Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

olive
24. okt 2008

Ahoj holky,
zdravim vsechny. Neni 9 den po ketu jeste brzo na test? U nas v caru se po ketu picha pregnyl jeste 3 injekce. Vcera me bolel trochu podbrisek a v noci jsem spatne spala, porad jsem citil tlak v podbrisku. Uz jsem si pripadala jak magor. Dnes se citim uplne vpohode. V unoru jsem mela ivf, ktere bylo neuspesne. Mela jsem problemovy transfer, dr. se nemohl do mne dostat. Ted mi delali dilataci delozniho hradla a transfer probehl skvele. Mejte se moc pekne, uzijte si vikend i kdyz uz se zacina hlasit zima. pa 🙂

misik1
24. okt 2008

ahoj olive,
no ten pregnyl moze skreslovat...tak drzim palce...pockaj na krvne testy....

artep26
24. okt 2008

Ahoj Misik,
já neměla nic na sliznici, protože doktorka chtěla počkat, jestli poroste bez podpory. Narostal myslím jen tak tak, měla jsem 5 dnů před KETem 7,7 mm - což je hraniční si myslím. Normálně mám anovulační cykly bez MS, takže chci aby mi ty léky předepsala a já v klidu mohla čekat na další KET. Takhle bych se zase nervovala, jestli sliznice naroste nebo ne.
Olive u nás v CARu dostáváme injekci Pregnylu 5 dní před KETem, pak už ne. Po KETU jsem dostala injekci Agolutinu, beru Utrogestan a Prednison 😉

misik1
24. okt 2008

aha, tak skusila no a teraz nech ju pekne podpori...uz tych par tabletiek naviac pri tychto davkach co dostavame je jedno nie....tak mozno budme ket/ovat niekedy spolu??? 🙂

artep26
24. okt 2008

Misik já bych chtěla aby mi to navazovalo, dokud budu mít mrazáčky. 😉 😉 😉
Takže pokud to teď opravdu neklapne, chci jít v listopadu znovu 🙂

misik1
24. okt 2008

tak, tak treba si ist za stastim.....tak nech to vychadza a nabuduce rozmrazia tie praveeeeee 😀 drzim vsetky palce co mam a je ich dost 😉

dasa24
24. okt 2008

ahoj holky,

artep to je mi líto ☹ , moc moc ale zajdi si ještě raději na krev, at to máš jistý. 🙂 🙂
Já už jsem šla na krev 12 den.
Artep, já ale pevně doufám že ještě napíšeš // 😵

Holky u nás je pregnzl, nebo otriv. 4 dny před KET a pak utrogestan+prenidson.

olive
24. okt 2008

Kazde centrum ma trochu jiny postup. Ja po ketu beru divinu, prednison, listovku, agolutin a 3pregnyl.
Artep: Az krev je dulezita a rozhodujici. I Kdyz vim jak mrzi negativni test. Hlavu vzhuru jednou to musi vyjiz vsem.

misik1
24. okt 2008

baby u vas preco mate prednison...aj olive aj dasa....a mozno aj ine....

macous
24. okt 2008

Ahoj holky, tak pro některé ještě jednou 😉

Dnes jsem měla OPU a proběhla v pohodě, bylo 13 folíků z toho 9 vajíček a zítra jdu volat do laborky, kolik máme embrýsků, tak doufám, že by jich 5 mohlo být Manža dostal pochvalu za výborné spermiko, tak to je taky pozitivní. Akorát jsem si užila s tamponáží, protože jsem jim zakrvácela, tak mi to po třech hodinách tahali a mělo to snad metr neli víc, myslela jsem že mi tahaj ven vnitřnosti, málem jsem jim omdlela, ale pak už všechno dobrý.
tak pa pa a zítra vás dočtu 😀

dasa24
25. okt 2008

dobré ránko,

maocusku to je super se sperm. i s vajíčky, i když je mi to moc líto, to jsi si taky včera musela užít ☹ ☹
Je ti líp? Doufám že jo 😉 🙂
Dneska určitě dej vědět jak jste na tom s embrýsky 😵 😵 😵 😵

Já mám zítra kontrolní UTZ, trochu byl včera poplach s injekcemi tak doufám že se nic nepokazilo a zítra bude vše ok, mám z docela nervy 😠

olive
25. okt 2008

Dobre rano, Macous urco budes mit pekne embyika, ktera se budou mit k svetu. Ted hlavne odpocivej ta punkce da cloveku pekne zabrat, at si fit na et.
Daso, UTZ musi byt v poradku a hned budes klidnejsi. Co jsi mela za poplach s injekcemi? 😕 🙂

macous
25. okt 2008

Ahoj kočky,
tak hlásím 5 spontálně oplozených miláčků a doufám, že se budou dál pěkně vyvíjet 🙂 ET bude v pondělí. Je mi úplně dobře, břicho jen trošku brní, ale pohoda 🙂
Dáši, tak pak napiš, jak to dopadne a jaký poplach? Předpokládám, že byla ucpaná jehla a nešlo ti to píchnout, já to měla jednou taky a než jsem na to přišla, tak uběhlo půl hodiny 😖
Teď mi to došlo, utz máš tedy zítra - v neděli, určitě je to všechno v pořádku - ono zas tak přesně být nemusí 😅 Kdy ty máš tu OPU - nějak koncem týdne tuším?
Ahoj Oliv - díky moc 😀

leny2
25. okt 2008

Ahoj holky,
Macous,to jsi měla pěknou úrodu, vy jste si nedali ICSI? Budete mít PK? Tak držím palce, ať v pondělí vyberou ty nej.

Jak ste pídili co je to za léky před KETEM, tak je to Estrimax. Teď ho beru 3x1, tak jsem zvědavá příští týden na UTZ, jak moje tělo reaguje. Nikdy jsem neměla problémy s ovulací ani se sliznicí, ale před minulým ketem mi pomalu dozrával folikul, tak aby to bylo jistější,tak mi dal doktor HRT cyklus.

leny2
25. okt 2008

Artep, je mi líto, že testík zatím nic neukázal.

artep26
25. okt 2008

Ahoj Leny, tak doufám že mi ho taky předepíší a budu moci jít hned další cyklus na další KETík 😀 Držím palec.
Ahoj Mac, blahopřeji k vájům a budu držet palečky na ET 🙂

dasa24
25. okt 2008

ahoj holky,

macousku to je super, takže 5 mimísků a v po ET 😵 😵 Takžer budeš nakonec o 5 dní dřív s termínem porodu 😀 😀

IMacousku, Oliv,njekce už ok, jen mám vlastně 4 pera a myslela jsem si žečv tom 1 peru, už nemělo tolik zbýt když jsem měla 225IU a pero bylo 400IU, ale dneska po píchnutí mám srovnání a vypadá to normálně 😀 no prostě jsem plašan 😠 😀
Jsem si myslela, že jsem si to nepíchla nebo co, nebo proč tam tolik zůstalo......
Jsem to možná blbě vysvětlila 😀

Zítra mám UTZ a v úterý na státní svátek 😀 nejspíš OPU 😀 když to bude všechno dobrý jak minule. No a ET bych viděla na pátek.

Leny určitě to bude ok 😉

Artep určitě budeš moci jít další cyklus, u nás dokonce v CAR píší že až po 2 MS ale já jsem si to vyřídila hned jít ten cyklus

macous
25. okt 2008

Všem díky za podporu 🙂
Teda Dáši, tohle já dělám taky, vždycky na všechno čumákuju dvakrát a odpočítávám to ze všech stran a pak se taky nemůžu dopočítat.
Jsem se prej včera po OPU na sále celá oblbnutá doktorů na všechno vyptávala, a holky na odpočívárně říkali, že se ozývali výbuchy smíchu, jak se doktoři chechtali 😀 to jsem celá já, všechno potřebuju logicky a prakticky vědět a vidět a pak to takhle vypadá 😀
Leny, já taky před KETama brala 3x1 Extrimax na nárůst děložní sliznice a vždy to bylo ok 🙂 takže u vás s Artíkem to taky bude v pořádku, to je jasňačka 😵

macous
25. okt 2008

jo a Dáší, ty to bereš jako já, já už nahlásila všem co mi drží palce, že v prní polovině července rodím 😉 😉
ISCI jsme neměli, protože to není potřeba, manža má spermiko na jedničku a já vajíčka v pořádku,
z devíti vajíček jich bylo 6 zralých a 5 se oplodnilo spontálně v mističce 🙂 tak alespoň něco že funguje jak má, snad je chudáčky zase nezamordýruju 😠

artep26
25. okt 2008

Mac 😀 tak to jsi šikovná že sis to tak hezky naplánovala s tím porodem 😀
Já bych taky ráda v červenci nebo v srpnu, uvidíme uvidíme 😵 😵 😵

miky123
25. okt 2008

Ahojte,po delši odmlce ,byla jsem v nemocnici měla jsem uraz.
My měli při prví ivf.19 vajuch z toho nám zbylo 8 a 6 máme kryo.Měli nám provádět taky ISCI,pak na poslední chvíli usoudili že to není potřeba A Z TOHO máme klučinu 😵

artep26
25. okt 2008

Jé ahoj Miki, a copak se ti stalo?? Doufám že jsi v pořádku 😉 😒 😉

macous
25. okt 2008

Nazdárek Miky, tak jakýpak úraz jsi měla ty?
Díky za povzbuzení 😀

Jo a ještě jsem si naplánovala, že budu čekat dvojčátka kluka a holčičku, dobrý ne, obzvláště po těch neúspěších si docela dovoluju 😵 😵

miky123
25. okt 2008

Jela jsem na kole spadla apři tom jsem si zubama skousla ve vnitř v puse kousek znitřni části pusy.Doufám že jsem to napsala srozumitelně 😎 A při tomto debilním pádu 🙄 jsem si překousla slinný kanálek 😝

macous
25. okt 2008

Miky ty jsi teda fakt umělkyně 😀 😀 😀 😀 😀 tak jen doufám, že už ti to slintá dobře 😀 😀
hlavně že nic horšího, v puse se to rychle hojí, ale o to víc to bolí ☹

miky123
25. okt 2008

macous:dik za povzbuzeni 🙂 ,tak jsem se z chuti zasmála s tím "slintáním" 😀
Běda jestli s tím hojením nemáš pravdu:bo ted mám pusu jako BULDOK!!!!!,enop to slintání mi chybí 😀 a eště musim kašovitou stravu BLEEEE!!!!!!! 😝 A to jsem obědnaná na čtvrtek k Dr. do centra gyn.

macous
25. okt 2008

Miky, já tady řvu smíchy, až mi tečou slzy 😀 😀 😀 si to vem, jiný si tu pusu nechávají vycpávat silikonem a ty to máš za dáčo 😀 😀 😀 tfuj, kašovitou stravu, to je teda fakt bleee a do kdy to musíš takhle praktikovat?

miky123
25. okt 2008

macous:a ten Estrimax si užívala hned po menzes až do těhu. testu?? 😕

macous
25. okt 2008

přesně tak, od prvního dne cyklu - krvácení do doby než řekli že HCG nula a doktorka říkala, že kdybych byla těhu, tak bych ho musela polykat až do 13 týdne spolu s Utrošem 😖

miky123
25. okt 2008

macous:s tím jídlem ,no tak 14dní,na kontrolu mám jit za měsíc 😝
Když se podívám do zrcadla ,at hledím jak hledím nic nic hezkého nevidím 🙄 😉 Manža mi říkal že jestli mi do rána naroste plaskatý zobák tak jsem 100procentní KACER DONALD,a to sem si myslela že bude šušli mušli 😀 😀 ,za kačera nic nebude 😎 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre