Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

vm72
28. aug 2008

Ahojda daso!
Písla jsem ti na tu naši "soukromou" diskusi...

myskyva
28. aug 2008

ahojte
magdazer a ještě špiníš nebo už to přestalo?
kuspitka...proč nebudeš testovat po KETU? 😕

magdazer
28. aug 2008

Kuspitko, jak to myslíš, že nebudeš testovat?

magdazer
28. aug 2008

Myskyvo, zdá se mi, že to přešlo. Nebo špiním jen minimálně...

myskyva
28. aug 2008

tak to jsou dobrý zprávy 😉

magdazer
28. aug 2008

Nevím, abych řekla pravdu, moc si nevěřím. Ale na druhou stranu, dnes v noci jsem měla sen. Viděla jsem před sebou stromy plné broskví. Ráno jsem koukla do snáře, co by to mohlo znamenat. (normálně to nedělám, ale teť se nějak všeho chytám 😀 ) Bylo tam, že jsem se dostala k vytouženému cíli, tak jsem zvědavá. Doufám, že podvědomě jiný nemám. 😒 (doufám, že mi nezavolá tchyně, že se odstěhovala 100 km od nás. 😀 )

dasa24
28. aug 2008

ahoj holky,

magdazer, to jsou ovpravdu dobrý zpravy, to se embryjka zahnízdila 🙂 😉

magdazer
28. aug 2008

Daso24, kdyby jsi tak měla pravdu... 😵

myskyva
28. aug 2008

😀 😀 😀 já myslim že to těhotenství je víc pravděpodobný než tchýně ve stěhovacim voze 😀

magdazer
28. aug 2008

😀 😀 😀 , Myskyvo, to máš asi pravdu... Uvidíme.

renata0028
29. aug 2008

Ahojky holky,
tak jsem z dovolené tady. Jak koukám, tak jsme se opravdu pěkně rozrostly.
Gratuluji těhulkám a držím pěstičky čekatelkám 🙂
Magdazer, přeji Ti, aby Vám to vyšlo!!!! Že bude vše v pořádku. 😉

Leny2 - 31 let, Arleta, 1 dítě, 1.IVF + ICSI, od 22.6. stimulace - krátký protokol - Merional, Synarel, Prednison, 4.7. OPU (13 vajíček), 8.7. ET (1 embryjko), 8 zamraženo, 22.7.TT - negativní, 1.9. UTZ před KETem.

magdazer - 34 let, Helios, květen IVF + ISCI, 2.6. ET-negativní, 14.7. KET-negativní, 19.8. KET- ?

Dáša24 - 26 let, 1. IVF+ICSI říjen 07, //, porod v 6 měsíci-kluk umřel, příčina nevysvětlitelná,
1.KET srpen 08- TT negativní, 2.KET v září ( poslední 2 embrya)

Ikuska - 25 rokov, 1.IVF - jún 2007 - negativny, KET oktober 2007 - negativny, 2.IVF - jún 2008, negatívny, KET-september 2008 ??? (2 embrya)

Maska1 - 30 rokov, 1.IVF+ICSI (2 embryjká) - júl 2008 - negatívny, KET -september 2008 ??(posledné embryjko)

Slunicko552-29 let,13měs.syn po1IVF.3zamraženy.KET-?Snad leden.

Myskyva - 21 let, 1IVF červen(2embrijka) negativní, 3zmražené - KET září?

Renata - 28 let, 1IVF+ICSI - 11.11.2007-negativní (2embrya), KET - 4.4.2008 - negativní (2 embrya), KET - září - ????

leny2
29. aug 2008

Která pravidla porušuje: | Zruš Magdazer - 34 let, Helios, květen IVF + ISCI, 2.6. ET-negativní, 14.7. KET-negativní, 19.8. KET- ?

Ikuska - 25 rokov, 1.IVF - jún 2007 - negativny, KET oktober 2007 - negativny, 2.IVF - jún 2008, negatívny, KET-september 2008 ??? (2 embrya)

Leny2 - 31 let, Arleta, 1 dítě, 1.IVF + ICSI, od 22.6. stimulace - krátký protokol - Merional, Synarel, Prednison, 4.7. OPU (13 vajíček), 8.7. ET (1 embryjko), 8 zamraženo, 22.7.TT - negativní, 2.9. UTZ před KETem.

Dáša24 - 26 let, 1. IVF+ICSI říjen 07, //, porod v 6 měsíci-kluk umřel, příčina nevysvětlitelná,
1.KET srpen 08- TT negativní, 2.KET v září ( poslední 2 embrya)

Maska1 - 30 rokov, 1.IVF+ICSI (2 embryjká) - júl 2008 - negatívny, KET -september 2008 ??(posledné embryjko)

Myskyva - 21 let, 1.IVF červen (2embrijka) - negativní, 3 zmražené, KET září?

Slunicko552 - 29 let, 13měs. syn po 1.IVF, 3 zamraženy, KET - ? Snad leden.

mekys - 30 let, 1.IVF-ICSI-PGD březen 06 - 8tt. zamlklý potrat, KET - listopad 06., 11den test pozit., 14den negat., embryjko se dále nevyvíjelo, KET - červen 08 - negat., KET- červenec 08. pozit. uchytlo se jedno embryjko - UZ. za týden, snad vše bude OK, bojím, bojím.

Renata - 28 let, 1.IVF+ICSI - 11.11.2007- negat. (2embrya), KET- 4.4.2008- negat.(2 embrya), KET-září - ????

leny2
29. aug 2008

Ahoj holky,
Renatko, zkopírovala jsi starší tabulku, kde nebyla Mekys, tak jsem to opravila.

renata0028
29. aug 2008

Leny2, to se moc omlouvám ☹

renata0028
29. aug 2008

Magdazer, držím pěstičky, aby Vám to vyšlo. 🙂 A testík byl pozitivní. 🙂
Jsem ráda, že si tady můžeme napsat, jaké jsou průběhy, protože mě to docela dost uklidnilo. Říkali mi, že se KETy moc nedaří a jak sleduji, tak ANO. Doufám, že nám to všem vyjde. 🙂

leny2
29. aug 2008

Renatko, nemusíš se omlouvat, nic se nestalo. Taky doufám, že nám to všem vyjde, někomu hned, někomu asi později, ale hlavně že to vyjde.

renata0028
29. aug 2008

Přeji krásný víkend. 🙂
Bohužel, nemáme internet doma, takže zase v pondělí - Ahojky 🙂 🙂 🙂

magdazer
29. aug 2008

Renato0028, dík za podporu. Tenhle víkend se uvidí. V pondělí Vám poreferuji, ale moc si nevěřím. 😒

mooonka
29. aug 2008

Ahoj holky, jsem tu poprvé, mám za sebou 2. ket (minulý čtvrtek) a snažím sevšude možně zjistit své šance....
trochu jsem 5.-7.den špinila, ale teď to přestalo....máte s tím některá zkušenosti? Kdymůžu zkusittestovat,když mi byla zavedena 5ti denní blastocysta? Minule k testu vůbec nedošlo, 5.-6.den jsem špinila a 7. dorazila ms.

magdazer
29. aug 2008

Moonko, u nás v Caru (Brno Helios) doporučují testovat 10 den po Ketu. Pokud je /, opakovat 12 den, pokud je opět/, 14 den odběr krve. Potom už je to definitivní.
Já jsem dnes 10 den po ketu, ale testovat budu zítra, nebo v neděli. Jinak já jsem špinila taky, asi 6 a 7 den, ale pak to přešlo. Spousta holek tu psalo, že špinili a přesto měli při testu //. Tak se zbytečně nestresuj a mysli na pěkné věci. Určitě to dopadne dobře. 😉 🙂

mooonka
29. aug 2008

Magdo, dík za odpověď......jsem prostě nedočkavá. Pokusím se vydržet do pondělka, to bude 11.den.
Tobě držím palce, nakouknu 😉

magdazer
30. aug 2008

Moonko, budem si palce držet navzájem !!! 😉

mooonka
30. aug 2008

Magdo tak co?!?! Nebo vydržíš testovat až zítra?

kuspitka
31. aug 2008

Ahojte.preto nebudem testovat aspon nebudem skor sklamana uz som zacala KET......

macous
31. aug 2008

Ahoj holky,ráda se přidám do vaší diskuze, já mám trošku nervíky jako mooonka (ahojky mooonko), jsem dneska 12 den po KETu, v uterý jdu na krev, je to můj třetí KET. Zamražená už mám jedn 2 embrijka :o(((. Na tenhle poslední KET mi jich museli rozmrazit 6, aby mi mohli 2 zavést :o(((, celkem jsem jich měla po odběru 14, ale i přes prodlouženou kultivaci jich po rozmražování moc nepřežívá :o((( hrozil mi hyperstimulák, tak jestli mi to nevyjde, tak se už teďka klepu, jak mi zase bude po dalším odběru vajíček. Test jsem si dělala v pátek tzn. 10 den a prdlajs, jako vždycky, tak tomu už zase moc nevěřím - že by to mohlo vyjít.
Mooonko, neboj se, špinění fakt neznamená vůbec nic, já nikdy nešpinila a stejně z toho nic nebylo a znám holky co zašpinily a pak byly těhulky :o)))

leny2
31. aug 2008

Ahoj holky,
budu moc držet palečky při testování, ať tam jsou dvě krásný tlustý čárečky. Já jedu v úterý na UTZ před KETem, tak už začínám mít strach, jak to všechno bude.

myskyva
1. sep 2008

ahojte
Taky držim pěsti všem čekatelkám na // 🙂
leny....jsme na tom podobně,mě čeká UTZ v pátëk a taky jsem dost vyděšená aby bylo vše o.k a Ket se zas neposunul

magdazer
1. sep 2008

Holky tak jsem včera testovala 12 den a byla /. ☹ 😢

dasa24
1. sep 2008

ahoj holky,

magdazer to mě mrzí, ale ještě není nic ztraceného 😉 skákni si někam na krev 🙂)

Včera jsem byla na UTZ, vše v porádku a KET mě čeká v pátek.

andy26
1. sep 2008

Ahoj magdazer,
ty si dnes robila test a si 12 den... ja som na tom rovnako, som 12 den a test negatívny..., ale čítala som si, čím si prešla, máš za sebou 2x KET?
Ja mám prvé IVF neuspešne, druhé IVF+ICSI+PK ...a dnes 12 den test negatívny... Mám ale troch mrazáčikov, tak aj ked tomu nedávam ani 1% úspechu, chcem sa ta opýtať, či si bola na KET mesiac po mesiaci alebo si musela mať 3 mesiace prestavku? Ked si predstavim, že mám čakať 3 mes. než sa niečo bude diať....z toho mám ťažké srdce.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre