Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

mmonna
15. dec 2008

Mac,diky...uz som neni v zmatku aspon s tych vypoctov 🙂
Mne nejak este stale nebyva zle..tazko ano,ale vyslovene zle nie.......akurat od hladu.....ale dnes mi szmrdeli aj vianocne kolaciky,co som vcera napiekla...

macous
15. dec 2008

Tak to znám Mmonn, mě smrdí všechno, bojím se otevřít ledničku, to pak dávím 😅 To už ti možná ani zle nebude, někomu prostě zle není 😉
Přihodila jsem do albíčka fotku z min. čtvrtka 😀

mmonna
15. dec 2008

Mac,ked som povedala doktorke,ze som nervozna s toho,ze mne neni zle,a ona ze,niekto je nervozny,ze mu je zle,niekto zas ,ze mu neni.,..ze kto by nam vyhovel.... 🙂

Bobacika mas uz teda riadne velkeho......a co by si si priala?chlapceka,ci dievcatko?viem,ze hlavne aby to bolo zdrave,ale k comu viac inklinujes 😉
Ty este deti nemas,ze?

macous
16. dec 2008

Mmonn, bude to moje první miminko, já bych chtěla obojí, kluka, protože ten má jednoduší život a holčičku, protože ta se víc drží doma....takže to první je mi vlastně úplně jedno, jednou snad u druhého si budu přát to co ještě nebudu mít 🙂 A co ty, ty si přeješ holčičku nebo chlapečka?
Jo a dneska je mi překvapivě dobře a ani včera večer mi špatně nebylo, tak snad je vše v pořádku, že se to tak změnilo, ono se to zase může změnit 😵

mmonna
16. dec 2008

Mac,ja mam prve dievcatko,a priznam sa,dievcatko by mi bolo milsie...ale zas kazdy chlap by asi bol rad pokracovatelovi rodu...obaja brachovia maju parik..no svagrina ma tri dievcata 😉 synovec je hrozny sinter,tak mam s takeho dietata hruzu......ale uz je to dane,takze uz to nezmenime 🙂 teraz si len priat,aby to malo vsetko,co to ma mat,a bolo zdrave...

macous
16. dec 2008

Mmonn, taky si přeji hlavně to, aby vše bylo v pořádku a dobře to dopadlo. To se člověk pořád o něco strachuje, mě je jedno jestli to bude zlobivej kluk, měl by být po kom, já když byla malá, tak mi rodiče říkali, že jsem holka snad jen omylem 😀 Lezla jsem všude po smetištích (tam co lidi odkládají věci co chtějí vyhodit), po kapsách jsem nosila kamení a rvala se s klukama - no neměli na mě šanci 😀 😀 a často padala ze stromu nebo si hodila do oka vápno - to bylo taky něco 😀 a mamka říkala, mlátit tě nebudu, oni ti to jednou tvoje dětičky vrátí, no tak teď čekám, jestli měla pravdu (a maminky mají většinou pravdu) 😅 😕 😨 😵

dasa24
17. dec 2008

ahoj holky,

nellynko je mi to moc líto, nemám slov ☹ ☹ ☹

Dnes mě čeká revize, včera jsem začla trochu špinit a šla jsem k Dr., už nebije srdíčko. ☹
Holky proč já mám takovou smůlu? Porod v 6 měsíci a ted zase tohle.
Dnes má mamka narozeniny, tak jsem ji dala hezký dárek.

Jsem úplně psychicky na dně, doma to zrovna taky neklape takže když se daří tak se daří....Manžel mi strašně ublížil a ted jsem na všechno sama ☹

mmonna
17. dec 2008

Ahojte,Dasi,to je hrozne.....to snad nemoze byt pravda......dnes som mala i ja trocha hnedeho hlienu,ked som si vkladala Utros......tak mam hrozny des,ci sa tiez nieco nestane....

Dasi drz sa.....a zrovna teraz pred Vianocami.....Tvoj manzel musi byt netvor,ked Ti nieco zle urobil v tejto dobe,ked si zrovna nie na tom najlepsie.....

jmisa
17. dec 2008

Ahoj všem.

Dašo, drž se. Jsi silná a časem to zvládneš. A muže propleskni mezi futrama, ať se vzpamatuje. 😠

leny2
17. dec 2008

Ahoj holky,
v práci mám strašné práce, tak vás vůbec nestíhám, ale vždycky jen mrknu, jestli jě něco nového.

Dáši, to je v háji, to je mi líto, drž se.😔 Máte mrazáčky?

Mmonny, ty si to snad tady ani nečti ty hrozný osudy, jak se nám tu všem tak hezky dařilo a teď samá pohroma.

mmonna
17. dec 2008

Leny,mas pravdu...vobec mi to nepridava....uz si asi aj namyslam......ale zajtra skocim k mudrovi,aby som sa uistila ci je vsetko ok...idu Vianoce,aby som bola v klude

Dokedy robis?

jmisa
17. dec 2008

mmonna a ty si ještě nebyla na ultrazvuku?

macous
17. dec 2008

Ahoj holky,
Dášulko, jsem z toho vyřízená, od včera na tebe myslím a jen si přeji, aby tohle byl tvůj vážně poslední potrat, už toho myslím bylo až dost, já ti pak večer stejně napíšu sms, asi to bude dřív, než se dostaneš sem 😔 a s tím manželem se to spraví uvidíš, mu dojedu dát na prdel a bude to vyřízený raz dva!!!
Mmonna- to si skoč, budeš mít klídeček, do další kontroly bych to taky nevydržela, taky jsem už celá zblblá, pořád sundavám gatě a hledám, jestli náhodou nešpiním....
Míšo - ahojda 😵

holky, to je dneska počasí úplně na depku, fakt prima, u nás je od rána tma, že musím svítit a teď do toho mrholí, manža toho má moc v práci, tak je večer vrčí, jak starej pes, asi mu taky namlátim 😅

mmonna
17. dec 2008

Miska,bola som minuly piatok,a bolo vsetko ok...ale dnes,ked som si vkladala utros,tak som tam mala taky husty tmavy hlien..nebolo toho vela,ale dost na to,aby mi to nahnalo kopec strachu.....preto idem radsej skontrolovat,ci je vsetko v poriadku...ktohovie,kedy bude potom gynda zas fungovat,ked su sviatky....

Mac,ja ani neviem,kedy by som tam mala ist,lebo cakam na vystupne papiere z Caru,ktore mi nedali hned do ruky,ale poslu mi ich postou,tak som tam asi mala ist az vtedy,ked by som ich uz mala doma.....

Co je s Artikom?

macous
17. dec 2008

Artíkovi asi není dobře, tak asi odpočívá, taky jsem měla týden, kdy jsem sem nešla, jak mi bylo blbě 😔
Dášulka, už to má za sebou, nebylo jí pak dobře, ale už je to maličko lepší 😔
Mmonn - to víš že jo, jen si tam zítra zajdi, nejsi první kdo takhle trochu zašpinil a nic to nebylo, ale kontrolou nic nepokazíš a budeš v klidu 🙂 pak napiš, držím palec 🙂
Leny, ty se taky pěkně honíš koukám 😵

leny2
17. dec 2008

Máme toho v práci opravdu hodně, chybí nám tam jedna pracovnice a to je pak hned znát, nás je tam celkem 6 pracovnic. Pracuju každý den od 7 do 15.30 hod. Budu chodit furt i na silvestra, je to hrůza, ale práce mě baví, tak to jde zvládat.

artep26
17. dec 2008

Ahoj holky,
všechny vás moc zdravím 🙂 🙂
Jsem v pořádku, jen je mi pořád hrozně zle tak ležím ležím a břicho mě taky pobolívá.
Takže sem na MK skoro nechodím.
Ani vás nebudu dočítat, snad jste všechny v pořádku a máte se krásně.
Zítra jdu na KO tak snad bude vše v pořádku, dám krátce vědět. 🙂 🙂
Holky mějte se krásně a přeji hodně štěstíčka v těhulkování nebo snažení 😵 😵 😵

artep26
17. dec 2008

Dáší jen jsem si všimla ☹ ☹ ☹ ☹
co na to napsat, je mi to moc moc líto a upřímně mám strach co zítra bude ☹ ☹ ☹
Holky všechny se moc držte 🙂

dasa24
18. dec 2008

ahoj holky,

moc Vám děkuju za podporu.... jste hodný 😵

Včera po revizi jsem mohla jít po 2h domů, nebylo mi dobře až dneska se cítím trochu líp.

vůbec jsem to nečekala že jdu k Dr. a nebude už srdíčko, no já mám holt smůlu 😔
Co já už jsem si oškliého prožila, to je hrůza ☹

Artep moc držím palce na dnešní kontrole... 😵

Mmonno radši si tam dojdi, 1 x jsem to taky měla přesně co ty tmavý hlen.....a pak do týdne jsem začla jednou špinit, pak za 2 dny krvácet....
Držím moc pěstičky 😉 🙂

macous
18. dec 2008

Ahoj holky,
Artepíku, tak pak jen písni, jak jsi dopadla, ale když je ti takhle špatně, tak je to jako záruka toho, že to bude dobrý, protože ti HCG evidentně jde nahoru 😀 a nejsi vyjímka, taky se vždycky bojím, jak malý dítě 😵
Mmonna - ty taky napiš, čekám tě tady už hodinku 😉
Tetka - IP 😵

dusice
18. dec 2008

Ahoj holky,

tak jsem sem po delší době zase nakoukla. V práci jsem toho hodně zameškala, takže jsem musela vše dohnat.

Nel a Dasi, je mi to moc líto 😔 😔 Musel to být pro vás strašný šok.

Artep, moc gratuluji ke dvojčátkům 😀 😀

Doufám, že se vám všem bude ted´ už jen dařit.

macous
18. dec 2008

Ahoj Dusice, tobě taky přeji hodně štěstíčka v Novém roce a taky hlavně to miminko 😵

holky, nevíte co Nunca, jak je na tom???

artep26
18. dec 2008

Holky ahojda,
tak jsme všichni 3 v pořádku, byla jsem převelena na svojí gynekologii 🙂
Mám fotečku z UTZ ale hodím jí sem později, teď jdu na chvíli ležet, od rána jsem na nohách.
Zatím pa pa 🙂

nunca
18. dec 2008

Arti, tak jen tak dále "vy tři" 😵 😵 , ráda čtu tyto krásný zprávičky, člověku je hned lépe, když vidí takové štěstí (bobíšky) a těší se tím, že i on se jednou dočká 😉 .

Mac, no já pořád stejně, jak jinak 😝 . Nějak jsem úplně zazdila, že bych mohla testovat a taky zavolat do caru 😅 , ale malá je nemocná, píchali jí ouško, tak jsem na sebe neměla ani myšlenky 😔 . Bere dvoje antibiotika a spoustu léků k tomu, měla to vážně moc škaredé a zhnisané snad všude-dutiny, atd. 😕 , ale tedˇ už je jí lépe 🙂 🙂 .

Jinak moc se opatrujte milé těhulinky přes svátky a hlavně své pupíčky 😉 a ostatní zase se moc těšte na další rok, který nám určitě taky přinese nějaké to mimíško 😉 .

Určitě taky občas informujte, já určitě budu!!!

macous
18. dec 2008

Nun, tak to je mi malé fakt líto, s ušima je potíž, moc to bolí, tak doufám, že jí to antibiotika spraví a že na Štědrý den už jí bude úplně dobře a hlavně aby se jí to nevrátilo. Ale ty si ten testík udělej a pak kdyžtak zavolej do CARu, asi nemá cenu to až tak moc odkládat a taky aby ti tam pak nevynadali.... 😵 😵 😵 já tomu u tebe pořád ještě věřím 😀 😀
Artí, 😵 😵 😵

leny2
18. dec 2008

Artep, to je super, že je vše v pořádku, nebo nevolnosti přejdou.

Nunca, ty jsi záhadný případ, jsem zvědavá, jak se to bude vyvíjet dál.

Mmonny, kdepak jsi? Jak jsi na tom?

Macousku, u tebe všechno dobrý?

Dusice, zdravím tě po dlouhé době.

mmonna
19. dec 2008

Ahoj babulky......vcera sme este potom behali po obchodoch posledne predvianocne nakupy,a ked som prisla domov,tak som si 2hodky schrupla,co som bola taka utahana.....

vsetko je ok,uz mam tehu knizku,malicke je uz raz tolke,ma 2,38cm 🙂 9.1.idem na krv-genetika,a zaroven aj poradna.......to uz bude 12tyzden,a potom sa genetika robi vraj este v 16tom.....takze som spokojna/aspon zatial-klop klop klop/

Nun,ked je uz mala ok,tak bez k tomu doktorovi...snad este tam budu na druhy tyzden......

Leny,ja som vcera sla az o 11z prace,a potom som sa uz do roboty nevratila....

leny2
19. dec 2008

Ahoj holky,
Mmonny, to je dobře, že jste v pořádku, ještě všechny výsledky testů a už si budeš užívat těhu aspoň trochu klidněji. 🙂 A nevzala sis neschopenku? Budeš chodit pracovat dál?

mmonna
19. dec 2008

leny,zatial budem pracovat,pokial to bude v poriadku........asi by som sa doma unudila,a to by horsie vplyvalo na moju psychiku..no na druhej strane,sef je tyran,tak ked ma nastve,tak ostanem doma.

jmisa
19. dec 2008

Ahoj.

Byla jsem na utrazvuku k prvotrimestrovému screeningu, dopadl výborně. Ještě to sice budou kombinovat s krví, ale podle doktora se není nutno ničeho obávat, tak se ani neobávám 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre