Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

tinkywinky
24. okt 2009

no veru,a ziadne rozculovanie a stres 😀
a Ty insolka ako sa mas?

insolka
24. okt 2009

.no ja sa celkom držim na to že včera bol tyžden po tom čo som sa dozvedela že som tehotna bola a potratila som sa celkom držím.a stale si hovorim že Ket ssa podari ved dobre znamenie že otehotniwet možem .V piatok idem k Dr.či som sa dobre vyčistila a hned sa budem pytat na Ket ked to bude možne začat ..som trošku nedočkava ale aj sama lekarka ma dost nahanala že roky utekaju 😀 😀 😀

tinkywinky
24. okt 2009

..je to tazke,chce to cas na "stravenie" a znovuziskanie potrebnej sily a odhodlania. Zeny, po tejto stranke su obrovske bojovnicky!! Tak drzim palce 🙂
Ja som po neuspesnom IVF cakala 3 mesiace na KET, aby sa telo zregenerovalo a pripravilo na dalsiu hormonalnu zataz. A co sa tyka rokov, iste, cisla nepustia, ale dolezite je ako sa clovek vnutorne citi.

insolka
24. okt 2009

.ja ja sa citim aj hned teraz 😀 😀

lulockka
24. okt 2009

Ahojte ja som tu sem tam zašla ale dávnejšie a vždy ste mi poradili ďakujem.tinkywinky chcem ti zablahoželať a popriať veľa šťastia aby si to zvládla aj so svojimi drobcami do úspešného konca.Tak len kľud a odych. 🙂

tinkywinky
24. okt 2009

Ahoj lulocka,

dakujem pekne. Nestretli sme sa my na MK v juni-juli? V teme "cakanie po transfere"?
Tak pojdes na KETko? Nejak sa im dari poslednu dobu, tak sup sup a drzim palec na krasne 2 ciarky!!!!

lulockka
25. okt 2009

Ahoj tinkywinky ano stretli sme sa presne vtedy a na KET som už bola ale dnes ráno som si robila test a bola tam iba jedna / tak možno nabudúce.

tinkywinky
25. okt 2009

A ktory den si po KET? Mozno je este skoro aby tam bola..Este mas nejakych mrazacikov?

kiara15
25. okt 2009

tinky ahoj pozeram ze s tu dost pridlo?ako sa citis?? 🙂 🙂

lulockka
25. okt 2009

tinky dnes je 9 deň.Máme ešte 5 zmrzliniek.

kiara15
25. okt 2009

lulocka tak este moze byt ze si ja som si robila az na 12den 🙂

lucia.kl
25. okt 2009

čaute holky.
ja som si robila test dnes ráno a boli // a dokonca tu druhú bolo už dobre vidno. ale bojím sa tešiť sa, zajtra idem na krv tak držte peste 🙂

tinkywinky
25. okt 2009

lulocka, to je mozno este skoro, este nieje nic stratene..inak ja som vobec netestovala-od strachu

ahoj kiara 🙂 dnes mi je zle, mam krce v hlave. Ja neviem, ci to je tehu priznak, alebo krcna chrbtica alebo odchadzajuca nadcha - asi vsetko dohromady 😖 Neda sa mi ani citat, ani kukat telku..V krku mam "hrcu", ziadnu chut do jedla 😝
A co ty?

insolka
25. okt 2009

Lucka držím palce si mojim prikladom ked sa to tebe podarilo 😀 😀 😀

tinkywinky
25. okt 2009

Lucka, drzime silno,ale vyzera veeelmi dobre 🙂

lucia.kl
25. okt 2009

len aby to nebolo tak ako na prvy krat, ale keď čiarka zosilnela, tak snaď to bude dobre.

kiara15
25. okt 2009

lucia gratulujem ked uz tam je to je dolezite ved ani sa tomu nemohla verit az ked mi to doky potvrdil 😀

tinky mojko tak radsej v klude lez mozno to mas stej nadchy neboj vsetko bude potom ok 😉

insolka
25. okt 2009

Lucka myslim že teraz to už je OK ..strasne Ti držím palce a verím ťže si sa už dostala dalej strasne Ti to prajem 😉 😉

lucia.kl
25. okt 2009

dakujem, zajtra dám vedieť ako to dopadlo.
Insolka, ty máš kedy další pokus?? ako čítam, tak ešte neiveš. ja som mala pauzu 3 mesiace kôli vyšetreniam a potom ešte mesiac kôli tomu, že som došla k dr. až tyždeň po menzes a lieky sa začinaju brať v prvy deň cyklu

insolka
25. okt 2009

Lecka to budem vediet buduci piatok.idem na navstevi k Dr.

lucia.kl
25. okt 2009

tak držim peste, nech to máš čo najskôr, to čakanie na další pokus je hrozné.
ja som si rátala termín pôrodu, keby to teda teraz vyšlo, a strašne sa mi páčil dátum, malo by to byť okolo 11.7.10 čo je dátum výročia svadby s manželom 🙂

sophiejane
25. okt 2009

ahoj lucia, pomalu začínám gratulovat 😉 já to vidím bledě. mám teprve 8.den a už mě bolí v zádech, potím se, jako bych to měla dostat. myslím, že to zase neklapne a testování se možná ani nedočkám ☹

lucia.kl
25. okt 2009

nezúfaj, aj mňa bolelo brucho a mala som výtok ako pred menzes a potom na 10 deň to prešlo - tie bolesti

petra2505
25. okt 2009

dobry vecer kocky, prosim vas o radu, minuly mesiac som mala IVF zial neuspesne, menzes som dostala uplne nacas ako hodinky este zaciatkom oktobra a uz viac ako tyzden ma boli podbrusko, dokonca v utorok som bola u gynekologa s tym, ze ci som o.k a povedal, ze absolutne, edometrium som mala ako podla knizky a dalsi menzes cakam okolo 4.novembra.je mozne aby som mala tie bolesti este ako pozostatky z IVF?idem na KETko a v novembri si mam prist pre lieky teraz mam obavy z tych bolesti lebo rada by som KET do konca roka absolvovala.vy ste mali po IVF este nejake bolesti alebo nieco?

kiara15
25. okt 2009

petra2505 po IVF je to normalne lebo vajecnikom sa dalo zabrat tak teraz sa to vsetko zotavuje a na KETKO mozes ist hned na druhy ciklus ja osobne som tak isla 😉

petra2505
25. okt 2009

mne prikazali pockat dve menstruacie takze cakam 😉 prvu som dostala absolutne nacas az som bola prekvapena takze este jedna a ficime aj ked je pravda, ze ja by som na kET isla hned citim sa skvele okrem tej bolesti v podbrusku - citim sa ako by som ovulovala uz asi 9 dni 😀

kiara15
25. okt 2009

petra vidis vsade je to inak nam povedal ze mozem zacat hned a aj som rada podarilo sa 😉

sophiejane
25. okt 2009

petra třeba se to povede přirozeně 😉

petra2505
25. okt 2009

kiara zo srdca blahozelam viem si predstavit ako sa tesis
sophie prirodzene?urcite nie, to je zial nemozne, nestalo sa tak viac ako tri a pol roka takze ani v to neverim

sophiejane
25. okt 2009

tak věř 😉 když jsi ted nacpaná hormony, stává se to 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre