Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

dasa24
28. okt 2008

artep moc děkuju 😵 😵

Ve čt mám volat a to se rozhodne kdy budu mít ET 🙂

artep26
28. okt 2008

Tak moc držím palečky, ať ti to dopadne. Tak pak dej hned info, co mimoušci ju?? 🙂

dasa24
28. okt 2008

artep určitě 😀

Artep kdy máš dostat MS? Dej si červený vínko, to pomáhá aby jsi to dostaka dřív 😉

Holky co myslíte, můžeme mít sex třeba zítra než bude ET? 😀 Dr. nic neříkají, tak normálně, jo, ne? 😀

leny2
28. okt 2008

Ahoj Dáši,
tak to je super úrodička, tak teď aby se pěkně oplodnili a vyvíjeli dál. Držím palečky.

Já jdu na UTZ až ve čtvrtek odpoledne.

artep26
28. okt 2008

Dáší u mě je to s MS složité, mám anovuláky, takže beru léky /Duphaston/. Měla jsem cykly 32, 30 a minule dokonce 22 dní. Dnes jsem 31. den, tak snad dorazí co nejdříve 🙂 Vínko doma nemám a ani nemám chuť, jak jsem teď asi 2 měsíce nepila, tak prostě nic - a to jinak červené moc ráda.
Dáši sexovat můžete, proč by ne?? My to taky stihli než byl KET, pak si už zase min. 14 dní nevrznete 😀 😀 😀

leny2
28. okt 2008

Tak já jsem na sexování neměla vůbec chuť po ETu, bolelo mě docela břicho.

artep26
28. okt 2008

No oni to i zakazují. Nevím jak po ETu ale po KETu určitě, ale asi je to stejné, takže si myslím nesmí se do tt ani při jednom 😒

miky123
28. okt 2008

Ahoj všichni,teda vy jste toho popsali.Vítám nové čekatelky 😲 .U nás je to děs Luki chytil střevní virozu ,takže jsem ráda když stihném doletět na nočník 🙄
U nás se zavádějí jen 2 embryjka,více nebají a nedají 😎
A ještě dotaz-vy si sami mužete požádat o prodlouženou kultivaci,mi nikdo při 1 IVF.nikdo nic takového nenabídl?

leny2
29. okt 2008

Ahoj holky,
Miky, nás se doktor ptal, jestli s tím souhlasíme, když to půjde, tak že PK udělají, podle vývoje embryek, kvůli placení, ale jinak do toho laboratoři nemluvíme.

macous
29. okt 2008

Leny2 - 31 let, Arleta, 1 dítě, 1.IVF + ICSI, od 22.6. stimulace - krátký protokol - Merional, Synarel, Prednison, 4.7. OPU (13 vajíček), 8.7. ET (1 embryjko), 8 zamraženo, 22.7.TT - negativní, 11.9. KET, TT 25.9. - negativní, 2.KET - listopad

Dáša24 - 26 let, 1. IVF+ICSI říjen 07, //, porod v 6 měsíci-kluk umřel, příčina nevysvětlitelná,
1.KET srpen 08-TT negativní, 2.KET 5.9.( poslední 2 embrya)-TT negativní, 2IVF+ICSI, OPU 28.10.08

Macouš - Podolí, 1.IVF duben/08 krátký protokol puregon + orgalutran, 34 vajíček,14 embrijek, prodl. kultivace přežilo 12 emrijek, ET 1 embrijko, možnost hyperstimuláku HCG O, červen/08 KET 2 embria po léčbě estrimaxem (bez ovulace) -HCG 0; srpen/08 -KET 2 embria - negativní HCG; září/08 KET č.3 zavedena 1 blastocysta - HCG 0; říjen/08 IVF č.2 - OPU 24/10 -5 embrijek, 28/10 - ET 2 morulky (+3mrazáčci,ale jeden je nic moc)

Artep26 - Sanus Pardubice, 1.IVF + ICSI - protokol s antagonisty (Puregon+Orgalutran+Prednison); OPU 17.9. (21 vajíček) - ET nebyl kvůli OHSS, 12 mrazáčků; 1.KET 15.10 - 1 mimís v bříšku - Utrogestan, Prednison
(9 mrazáčků), tt negativní, čekáme na mrchu a další KETík

macous
29. okt 2008

Ahoj kočindy,
díky moc, že jste na mě mysleli, mám u sebe 2 embríska a 3 mrazáčky - jeden z nich je takový bojovníček, že jim ho bylo líto vyhodit, ale nadějí po rozmrazení moc nemá. Já doufám, že mrazáčky už nebudu potřebovat, a že to dobře dopadne. Moc bych si to přála a všem ostatním taky.
Artí - tak příště- však se stejně nic nedá dělat, prostě si počkáš na ty dvojčátka 😉

Dáši, já myslela, že mě s těma tvejma počtama folíků a vajíček klame zrak 😀 ty jsi teda borka - fakt, tak držím palečky, aby bylo embrijek co nejvíce a ve čtvrtek dej vědět, já už sem teď budu chodit častěji, stejně ležet nevydržím - bolí mě kostrč 😵

dasa24
29. okt 2008

ahoj holky,
hoky mi máme zakázaný sex po ET-KET jen týden. 😕

Mě zase berou nějaké chuťe, tak to nevadí, po OPU před ET mít sex, nebo? 😀

tak já teda dneska měla fofr 😠 😀 , do toho mám ještě zánět spojivek, tak super 😀

Macousku, děkuju 😵 😵 😵 No to je super, že máš už malý u sebe 😵 😵 😵 😵 To mám fakt radost 😀 Takže se nám to nakonce přeci jen povedlo, něbýt od sebe tak daleko.
já mám zítra volat do laborky.
Jak jsi dopadla s tím krvácení-špiněním?
Já jsem nakonec včera večer trochu špinila, pak ještě ráno, ale už je to ok. i bříšku se už ulevilo, nějak jsem to ted měla horší po OPU, nějak si to tělo víc bralo, špinění.... 😀
Hezky odpočívej 😀 Jinak taky zas tolik neležím po ET, nebaví mě to. 😀

vm72
29. okt 2008

Ahoj holčičky!
Tak IUI po nezdařeném IVF taky nedopadlo,takže v pátek si nechám ukončit neschopenku a od pondělí šupajdím do procesu. 😒 😖
Doufám,že to tam tu nucenou pauzu nějak zvládnu a jak to jen finančně bude možné,jdeme do 2.IVFka.Tak snad se na mě už konečně štěstí usměje. 🙂
Jinak teda budu docházet alespoň na ty IUI,abych nezapomněla na Sanusácký "smrádek" a budeme s manžou polykat vitamínky,aby se tělíčko pořádně nastartovalo. 😎

leny2
29. okt 2008

Ahoj holky,
tak já mám zítra ten UTZ, tak pak podám ifo. Jinak nějak nestíhám, tak se nezlobte.

mmonna
29. okt 2008

Ahojte baby...Viery,takze ides zarezavat?Ja by som mala ist zajtra uz na UTZ pred KET-om,ale neviem,ci sa tam nejak dostanem...nebavime sa s manzelom,a on so mnou odmieta ist.....este aby som aj taketo veci riesila,pritom som na prasky s toho,ako dopadne ten KET...Leny drzim palce,nech Ti to dopadne ok,a mas sliznicu riadne pripravenu....ja som od zaciatku mrchy dnes 10den,cize Estrofem beriem uz 10 dni...Ty kolky?

macous
29. okt 2008

Věruš, tak se v práci drž, já to nikdy moc neodkládala takže už jsem byla za dobu IVF 4x14 dní v práci, z čehož jsou asi hotový, ale nikdo nic neříká a já si alespoň tak uplně neodvykla. S tou IUI mě to mrzí, ale znáš to, štěstí se pokoušet musí ....
Leny - hodně štěstíčka a písni sem 🙂
MMonno, cože, jaktože s tebou nemluví, to snad není možný, zrovna když ho tolik potřebuješ, zkus to s ním ještě po dobrém probrat 😖 třeba se umoudří

Dáši, tak s tím špiněním dobrý, po ET to úplně přestalo, doktorka říkala, že se to normálně stává a že z toho nemám mít nervíky. Holka co ležela vedle mě po OPU se doktorky ptala na ten sexík mezi OPU a ET a doktorka řekla, že v žádném případě, že potřebuje, abysme na spodek co nejvíce odpočívali, aby to bylo pro ET v pořádku, takže se toho varuj a dejte třebas nějakou náhražku 😉
Jinak se moc těším, kolik budeš mít embrijek a držím jim palečky, aby se jim hezky dařilo 😉 A máš recht předsedo, že nám to nakonec fakt vyšlo skoro stejně, teď ještě abysme byly obě fakt těhulky 🙂

artep26
29. okt 2008

Holčinky jen ve zkratce 😵
HCG dle očekávání a tt 2 😒 no přesně jak jsem čekala 😉
Další KET bude snad již další měsíc, dostala jsem prášky na růst sliznice, tak si vypiplám pěknou duchýnku a šup s mimískama do ní 😀
Věruš moc mě mrzí že nevyšlo IUI, tak honem do práce a syslit a syslit ať začneš hezky stimulkovat 🙂
Jdu na Soukromé pasti tak pa, zítra vás dočtu 🙂 😉

dasa24
29. okt 2008

Vm72to je mi líto, ale přebolí to a budete se těšit na 2 IVF 🙂 A kdo ví,stejně nám napíšeš po IUI že máš // 😵 😵

Leny budu na tebe zítra myslet a určitě dej vědět 😉

Artep takže už bereš prášky na přípravu na KET ? To je super 😉

Macousku, já ti dám předsedo 😀 😀 ty ředitelko 😝 😀 to je super,že to špinění je pryč a mimísci se zabydlují 😵 😵
Tak teda bude raději náhražka a žádna divočina v postýlce 😠 😀 No doufám že zítra už nepůjdu na ET jinak se nic nestihne 😠 manža má obchodní věču a vrátí se to nevím 😀
Mac taky jsem chodila do práce, mezi kETY.... nesnesla bych takhle dlouho být doma.
Jak dlouho budeš doma ted po ET? 😉 Já počítám tak 4 dny a pak šupky do práce přijít na jiné myšlenky.

Holky to mě teda dává zabrat IVF, trpím atopickým ekzémem, což po stimulaci... se mi to příšerně zhoršilo, ekzém mam i na víčkách, takže z toho silný zánět, no takže vypadám jak příšera 😠

artep26
29. okt 2008

Jé já napsala HCG 2 a měla tam být 0 ale snad jste to pochopily 😀 😀
To já jsem holky doma, v práci jsem měla strašný stres a tak si to doma celkem užívám, jen by mi mohli na účet posílat o fous víc penízků 😀 😀 😀
Dáší tak ať se ti ekzém zlepší, kočko ... dobré jsou prý solné jeskyně ... zkoušela jsi to??
Mac držím palcéééééééééééééé a pěstííííííííííííííííííííííííííííííííí 😵 😵 😵

leny2
30. okt 2008

Ahoj holky,
Mmonno, já beru Estrimax od začátku cyklu, tak to je dneska 13 dní. Odpoledne jdu na ten UTZ, už mám trošku nervíky, co bude.
Jinak díky, že na mě myslíte, pak vám hned písnu.

macous
30. okt 2008

Ahoj holky,
tak co Dáši - už jsi tam volala? O tom exému mi ani nemluv, fakt toho máme společného hodně, já mám dermatytýdu, mám toho plnou hlavu a uši, vypadám jak olezlina ☹ po stimulce fakt ještě horší než jindy.
Dáši, já mám práci 50 km dojíždění, tak budu doma do testu z krve, a budu chodit do města a koukat po dárečcích na Vánoce, ještě nemám žádný a čas se tak trochu krátí 🙂 a prašulí ubývá ☹

Leny, taky napiš, neboj oni počkají, až ti sliznice doroste jak má 🙂

dasa24
30. okt 2008

ahoj holky,

artep to je mi mooooc líto, Už bereš nějaké léky na 2 KET 😉 O solných jeskyních jsem slyšela ale ještě jsem tam nebyla, jediný co mi pomohlo pobyt u Norského moře.

Leny držím palce a dej vědět 😉 😵

Macousku ty předsedo, teda my jsme fakt na tom stejně 😠 😀 , hrůza
Mám taky denně 50km dojíždění, jezdím autem, ale půjdu ca po 4 dnech do práce. Na dárečky se taky někde chystám, zrovna jsem byla včera v Makru, měla jsem chut šmejčit ale nebyl čas 😠

Holky tak nám běží PK, zítra mám zase ráno zavolat jak to vypadá.... Jinak nám informace s počtu embryí... po tel. nesdělují 😠 , tak se všechno dovím až před transférem, kdy bude pohovor s embryol.

artep26
30. okt 2008

Leny tak načuhuju jestli už něco víš 😀 😀 😀 a čekám 😀
Mac mi o Vánocích ani nemluv. Ale máme 1. úlovek pro Aničku - obal na DVD - na 100 DVD. Pořád to někde povaluje, ty slimky obaly jsou na 2 věci, má to pořád rozbité. Tenhle obal je skladný, takový taštička na zip. Kupovali jsme ho švagrovce (je jí 17 let) k narozkám a Anička hned ... jéééééééé ten bych taky potřebovala - no tak snad z něj bude mít radost až ho taky najde pod stromečkem. Už musím začít dárky nakupovat, nebo to nedám dohromady .. to zase bude prašulí 😠
Dáší tak ať se miminka hezky děí ... jak jako že vám nepodávají informace o embryích po telefonu?? 😲 to nechápu. Mám předepsaná Estrimax a další várku Duphastonu po KETU 🙂
Jé holky a mrcha je tu 😀 😀 😀 takže hurá do KETíku.

macous
30. okt 2008

Artíku a jestli už krvácíš, tak už Extrimax polkni dneska 😉 Ani o těch prašulích na Vánoce nemluv, je to pěknejch pár tisíc, možná i víc než deset, když nad tím tak přemýšlím, ne že bysme si dávali kdoví jak drahý dárky, ale manža má 2 sestry a jedna má 2 děti a druhá 3 děti, no prostě mi to vychází nakoupit dárky cca pro 25 lidí a to je jen blízská rodina, musíme to se švagrovejma probrat a asi dospělí vypustit a nechat dárečky jen dětem, jinak na to už fakt nemám kapacitu 🙄 😅 😅

Dáší, mě na to taky pomáhá moře a sluníčko, zrovna teď to mám fakt rozlezlé až za ušima a pořád se drbu, jak nějakej blešoun 😀
Teda to je debilní, že vám nechtějí říct kolik máš embrísků, no nic, písni zase zítra, jak pokračujete v PK, a držím palečky, ať se prďátkům daří a snad budou šikulkové, když se pro ně maminka tak snažila a píchala do bříška 🙂

leny2
30. okt 2008

Tak už jsem tu, to víte, než to všechno povyprávím manžovi doma, čas letí.

Tak všechno OK, sliznice 11,5, v úterý ráno budu volat do laboratoře, jak se rozmrazili embroušci, když to bude dobrý, tak ve 13 hod. KET. Tak snad se budou pěkně vyvíjet a šup s nima do bříška. Od zítra zavádím Crinone gel ráno a večer, Estrimax, Prenison a Magne B6 beru dál.

macous
30. okt 2008

Teda Leny to je průprava, já měla vždycky jen Extrimax a listovku 🙂 To budeš přesně týden ode mě, a počítám, že Dáše to vyjde tak nějak asi na víkend 🙂

Jo a Dáší, to máš asi embrýsků docela dost, když se rozhodli pro PK... takže vlastně moc prima 😉

leny2
30. okt 2008

Dáši, to znám, když jsme měli PK a volala jsem tam každý den ráno, to byly nervy a pak mi čtvrtý den řekli "dneska bude transfer v 10.30 hod.", já jsem jim tam říkala při OPU, že nám musí dát časovou rezervu, máme to k nim 150 km, nějak na to zapomněli, tak jsme pak jeli jak o závod, ale stihli jsme to.

Holky, na jednu stranu je to lepší nevědět počet embryí, zbytečně se pak každý den stresovat, nám to řekli až před transferem všechno jak se vyvíjeli a tak.

macous
30. okt 2008

No mě celou říkali, máte 5 krásných embrijek, všechny na stejné úrovni, tak ještě den počkáme, a pak byl ET a embrioložka mi řekla, že ty dvě co pro mě mají připravené jsou morulky a ty ostatní, že jsou malinko pozadu, a obzvláště jedno, že už to s ním vypadá bledě, že si mám další den zavolat, jak jsou na tom a jestli budeme vůbec něco mrazit. No a další den jsem si zavolala a oni, že zamrazili všechny 3, že to ten chudáček nechtěl vzdát a že ho prostě nemohli vyhodit, že jim ho bylo líto 🙂 ale jen chci říct, že jsem si celý ET říkala, no dobrý, tak to musí vyjít, protože jinak nemám už nic 🙂

leny2
30. okt 2008

To víš, že to vyjde Macousku, většinou se říká, že vyjde první pokus z druhého IVF.

mmonna
30. okt 2008

Zdravim kočky.....Macous diky za radu.....rano som bola schopna sa o tu cestu s nim aj pobit/s muzickom/ale nakoniec mal to v plane,a dokonca to zvalil na mna,ze ja som sa s nim nebavila 🙂 Takze sme to absolvovali spolu,a Leny,v utorok to spolu aj absolvujeme...ale pocitam,ze ja skor...asi doobeda...a to sa ale o rozmrazovani dozviem az v priebehu pondelka,kedy mi budu z laborky volat,ze nakedy.....no oni to riesia doobeda,pokial bude vsetko ok...ja som mala 9mm na 11den....tak asi je to ok.....
Macous vijde to,ako inak 🙂 palceky vsetkych kociek snad hraju nejaku rolu....tak sa drzme žubrienky....ok? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre