ked citam lucku stavaju sa veci ty brdo.ja mala 13 vajicok a prezilo 6 a po rozmrazeni 2 neprezili.teraz musis absolvovat vsetko od zaciatku ja ti naozaj prajem aby sa vam to teraz podarilo.

holly74
19. mar 2011

@lucia.kl Luci , IP 😉

holly74
19. mar 2011

@katyka10 Juuj, Katy, opatruj sa! A ďakujem za prianie...

lucia.kl
19. mar 2011

mne z 20 vajok 12 oplodnili, desať prežilo, 5 mrazili hneď a 5 išlo na PK, 4prežili, prvé 2 na ET sa neujali a tie druhé2 to sú tie čo mám v albume 😀

holly74
20. mar 2011

@lucia.kl Luci, to je perfektné...nabudúce si dám určite aj ja PK, aspoň a dozviem, či sú vôbec schopné dôjsť do štádia blastocysty...

lucia.kl
20. mar 2011

@holly74 tá PK má výhodu v tom, že naozaj dostaneš embrijka, ktoré sa už vylupujú z obalu a tak je tam väčšia pravdepodobnosť...

depa
20. mar 2011

@katyka10 zajtra idem na krv trochu mam maleho čertika v sebe uvidime ako to dopadne potom ti dam vediet pekne sa drž moja a ešte sa chcem opytat si na rizikovom alebo dalej pracuješ..

katyka10
20. mar 2011

@depa tak sa ozvy ako to dopadlo tfuj tfuj pre stastie.ja som pn ale zo zapalom priedusiek.

katyka10
20. mar 2011

Dievcata myslite ze tehotne mozu mak ked sa povazuje za opiat?

katyka10
20. mar 2011

@kenya83 ahoj kenny a s tebou je co?ako sa mate?

deinad
20. mar 2011

@katyka10 moja moc ti to prajem a blahozelam z celeho srdiecka 😵

katyka10
20. mar 2011

@deinad dakujem zlaticko.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre