Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

dasa24
6. sep 2008

to jste teda měli hodně zmrzlíků 🙂 Já ,ám ted 2 KET, pak mě čeká taky stimulace č. 2

sanuska
6. sep 2008

Dasi já jsem měla HSS tak mi odložili ET. Tak proto 4 KETy. Já jsem říkala, že když to teď neklapne, tak při příšštím UTZ chci sepsat smlouvu na další IVF, aby jsme pak nepromrhali zbytečně jeden cyklus. Teď jsem napauzovaná až až, tak nechci na nic čekat... 😉

dasa24
6. sep 2008

a jak to chodí u Vás, vy nečekáte na schválení od pojištovny?
Já sice mám papíry.....na 2 IVF, ale nejdrív počkam jestli se povede 🙂

sanuska
6. sep 2008

No Dasi to je právě to, že na to musíme čekat, ale kdyby to bylo možný poslat to před tím posledním pokusem KETu, tak by to bylo super, protože při případným neúspěchu by jsme pak nemuseli zbytečně čekat ..... Víš jak to myslím ....

dasa24
6. sep 2008

sanusko vím jak to myslím, ale myslím že to neudělají, platnost od schválení je asi 4 měsíce nebo tak nějak.
A přece nebudou v CAR vědět jestli se ti nepovede KET. 🙂
No ale třeba jo. Já v případě neúspěchu si tam zavolám a budu čekat na schválení, ten měsíc počkám a stejně dr., me i nejdřív před stimulací chce prohlednout, jestli vše je ok, po KET. Říkala že se může udělat i nějaká cysta.....( jestli po KET to nevím) ale nic takového jsem neměla.Tak mě chce zkontrolovat před stimulací.
Sanusko zatím na to nemysli, vždyt ted už můžeš mít // 😉 🙂
Ležela tam po kETU jedna paní, 1 KET se ji nepovedl a po 2.KETU měla dvojčátka 🙂

jmisa
6. sep 2008

Ahoj.
Schválení pojišťovny platí teď 3 měsíce.

Daso, koukám, že už jsi po KETu. Držím palce, samozřejmě i ostatním.
Já jdu v pondělí do Pronatalu, tak jsem zvědavá, jestli uhádám ten KET po druhé mrše. Tedy pokud nám sněhuláci přežijou rozmražení.

Jak jste tu řešily jaké zárodnky jsou lepší, tak myslím, že je to individuál. Znám holčinu, co měla u 1.IVF blastocysty, při KETech hatchující a nic. No a při 2.IVF už nedali PK a uchytla se ta čtyřbuněčná.

My máme zamražené 8buněčné.

macous
6. sep 2008

Ahoj holky,
tak jsem vás tady dočetla 😉
Leny a VM - holky gratuluji k embrýskům a budu držet palečky na brzké dvě // 😀 😀
Daso, ty hezky relaxuj, ať se tam prďátka hezky uhnízdí 😀
Sanusko, tak to jsme na tom skoro na chlup stejně, já měla hyperstimulák a mám za sebou neúspěch ET,KET,KET, teď mám konečně mrchu, tak jsem začla brát Extrimax - hormon na nárust děložní sliznice, folíky mi nesledují, neboť jsem bez ovulace 😠 😠 😠 ovulace, to je moje noční můra, a jestli mi přežijí rozmražení poslední dva mrazáčky, tak dám znovu KET, a pak už mě čeká asi opět stimulace na druhé IVF a druhý hyperstimulák ☹ ☹ ale pro mimi cokoliv 😉

dasa24
7. sep 2008

ahoj holky,

holky děkuju.
J Miso ty budeš mít KET stimulovaný.....? Budu držet pěstičky at to uhádáš,určitě to půjde 😉 🙂
Mě říkali když nemám stimulovany kET tak můžu každý měsíc.
míšo pauza je až prosinci a to jen na 14 dní, změnilo se to. Ptala jsem se na to znova. Ale zkus se poptat a dej vědět.
Míšo jak dlouho ti dali termín? To jsi nečekala dlouho vid?

Macous ahoj 😉 tak to budeme mít stejně, jestli mi to ted nevyjde tak mě čeká stimulace další.

já odpočívam, dneska se půjdu projít. V noci jsem si teda užila, hrozně mě bolelo břicho ☹ to jsem ještě neměla

kuspitka
7. sep 2008

Ahoj dasa.ako sa mas????uz si testovala?????

dasa24
7. sep 2008

ahoj kuspitka,

mám se fajn 🙂 Jsem teprv 2 den po KETU, takže testování je ještě za dlouho

a co ty? 😉

jmisa
7. sep 2008

Ahoj.

Daso, fááákt změna? No v pondělí uvidím, jestli bude normálně otevřeno, tedy i laborka, tak to asi nechám na ty tři mrchy. Myslím, že bude v přirozeném cyklu, normálně ovuluju a se sliznicí jsem problém nikdy neměla.

Daso, jakej termín? Myslíš konzultaci? Mám u nich neschopenku (stejně jako u 1.IVF), tak ji tam půjdu ukončit, půjdu před 10 než začnou IUI, to tam nikdo nebývá, takže jsem neobjednaná. Jinak termín konzultace jsem pokaždý dostala tak za 3 týdny.

sanuska
7. sep 2008

Dasi tak to je třeba dobrý znamení..... 😉

Macou čauky, tak to máme fakt hodně podobný.... Já beru na sliznici Estrofem. Já doufám, že tomu HSS nějak předejdem např nižšíma dávkama - jestli to vůbec jde, protože jsem měla nejnižší a po, už nevím přesně jaký době, mi je ještě snižovala -a HSS jsem měla stejně hodně rozjetej. Hospitalizovali mě a dopovali mě kapačkama a heparinem. A drželo se mě to tak dlouho, že ET jsme nestihli... 😒 Takže bych zkusila když bude zase hodně foliků, tak aby mě hospitalizovali hned po OPU.... ale na to je ještě čas...

dasa24
7. sep 2008

J Míšo jo jo změna, ptala jsem se na to v laborce před transferem a pak ještě Dr. po KET. řikali že to bude jak normální pauza o Vánocích, takže jakoby se nic nedělo 🙂 🙂 V půlce prosince to zavřou.
Zeptej se na to, ale určitě ti řeknou to co mě 😉 😉 No já jsem taky ráda, alespon když se nepovede tak stihneme 2 IVF+ICSI.
No nevím jestli ti něco řeknou na recepci o tom, protože to mi nechtěla říct, asi před lidmi nebo já nevím.

Myslela jsem konzultaci, já práve před IVF, ještě aby mě zkoukla na UTZ 🙂 , když se nepovede.

já se tam taky chystám na ukončení neschopenky, ale nevím ještě kdy, jestli taky v pondělí nebo v úterý.
Já jsem ale neschopenku dala na recepci a oni to pak vyřídili s Dr., tak jem dobnitř nešla.

jmisa
7. sep 2008

Daso, no já se tam vmáčkla, řekla jsem, že se chci na něco zeptat sestře, co si brala tu neschopenku a v pohodě. S recepčníma nediskutuju, hlavně teď, ty jsou zmatené.

Jinak mě ani před 2.IVF neprohlíželi, žádný sono nic. Což mi tedy nevadilo, protože jsem byla u svýho gyndaře a byla jsem prohlídnutá.

dasa24
7. sep 2008

aha tak to jsem nevěděla, tak to dej určitě vědět jak zítra jak jsi pochodila 😉 🙂

Mě už dali veškeré papíry na 2 IVF, v případě neúspěchu. A s tím UTZ teda uvidím

jmisa
7. sep 2008

Jasně dám, doufám, že tam bude Zelenková, tu mám nejraděj, akorát minule jsem jí tam bulela 😕 při ukončování neschopenky.

sanuska
7. sep 2008

Čauky

Dasi tak to budeš napřed tada v případě neůspěchu.... No a v případě úspěchu budeš napřed taky 😀

Jmis čauky jak se máš? Dlouho jsem tě "neviděla" 🙂

jmisa
7. sep 2008

Sanus, ahoj. No nic moc. 1.IVF nic, 2.IVF nic, ale z dvojky máme dva mrazáčky, tak snad se rozmrznou a proběhne KET. Jinak se asi půjdu zahrabat. 😢

dasa24
7. sep 2008

dr Zel. taky mám ráda.

Ahoj sanusko, no budu napřed ale ty jsi napřed přece s KETem 😉 😀
Jak ti je? Dodřžuješ nějaký velký režím 😉 😀

sanuska
7. sep 2008

Tak Jimis vydrž, hrabat se jdi až po třetím teda když už. Přece ten ťuk co nám pojišťovna přispívá jim nenecháme.....

Jimis a jsi porád ve stejném CAR? S manžou jsme se bavili, že kdyby pak nevyšel ani ten 2. stimulační cykllus, tak asi zkusíme jiný. Hodně slyším chválu na Brno... I kdž to je z ruky.... 😒

dasa24
7. sep 2008

Míšo to se povede, znám jednu která byla těhotná až po 3 iVF a to měli hromadu marzáčků. Určitě se povede musí 😉

jmisa
7. sep 2008

Sanus, jj, jsem v Pronatalu stále a měnit nebudu. Potřebujeme kvůli spermiím vyhlášenou laboratoř a tu oni mají.
Bohužel manžel o 3.IVF nechce ani slyšet, takže bych to musela nechat uležet, viděla bych to tak na léto 2009.

No a hlavně já reaguju minimálně na stimulaci, takže jsem měla pokaždý jen 4 kvalitní vejce (prvně 12 folíků a teď 8 folíků), to už je skoro jako v přirozeným cyklu. Takže jako nadějné vyhlídky moc nemáme.

kuspitka
7. sep 2008

dasa tak ja nebudem testovat .nik este evie kedy idem na ketko ani to nechcem nikomu napisat bude to tak lepsie.a ty co lezala si po kete????

leny2
7. sep 2008

Ahoj holky,
tak jsem dneska začla zavádět Crinone gel, tak doufám, že ve čtvrtek proběhne vše jak má, ráno tam budu volat embryologovi, to budou nervy.

kuspitka
7. sep 2008

leny kedy ides na ketko????

leny2
7. sep 2008

Jestli budou embrya v pořádku, tak ve čtvrtek ve 13.hod.

kuspitka
7. sep 2008

tak to je dobre kolko rozmrazuju????

leny2
7. sep 2008

Budem zavádět dvě embrya.

kuspitka
7. sep 2008

to mas posledne embria alebo mas este????

leny2
7. sep 2008

Celkem jich máme 8, tohle bude 1.KET.

A jak jsi na tom ty? Nechce se mi dočítat zpátky.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre