Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

ufko
25. sep 2008

ahoj hofinka..KETko sme mali presne v jeden den!!!snad nam to spolu prinesie stasticko a zadari sa nam obom !!! 😉
tiez ma asi dva dni dozadu bolelo brusko ako pri mrche..mna inak nikdy brucho pred mrskou neboli, tak asi sa v tych nasich telach nieco deje a verim, ze to je to krasne male babulko 🙂 drz sa, budem Ta tu "sledovat" ako postupujes..mozno je to osud, lebo ja si toto forum obcas citam, ale nikdy som nenapisala, len dnes ma nas "spolocny" 🙂 termin zaujal, tak som si dovolila vhupnut do Vasej temy...snad sa nehnevate 🙂

imiska24
25. sep 2008

Ahoj ufko,tak přeji moc moc štěstíčka,ať se mimíškům u Tebe líbí,když jsou to takový bojovníčci. 😉
Já mám schovanýho jen 1v mrazáčku,snad si pro něj pojedu v listopadu,když bude silnej.
A jiné vyšetření než UTZ před KETíkem nedělaj?

ufko
25. sep 2008

imiska dakujem, neboj ani sa nenazdas a uz o par tyzdnov nam tu napises, ze si uspesne po 🙂 ja som mala po 1IVF v 8 tt tz. zamlknuty potrat a teda 6 mesiacov som si dala pokoj a teraz ked mi prisli vysledky z genetiky, ktore boli v poriadku- sup hned som isla na KET-Dr. mi urobil mi ult ci nemam cysty-co neboli a nasadil hormoniky na maternicu a to bolo vsetko..teraz uz len cakat ci sa ujali a poriadne zakusli 🙂

imiska24
25. sep 2008

Neboj,jsou to bojovníci 😀

ufko
25. sep 2008

diky 🙂 praveze to beriem naozaj tak nejako triezvejsie ako pri IVF.. ja som skor ten typ, ze do toho 14 dna kontroly krvi si neurobim test..ani pri IVF som ho nerobila, dokazem pockat tych 14 dni..nechcem si zbytocne robit nadeje, ked by nahodou boli // a ked by nahodou neboli tak budem nervoznejsie vyckavat ten 14 den, ze ci sa to ze tam nie su potvrdi..prave som si uvarila krupicovu kasu 🙂 a ta mi tak velmi nafukla brusko, ze mi ide prasknut 😀 😀 😀 a ty preco ides na ket az v novembri ?skor sa neda ?

macous
25. sep 2008

Ahoj, před KETem se nic zvlášního neděje, jen ti na ultrazvuku hlídají děl. sliznici a nebo ovulaci, pak u nás v CARu nasadí 2 dny před KETem Utrogestan a jde se na věc 😉

imiska24
25. sep 2008

macousku,moc dík za info.

Ufko,já jdu příští týden na laparoskopii a tam mi veme i ten druhý vejcovod,cca 6týdnů se to musí zaléčit a snad to v listopadu dopadne.Dobrou chuť,děláš mi chutě,taky bych si dala krupičku... 🙂

macous
25. sep 2008

Imisko, držím palečky, ať to dobře dopadne a na Vánoce už budeme všichni těhulky 🙂

imiska24
25. sep 2008

Macousku,kéž by,aspoň by jsme ušetřili za dárky a ještě by to byl ten nejlepší dárek pro všechny 😉
Takový 2v1 😀

ufko
25. sep 2008

imisko, tak velmo prevelmo drzim palceky nech to dobre dopadne a nech uz je ten november a uz ides na ketko, budem drzat silno palceky..joj ta kasicka bola vynikajuca, ja by som ju jedla kazdy den 😉
dnes sa lucim..zacina ordinacia v ruz. zahrade 🙂 idem relaxovat a nad nicim nerozmyslat 🙂papa majte sa krasne

macous
25. sep 2008

Tak musíme asi napsat Ježíškovi 🙂 🙂 🙂

hofinka
25. sep 2008

ahoj holky celý den tu nahlížím a chvilku tady nejsem a Vás tady jak malých myší. 😀 Ufko to je fajn,že jsme spolu,i když nevím jak já tady dlouho budu. 😲 Břicho bolí ale už méně.Tak uvidíme.Já si mám dělat 2.10.těh,test a pak jim zavolat výsledek tak asi podle něho půjdu na krev,(nebo nepůjdu)Tady mi taky dali jen dva dny před KETem Utrogestan a měsíc před tím si měla koupit vitamíny pro těhotné.Taky jen ultrazvuk jestli sliznice roste a pak rovnou na věc. 😅

imiska24
25. sep 2008

Já mu budu psát už po třetí......... 😀

macous
25. sep 2008

tak to já taky potřetí, a do třetice všeho dobrýho, já se teďka na chvíli loučím 😉

leny2
25. sep 2008

Ahoj holky,
moc se omlouvám, že jsem nepodala hlášení dříve, ale nestihám nějak. Test negativní, takže jsem jela ukončit neschopenku k obvodní doktorce a lítala jsem co všechno ještě zařídit a zítra hurá do práce, už se docela těším. Teď budu mít asi méně času na vás, ale nebojte budu občas nakukovat. Zítra podám podrobnější hlášení, tak se nezlobte.

lucen
25. sep 2008

Ahojky Holky Všechny zdravím
Leny to mi je líto že to nevyšlo příště to vájde uvidíš at ti to utíká v práci a už se těšíme jak podáš hlášení.
Hofinko a budeš zkoušet testík dřív a nebo až toho 2.
Macoušku tak co manža jak to dopadlo?
Artep jak se vede tobě.
Imisko vítám tě tu.
všechny ostatní moc zdravím 🙂

artep26
25. sep 2008

Ahoj holky, Leny tak to je mi moc líto ☹ ale uvidíš že se to povede 😵 😵 v práci přijdeš na jiné myšlenky a překulí se to, uvidíš.
Lucen ahojda, já pořád čekám na MS. Dnes jsem začala špinit, ale je ještě brzy, jsem teprve 8. den po OPU a 19 DC. Tak nevím co se děje. Ne že bych nebyla ráda, ale je to dřív než jsem čekala. Tak se budu modlit, ať se to rozjede. 11 den následujícího cyklu mám jít na UTZ a pak podle sliznice na KETík. tak snad holka naroste a půjdeme konečně na věc 🙂 A jak jsi na tom ty?? 😵
Imis uvidíš že naposledy 😉 Loni o Vánocích měl manža takový miniproslov před Štědrovečerním papáníčkem, a součástí toho bylo, že by byl rád, aby jsme u stolu neseděli jen 3 ale už 4 😢 ☹ Tak zase nic (taky 3. rokem nic jako Imis) ale doufám, že alespoň v bříšku něco bude 🙂

lucen
25. sep 2008

Artep vy to máte jiné s KETem jak já.jaktože ty nemáš ET po OPU mužeš něco o tvých pokusech napsat at jsem trochu v obraze díky moc a já se mám dobře bříško furt pobolívá jak před MC a jinak musím jen čekat dso testování dneska jsem 9 den nepočítám den KETu.

artep26
25. sep 2008

Lucen a ještě jsi netestovala?? To jsi teda držák 😀 , holky tu obvykle testují 8. den po ET nebo KETu.
Lucen já neměla ET protože jsem měla OHSS. Takže mi mimísky hned zamrazili (mám jich 4 x po 3 kouscích 😀 - jsem nosnice 😀 😀 ) a teď čekám na mrchu a 11 DC jdu na kontrolní UTZ kvůli sliznici a pak snad bude KET. Mrzí mě, že ET nebylo, myslím že se doktorka unáhlila s OHSS, neměla jsem skoro vůbec nafouklé břicho ani bolesti jak psaly holky, jen 2 dny po OPU to bolelo, ale to bylo kvůli to velkému odstávání. Měla jsem celkem 21 vajíček, tak toho bylo dost. No ale nemám jí za zlé, nemohla vědět jak se to rozjeda a chtěla se ujistit že budu OK. Je lepšín si asi počkat, než něco uspěchat a pak se dávat zbytečně několik měsíců dokupy 😉

dasa24
25. sep 2008

ahoj holky,

Leny to je mi líto, ale uvidíš že to rychle uteče a bude další kET 😉 Já po neúspěšných KETech- srpen, září jsem nakonec ráda že mám ted i pauzu, kolem 20.10. mě čeká stimulka, tak si to ted užívám 😀 V práci je docela frmol, ale horzně to utíká. Taky jsem vyrazila na dámskou jízdu po 6 měsích 😀

lucen
25. sep 2008

Artep já sem netestovala a ani dřžív nebudu já totiž po KETu píchala ještě 1-4-7 den pregnyl do zadku takže nemá cenu zatím testovat protože po pregnylu bych určitě měla//.prý ten pregnyl by měl tak za 3
dny už nebýt v těle ale u někoho ještě muže takže radči testovat nebudu at nejsem pak neoprávem nadčená.
Tak tys ani ET neměla uvidíš že ti to víjde a bude těhulka a já si taky myslím že je dobře že doktorka to radči stopla když jsi nebyla jistá a je teda pravda že jsi skvělá nosni 🙂 máš hodně mrazáčku tak to je supr v jakém stádiu ti je zamražovaly?

dasa24
25. sep 2008

Imisko, chodím taky do Pronatalu-Praha. Před KET žádný vyšetření nedělají.., mě ted čeká 2IVF takže po mě předoperační chtějí, byla jsem tam ve st u obvoďačky.
Měla jsem teda pauzu po ET-KET 6 měsíců. teda musela jsem po porodu, tak jsem si nechala alespoň kultivaci udělat

artep26
25. sep 2008

Dáši teď si odfrkneš a pak zase hurá do toho plná sil. Holt to prostě nesmíme vzdát a nenechat se odradit neúspěchy. Mně se to povídá, já vím, neměla jsem ještě ani ET ani KET, ale už taky nějakou dobu mimíska vyhlížíme, tak jsem se naučila čekat a být trpělivá. Hodně sil do další stimulky a snaženíčka Dáši 😉 😉 😵

lucen
25. sep 2008

Holky po vás chtějí před IVF předoperační vyšetření já nic mět nemusela

artep26
25. sep 2008

V Sansus předoperační nechtějí, jen se vyplňují dotazníky kvůli onemocnění, ptají se tě jestli máš svoje zuby atd 😀 😀 😀
Lucen zamrazily je do 24 hodin 😒 byla jsem z toho taková rozpačitá, ale to se prý dělá. Nečeká se jako při ET až co zbyde. Když se zamražhjí déle tak je menší úspěšnost při rozmrazování, tyhle moje se pak ale zase můžou špatně dělit. No ale snad budou šikovní a povedou se alespoň 2 na transfer 😉
Dáši tak ať ti to vyjde, moc ti to přeji a ostatním samozřejmě taky 😉 🙂

dasa24
25. sep 2008

artep mooooc ti děkuju 😉 🙂 No nesmíme se vzdát, ale stejně je to hrozný nervy a já ještě k mojí špatný zkušenosti ve 22tt se budu pořád bát ☹

Holky tak to máte dobrý že předoperační nemusíte absolovat, já doufám že to bude vše ok, chtějí toho docela dost 😠 😀

Artep, kdy můžeš jít na KET? Doufám že je OHS lepší 😕 🙂

lucen
25. sep 2008

Dáši taky ti moc přeji at ti to výjde a at máš tentokrát bez problému krásných 9 měsícu a to že máš nervy s toho se není čemu divit po tom všem muselo to být hrozné já si to ani nedokážu představit.
Unás se ani na nic neptají prostě se stimuluje a pak je hned OPU žádné vyšetření.
Holky všem moc přeji moc štěstíčka a doufám že všechny na vánoce už budeme bud 2v1 nebo dokonce 3v1 🙂

dasa24
25. sep 2008

Lucen moooc děkuju, bylo to opravdu hrozný, rodila jsem to skoro 2 dny a umřel při porodu ☹ Jelikož jsem nesměla jíst...před narkozou ješte pak na čištění dělohy od placenty, tak jsem nejedla 2,5 dne.Hrůza

doufám že budeš mít na testíku // a pořádně silné 😉 🙂 Ještě jsi netestovala? 😉

Já samozřejmě taky přeju aby jsme všechny měli //.
Vm72 má už //, takže se musí objevit nová adepka 😀

artep26
25. sep 2008

Dáši OHSS dobrý, není po něm ani vidu ani slechu 😀 určili mi ho podle krve při UTZ pře OPU jsem myslela že z toho lehátka vyskočím 2 metry vysoko, jak mě vše bolelo. A spíš jen vaječníky, jinak bříško bylo OK.
No KETík bude podle MS a podle sliznice. MS očekávám co nejdřív, měla by být příští pátek či sobotu. Ale to dnešní špinění mě rozhodilo, nevím co si myslet 😒 😕
Nedivím se že máš nervy, ale je to děs. Nejdřív se člověk nervuje že to nejde, pak při stimulce jestli budou folíky, pak OPU, po OPU zda budou vája, pak jestli se budou dělit, jestli něco zbyde do mrazáčku a zda bude ET, pak TT a když to klapne, tak dalších 9 měsíců stres, aby se vše dotáhlo do zdárného konce. Holt nemáme to lehké, ale odměna je ta nejkrásnější 😵 😵 😵 miminečko 🙂
Dost holek má teď //, tak doufám že v trendu budeme pokračovat, když je to teď IN 😀 😀 😀

dasa24
25. sep 2008

artep to je mi líto,ale to máš docela brzo KETík vid? Tak to jsem ráda 😉 😵

se špiněním ti neporadím ☹ ☹ ale třeba se ještě vaječníky vzpamatovávají, já jsem tehdy tohle měla taky mezi MS, ale podle Dr. bylo všechno ok

Jojo nemáme to lehký, já bych brala dvojčátka, chceme 2 děti, tak at je to jedním vrzem, pak už jen nervy s dětmi 😕 😀 😀
Takže ty jsi vlastně taky brzo adepka na //, koukám že já jsem asi poslední 😠 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre