Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

saze
19. nov 2008

Ahoj Leny - a ty sis nic nepíchala?

jmisa
19. nov 2008

Saze, no to bude záležet, jestli ovuluješ nebo ne. Já normálně ovuluju, takže pak je to pro jistotu, že folík praskne, kdy potřebujou.

saze
19. nov 2008

Aha holky tak už to chápu. díky za info.

dusice
19. nov 2008

Ahoj,
teda vy jste toho už dneska stihly napsat.
Jmiso, jak ti je? Máš už nějaké těhotenské příznaky?

jmisa
19. nov 2008

Dusice, teď je mi dobře, minulý týden mi bylo hrozně zle, ale teď jím každou hodinu a žaludek držím na uzdě. Akorát jsem víc unavená a občas mě píchne v břiše a zvětšila se mi prsa, ale to až před pár dny.

dusice
19. nov 2008

Měla jsi už nějaké příznaky před tím než sis dělala test?Jak dlouho ještě budeš asi chodit do Pronatalu?

jmisa
19. nov 2008

Dusice, neměla jsem absolutně žádné. Nějaký příznaky jsem měla až tak v 6tt.
Do Pronatalu jdu ještě příští středu a když bude vše OK, tak už mě předají k mému dr.

dusice
19. nov 2008

Minulý týden jsem byla u kamarádky. Má ted dvouměsíční dvojčátka- holku a kluka. Když jsem sledovala jak se o ně stará, tak se to dá přirovnat k takové malé manufaktuře. Je to dost náročné, ale brala bych je hned.Ví o tom už vaše rodina nebo to bude vánoční dárek?
Jsem ráda, že jsem šla na tuhle diskusi. Jsme tu dohromady 4 co jsme šli na KET skoro ve stejný den- takže ted nejsem na to sama.

jmisa
19. nov 2008

Dusice, tak určitě začátky jsou krušné, ale když si to člověk zautomatizuje, tak to myslím jde. Jen nesmí být cimprlich na pořádek 😀

Rodiče to vědí.

artep26
19. nov 2008

Kamarádka má taky páreček. Ze začátku z toho byla hotová, ještě nedávno taky. Teď v lednu jim budou 2 roky a psala mi že nám drží palec na dvojky, že je to super 😀 😀 😀

macous
19. nov 2008

Ahoj holky,
teda dočíst od včerejšího večera je nářez na půl hodinky.
Holky moc vám držím palce na ty // čárečky, je vás tady fakt víc adeptek 😵 😵 😵
Ahoj Sazi 😉

mmonna
19. nov 2008

tak ja sa ten vysledok dozviem asi az pri porode....... ☹ teraz som tam volala,a este nie je..predstavte si od vcerajsieho rana...ale len sa nerozculovat,na Slovensku je vsetko mozne......

Tiez si myslim,ze tato tema pritahuje tehulky z dvojciatkami 😉 tak kocky ste na super teme....

jmisa
19. nov 2008

Mmonna, to nechápu. Já ho měla z laborky asi za hodinku a půl. 😕

mmonna
19. nov 2008

Jmisi,tieto vzorky vozia z mesta do ineho mesta,kde je labak,a podla mna to tam uz je,ale mudros kasle na to.....tak mi nic ine neostava,a musim cakat.....
Uz davno zvazujem zmenu doktora....

artep26
19. nov 2008

Mmonno to snad není možné 😠 😠 😠
co je to za institut?? 😲 a řekli ti v kolik máš volat??

leny2
19. nov 2008

Mmonny, tak si zavolej do té laboratoře přímo? To nejde?

artep26
19. nov 2008

Viď?? Leny ... by mě kleplo, takhle čekat 😔

mmonna
19. nov 2008

Ja uz som z nich na prasky..stale nic neviem......a do laborky,vobec neviem,kam mam volat....ale mas pravdu..idem patrat.......idem skusit zavolat..ale ked som sa pytala sestricky,ze si tam zavolam,povedala,ze mi to nepovedia....

artep26
19. nov 2008

tak to je teda děsný přístup, MMonny ☹
Nakopat někam 🙄

leny2
19. nov 2008

To je jak za totáče 🙄

macous
19. nov 2008

MMonno - tak pořád nic nevíš? To je na ránu - fakt .....

mmonna
19. nov 2008

Tak,a uz som mudrejsia.....vysledky budu az zajtra,lebo sice uz su,ale mi ich nemozu povedat,to je za prve,a za druhe,este to musi prejst ich nejaky doktor ci co,a az zajtra,ked si zavola moj doktor,az jemu to povedia....takze uplne super......aj som ju prosila,nech mi povie aspon,ci je to pozitivne,ze na to cakam uz 2dni,a ona,ze mi to povedat nemoze......ja som tu este take nieco nezazila,ze by mala nejaka holka s tym problem...zasa som extra pripad 🙂 ale nenarobim nic,a do zajtra rana si este pockam,a budem otravovat mudra....

artep26
19. nov 2008

MM tak to ti fakt nezávidím ☹
no ale bude to určitě stát za to čekání. Za chvíli je večer a pak už to kočko uteče. Ráno budeš vědět 😉

jmisa
19. nov 2008

Mmonno, to je děsný.

Jsem ráda, že mi to tu laborka za dvě kila udělá téměř na počkání, bez žádanky a výsledek mi klidně pošle emajlem. 😕

macous
19. nov 2008

MMonno, tak to si dělají z tebe asi legraci, však jde o tvoje HCG a tvoje výsledky, tak máš na to právo to vědět, a už vůbec nechápu, na co ten jejich doktor bude jako koukat - asi na to číslo nebo co? To jsou fakt debilové debilní (padron), ale tohle mě fakt žere, když si tady všechny procházíme svým a oni pak dělají takéhle caviky pro nic za nic.
MMonno a ty si nemůžeš dojít na krev někam do jiné laboratoře? Bych to udělala a vyprdla se na ně!

artep26
19. nov 2008

já si taky myslím že by ti to udělali jinde, ale teď už to asi nemá cenu, viď??

leny2
19. nov 2008

Tak zas budem číhat zítra. 😕

mmonna
19. nov 2008

Veru,veru,uz to asi nema cenu,kde by mi to poobede urobili.....a co ja viem,asi vsetka krv ide k nam do Fakultnej nemocnice......takze vsade by to bolo asi taketo....uz som normalne rezignovala,a snad sa to niekedy dozviem ☹

A mozno mi to tam nechcu povedat preto,lebo je to asi nieco strasne.....tak to radsej ani nerozoberam.....

jmisa
19. nov 2008

Mmonna, z HCG není nic strašného, buď je a nebo není, nic jiného z toho nevykoukají, navíc HCG stoupá u každého individuálně.

Vy tam nemáte žádné soukromé laboratoře 🙄

mmonna
19. nov 2008

Tak to neviem,ci mame..nikdy som po tom nepatrala...ale uz je to jedno...volal mi mudr...a mam okolo 2100...nevedel presne,lebo len orientacne tam volal,ked siel so seminara 🙂 zlaty mudros,ako som hned zmenila nazor....presne mi to posle mailom zajtra......na UTZ mam ist az o 3tyzdne-uz som volala i do Caru...takze okolo 9teho......a ked som sa pytala,ci sa podla tej vysky hcg da zistit pocet deti 🙂 ,tak povedal,ze v ziadnom pripade..lebo hcg stupa hala bala..u kazdeho inak....Tak uz budem kludne hajak,oficialne teghotna..juchuuuuuuuuuuuuuuu 🙂 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre